mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 01:04 
Cytuj  
Ozman napisał(a):
w niedziele o 16 by można zrobic memety
Mam dziwne przeczucie że o 16-tej to jeszcze ENMy będą ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 01:26 
Cytuj  
ja mam dziwne przeczucie ze o 16 = tak na prawde o 18-19 ;] i ze przyjda 4 osoby z 7 ktore mowily ze beda ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 01:45 
Cytuj  
Niestety dużo ludzi uważa, że być na umówioną godzinę=zalogować się do gry o czasie, a już kompletnie się pomija fakt, że powinno się być o tej godzinie na spocie, a nie w pizdowicach... Na zalogowanie się o wyznaczonej godzinie może sobie pozwolić osoba, która wylogowała się na miejscu i ma wszystko ze sobą lub dała znać komuś co jej kupić... Nie mówię tu o konretnych osobach z tego tematu, po prostu zauważyłem taki obyczaj w FF, z czym się rzadko spotykałem w innych mmogach. Czasem są sytuacje, że faktycznie nie ma po co się śpieszyć, ale trzeba być zalogowanym wcześniej, żeby kontrolować co się dzieje...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 08:39 
Cytuj  
Co ja moge powiedziec hmm... chcialem przeprosci za swoje wczorajsze zachowanie(poprostu mialem nadzieje ze niebdzie duzego poslizgu i bede mogl gdzies jeszcze wyjsc) a co do kolejnego terminu to tu jest wiekrzy problem niedziela wieczorem odpada napewno mam czas max do 18, a w tygodniu moze byc wtorek od popoludnia do srody radno

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:28 
Cytuj  
w niedziele bedziemy robić ENMy nie sądze że skończą się przed 16.ostatnio zaczeliśmy o 12 i ja nie skończyłem bo o 16 szedłem do kościoła,a jak wróciłem to jeszcze to robili.niedziela odpada.Jakoś w tygodniu sie można ustawić


_________________
TheBlessOne: TaruTaru
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 21:25 
Cytuj  
Dobra ustalcie jakiś termin to sie zjawie i pomoge
Tylko niech to będzie przynajmniej 2 dni wcześniej napisane kiedy plz

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 23:33 
Cytuj  
Jeśli wam wszystkim pasuje to jutro o 18:00, termin ustalałem z Allbinem. Jeśli nie damy rady wszyscy to można też iść we wtorek o 20:00...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 10:35 
Cytuj  
Wtorek 20:00 bylo by super dla mnie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 11:03 
Cytuj  
Reszcie pasuje we wtorek ?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 17:01 
Cytuj  
ja najwczesniej o 20:30 ale postaram sie wylogowac na miejscu i juz w ubranku i z soczkami/etherami itd ;] mam nadzieje ze poczekacie :P

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 17:17 
Cytuj  
jak dla mnie moze byc i 20;30 teraz juz wiem zeby niczego nie planowac jak robimy COP czyli mam czala noc na ff;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 17:46 
Cytuj  
Ok zbiórka 20:00 w Safehold te 30 minut to na dojście na spot w Rivierne i czekanie na Prita... Każdy obowiązkowo przynajmniej 3 Yellow Liquid, może się nie przydadzą, ale 1k za sztukę to nie majątek.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:07 
Cytuj  
Kass moze napisz ze o 18 :] to sie moze zbierzemy na 20sta:P

*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:26 
Cytuj  
dobra wtorek 20 powinienem być.tylko nie zepsujcie tego pliz :) wszyscy mówią że w dupe dostaniemy :) i to nie raz :)


_________________
TheBlessOne: TaruTaru
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 15:27 
Cytuj  
dobrze mówią !!!! COP najbardziej w dupe daje > ale najlepiej go wspominam > i moj statik .... najlepsza czesc FFXI .... TAOU to porazka jakich malo :) ale poczekaj braciszku na airship :p


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 10:10 
Cytuj  
Jaki jest skład? Pytam bo niewiem czy mam się szykować.

I jak już miałbym iść to niewiem czy jako SAM/THF czy SAM/WAR? Planuję zrobić tak (przy SAM/THF): Meditate > Tachi: Enpi > 2hr > Tachi: Enpi > Distortion > teraz by się przydał ktoś, kto walnie mocne Ice lub Water dla MB > Tachi: Enpi > SA Tachi: Enpi (koniec 2hr) > Distortion > teraz by się przydał ktoś, kto walnie mocne Ice lub Water dla MB > nabijam TP (zobaczymy ile by to zabrało jednej Mamecie - jak sporo to poczekam z kolejnym ruchem do następnej) > Tachi: Enpi > Ikarus Wing > SA Tachi: Enpi > Distortion > teraz by się przydał ktoś, kto walnie mocne Ice lub Water dla MB.

Jakbym szedł jako SAM/WAR to odpada SA. Ale za to więcej wytrzymam i zwykłe ciosy będą silniejsze (ale mogę też częściej missować).

Jakby wszystko weszło jak powinno to zrobię ogromny DMG. Sądzę, że już po dwóch Distortion byśmy mieli spokój z jedną Mametą. I jeszcze jedno... jakbym rozpoczął swój tanieć śmierci, to żeby nikt mi niewszedł ze swoim WSem.

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:14 
Cytuj  
Ja pewnie whmem bo jak zwykle żadnego niema, ciekawe tylko co zrobimy jak przyjdzie cap 50 :har: ?
Allbin kituje 2 (ja staram sie utrzymac go przy życiu) wy musicie szybko jebnąć tą jedną (walczycie w tym przejściu), potem bierzecie druga a Allbin kończy kitować i tankuje tą co mu została.
Liguidy działają bardzo krótko ale warto wziąść kilka, zwłaszcza Allbin.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 11:23 
Cytuj  
Powiem jak ja to robilem - po wejsciu do BC paladyn wzial agro wzrokowe tylko i wylacznie (od tego momenu paladynowi nie mozna robic nic innego procz leczenia, nie mozna odpoczywac, nie mozna robic niczego co wezmie agro z paladyna)- paladyn lata w kolko w tej salce w ktorej sie spawnowalismy po dojsciu do BC - WHM i BLM (albo rdm albo smn) lecza PLD (sam WHM nie da rady - wyprztyka sie blyskawicznie z many) pozostale 3x dd wala jednego mammeta zvokowanego z trojki ktora leciala za paladynem w porzadnej odleglosci - jak sie wychodzi z jaskini na otwarte pole ALE nie na trawie (w przypadki wipa smierc na trawie = agro).

Walka trwala dlugo, obawiam sie krzysiek ze jednak nie dalbys rady sam mammeta nawet z takim chainem pizgnac, tym bardziej ze BLM musi pomagac leczyc kitera w momencie jak sa 2 mamety na kiterze.

juz.

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 13:31 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
dobrze mówią !!!! COP najbardziej w dupe daje > ale najlepiej go wspominam > i moj statik .... najlepsza czesc FFXI .... TAOU to porazka jakich malo :) ale poczekaj braciszku na airship :p


To byly czasy... :) Emocje jak cholera przy kazdej misji, zlosc po porazkach i radosc ze zwyciestw. No i Veji z Kalcia probujacy jakos zorganizowac nasza wesola gromadke ;) W sumie to glownie nasz CoP static mnie trzymal tak dlugo przy grze. Warto bylo :)

>> Krzysiek - jesli korzystacie z taktyki z kitowaniem przez PLD to musisz byc SAM/WAR chyba ze macie jeszcze kogos z provoke. Z twoja taktyka moze byc taki problem ze jak mammet uzyje Transmogrification caly dmg idzie w cholere wiec trzeba caly czas obserwowac loga i szybko reagowac. Inaczej by bylo za latwo :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 13:38 
Cytuj  
Narazie skład jest taki, jaki miał iść ostatnio:

PLD/WAR (Allbin)
RDM/WHM (Ogon)
BLM/WHM (Prit)
BLM/WHM (Bless)
WHM/BLM (Sonoman)
NIN/WAR (Jasonos)

rezerwa:

SAM/WAR (Krzysiek)

Mam propozycję, żeby zrobić to dwa razy. Raz by poszedł Bless a raz Prit, a wtedy za jednego wskakuje Krzysiek.

Co do samej walki to najlepiej by było chyba tak:

PLD (Allbin) kituje a leczy go RDM (Ogon)

WHM (Sono) pomaga leczyć kitera i leczy DD Party

NIN (Jasonos) , SAM (Krzysiek), BLM (Prit/Bless) wyciagają po jednym mapecie i go rozwalają.


Kilka rzeczy o których nalezy pamiętać:

  • Mapety zmieniają joby (co 15 sekund chyba) i z tego gdzie wszędzie piszą to rozpoznaje się to głównie po trzymanej przez nich broni i np. do najsilniejszych należy Axe (WAR) i Staff (BLM), dla najsłabszych Polearm (DRG), więc używamy Yellow Liquid jak mapet jest na słabszym jobie.

  • PLD się nie może sam leczyć gdy kituje, bo musi ciągle biegac i nie może się zatrzymać, więc należy go trzymać na wysokim Health ciągle. przy ostatnim mapecie którego wszyscy biją PLD będzie miał MP więc troszkę da healerom odetchnąć.
  • Wspomniane Transmogrification i Mind Wall znaczy tyle, że mapety mają dmg shieldy - kolejno Physical Shield (gdy jest unarmed) i Magical Sield (gdy ma Staff w ręce), więc jeśli np. mapet ma Physical Shield to się odwracamy i jedyną osobą, atakującą mapeta jest BLM, odwrtonie w drugim przypadku. Taki stan trwa +/- 15 sekund i można go przeznaczyć na podleczenie się hi-potami.
  • RDM nie rzuca Gravitation czy Bind na mapety które kituje PLD, bo je zaggruje, jedyne co robi to dba, żeby kiter nie padł.
  • PLD może używać job abilities więc Sentinel mile widziane.
  • Każdy zabiera Yellow Liquid i każdy ma food'y, drinki i poty w masowej ilości. lepiej żeby zostało niżeli żeby zabrakło. Pozatym wykorzystamy to w następnych walkach.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 31 paź 2006, 14:21 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.