mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 15:40 
Cytuj  
juz Simi nie przesadzaj .... robisz z BLM/whm boga , ktory ownuje wszystko . wezcie zrobice nabor blm/whm i wypierdolcie wszystikch whm z DP.
slysze takie historie juz nie 1szy raz .... Myrta w kolko gadal : po ch...... whm , w exp party 70+ . itp itd .... jakos dociagnalem i invitey mialem
inna sprawa to umiejetnosci , refleks , i conserve mp

widzialem kilku magow jp . mowie rzucali debuffy jescze przed komunikatem , 0 opoznienia .... chcialbym byc taki dobry jak oni
Umiejetnosci sie podnosi na dynamisach , limbusach , exp party/merits >> trzeba czasu .

a conserve mp ? .... hm gralem w party z rdm ktory nie pomagal leczyc ( ja smn/whm ) nie rzucal czesto refresh itd<> leader spytal : czemu ma full mp ? nie leczy ? rdm mowi ze jest rdm nie whm >> 3 sec i KICK .
znalazl sie inny rdm ktory leczyl


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 17:02 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
juz Simi nie przesadzaj .... robisz z BLM/whm boga , ktory ownuje wszystko. wezcie zrobice nabor blm/whm i wypierdolcie wszystikch whm z DP.


nigdy tak nie pisałem ani nie mówiłem, kto czyta moje posty dokładnie to wie, kto 'kartkuje' ten sobie zawsze dorabia brakujące i wygodne dla niego detale

coldee1 napisał(a):
...widzialem kilku magow jp . mowie rzucali debuffy jescze przed komunikatem , 0 opoznienia .... chcialbym byc taki dobry jak oni
Umiejetnosci sie podnosi na dynamisach , limbusach , exp party/merits >> trzeba czasu .


rzucali debuffy zanim widziałeś TY komunikat, oni go widzieli prędzej
poza tym co za filozofia zapamiętać 5-10-15 specjali czy speli 5-8 typów mobków które bije się naokrągło w endgamie ????????????????????

można mieć maxymalne umiejętności dzieki chodzeniu na dynamisy,limbusy,exp/merit party, sporo poświęcać na samonaukę, trening a i tak np. skopać chainstun na DL i dzięki temu podejście 146te zamienić w klęskę


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 18:04 
Cytuj  
eh, simi, bo dla ciebie chainstun to taki banal >.>
chyba sam nie wiesz czasem o czym mowisz :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 18:13 
Cytuj  
Ehhhhhh....
Co ja wam takiego zrobiłem ? Anc - łaskawie zejdź ze mnie jak nie wiesz co piszesz. Składy robi Rha - i rzeczywiście ja w tank party nie jestem potrzebny, ale co za różnica gdzie będę ? Ja prawie nie obrywam a jeżeli obrywam to mam po coś drain. Gdyby była taka możliwość w tank party byłby SMN i w większości przypadków jest. Gdybyśmy mieli BRD'ów byłoby lepiej żebym był w innym party ale też brakuje. Zresztą jedyną osoba która robi problem z mojej osoby w tank party jest Ancover...
Co do Souleatera Kalcia - odkąd jest Muted Soul staram się używać na każdym NM'ie - w chwili obecnej mam -20 enmity przy odpalonym Souleaterze w związku z czym nie biorę hate. Miałem okazję być parokrotnie w tank party i w większości przypadków gdy używałem tego skilla dostawałem cure'y bo skuteczniej jest czasami wyleczyć kogoś kto zada większy dmg niż tanka bo mob nie może paść. Największym problemem było to że żaden mag się nie pokusił o pomoc przy leczeniu tank party. Jak w party była Anc Yaku sporadycznie leczył nie mówiąc o Dangerko. Jak Anc była w DD party to tylko Yaku leczył. Tak wyglądało to z mojej perspektywy. A co do castowania Cure V Anc - Glizda nie obrywa jakoś tak strasznie żeby się nie dało go uleczyć - chyba że Cure V się 10s castuje bo tyle 2krotnie był na pomaranczowym HP przy RNG mobie...
Po czym oczywiscie zginął. Po to są komunikaty jakie moby się pulluje żeby każdy je mógł przeczytać i zareagować odpowiednio. Ja nie umiem wymusić na ludziach działań ale sami też nic nie zrobią - dopóki się czegoś nie powie nie zwrócą na to uwagi ( nie zawsze oczywiście). Magowie wogóle ze sobą nie rozmawiają nikt nie ustala nie dzieli obowiązków. Przecież ja nie mogę zrobić rozpiski co każdy w danej sytuacji robi przez cały Dynamis. Ale jak ktoś się w tank party nie wyrabia może poprosić drugiego maga aby pomógł np z haste albo z czymkolwiek innym...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 19:48 
Cytuj  
nvm

faktycznie zejde z tematu Gal/Anc, o ta przysluge poprosze rowniez i ciebie Galenros.


sry za obfite posty, cos we mnie mocno peklo, moze lekko przeciezyla mnie meczaca odpowiedzialnosc za party, moze mialam kiepski dzien na czytanie waszych postow o niebywalych tragediach paranojach i tp.

tak sie sklada, ze wszystkim zalezy na poprawnym i skutecznym prowadzeniu Dynamisow Limbusow i tp. ze mamy siebie - to zamiast by sie dogadac, badz zrozumiec czyjas sytuacje paradoksalnie wolimy siebie na wzajem nie szanowac - ogulnie CC mam na mysli.

dobrze mi/nam zrobi nie granie razem w party, na 36 osob w DP i na 14 w Limbusie - jest to mozliwa kombinacja do ulozenia.


z magami dogaduje sie na tell przed rozpoczeciem Dynamisow - prosze o Hastowanie 2ch osob i refresh po tanku - taki mam zwyczaj.
o cure dla siebie pisze zawsze na party, to wszystko.

w partach obok leczylam ciebie Gal :) i wszystko co biegalo naokolo.

ogulnie mozecie sporo miec zyczen i zastrzezen co do magow, zas to My wybieramy sposob naszej gry, dosc czesto intuicyjnie jak i wypracowanym ruchiem
bycie WHm to nie zrobienie SC lub MB, zupelnie inna postawa.
tez nie jest to sub /WHM - moze zdjac statsy a moze i nie musi, bo ma uzbierac MP na cos innego albo zdejmie sobie i starczy, tenzas pelny job WHMa odpowiada za wszystko
inni moga miec lag afk zagadac sie - ja WHM nie moge :D

najlepszi sa ci co olewaja wszystko i tylko curuja badz zdejmuja stasy z tych co pisza
albo wyklocaja sie - ja wole tego nie robic ani na czat party ani na LS
dla tego mnie praktycznie nie ma w tych gadkach.

zas mieliscie dzis okazje mnie poczytac :]

Glizdus nabij sobie z 30k expa na zapas i ciesz sie Dynamisem na ktorym nie zginiesz ani raz.
PLD ginie czesto, bo ma ten ciezar jaki sobie wybral.

DP robi sie coraz silniejsze, kiedys Xav padal 2 razy i to bylo malo, sa wyrazne poprawy, jak rowniez jest co dalej ustalac.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 20:28 
Cytuj  
Ja jeszcze musze sie wyzalic w jednej kwestii:

Gal i Rha --> zbieram z wami monety, jak trzeba to solidarnie kupuje monety po cenach wyzszych niz rynkowe (tak gdzie wypada ich malo). Dostaje o wiele mniej monet niz wy, ale czasem wynika to z moich absencji, czasem pecha, troche tez z tego powodu, ze Windurst robimy rzadko. Przez ostatni czas musialem sie dzielic shellami z Myrta i teraz kiedy moglbym byc sam na Windurst nagle pozwalacie na zbieranie monet osobie ktora byla na 4 (slownie: czterech) dynamisach... jak znam zycie ta osoba zabierze z DP kilkaset monet i wyladuje w jakims CAE czy DH i przestanie z nami chodzic, ale jakie to ma znaczenie dla was, przeciez nie zbieracie shelli...

Chcialbym wierzyc ze bylibyscie tak samo tolerancyjni, gdyby chodzilo o kilkaset byne czy brozne...

4 relici naraz na jeden LS to naprawde duzo. Jesli pozwolicie na upgrade kolejnych to ta cala zabawa straci sens, bo wydluzy nastepne upgrade'y o kilka lat.

Jesli chcecie sie mnie pozbyc z konurencji na przyszle byne to powiedzcie to wprost, wycofam sie z DP, a monety sprobuje zdobywac w inny sposob.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 20:35 
Cytuj  
Op mnie się to nie podoba tak samo jak Tobie - nadal uważam że 4 osoby naraz do relica to i tak za dużo. Ale nie możemy sobie pozwolić na rządy autorytarne :) Według rulesów ma prawo lotować... Ma drugi stage relica - widziałem... Jedyne co mi do głowy przychodzi to przeforsowanie zasad drogą głosowania na co sądzę ludzie się nie zgodzą :(


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 22:02 
Cytuj  
Mozna napisac w rulesach, ze monety moga kupowac osoby ktre byly na minimum 50 dynamisach z DP.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 22:26 
Cytuj  
DP nalezy do Was i mozecie wprowadzic takie rulesy jakie Wam beda odpowiadac, np to co zaproponowal Opi byloby dobrym rozwiazaniem i zapobiegloby wybieraniu z DP monet przez osoby ktore znikna po 1-2 miesiacach, wszyscy wiedza ze reliki zrobione przez Rha, Gala, Opa czy Myrte posluza DP i najlepiej byloby zrobic tak jak robia JP - robia 1 relik od poczatku do konca a potem kolejny, wy robicie 4 na raz co znaczy ze idzie to 4 razy wolniej


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 00:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja jeszcze musze sie wyzalic w jednej kwestii:

Gal i Rha --> zbieram z wami monety, jak trzeba to solidarnie kupuje monety po cenach wyzszych niz rynkowe (tak gdzie wypada ich malo). Dostaje o wiele mniej monet niz wy, ale czasem wynika to z moich absencji, czasem pecha, troche tez z tego powodu, ze Windurst robimy rzadko. Przez ostatni czas musialem sie dzielic shellami z Myrta i teraz kiedy moglbym byc sam na Windurst nagle pozwalacie na zbieranie monet osobie ktora byla na 4 (slownie: czterech) dynamisach... jak znam zycie ta osoba zabierze z DP kilkaset monet i wyladuje w jakims CAE czy DH i przestanie z nami chodzic, ale jakie to ma znaczenie dla was, przeciez nie zbieracie shelli...

Chcialbym wierzyc ze bylibyscie tak samo tolerancyjni, gdyby chodzilo o kilkaset byne czy brozne...

4 relici naraz na jeden LS to naprawde duzo. Jesli pozwolicie na upgrade kolejnych to ta cala zabawa straci sens, bo wydluzy nastepne upgrade'y o kilka lat.

Jesli chcecie sie mnie pozbyc z konurencji na przyszle byne to powiedzcie to wprost, wycofam sie z DP, a monety sprobuje zdobywac w inny sposob.


Rozmawiałem z Kurri na ten temat, była zainteresowana od pierwszego runu. Brakuje jej jakieś 400 shelli a potem przesiada się na o.bronzepiece. Jedyne co możemy zrobic to zacwaniakowac i zmienic zasady ale jestem pewien ze bedzie z tego duzy problem i nawet jak przeforsujemy to pozostanie niesmak.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 01:10 
Cytuj  
Na 99% widzialem aplikacje Kurri do jakiegos duzego HNM LSa robiacego dynamisy, wiec bardzo prawdopodobne, ze stracimy monety ktore wyciagnie z DP...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 01:36 
Cytuj  
nie u nas Opi > do nas nie skladal ( jesli to ma w czyms wam pomoc )


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 01:52 
Cytuj  
Ja czesto spotykam Kurri na Tiamacie jest w TAL to raczej nie jest HNM LS ale dynamisy chyba robia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 02:56 
Cytuj  
TaL robia dynamisy na 100%, ostatnio byli po nas na glacier. Pytanie czemu Kurri nie zbiera u nich monet? Pewnie maja kolejke na upgrade w przeciwienstwie do nas...

HNM LSem sa skoro zabijaja Tiamata, widzialem ich ludzi z title.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2006, 11:49 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
TaL robia dynamisy na 100%, ostatnio byli po nas na glacier. Pytanie czemu Kurri nie zbiera u nich monet? Pewnie maja kolejke na upgrade w przeciwienstwie do nas...

HNM LSem sa skoro zabijaja Tiamata, widzialem ich ludzi z title.



No to imo sprawa rozwiazana albo DP albo Tal i macie spokoj :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 15:23 
Cytuj  
dzis mnie nie bedzie


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 19:34 
Cytuj  
Kurri złozyła aplikację do SW. Jak ktoś ją przeczyta (aplikację) to się dowie dlaczego zrezygnowała z TAL.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 23:42 
Cytuj  
To trzeba Kurri zwerbowac do Pixies i bedzie po klopocie :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 23:44 
Cytuj  
zet napisał(a):
To trzeba Kurri zwerbowac do Pixies i bedzie po klopocie :)


a to trzeba być teraz w Pixies , zeby dostac monety z DP ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 23:51 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
zet napisał(a):
To trzeba Kurri zwerbowac do Pixies i bedzie po klopocie :)


a to trzeba być teraz w Pixies , zeby dostac monety z DP ?


Nie wiedziales??? I znać minimum 3 zdania po Polsku!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.