mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:04 
Cytuj  
A i nie zgodze sie z Opim - oprocz Elvanek i Humek sa jeszcze Kotki. Cat Power! Prosze tylko nie Elvanka :roll: Humka Simiego jest OK :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:06 
Cytuj  
skoro bedziecie zaczynac razem i jestescie znajomymi wiec zapewne bedziecie i expowac razem, zatem moze warto wziasc joby ktore stanowilyby trzon party dzieki czemu omineloby was nudne czekanie na chetne do expowania osoby z konkretnymi jobami.
W kazdym party musi byc tank i healer pozostale 4 osoby moga byc praktycznie dowolne (choc nie kazdy squad zapewni efektywna gre :P)
Zatem ktos z was musialby byc white mage lub red mage i ktos warriorem
Jesli ktos planuje zostac w przyszlosci np bardem lub summonerem i tak musi zrobic pierw white mage :P
Jesli ktos planuje zostac jakims Melee to i tak bedzie potrzebowal warriora :P
Mozecie sie ladnie zgrac ^_^ /envy
whm + 2x war bylby calkiem neizlym wyborem :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 36
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:08 
Cytuj  
Co do ras, wyglądów itp, jest pewien bajer na oficjalnej stronce mogący pomóc Ci z wyborem twarzy. Niestety, tylko twarzy, nie ma całej postaci. A Mithra leżąca na łące na brzuchu z zadartymi do góry nogami jak... no... eee... z sielankowego filmu z gór - wymiata.

http://www.playonline.com/ff11eu/intro/charmake/index.html

Tylko trochę długo się ładuje :-)

Co do joba - zgodnie z Twoimi sugestiami polecam THieFa lub zwykłego WARriora, później SAMuraja albo NINja. Rasa dowolna (najciekawiej wyglądają wojowniczki Mithry z mieczami większymi od nich :pp), byle nie taru - choć ostatnio miałem w party jednego SAM/NIN Taru...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:11 
Cytuj  
dla poczatkujacych = postac bez subjoba, odradzam zabawe Thf, blm, mnk - tymi jobami bez subjoba expuje sie dosyc ciezko i mozna sie niepotrzebnie do gry zrazic


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:25 
Cytuj  
No świetnie... Oni oboje chcą grac White Mage bo chcą zrobić Summonerów... Uh Uh.

Co to jest subjob? ^^'''

I Mithra - bardziej pod melee, czy magię?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:27 
Cytuj  
Mithra moze to i to i fajnie kreci ogonem


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:31 
Cytuj  
Tutaj możecie sobie popatrzeć jak wyglądają postacie(wybrać Character Creation Trian z lewej strony): http://www.playonline.com/ff11eu/intro/ ... geID=about

Tutaj możecie sobie na sucho stworzyć postać i zobaczyć jak będzie się prezentować.

Osobiście dla pań preferuję dwie buźki (Elvaan i Hume):

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:45 
Cytuj  
Elfki w FFXI są brzydkie.
No i bzdurą jest, że BLM na start się nie nadaje. Nadaje się jak najbardziej. THF również. Nie wiem jak MNK.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:47 
Cytuj  
lol, w
ten temat ma juz 2 stony!
tak to jest jak panna zaczyna gre :P

mithra all the way!
bardzo uniwersalna rasa (chodz hume bardziej, ale jedyna humka, to ta co na zdjeciu simi ja dal, inne sa straszne >.>) i jaka ladna przy tym :3


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:51 
Cytuj  
Twarze jak twarze, ale im nizej tym gorzej u Elvaanki XD

Generalnie Opi ma racje. Lepiej nie bawic sie w zabawy typu "Bede wielkim, grubym magiem" :) Na poczatek polecam MNKa, gra sie latwo i przyjemnie. Solowac mozna nawet do 15 lvlu bez zadnych zgrzytow. Warrior to chyba najbardziej elastyczny job dla poczatkujacych. Gdy zmienicie zdanie co do joba ktory chcecie robic, wylevelowany Warrior prawie na pewno sie przyda (jako sub job). Najlepsze rasy dla melee to Elvaan, Galka i Hume (mniej wiecej w takiej kolejnosci). Z magow najlepiej zaczac Black Magem, ewentualnie White Magem. W przypadku obydwu jobow najlepiej wydaje sie sprawdzac Taru (duzo mp), choc niezlym WHM moze byc w zasadzie kazda rasa, za wyjatkiem Galki :)
Poczatkujacym odradzalbym za to zaczynac Red Magem lub Thiefem. Joby dosc specyficzne moim zdaniem. Wypadaloby sie lepiej zaznajomic z ich specyfika czytajac fora lub podpytujac ludzi takowymi grajacych.

Jesli wytrwacie do 30 lvlu, bedziecie mieli okazje wybrac jeden z kolejnych jobow (taki jak Ninja, Dark Knight, Samurai, Summoner i jeszcze pare innych ;) ).

Generalnie: "Ty ktory wchodzisz, zegnaj sie z nadzieja" - Witamy w piekle :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:03 
Cytuj  
Dzięki serdeczne wszystkim :]]]]]

Będę zasuwać Mithrą warriorką... A dalej się zobaczy ^^

Byle do 20 lvl i Chocobosa ;D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:05 
Cytuj  
E tam, Mithry są brzydkie odradzam :D Najpiękniejsze są humki z jednym kucem oraz rude elvaanki z krótkimi włoskami :) To już nawet Galki > Mithry :)


_________________
Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:09 
Cytuj  
De gustibus non est disputandum =]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:13 
Cytuj  
O gustach się dyskutuje jak najbardziej :P Tylko z umiarem :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No i bzdurą jest, że BLM na start się nie nadaje. Nadaje się jak najbardziej. THF również. Nie wiem jak MNK.


bzdura jest, ze gdzies pisalem ze sie nie nadaje
faktem jest, ze tymi klasami gra sie od poczatku, bez subjoba, trudniej niz pozostalymi, dodac do tego totalna nieznajomosc mechaniki i brak kasy na sprzet i food, a otrzyma sie drogie przez pieklo

o subjobie to chyba opiekun cos pisal w pierwszych krokach? czy nie?
subjob to drugi job, ktory wspomaga twoj main job :P i ma level maxymalnie 1/2 twojego aktualnego main joba :] w skorcie :]

edit: aha, 2xwhm +war tez dadza rade :P tyle ze bardziej defensywnie i do party byscie musieli wtedy dobierac juz samych DD
To moze lepiej war + whm + blm jak dojedziecie do 18 to zmiana np na thf/war + blm/whm + whm/blm a po 30tym heh okaze sie :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:35 
Cytuj  
Widze że sam niebęde zaczynał gry :D

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 19:59 
Cytuj  
Jakoś wszyscy pomijają tarusie >.<' XD
No cóż. Tarusie w tunikach, to nigdy nie wiesz czy on czy ona, ale nie znajdziecie lepszych magów i O.
Jasne. Fajnie jest grać ładna humka z walorami w postaci piersi (których zdecydowanie poskąpiono tarusiom ;) ). Eh Elvaanki mają ładne twarze, ale mają potęzne szyje, spore tyłki i dośc długie rece. W całości to IMO najładniej sie prezentują humki. Mithry są słodkie, ale twarze mają mało urodziwe. No, ale z drugiej strony na maga, to taruś jest the best.
Jak juz koniecznie to wszystko byle nie elvaanka ;)
Co do joba na początek. Ja tam zawsze miałam więcej problemów z solowaniem do magicznego 10 lvl. bez suba WARem niż MNKiem, ale ja zwykle mam inaczej niz inni >>' Jak juz zaczynać magicznym jobem, to (pomijając wydatki na scrolle) przeszłam na stronę rdm. Teraz, gdy go poznałam, zaczełam go wielbić. cure, blm zaklecia + miecz. Trudniej z party, ale jak juz ma Cure II i może konkurować z whm, to luz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 21:07 
Cytuj  
Możecie mi owiedzieć gdzie wpisuje się gwp? Tworze postać, następnie wpisuje nicka i niemoge wpisać gwp. wpisuje się to gdzieś wcześniej czy później?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 21:08 
Cytuj  
jak wybierzesz world pojawia sie okienko na worldpass, jakos przy koncu tworzenia postaci to jest


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 3 paź 2006, 21:20 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 21:16 
Cytuj  
Ok mam. thx

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.