mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Czy należało by dokonać wymiany perełki ls CrazyChocobo ?
Ankieta wygasła 21 gru 2006, 12:04
Tak, jak najbardziej, należy dokonać wymiany pereły CC 54%  54%  [ 35 ]
Nie, nigdy w zyciu, nawet niewolno myśleć o tym 46%  46%  [ 30 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:48 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Od momentu jak powstało pixies przestałem praktycznie graćć.....

no i burak z Ciebie :D

lubie Cie, bo wiekszego uparciucha nie znam ;)

wracaj Tom, na Piexies na serio masz szanse w krotkim czasie zrobic pare fajnych rzeczy i zdobyc upragnione itemy.
tam czas plynie wolno, ale kazdy w koncu ma szanse na cos swojego.
zreszta Polakow z CC tam nie brakuje, wiec sam nie bedziesz.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Załóżcie sobie 34 osobowy CCfight, na które będziecie się przełączać chcąc powalczyć...

po to jest Pixies, zorganizowana oraganizacja która pomaga ludziom zdobyć różne itemy, nie ma potrzeby tworzenia konkurencji
mi raczej chodzi o taką organizację CCLSa która by wykorzytała power ludzi którzy grają 2-3 lata, ludzi którzy na luzie powinni uporać się np. z Ouryu Cometh - Riverne - Site #A01 i innymi nie campowanymi/timerowymi mobkami/eventami dla FUNU a nie dla dropów które jak wiadomo nie są pewne i nie można sobie ich zaplanować na jeden wypad, to wymaga zgrania, skupienia i słuchania się liderów w ciągu całej walki, tylko liderów brak więc i eventów brak

Kassei - DP nie jest 100% czatem, to typowy przykład czatLSa stworzonego do konkretnego zadania, pass do DP oznacza pass do tabelki z punktami, to że ktoś pisze na chatDP oznacza że czuje się samotny w realu lub ma wieksze problemy, tak prymitywny robiony 20-50-100 razy event nie wymaga w ogóle pisania (oprócz tego co jest macrach) przez nikogo oprócz liderów/pullerów

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:56 
Cytuj  
Tamalsky pier@$#% Pixies i inne HNM ls-y, play for fun, jak po miesiacu albo po 6 miesiacach ablo po 2 latach zalozysz na siebie jakis item z ground HNM stwierdzisz ze nie warto, a jak bedziesz miał mało czasu na granie i swoje życie w RL to nigdy nie dostaniesz nic bo zawsze cie ktos przebije lub powie ci ze nie masz priority, bo nie zarobiłes żadnego punktu choć byłes 30 razy na kampie Fafika ale ls przegral pull.

Loguj się, jak masz czas pogadaj na ls-e, jak masz cheć idz pomóc małodym, jak nie masz zarób jakies gile, kup sobie wedke i baw sie. Chodz na jakies fajne walki z ludzmi jak potrzebuja pomocy i masz czas, wstap sobie na besieged.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 14:00 
Cytuj  
taa Stok, jak Cie poslucha, to faktycznie nic nie bedzi mial 8)

o ile pamietam, to Ty zawsze wycofywales sie z walki w HNMLSie, jak tylko byla sznsa cos dostac i zawalczyc.... albo i jak im nareszcie udalo sie cos zrobic....


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 14:11 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Kassei - DP nie jest 100% czatem, to typowy przykład czatLSa stworzonego do konkretnego zadania, pass do DP oznacza pass do tabelki z punktami, to że ktoś pisze na chatDP oznacza że czuje się samotny w realu lub ma wieksze problemy, tak prymitywny robiony 20-50-100 razy event nie wymaga w ogóle pisania (oprócz tego co jest macrach) przez nikogo oprócz liderów/pullerów
Tzn mi chodziło o to, że DP jak każdy inny ls od strony TECHNICZNEJ jest niczym innym niż czatem. Zresztą tak na marginesie, jak już wspominałem mi się organizacja w DP podoba i nic nie mam do zarzucenia organizatorom.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 14:51 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
taa Stok, jak Cie poslucha, to faktycznie nic nie bedzi mial 8)

o ile pamietam, to Ty zawsze wycofywales sie z walki w HNMLSie, jak tylko byla sznsa cos dostac i zawalczyc.... albo i jak im nareszcie udalo sie cos zrobic....


A co będzie miał jak nie bedzie 6-10 h grał z pixies dziennie ? Bo napewno nie funn.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 15:00 
Cytuj  
mam 57 punktow i chodze tylko na eventy, ktore sa konkretne i gdy pozwala mi czas.

wlasciwie nic nie wiesz o Pixies.
pozatym jestes pewnie znudzony masz apatie i aggresje naraz do wszystkiego.
nie bron sie, bo nawet ja mam apatie czasem, a gram o rok krocej 8)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 15:01 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
mam 57 punktow i chodze tylko na eventy, ktore sa konkretne i gdy pozwala mi czas.

wlasciwie nic nie wiesz o Pixies.
pozatym jestes pewnie znudzony masz apatie i aggresje naraz do wszystkiego.
nie bron sie, bo nawet ja mam apatie czasem, a gram o rok krocej 8)

masz 57 punktow czyli albo nei mzoesz nic za nie kupic bo masz za malo albo nie mozesz kupic nic bo nie masz co :roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 15:06 
Cytuj  
:o
jako WHM jestem zadowolona ze swoich polowow :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 22:32 
Cytuj  
Ktoś napisał "Kiedyś Ci uberzy z sackami odejdą.". Ale jeszcze nie odeszli. Jak odeją to się o nowym LSie pomyśli. Po co tak daleko w przyszłość wybiegać...?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 11:15 
Cytuj  
30:35 za wyminą perełki ... hmm ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.