mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:01 
Cytuj  
Lol ale drame zrobiłem lepiej jak Myrta :)
Kassei nie wiem dlaczego bez sea nie możesz być niby w Pixies lol, przeciez jest mnostwo innych rzeczy ktore pixies bedzie robic i napewno sie mozesz przydac...
Ok dobra juz dobra zrozumialem blad zrobie sea na wlasna reke nie krzyczcie juz :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:39 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Lol ale drame zrobiłem lepiej jak Myrta :)


Ode mnie sie odp........


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:53 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Lol ale drame zrobiłem lepiej jak Myrta :)


Ode mnie sie odp........


Odpowiedz? :)

Myrta joke przeciez...


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:12 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Lol ale drame zrobiłem lepiej jak Myrta :)


Ode mnie sie odp........


Odpowiedz? :)

Myrta joke przeciez...


To chyba te dni w miesiącu ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 12:26 
Cytuj  
Zainwestujcie we FRAPSa i puśćie filmiki na video.google.com - reklama jak się patrzy...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:07 
Cytuj  
Na teraz Pixies wyglada bardzo obiecujaco. BP wnioslo do LS joby ktorych brakowalo w CC. Na teraz chyba najbardziej potrzebujemy SMNrow.

Jesli chodzi o czlonkow OB chyba beda musieli wybrac: OB albo Pixies. Nomi wyraznie nie podoba sie nasza incjatywa, co zreszta zrozumiale, chyba lepeij zeby stracila paru memberow niz by potem mialy byc ciagle dramy o to jakie kto perelki nosi.

Do tego my pewnie bedziemy robic eventy w weekendy wiec konflikt bylby nieunikniony.

Dobrze przemyslecie, ktory LS wam bardziej odpowiada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:34 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jednak tez bym chciał Pearlsacka chocby po to aby wywalac raz na jakiś czas Oraichu dla poprawienia humoru :lol:


Mowiac calkiem powaznie: nie kickujcie zadnych ludzi ktorzy przyszli z BP. Jak ktos bedzie wyjatkowo ciezki to trzeba bedzie pogadac z ich liderami zeby go sami kickneli.

Ogolnie jak najmniej dramy pls, szczegolnie na poczatku.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 23:49 
Cytuj  
Chciałem zaspokoic ciekawość kilku osób, bo mnie atakowały na /tell


Nie, niechce perełki Pixies..byłem przeciwny tworzeniu tego LS, o czym pisałem przy okazji ankiety. Teraz po fuzji z BP jestem o tym w 100 % przekonany.

Dziękuje.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 00:02 
Cytuj  
BP ma podobno 4 sumonerow!
Wyrmy czekaja na nas! :D

Na pierwszy rzut oka ludzie ktorzy przyszli z BP sa calkiem sympatyczni.

Jesli uda nam sie uniknac dram to mozemy stac sie naprawde silnym LSem!

=================================================

Gadalem dzis troche z Nomi. Powiedzialem, ze nie zamierzamy jej wykradac ludzi, tellowac zeby do nas przystapili itp, ale jesli ktos z OB bedzie chcial przejsc do Pixies to go nie wyrzucimy. :D

Nomi ma chyba jakas wizje zaglady swojego LS, ze nagle wszyscy z CC i DP przejda do Pixies, co oczywiscie nie bedzie mialo miejsca. Jednym pasujemy, innym nie co widac na przykladzie Myrty.

Ja z oczywistych przyczyn juz nie bede siedzial na CC, nawet juz nie nosze naszej perelki. Bedzie mi brakowalo naszych rozmow...

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 00:16 
Cytuj  
Ciagle nie podoba mi sie to co robimy... CC ma 3 lata i piekna historie... a jestesmy na dobrej drodze zeby to szlag trafil


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 29.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 00:54 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Ciagle nie podoba mi sie to co robimy... CC ma 3 lata i piekna historie... a jestesmy na dobrej drodze zeby to szlag trafil


wydaje mi sie ze to juz nastapilo sadzac po wczesniejszej wypowiedzi Opiego

Cytuj:
Ja z oczywistych przyczyn juz nie bede siedzial na CC, nawet juz nie nosze naszej perelki. Bedzie mi brakowalo naszych rozmow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 02:41 
Cytuj  
to tylko opi nie wchodzi na cc ;] ja dzisiaj co jakis czas sobie zmienialem perelke a i poza mna widzialem pare razy jeszcze z 5 osob z 75 levelem takwiec nie jest az tak zle :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 07:14 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Ciagle nie podoba mi sie to co robimy... CC ma 3 lata i piekna historie... a jestesmy na dobrej drodze zeby to szlag trafil


Co ty Xav Gadasz. Jakos CC szlag nie trafil jak polowa CC byla w SW.

Teraz nareszcie mamy LS, gdzie kazdy Polak moze sie dostac, bez wysylania pieciu aplikacji przez pol roku. :har:

W latwy sposob mozemy tez eliminowac roznej masci pojebow, ktorzy moga sie w LSie znalezc.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 09:47 
Cytuj  
Nigdy nie bylo takej sytuacji, ze 50% CC siedziala na innym LS. W CC nigdy nie bylo kasy, liderow, dramy, nikt nikogo nie mogl wywalic lub tego nie robil (z dwoma potwierdzajacymi regule wyjatkami|). CC jest wyjatkowe na skale calego FFa a moze i dalej... a teraz rzucamy to wszystko w kat, zostawiajac "nowych" w imie kilku dropow i nieuniknionej dramy.
HNM LS potrzebuje conajmniej 2 "nolife" liderow. Zaden z was nie jest nawet w polowie "nolifem", nie wspomne o tym ze dobry lider to w zasadzie kawal gnoja a zaden z was gnojem nie jest.

Nie mowie ze nie bede chodzil z "P"... po prostu boje sie, ze zabijemy CC i tyle :/ A moze i dobrze... jak padnie to wreszcie strace ostatnia motywacje do gry i bede mial wiecej czasu na RL :)

PS

Wspomne jeszcze tylko o nieporuszanej dotad sprawie punktow z CC, ktore oczywiscie ida w kibel... mimo ze w ankiecie przytlaczajaca wiekszosc osob byla przeciwna nowemu LS. Tak mi troche nasza rodzima polityka smierdzi :/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 09:58 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Nigdy nie bylo takej sytuacji, ze 50% CC siedziala na innym LS. W CC nigdy nie bylo kasy, liderow, dramy, nikt nikogo nie mogl wywalic lub tego nie robil (z dwoma potwierdzajacymi regule wyjatkami|). CC jest wyjatkowe na skale calego FFa a moze i dalej... a teraz rzucamy to wszystko w kat, zostawiajac "nowych" w imie kilku dropow i nieuniknionej dramy.
HNM LS potrzebuje conajmniej 2 "nolife" liderow. Zaden z was nie jest nawet w polowie "nolifem", nie wspomne o tym ze dobry lider to w zasadzie kawal gnoja a zaden z was gnojem nie jest.

Nie mowie ze nie bede chodzil z "P"... po prostu boje sie, ze zabijemy CC i tyle :/ A moze i dobrze... jak padnie to wreszcie strace ostatnia motywacje do gry i bede mial wiecej czasu na RL :)

PS

Wspomne jeszcze tylko o nieporuszanej dotad sprawie punktow z CC, ktore oczywiscie ida w kibel... mimo ze w ankiecie przytlaczajaca wiekszosc osob byla przeciwna nowemu LS. Tak mi troche nasza rodzima polityka smierdzi :/


Podpisuje sie pod każdym słowem Xava.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:19 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Nigdy nie bylo takej sytuacji, ze 50% CC siedziala na innym LS. W CC nigdy nie bylo kasy, liderow, dramy, nikt nikogo nie mogl wywalic lub tego nie robil (z dwoma potwierdzajacymi regule wyjatkami|). CC jest wyjatkowe na skale calego FFa a moze i dalej... a teraz rzucamy to wszystko w kat, zostawiajac "nowych" w imie kilku dropow i nieuniknionej dramy.
HNM LS potrzebuje conajmniej 2 "nolife" liderow. Zaden z was nie jest nawet w polowie "nolifem", nie wspomne o tym ze dobry lider to w zasadzie kawal gnoja a zaden z was gnojem nie jest.

Nie mowie ze nie bede chodzil z "P"... po prostu boje sie, ze zabijemy CC i tyle :/ A moze i dobrze... jak padnie to wreszcie strace ostatnia motywacje do gry i bede mial wiecej czasu na RL :)

PS

Wspomne jeszcze tylko o nieporuszanej dotad sprawie punktow z CC, ktore oczywiscie ida w kibel... mimo ze w ankiecie przytlaczajaca wiekszosc osob byla przeciwna nowemu LS. Tak mi troche nasza rodzima polityka smierdzi :/


Całkowicie się zgadzam z Xavem - dokładnie tak samo myślimy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:26 
Cytuj  
Mowiac szczerze mielismy 3 wyjscia:

- wrocic do starej, "sprawdzone" formuly dzialania CC, gdzie nie mozna nic nic zrobic, bo 3/4 uberow siedzi na innych LSach. Nie ma sie co ludzic, ze przy co drugim nie odbytym evencie ludzie nie zaczeli by szukac innych LSow.

- czekac pol roku, az moze pare osob wyleveluje BRDow i RDMow.

- sciagnac ludzi z zewnatrz.

Najlepszy wydal mi sie trzeci wariant. Najlepszym dla wszystkich tych ktorzy zaangazowali sie w nasze CC eventy.

Co zrobic z punktami? Nie wiem. Nie mielismy funda, nie mamy czego dzielic.
Przeniesc ich do Pixies nie mozna, bo zaczynamy z ludzmi z BP od zera.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:34 
Cytuj  
Ja po tym jak "prawie" zabilismy Cerberusa z jednym WHM i RDM nabralem wiary, ze mozna w FFa grac inaczej niz wszyscy i to z powodzeniem i duzo wieksza satysfakcja :)
Nie lubie killow DH style... 6x SMN i zrobione.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:37 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mowiac szczerze mielismy 3 wyjscia:

- wrocic do starej, "sprawdzone" formuly dzialania CC, gdzie nie mozna nic nic zrobic, bo 3/4 uberow siedzi na innych LSach. Nie ma sie co ludzic, ze przy co drugim nie odbytym evencie ludzie nie zaczeli by szukac innych LSow.

- czekac pol roku, az moze pare osob wyleveluje BRDow i RDMow.

- sciagnac ludzi z zewnatrz.

Najlepszy wydal mi sie trzeci wariant. Najlepszym dla wszystkich tych ktorzy zaangazowali sie w nasze CC eventy.

Co zrobic z punktami? Nie wiem. Nie mielismy funda, nie mamy czego dzielic.
Przeniesc ich do Pixies nie mozna, bo zaczynamy z ludzmi z BP od zera.


Wiem ze nie mozna przeniesc punktow... ale mi chodzi o to ze majac te wszystkie opcje przed soba... decyzje podjoles sam. Decyzje o stworzeniu LSa, o jego nazwie, o polaczeniu z BP o kasacji punktow.
Nawet jesli mialaby to byc jedynie iluzoryczna demokracja to zawsze lepiej by mi bylo.
Ale juz po ptakach hehe.

mam nadzieje ze z mojego krakania nic nie bedzie i wszsystko sie dobrze skonczy.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 11:44 
Cytuj  
Xav na cerbie nie doszlismy do GoH nawet. prawie to by bylo na 2%:)


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.