mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 10:40 
Cytuj  
jak się powiedziało A trzeba powiedzieć Z, a wiec Zakończyć nasza długą drogę przez ranki i dostać w swoje łapy flagę i kupić kiedyś aketon :)


przeklejka z wiki:

* Get the mission from the gate guard and then talk to Alois in the president's office for a cutscene.

* Talk to Dancing Wolf in Rabao.

* Go to Gustav Tunnel and go to G-6 on the second map and spawn the NM by clicking on the ???.

Recomended that one person pops the NM slime by targeting the ??? in the water, and a blm sleeps it right away to avoid aggro by lots of skeletons.

* After popping the mob, sneak up again if necessary and run back to the camp (you will not lose sneak by poping the mob, unless you get hit). **H-7 tunnel is a safe fighting area**

* The fight starts off with one Gigaplasm. Once you kill it, it turns into two Macroplasms. Each one of those turns into two Microplasms and each one of those turn into two Nanoplasms.

* Be sure your mages target only one plasm at a time, and have your black mages sleep the rest.

* After you defeat all the Plasms, everyone needs sneak, run to the ??? and touch it, to aquire the Miraclesalt (key item).

* Anyone who dies at this stage will not be able to get the key item and will have to fight the NMs again.

* After you aquire the key item, return to Rabao and talk to Dancing Wolf for a cutscene.

* Then return to the president's office and talk to Alois again to complete the mission.

* Optional: You can speak to Iron Eater for a short CS dialogue about the new Talekeeper.



to tyle wstępem. w związku z tym, że są to żelki nieodzowne będzie zrobienie tego z pomocą BLMów, RDMów i DRKów(stun w razie W), BRD też nie zaszkodzi. terminu jeszcze nie ustalam (fajnie byłoby to zrobić jako albo po CC evencie), ale bardzo bym chcial, żeby nasi magowie z CC nam w tym pomogli. z tego co można wyczytać, to najlepszym sposobem ubicia tego badziewia jest sleep/ballada po każdym nuku.

Sklad (nie jest to BC więc im więcej nas tym lepiej):

1. Glizdus PLD
2. Kyuubipl NIN
3. Samadam DRK
4. Deshter WHM
5. Ancover WHM
6. Jauron SAM
7. Ozman NIN
8. Gizmos RDM
9. Sonoman BLM
10. ...

Simi, Lesiu, Pilek, Saitou, Bodziu, Gokulo, Naif, Draconi, Stokrotka, Kalcia, Maxii, Coldee... (chyba nikogo nie pominąlem :)) - Help us out!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 11:00 
Cytuj  
to jest bardzo czarna robota, im czarniej tym lepiej


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 11:03 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
to jest bardzo czarna robota, im czarniej tym lepiej


mnie tam nie przeszkadzają czarni :]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 11:30 
Cytuj  
Jak Ozi idzie NINem, którego ma obecnie na ~65lvlu, to ja też się przejdę chętnie pomóc bo mam ~64 :) Dużo nie zdziałam, ale jak będzie miejsce to chętnie :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 12:01 
Cytuj  
miejsce będzie, ale i tak wszyscy melee idą leechować O ILE nasi BLMi się zgodzą pomóc.


_________________
Obrazek

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:32 
Cytuj  
No to dawac jakies terminy! :D - Ja moge codziennie od 18:00 + cala niedziela. - Jak z reszta?


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 17:34 
Cytuj  
ja tez po 18 ale bez weekendu.

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:34 
Cytuj  
Widze ze zainteresowanie troche opadlo :P - w kazdym razie jak beda chetni ja sie dostosuje jesli chodzi o date.


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C


Posty: 43
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 21:08 
Cytuj  
"Jestem za, a nawet przeciw..." - kiedy? Dla mnie najlepiej po 17....

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 21:19 
Cytuj  
Jesli tylko bedzie szansa na wipe i strate expa to sie pisze na impreze . W przypadku wygranej .. no coz .. jakos przezyje ;>

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 18:09 
Cytuj  
Ja tak po 19.00
Walnijcie już jakiś termin plz

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 18:29 
Cytuj  
słuchajcie ta walka nie jest tak banalna jak poprzednia. po pierwsze aggro nawet na lvl75 a pull może być problematyczny, po drugie ten mob się dzieli na mniejsze. 1 > 2 > 4 > 8 więc nie ma sielanki. przydałby się z jeszcze jeden a najlepiej dwóch BLMów, i na początku uśpić moba, żeby tank (ja bądź Kyuu) natrzepali hate na nim (podobnie jak na Fafnirze), żeby w momencie kiedy BLMi zaczną nukować, mob nie poleciał na nich. po ubiciu, mob się rozdwaja i potrzeba jest uśpienia jednego z nich. każda kolejna kopia jest słabsza i dzieli się na dwie kolejne (cztery razy). przy pierwszych dwóch kopiach raczej nie może być mowy o biuciu, bo mob ma mocne TP AoE move (do dziś pamiętam jakie ma TP move Sewer Syrup ^^)

ja bym optował za terminem po Dynamisowym bo jedynie tak mogę. tym bardziej, że większość z zainteresowanych na Dynamisy chodzi i nie będzie problemu z zebraniem się.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 19:11 
Cytuj  
hate to wy tam nie natrzepiecie:) to nie jak na fafnirze:D


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.