mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:38 
Cytuj  
Kirina i tak nie zabilibysmy w CC wiec imo nie ma o czym mowic


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 22:07 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
Tom, tak to jest ^^;
Teraz wiesz, jak to jest stracic 150 czy iles tam punktow bo LS sie rozlatuje, nic z tego LSa nie dostawszy ^^;


Tomala dzieki naszym runom dostal 1/3 BB, suzaku sune-ate i d.head. Uwazam, ze to wcale nie tak malo. Inni dostali duzo mniej, albo nic - tak jak ja na przyklad.

Tomala --> naprawde nie wiem po co te fochy... Moglbys spokojnie z nami chodzic, od czasu do czasu chociaz i mialbys pewny BB i d.body.
Wszyscy aktywni uczestnicy CC runow (poza toba chyba tylko) przeniesli sie do Pixies. Stracilismy przez to zdobyte punkty, ale zyskalismy mozliwosc robienia rzeczy, ktrore z wiadomych wzgledow nie byly mozliwe w CC. Naprawde komfortem jest byc w LSie gdzie jest kilku aktywnych BRDow, RDMow, WHMow i nic nie zalezy od obecnosci tej czy innej osoby.

BTW z BP tez nie wszystkim podoba sie Pixies i odeszli albo nie sa aktywni, ale to ich wybor. Nie wyobrazam sobie sytuacji, ze jedna z takich osob przychodzi na nasz run i domaga sie prawa lotowania czegos, "bo zdobywala z BP triggery".

Jesli chodzi o bidowanie d.body to nie ma takiej mozliwosci z prostej przyczyny: w Pixies tak jak i w CC nie lotujemy itemow tylko bidujemy. Calkiem mozliwe, ze nie bedzie wogole chetnych na ten item i moze ktos go wezmie za minimalna ilosc punktow, ale free lot jest raczej malo prawdopodobny.


Ostatnio edytowano 29 paź 2006, 11:45 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 11:24 
Cytuj  
Dla mnie temat jest zakończony, robicie jak chcecie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 12:19 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Dla mnie temat jest zakończony, robicie jak chcecie.


Tom, ja ciągle nie rozumiem co ci przeszkadza chodzić z Pixies na eventy?? przecież wiesz, że zawsze znajdziesz u nas miejsce. ja też mam dużo spraw w RL i zdaję sobie z tego sprawę, że dożo Fafhoggów i innych mnie ominie, ale w końcu dostanę swoje body tak jak ty dostałbyś swoje. nie fochuj tutaj i bierz perłę P. dzisiaj Kirin o 17.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.