mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 21:31 
Cytuj  
Żywotność - liczba graczy w świecie, czy w miastach(czy innego tego typu kompleksach) oraz hunting grounds(czy jak to wyglada w FF) sa opustoszałe, czy sa nowi gracze itd itp. Grałem w lineage i jakby niebyło ta gra powoli umiera, wiec dlatego sie pytam! czy jest sens w ogóle rozpatrywać tą gre patrzeć info o niej, jeżeli np zostali już tylko high lvlowi gracze.

p.s dwa joby 75 skąd ja to znam (w lineage osiągniecie dwóch klas na 75 nobilituje postać, cos widze że w azjatyckich produkacjach panuje moda na podwójne klasy :P hrhr no ale nie o lineage'u to mowa)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 21:33 
Cytuj  
Spokojna twoja rozczochrana. Jest co levelować. Owszem na Ramuhu to już większość ma max level ale i tak jest tyle jobów, że jest z kim expić. Także ludzi jest sporo jeszcze.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 21:35 
Cytuj  
Brnąc w szczegóły :P, czyli jeżeli bym wystartował teraz czy byliby ludzie tacy jak ja, czy juz raczej ludzie oznajomieni z gra z topowym sprzętem, bez problemów finansowych itd.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 21:52 
Cytuj  
Tak np ja niedawno zaczołem, z kasą jest napewno gorzej niż kiedyś mieli ci co zaczynali, patrzac po tym co napisane było na forum rok temu to ceny niektórych towarów poszły drastycznie w dół. Z kasą nies jest tak źle trzeba mieć tyko troche czasu żeby pozbierać przedmioty i później je opylić. Polecam łowienie ryb :) Fajnie się czasem "męczy" rybe np Gold Carpa z którym nie jest zawsze lekko :D Jeżeli jesteś fanem serii FF to nawet się nie zastanawiaj tylko zaczynaj grać. Jeżeli nie jesteś fanem tej gry to też zaczynaj grać bo gierka jest zajebista. pozdro :)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 22:00 
Cytuj  
ok dziękuje za info, popytam się wśród znajomych którzy się o temat otarli.
Odnośnie serii FF, grałem w VIII daaaawno temu ale do tego czasu dla mnie #1 fabuła wśród gier. Może kuleje z innymi tytułami ale i tak ta gra mnie niesamowicie urzekła, swoją droga to juz inna bajka :roll: :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 22:31 
Cytuj  
wciaz pojawiaja sie nowi gracze , poza tym starzy czesto zaczynaja nowe joby >>> trafiajac do exp party ze starymi wyjadaczami >> masz szczescie , bo najczesciej szybciej zdobywasz nowe lvle....

w extra LSaach ( tzw.HNMlsach ) liczy sie czesto ilosc jobow na 75 albo 70+

dzieki czemu latwo mozna dobrac sklad do odpowiedniego MOBA .

Jak zaczniesz grac > napewno znajda sie ludzie ktorzy eda podnosic lvl razem z toba >> niekoniecznie Polacy .... ale to i tak po 10 lvl....


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 22:38 
Cytuj  
jak ktoś planuje zacząć grać w ffxi i długo sobie w nią pograć to radzę zrobić taki job/joby które będą pasowały innym w znaczeniu "będziemy chcieli z wami grać", w ffxi bardziej się liczy czy ktoś chce grać z 'Tobą' niż czy 'Ja' chcę grać z kimś niezależnie od levelu, można dojść do 75 levelu jakimkolwiek jobem lub 10 jobami i nadal poznać grę w 10% lub mniej, cała sztuka grania w MMORPG polegała, polega i będzie polegać na tym żeby mieć coś do zrobienia i powiedzenia swoją grą w MASIVIE a nie generować nudę, wszystko zależy od wyboru właściwego joba z punktu widzenia zapotrzebowania, potem dochodzi sprzet, umiejętności, pojawianie się w grze we właściwym czasie na dostatecznie długi czas żeby coś zrobić
wiekszość ludzi niestety z CC i niezCC ale nadal robi joby które można wyrzucić do kosza bo w ŻADNYM stopniu nie wpływają i nie decydują o powodzeniu eventów, nikt tego nie zmieni niestety bo mało komu w tych czasach zależy na rozgromieniu głupich pomysłów SE i ich zabawek w FFXI


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 10.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:57 
Cytuj  
przy rejestracji nowej karty i reaktywowaniu ID pokazało mi ze zje 12,95 Euro z karty?? czemu tyle i czemu euro

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 16:26 
Cytuj  
prawdopodobnie dlatego że od miesiąca(albo trochę dłużej) w wersji EU nie ma wyboru płatności (bynajmniej z tego co mi wiadomo).


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired


Posty: 10
Dołączył(a): 10.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 16:46 
Cytuj  
w takim razie jestem zmuszony zapłacić troszke więcej ... no ale coż.. czego sie dla FF nie zrobi..

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 22:26 
Cytuj  
Jak wyhodowac/zdobyc Gregarious Worm'a?


_________________
B.B.B.T.D. King

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 00:19 
Cytuj  
lolo99 napisał(a):
Jak wyhodowac/zdobyc Gregarious Worm'a?


wykazac wiecej inwencji...

1.kupic na ah
2.wpisac "gregarious worm" w search na wikipedii...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 22:53 
Cytuj  
Hmmmm...

Głupie pytanie, ale to odpowiednie miejsce raczej ;D

Co z itemkami kolekcjonerskimi? Jest w ogóle cos takiego? W każdym MMORPGu lubie zbierać, gromadzic, kolekcjonować, skupować, wymieniać, cieszyć swe oko...

Czy ekwipunek zakładany na postac "widać"?

I, jeśli tak, czy są jakieś bajeranckie ubiory, czapki, dodatki itp, do zbierania i for fun??

^_^


Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 22:55 
Cytuj  
oko ci zbieleje jak zobaczysz :)


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 22:56 
Cytuj  
Tzn? Tzn?

Odpowiedż zwiastująca ucztę dla mnie, o ile nie jest to ironia :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 22:59 
Cytuj  
masz za gwp...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 23:01 
Cytuj  
Ten beret czy costam i talony do jeżdżenia na chocobo....

Tylko że ja pytam... W GRZE. Tak ogólnodostępnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 23:14 
Cytuj  
well jest wedding dress
i mase roznego sprzetu ktorego sie nie nosi bo jest beznadziejny i nikt nie wie jak wyglada lol
ale ogolnie, to szybko sie zorientujecie ze nie ma w tej grze meijsca na kolekcjonowanie smiecia :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 28
Dołączył(a): 2.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 00:24 
Cytuj  
No to lipa xD

Oh well, to w takim razie coś co chcę osiągnąc.... - magiczny lvl 20 i Chocobo~!

Trzeba mieć jasno określone cele na początek ;)

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 19:52 
Cytuj  
Na wstępie powiem, ze spędziłam godzine w Service&support i nic mi to nie dało. Jak maila wysłałam, to mnie do Pytan odesłało, a tam nic...
więc pytam tutaj. Przechodze chwilowe załamanie faktem, że nudze się jak cholera na Fairy, może dlatego, ze większośc osób robi uber rzeczy ze swoimi uber ls'ami, tak czy siak w chwili słabości postanowiłam napisac do S-E w sprawie przerzucenia postaci... Choć i tak spodziewałam się, ze mi odmówią. Dostałam w zamian maila z poleceniem skorzystania z opcji pytan etc. i zero...
Więc jak macie jakaś dobra radę to byłabym wdzięczna...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.