mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 07:03 
Cytuj  
Sim nie ma co wprowadzac calkowitego zakazu bidowania, bo na niektore itemy powoli nie bedzie chetnych... wiec co? mamy je wywalac? Pierwszenstwo w bidowaniu wystarczy wzupelnosci... Zasada z punktami za stracony czas tez jest dobra... wiec dopisz nam punkty za stracone 2 h ktore spedzilem czekajac przed kompem na kludzi ktorzy sie moze zjawia.... ten czas moglem poswiecic na solowanie i zdobyc z 4-6 k expa


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 09:35 
Cytuj  
Op dopisz mnie do listy na ks99 , mam seale bedzie i orb :)

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 15:55 
Cytuj  
Paladyni i Dark Knightci co na to powiecie? :P

Obrazek


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 20:11 
Cytuj  
O.o ja poproszę jedną kopię i jutro możemu iść na NMa :P możesz mi przesłać składniki ?? ")


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 20:16 
Cytuj  
Mam 10 sztuk zrobione


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 20:25 
Cytuj  
sprzedajesz to jakos czy za friko?


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 08:31 
Cytuj  
Kiedy idziemy??? :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 08:47 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Kiedy idziemy??? :)


ASAP 8)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 08:47 
Cytuj  
czy będzie jakakolwiek szansa w środę na wygranie Early Bird Catches the Wyrm? (zakładając że przyjdą wszyscy zainteresowani + jakiś help)
czy wszyscy planują dać orba z zamiarem zabicia Chlevnika ?
skoro około 20-25% szansy jest na chlevniku czy wyrmie na item do black belta to będziemy się starać bić wyrmę aż dropnie ten item czy lepiej sobie dać z tym spokój ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:16 
Cytuj  
Ja wolę gwarantowaną kasę z KS99 Behemoth albo KS99 Adamantoise, eksperymenty sobie zostawię jak już będe obrzydliwie bogaty :D

To naprawdę nie jest takie trudne aby przejść na camp od Fafnira nawet samemu i poprosić jakiś LS o Wyrm Beard. Pod warunkiem, że komuś naprawdę zależy. Nie wierzę aby uproszenie jakiegoś LSa zajęło więcej niż miesiąc (w ekstremalnym przypadku).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:36 
Cytuj  
Rha wiesz kto bije fafka CaE, DH, WP i czasem uda sie klaimnac SW jak maja ludzi... CaE przyjmuje tylu ludzi ze sie zaloze ze maja wpizdu potrzebujacych, DH woli dropowac item niz komus oddac, WP tez za czesto nie bije to pewno tez potrzebuja a SW to pewnie tak samo jak WP nawet nie wiesz ilu potrzebujacych sie tam przewija ostatnie czasy...ale i tak sadze ze latwiej byloby to dostac przypadkiem niz jezyk z behemota. No i beard nie dropuje czesto tylko king ma 100% drop rate te zwykle to tak dropuja raz na tydzien.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:45 
Cytuj  
no ja nie widze problemu w pojsciu na fafa/nida i jego zabiciu. anyway Rhae tez ma racje ze wysarczy chciec. cae czesto daje innym BB itemy


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 10:05 
Cytuj  
Max wiem kto i jak się "dzieli" z dropami- zwykły behemoth czy fafnir wyrzuca tak samo jak w KSBC czyli jakieś 20%. W SW akurat teraz raczej nikt nie potrzebuje, CAE jak Lesiu mówi często daje te rare exy a DH jak zwykle pokazuje swoje "przyjazne" podejście do reszty graczy- jak widać DH zapomniało, że kiedyś byli w tej samej sytuacji. SW znane jest z otwartości wobec wszystkich graczy i z pewnością jak będa mogli to się podzielą.

Myślę Max, że jakbyś się wstawił za Tomalą w DH to pewnie by się jednak podzielili zamiast wyrzucić przedmiot na ziemię.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 10:15 
Cytuj  
Jej, czuje sie mile zaskoczony, tyle osób myśli o moim szczęśćiu :) Zróbmy na razie KS99 run, jak wypadnie item z behemota będę myślał o itemie ze smoka.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 10:17 
Cytuj  
Serio to nie bo juz gadalem z baka, a SW moze i byc przyjazne ale serio oni fafka zabijaja tylko pare razy w miesiacu, tak to tylko zabija CaE i DH a erio to te itemy nie sa dropowane zawsze ktos kto i tak nie planuje expowac MNKa sobie bierze itemikchyba ogulnie ze 2 dropowaly, bo wszyscy w PT juz mieli item...

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 15:13 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Serio to nie bo juz gadalem z baka

To za duzo wladzy tam nie masz :P
Max' napisał(a):
SW moze i byc przyjazne ale serio oni fafka zabijaja tylko pare razy w miesiacu,

Pare razy w miesiacu to mniej wiecej raz w tygodniu... to tak zadko?
Max' napisał(a):
DH woli dropowac item niz komus oddac.
Max' napisał(a):
ogulnie ze 2 dropowaly, bo wszyscy w PT juz mieli item...


Maxii sorry ale musze to napisac masz maxymalnie pojeban* LS ...
wedlog mnie przynaleznosc do nich to sorry ale nie umiem tego inaczej sformulowac "sprzedawanie sie" niby masz wszystko co najlepsze ale za jaka cene? ... Sorry Maxii ale z mojej strony tak to wyglada...


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 15:47 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Maxii sorry ale musze to napisac masz maxymalnie pojeban* LS ...
wedlog mnie przynaleznosc do nich to sorry ale nie umiem tego inaczej sformulowac "sprzedawanie sie" niby masz wszystko co najlepsze ale za jaka cene? ... Sorry Maxii ale z mojej strony tak to wyglada...

to nie do końca tak należy rozumieć
Maxii jest w LSie który wie co chce robić w ffxi, w przeciwieństwie do chatCCeventnjubLSa w którym ludzie nie potrafią się zgrać do dzisiaj oni wiedzą czego oczekują od gry za którą płacą, my w CC tylko szukamy wyjścia z chmur, czasami dla nas pogoda się sama zmienia, oni pogodę tworzą tak jak chcą ...
ciekawe czy CC dałoby jakikolwiek hardcorowy item komukolwiek z DH ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 15:52 
Cytuj  
przed środową walką - warto obejrzeć film:
http://files.filefront.com/Morwenna_KSB ... einfo.html


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 16:10 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Maxii sorry ale musze to napisac masz maxymalnie pojeban* LS ...
wedlog mnie przynaleznosc do nich to sorry ale nie umiem tego inaczej sformulowac "sprzedawanie sie" niby masz wszystko co najlepsze ale za jaka cene? ... Sorry Maxii ale z mojej strony tak to wyglada...


Moze i pojebany ale serio nie ma czasu na nude, zawsze cos sie dzieje a jak cos chcesz to latwo sie organizuje i ludzieumia grac... Za jaka cene raczej rzadna bo poprostu zamias czasu co siedzialem na CC w miescie lub biegalem zeby komus z czyms pomuc teraz siedze na jakims HNMie jak jest w EU time zone... Do sprzetu niema za duzych kolejek wiec latwo cos dostac. Pozatym bart masz dziwne podejscie do HNM LS zwykle sa liderzy co ustalaja zasady i podejmuja decyzej co prawda moze nie mam za czesto na nie wplywu ale czesciej niz myslisz pytaja sie wszystkich o zdanie... Nawet sie pytaja jak ktos spoza LSa chce cos lotnac i zwykle znajduja sie osoby co sa przeciwne i dlatego nie rozdajemy sprzetu. W kazdym razie nie zmienilbym LSa raczej w tym jest fajnie rzadko sie mozna nudzic...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 16:42 
Cytuj  
DH to najfajnieszy LS z tych w ktorych bylem. Mial naprawde dobrych liderow (nie wiem kto teraz tam rzadzi poza Akabane) i generalnie bardzo dbal o swoich czlonkow. Dla ludzi z zewnatrz moga sprawiac wrazenie skurwysynow, potrafia przypierdolic slownie itp, ale w gruncie rzeczy sa ok.

W SW na przyklad byla mila atmosfera, pelna kultura, ale pod tym plaszczykiem chowalo sie paru prawdziwych kutasow. Nie bede sypal nickami, zorientowani wiedza o kogo chodzi.

Podobnie dobra atmosfera jak w DH jest tylko w CC, ale mam niestety (albo na szczescie) malo nolifow i wielu rzeczy przez to nie mozna robic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.