mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 20:20 
Cytuj  
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy w Final Fantasy XI jest możliwość płacenia kartami pre-paid za abonament ? Jeżeli tak to skąd mógłbym zamówić sobie te karty ?? Z góry dziękuje oraz przepraszam jeżeli był już ten temat poruszany ale nie mogłem jednak nigdzie go znaleść.


_________________
MMORPG !!!!!!

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 20:33 
Cytuj  
Nie mozna. :evil:


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 20:34 
Cytuj  
No to gra w ffxi odpada ;////////////// pozostaje albo zostać przy GW które mi sie powoli zacyzna nudzić albo kupić Star Wars Galaxies :/ kurde a ffxi to taka zajefajna gra ;/


_________________
MMORPG !!!!!!

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 20:37 
Cytuj  
Zastanawia mnie jaki to wielki problem miec konto w banku. Koszty utrzymana w jakim kolwiek wirtualnym banku sa minimalne a korzysci jest wiecej niz tylko FF. Rob jak uwazasz.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 10:41 
Cytuj  
karwacek napisał(a):
Koszty utrzymana w jakim kolwiek wirtualnym banku sa minimalne


Tak, są minimalne w mBanku 0 zł ;))), a koszt karty do płatności w internecie to 25 zł na 1 rok! Żeby mieć włąsne konto wystarczy mieć 13 lat.

No w sumie to płatność kartą internetową mBanku można od biedy nazwać prepaidem, bo najpierw musisz na te katre wrzucić pieniądze a potem dopiero zapłacisz - jak nie bedzie pioeniędzy na koncie to FFXI nie pobierze od Ciebie pieniędzy.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 13:44 
Cytuj  
Żeby grać w SWG też musisz posiadać karte. Pre paid-u w Polsce nie dostaniesz :wink:


_________________
NGE- TV watch 40 odcinków MY ^^ happy
FFXI- unhappy:( 1 week more:P
DB- DVD Watch happy
School- wakacje( maturo , mature, matura^^ happy

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 14:17 
Cytuj  
Wanna play FINAL FANTASY XI? Don't have a credit card? Check out ePassporte's pre-paid Virtual Visa now!


Using funds from a bank account, credit card or from other ePassporte account holders, players can pay their monthly fees, purchase new characters and play Tetra Master, the wildly popular and addictive mini-game from FINAL FANTASY IX. Now gamers without credit cards can play online with over 1.5 million other FINAL FANTASY characters.

The application is simple, and players can be ready for battle within a matter of minutes. Don't forget, your first month's subscription is free, so what are you waiting for?

http://www.playonline.com/ff11eu/index.shtml

może chodzi o to?? Na link kliknij i troche na duł przewiń.

peace!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:31 
Cytuj  
Ten ePassporte imo jest o wiele gorszy od założenia sobie konta w wirtualnym banku. Afair kasę na to "konto" trzeba wpłacać kartą kredytową albo paypalem :x


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:04 
Cytuj  
długi czas minął od mojego zapytania ;] a mam jeszcze pytanie apropo tego mbanku...trzeba mieć zgode rodzica czy jak się ma 16 lat to można samemu założyć i wpłacić xD ??


_________________
MMORPG !!!!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:06 
Cytuj  
http://www.mbank.com.pl/oferta/rachunki/izzy/index.html
Bozia rączek nie dała, żeby samemu poszukać?

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:27 
Cytuj  
http://www.inteligo.pl/infosite/ Visa Electron. Polecam, jeszcze się nie zawiodłam. Biora 5 zł miesięcznie, jeśli nie wpłacasz na konto kasy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:29 
Cytuj  
Mbank bierze 25zł rocznie za eKartę - więc dla dzieciaka, który chce mieć konto dla gier mmog jest to lepsze rozwiązanie (a i oprocentowanie konta jest wyższe).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:37 
Cytuj  
A zgode rodziców można zfauszować zawsze :] [/url]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 18:11 
Cytuj  
Cytuj:
http://www.inteligo.pl/infosite/ Visa Electron. Polecam, jeszcze się nie zawiodłam. Biora 5 zł miesięcznie, jeśli nie wpłacasz na konto kasy.


A nie jest czasem 3zl misiecznie przy wplywach ponizej 800zl(albo 600 bo nie pamietam) miesiecznie i 1 zl przy wplywach powyzej 800zl miesiecznie? Bo cos mi sie wydaje ze ja na takich warunkach jestem w inteligo(konto zakladalem jakies pol roku temu). Fakt zdecydowanie Visa Electron, jest to tzw Debit-Card, krotko mowiac mozesz za jej posrednictwem w chyba wszystkie gry grac.

Cytuj:
A zgode rodziców można zfauszować zawsze

i pojsc siedziec za falszowanie i skladanie falszywych zaswiadczen/oswiadczen :]
a wtedy to sobie pograsz....z chlopakami w poprawczaku...w mmorpg najwiekszy hit rozgrywki grupowej pt. "podaj mydelko a pokaze ci jak sie robi ownage" :lol:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:09 
Cytuj  
Ja mam już Inteligo Visa Electron od ponad dwóch lat i mam tak, że co miesiąc muszę wpłacać na konto 100zł+. Innaczej mi potrącają z konta 10zł. Ale to i tak eMGie nie dotyczy. Żeby mieć tę kartę to trzeba mieć 18+ lat.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:46 
Cytuj  
Ja mam 17 lat i konto w inteligo mama podpisala ze wyraza zgode i jak nie wplacam na konto kasy to pobiera 5pln miesiecznie a jak jest kasa na koncie to nie pobiera, wiec jak najbardziej polecam :wink:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 23:14 
Cytuj  
ja zalozylem sobie w mbanku dla FF :)))


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 11:29 
Cytuj  
mam jeszcze pytanko czy to izzyKONTO nadaje się do wszystkich mmo ? bo gdzieś czytałem, że nie zawsze visa electron daje rade na rachunki. Of coz pragne najpierw FF ;] ale jak później będe chciał się na coś przeżucić to jest szansa, że z tym izzy kontem nie da rady zapłacić abonamentu ? albo np kupić przez neta coś ?


_________________
MMORPG !!!!!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 12:30 
Cytuj  
tylko e-karta z mbanku, visa electron z intelligo i normalna visa, pozostale visa electron NIE DZIALAJA


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 15:04 
Cytuj  
acha...a długo się czeka na e-karte i w ogóle ;] ? bo nie wiem czy już zamawiać FF i złożyć w mbanku czy z zamówieniem poczekać jeszcze troche. Jeszcze mam małe pytanie: otóż nigdzie nie moge znaleźć jakichś "treściwych" filmików z wyczynów w FFXI np na rajdach. Jak znacie jakąś strone z filmikami to napiszcie plz ;] (wiem, że nie w temacie zabardzo ale jak ktoś wie to może napisać bo nie ma sensu zakłóadać kolejnego tematu)


_________________
MMORPG !!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.