mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:14 
Cytuj  
Huckster napisał(a):

Ja mam zamiar reaktywować eventy CC - dla ludzi, którzy mają rodziny, znajomych i grają w CC od czasu do czasu - tak by "zwykli" ludzie także mieli szansę zdobyć jakieś fajne itemy.



Powodzenia! :D

Nakrecasz jakis sztuczny konflikt CC-Pixies, a tak naprawde CC=Pixies. Jedyne co mozesz osiagnac to to, ze przestane tu zaglac (pare innych osob pewnie tez) i przeniose swoja aktywnosc na forum Pixies.

Marass napisał(a):
Co do SKY to wczoraj moim zdaniem byl burdel... ludzi z Pixies bylo tam ponad 20 osob.. cos kolo 24 jak nie wiecej... na pytanie co z ludzmi ktorzy nie nie maja miesca w alliance uslyszalem od Opa odpowiedz.... "moga ogladac TV :D".... czy to ma zawsze tak wygladac?Nie mozna bylo utworzyc grupy ktora by np poszla farmowac wode???? ludzie jesli nie wejda do alliance beda siedziec i nic nie robic? za to bede dostawal w przyszlosci punkty? ze chodze do SKY i ogladam sobie TV??? bo z tego co widze, jako DRG bede robil jako "maskotka LSa" (kiedys Rha tak powiedzial o ich DRG w jakims tam LSie).... w CC cos robilem...a w Pixies chyba bede tylko siedzial i ogladal TV:/ jesli sie myle to mnie poprawcie... to nie jest wypowiedza DRAMOpodobna, tylko chec dowiedzenia sie czy DRG w takim LSie ma jakiekolwiek szanse "normalnego" funkcjonowania...


Oczywiscie, ze DRG ma co robic. W sky czy sea na triggerach to bardzo uzyteczny job (jak kazdy DD). To samo na Kirinie. Nie moge zagwarantowac, ze bedziesz w alliance na godach, bo sam pewnie tez nie bede, ale przy dobrym setupie zabijanie godow naprawde trwa krotko.

Juz to mowilem - wczoraj bylo pierwsze sky i bylo duzo ludzi. Na codzien juz nie bedzie tak rozowo i raczej ciezko bedzie znalezc 18 osob chetnych. Obym sie mylil.

Burdel byl na poczatku, ale potem sie podzielilismy na grupy i bylo ok. Kazdy mial co robic.


Ostatnio edytowano 26 paź 2006, 10:21 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:16 
Cytuj  
i po co sie denerwoac , kto nie chce do Pixies to krzyzyk na droge . FIN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:17 
Cytuj  
Maras - nie sądzę żebyś służył jako maskotka :) Bynajmniej nie mamy podejścia takiego jak reszta LSów - SMN owns all ;) Tylko jedno mnie dziwi - narzekacie że nie było roboty że był burdel - może samemu trzeba było coś zrobić ? Przecież te 6 osób co było poza alliance mogło iść na wodę (nie wiem kto był ale wydaje mi się że party by się zebrało).


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:20 
Cytuj  
ze 4 razy sie pytalem co maja robic osoby bez party... nikt mi nie odpowiedzial:/


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:32 
Cytuj  
A czy nie mogłeś sam nic sklecić ?:)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nakrecasz jakis sztuczny konflikt CC-Pixies, a tak naprawde CC=Pixies. Jedyne co mozesz osiagnac to to, ze przestane tu zaglac (pare innych osob pewnie tez) i przeniose swoja aktywnosc na forum Pixies.

Zaczynam miec wrazenie ze dla co poniektorych ludzi z CC, ten caly LS musial byc straszna tortura :]

Maras >>> Nie przesadzaj. Ja sam w RB czesto nie mialem dla siebie miejsca w Alliance na triggerach. Na Godach bylo tylu melee, ze wchodzili, odpalil WSa , wychodzili z Alliance i na tym konczyla sie ich rola w tych walkach. W TMNQ przez pierwszy miesiac praktycznie nie uczestniczylem aktywnie w walce z HNMami. Ciagle bylem poza Alliance bo byli albo lepsi albo ci ktorzy byli pierwsi na spocie, roznie. Ale to normalne. I to takze w twoim interesie :) Bo mobek zabijany jest szybciej, sprawniej i skuteczniej. A zapewniam cie ze za pare miesiecy nie bedziesz mogl spojrzec czy nawet pomyslec o Dragon's Aery bez obrzydzenia :] Tyle Fafhoggow zabijesz.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Ostatnio edytowano 26 paź 2006, 11:53 przez Vejitta, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:34 
Cytuj  
ludzie... ale wy macie problemy... przeciez to normalne ze czasem trafia sie poza main alliance, triggery maja tro do siebie ze zawsze mozna zebrac pare ofiar i isc chocby na wode a co do godow - tez nieraz pol walki przesiedzialam poza alliance bo akurat bylo za duzo ninow czy tankowali pld, punkty sie dostaje obojetnie czy jestes w main alliance czy siedzisz z boku i po cichu liczysz na to ze ktos padnie i cie invitna :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:37 
Cytuj  
wczoraj bylo o dziwo kupe ludzi ale zabraklo jednego tanka by sie moc podzielic na wiecej grup
Gdy jest 18+ osob nie robcie dramy tylko wykazcie sie choc troche cierpliwoscia, punkty i tak dostajecie a mozecie w tym czasie zjesc kolacje or smth
Sky jest nudne jak cholera (poza biciem godow) wiec raczej nikt nie powiniene miec zalu ze zostal z czegos wylaczony...

W CC huck glizd tomala czy inne osoby ktore graja zadko ale pojawiaja sie na ustalonych eventach to prawda ze mialby pierwszenstwo na wielu itemach, nie tylkod altego ze sa na nich aktywni ale przedewszystkim dlatego ze w kolejce do itemow sa gora 2-3 osoby (moze wylaczajac haidate czy osode)
W pixies osoby ktore zadko graja beda mialy 2 krotnie mniej punktow niz pozostali czlonkowie i beda musieli dluzej pcozekac na swoja kolej przy dropach ale:

W pixies gody bedzie sie robic kilkukrotnie czesciej, hnmy w CC byly od swieta a o cop wyrmach czy kirinie to wogole moglismy praktycznie pomarzyc. Wiec nawet ludzie ktorzy maja mala czasu na gre i tak ten item dostana szybciej niz w CC. Po drugie w Pixies nie ma az tak wielu czlonkow i raczej nie wala oni do nas drzwiami i oknami zeby sie martwic o dlugie kolejki, np wczoraj do e body byly 3 osoby a do itemu na black belt 0 (zero), czesc ludzi ma tez sporo upragnionego sprzetu i nie maja co bidowac.
Wiec nie lamcie sie ludzie, chodzcie wtedy kiedy mozecie, a napewno, jesli Pixies przetrwa dostaniecie co checie.
I jeszcze jedno: decydujac sie na swoj job wiedzieliscie co was czeka w ewentualnym endgame i hnmach wiec prosze nie dziwcie sie jesli zostaniecie wywaleni z alliance dlatego ze pojawil sie blm czy smn na spocie BH czy Fafnira, grupa musi miec jak najwieksze szanse na wygranie. Cale szczescie dla was przy niektorych mobkach meleesi sprawdzaja sie lepiej od magow :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:53 
Cytuj  
wszystko ok Sai, ale chciałbym mieć pewność, że pomimo tego, że wszyscy RDMi i PLDni po tym jak dostaną przede mną w.legs nie zdarzy się sytuacja, że ktoś nagle stwierdzi, że planuje expowanie PLDna i na przyszłość przyda mu się m.body czy też inne abjuration i mając większą liczbę punktów poprostu mnie przebidują. czyli czy Opi i inni liderzy będą żelaznie trzymać się priority. jak już mówiłem. przez mój tryb życia zdaję sobie sprawę, że zawsze będę otrzymywał itemy ostatni (i muszę się z tym pogodzić), ale chciałbym być uwzględniany jako lastPLD > all.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:55 
Cytuj  
Glizdus, WSZEDZIE panuje jedna zasada dotyczaca dropow, WSZEDZIE - mozesz je bidowac/dostac tylko jesli mozesz je nosic. Pamietaj tez, ze od tego sa priority, zeby np RDM nie mogl bidowac przed toba W. Legs, bo nagle mu sie zachcialo robic PLDa, a i tak moze je bidowac bo moze nosic.

Zrozumcie ze granie w HNM LSie nie zawsze polega na biciu mobkow^^ czesciej raczej na cierpliwosci. Tak wiec bierzcie perelki i wracajcie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:01 
Cytuj  
kiedy będzie kalendarz na stronie Pixies ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:04 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Glizdus...


ok, ok. i już wszystko wiem. wystarczy być obecnym na spocie od początku i ewentualnym dropie

Vejitta napisał(a):
Tak wiec bierzcie perelki i wracajcie.


Huh?! Ja jeszcze nie odszedłem : :har:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:19 
Cytuj  
a wlasnie chcialem zapytac:
co z nie rare/exowym uber sprzetem jak
osode, s cloth, w horn, herald gaiters, cerberus hide etc?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:35 
Cytuj  
normalny bid sai


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:49 
Cytuj  
bez min?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:49 
Cytuj  
egoist napisał(a):
normalny bid sai


a będzie przewidziany jakiś fund cursedów w ramach LSowego banku?? bo myślę, że s.clotch czy inne vc powinny być spieniężane i wrzucane do banku. w momencie kiedy ktoś chce kupić cursedy to się mu wypłaca kasę z pomniejszeniem odpowiedniej liczby punktów. mnie w tej chwili np. jeszcze stać na Cursed Cuirass, ale wczoraj mieliśmy sytuację kiedy Oraichu prosił o pożyczkę na Adamana.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:52 
Cytuj  
nie zadnych bankow na cursed bedzie point/cash


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:52 
Cytuj  
z funda pewnie bedzie mozna brac kase na dowolny cel przy jakims ustalonym przeliczniku pkt/gill


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:54 
Cytuj  
egoist napisał(a):
nie zadnych bankow na cursed bedzie point/cash


ale ktoś tę kasę będzie trzymał i skądś się ma brać, więc siłą rzaczy niektóre itemy będą sprzedawane (a jak wiemy najlepiej się sprzedają własnie clothy, vc i inne...). jak zwał tak zwał bank będzie. tyle, że nie będzie LS fundował za free cursedów... 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:21 
Cytuj  
Beda minimalne bidy na niektore rzeczy, ale to pozniej bo narazie wszyscy maja malo punktow.

Trzeba sie bedzie dobrze zastanowic nad przelicznikiem punkt/kasa. Nie moze byc ani za maly ani za duzy. :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.