mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 12:18 
Cytuj  
lol@allakazam


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:09 
Cytuj  
Jestem, jestem. Film ogladalem. :D

Dyskusja zrobila sie wybitnie niemerytoryczna.

Jesli chodzi o alla to zarowno do "oficjalnych" informacji na tej stronie jak i komentarzy graczy na ich temat trzeba podchodzic z duzym dystansem.

Nigdzie nie ma tylu bledow co tam.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:10 
Cytuj  
Napisze cos wkoncu bo same off topy wale :)
Wiec Junfan, sprawa wyglada tak ze teorii jak dziala TH jest tyle ilu ludzi grajacych w FFxi, a conajmniej tyle ilu THFow :) Co do innych Twoich pytan to mozna by na nie odpowiedziec w prosty sposob i nawet bym to zrobil, ale jesli na serio chcesz otrzymac odpowiedzi to dla mnie muszisz spisac te pytania na kartke i napisac wszystie w jednym topicu. nawet jesli bedzie ich 40 to odpowiem pod warunkiem ze beda zwiezle i konkretne i bede znal odpowiedz :) Rozumiem jednak ludzi ktorzy nie chca Ci odpowiadac, bo po prostu Twoje pytania niektore moga naprawde zameczyc wyjadaczy :) Zjawcia troche przesadzila z reakcja az tak ostra, ale Jej tez sie nie dziwie, biedna czyta kazdy post i mysli ze wkoncu trafi na cos ciekawego a tu same lame qustions to sie zdenerwowala wkoncu :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:17 
Cytuj  
Opi skoro czuwasz, to może połączyłbyś ten topic z Głupimi pytaniami?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:20 
Cytuj  
jak Opi będzie wycinał w zarodku dyskusje które mają prawo rozpoczynać początkujący w grze (czytaj: bez żadnego joba na 75 levelu) to potwierdzi tym samym że to forum jest dla 75 levelowych snobów którzy nie mają pomysłu na nabijanie sobie postów bo brakuje tematów do dyskusji (oprócz tych co kto i kiedy spierd****ił w grze po X latach grania na 75 levelu lub kto coś fajnego zdobył co się nikomu nigdy nigdzie nie przyda i nie wnosi nic do gry)
przede wszystkim Opi powinien wycinać posty tym którzy sobie je ewidentnie nabijają swoimi treściami które nie mają nic wspólnego z tematem

np.
egoist napisał(a):
lol@allakazam


tak jak Myrta napisał liczy się lvl 75 i aktywność na eventach
75 level to podstawa do działania w ffxi i do dyskusji na różne tematy na tym forum, wszelkie inne odstępstwa będą skutecznie atakowane przez herosów z CC którzy wiedzą najlepiej co i jak się robi
lepiej pomóc 24levelowemu THfowi i wyjaśnić jak, po co i kiedy robi się SATA niż jak będzie mieć 75 level opieprzać go za to że nie pojął tej prostej techniki rozsynchronizowania bicia mobka przez party, ale skoro nikt w CC nie wie i nie chce pomóc to się nie dziwmy że CC jest takie jakie jest ...
wszelkie linki w naszym forum można traktować jak alla, są tam głupoty napisane na miarę levelu i doświadczenia piszącego, teraz CC robi wszystko i tak inaczej bo wie że można ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:26 
Cytuj  
Po pierwsze nie uwazam, ze wszystko trzeba wrzucac do glupich pytan.

Po drugie nieczego nie ucinam w zarodku. Dyskusja na temat jobow w pewnym momencie zamienila sie w ewidenty flame. Wczesniej wszyscy w miare cierpliwie tlumaczyli JunFunowi jego watpliwosci zwiazane z roznymi jobami.

Nie ma dla mnie znaczenia czy ktos sobie nabija posty czy nie. Wazne zeby wypowiadal sie na temat. Czasem tekst: lol@allkhazam mowi wiecej niz belkotliwy post na pol strony bez znakow przystankowych.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
...Czasem tekst: lol@allkhazam mowi wiecej niz belkotliwy post na pol strony bez znakow przystankowych.

komu?
graczowi który dopiero zaczyna grać i ma 20-30 lvl ?
(to że my wiemy że 2 ludzi z CC = 18 osbom na levelu 60-65 nie znaczy że czegoś nie można zrobić w 18 osób na levelu 60-65, to że większość ludzi w CC jest opóźniona w rozwoju swojej postaci i robi dużo rzeczy na levelu 75 zamiast na 60-65 nie można zwalać na alla, zróbcie temat jakie głupoty piszą w alla to ludzie będą wiedzieć jakie głupoty piszą w alla a nie: lol@all...)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:42 
Cytuj  
Nie mam czasu czytac alla, a tym bardziej nie jest moja ambicja szukanie tam bledow. Kiedys tez myslalem, ze mozliwosc dyskutowania pod kazda informacja jest fajna.

Teraz jak czegos szukam to ide na somepage albo FFXIclopedie, ewnetualnie na rozne japonskie strony (ale denerwuje mnie zastanawianie sie co tez translator "mial na mysli").

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:48 
Cytuj  
IMHO - największy szacunek dla Slayerka za podejście do różnych spraw. Ma rację.
Myrta już dzisiaj wybitnie ukazał swoje podejście. "Kto ma inne zdanie niż ja, nie ma lvl75 ten jest debilem". I nie ma znaczenia czy rozmawia się na tematy typowo ludzkie czy też związane z grą. W CC zawsze można liczyć na zostanie zbluzganym przez myrtę, bo... bo tak.
Inna sprawa JunFan - nie wykazujesz zbytnio własnej inwencji. Nie szukasz i do tego popełniasz ogrom błędów ortograficznych (które mogą niektórych drażnić).
Sam THF nie jest jakąś badziewnym jobem. Jest takim jak i każdy inny. Można nim grać i w pewnych sytuacjach świetnie się sprawdza. W innych gorzej. Faktem jest natomiast, że THF są lekceważeni przy doborze do party.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 16:01 
Cytuj  
Tacy ludzie jak Myrta tez sa potrzebni w grze i na forum. Czasem oczywiscie przesadza w jechaniu po kims, ale czasem poprostu mowi rzeczy ktorzy wszyscy maja ochote powiedziec, ale boja sie wyjsc na skonczonych hamow. :D

Zreszta nie tylko Myrta sie sprawdza w tej roli.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 19:12 
Cytuj  
To na wstępie chciałem podziękować wszystkim któży sie za mną wstawili.
Obiecuje że postaram sie powstżymać mój spragniony wiedzy umysł i nie postować więcej "głupich pytań".

peace

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 11:06 
Cytuj  
Lol A kto sie przjmuje, że na niego Myrta wjechał albo zbluzgał? Ja napewno nie. Wiele razy byłem w takiej sytuacji i na następny dzień, a czasami po kilku godzinach wszystko było wporzo. Co innego jakby Myrta był jakiś pamiętliwy to wtedy byłaby inna bajka hehe. Mi tam się z Myrtą gada świetnie, a do Falmow między nami już się przyzwyczaiłem. Za to uwielbiam patrzeć z boku jak Myrta robi Drame, mistrzostwo świata XD


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 11:37 
Cytuj  
Myrta to supergość i supergracz, niech nikt nie waży się na niego złego słowa napisać/powiedzieć, wszyscy go kochają nie tylko w CC :
"I personally know him, he's a really good player and awesome social/nice.
He can play his job really awesomely.
I assure he would join all the events that he could, plus he's european, and if he joins we'll be able to make more eu events!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 11:56 
Cytuj  
Myrta zazwyczaj jest ok. Tylko momentami zachowuje się jak kobieta z okresem i rzuca tekstami rodem z piaskownicy("ty debilu jesteś pojebany"...)
A gracz - nie wątpię, że dobry - w końcu tych BSów trochę już nazbierał :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 13:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A gracz - nie wątpię, że dobry - w końcu tych BSów trochę już nazbierał :D


hmmm. ja mam 2 stacki BSów. znaczy #%^jowy ze mnie gracz :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 13:14 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
tczewiak napisał(a):
A gracz - nie wątpię, że dobry - w końcu tych BSów trochę już nazbierał :D


hmmm. ja mam 2 stacki BSów. znaczy #%^jowy ze mnie gracz :P


ze mnie #%^jowszy bo mam 1.5 stacka


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 13:36 
Cytuj  
Oj tam - czepiacie się. Po prostu napisałem z czym kojarzy mi się Myrta (prócz chamstwa) =P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 15:19 
Cytuj  
Imo do jakiekokolwiek konfliktu potrzeba przynajmniej dwójki ludzi, więc jak jedna osoba spasuje to go po prostu nie ma... a jak się daje sprowokować to potem drama się robi i Opi musi posty wycinać ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 15:39 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Za to uwielbiam patrzeć z boku jak Myrta robi Drame, mistrzostwo świata XD


Ma dobrego nauczyciela :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 15:50 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Za to uwielbiam patrzeć z boku jak Myrta robi Drame, mistrzostwo świata XD


Ma dobrego nauczyciela :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.