mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:55 
 
Ok, w sumie jestem bliski kupienia FFXI i male pytanko, czy white mage jest jobem z ktorym latwo znalesc party, nie jest za ciezko solo bic moby i czy ogolnie jaki jest demand na tego joba? Oraz czy jezeli kupie gre bede mial z kim grac na low lvl ? :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 10:56 
 
:]

Skoro juz przyszlo do porownywania filmikow z FFa do WoWa...

Filmiki z WoWa dotyczace chyba epicki walk ktore mialem przyjemnosc ogladac, wyglada mniej wiecej tak:
Chyba ok. 60 ludzi zerguje chyba mega bossa, co trwa chyba jakies 15 minut. Ktos tam chyba biega i bije, ktos chyba castuje i biega, ktos tam chyba kiteuja lub tankuje.
Wszystko to "chyba" bo kompletnie nic nie widac w tym pstrokatym swiecie pixeli, ktory prezentuje filmik, ani poszczegolnych postac, ani mobka, ani nickow nawet ...tak to widze na filmikowach z WoWa :)
Nie watpie w wymierne i reprezentatywne wartosci tychze prezentacji ;)

Trudno zeby ktos zachwycal sie gra w ktora nie gral i ktora ma juz prawie 6 lat. Bawi mnie jednak fakt, ze ludzie 'z zewnatrz' traktuja nas jak jakichs emo bojow zorientowanych na jedna gre bo krytykujemy cos co nam sie nie podoba a bronimy tego co lubimy :) Trudno zebysmy to MY mowili zle o grze, w ktora grac lubimy i robimy to dzien w dzien od paru lat. Mozna by tu napisac o walkach, ktore wymagaja perfekcyjnej wspolpracy 60 osob przez pare godzin, mozna by napisac, o tym ze niektore walki to walka bardziej z czasem niz hp mobka, ze niektore walki to walka bardziej z hp regen mobka niz etc etc. Mozna by jeszcze dodac ze tankowanie z FF to nie jest partyjka w Tekkena (bo to gra dla masherow :P) tylko conjamniej w Virtua Fighter w jakims Master Mode. I na koniec jeszcze mozna by dodac ze aktualnie w FF jest tyle rzeczy do robienia za jak ktos moze sobie pozwolic na 3h siedzenia bezczynnie to ja mu zazdroszcze ;)

Przeszedlem wszystkie Finale od 3 w gore (za wyjatkiem IX), czesc kilka razy, czesc wciaz czeka na to by poraz kolejny zostac rozklepana. FFXI jesli chodzi o system rozgrywki zupelnie rozni sie od poprzednich czesci. Ja sam sie mocno krzywilem jak zaczynalem w to grac. Z reszta, ktos tutaj (wybacz me lenistwo i skleroze, nie pamietam nicka i nie chce mi sie go teraz szukac) bedzie sie musial niezle zdziwic jak zacznie grac w FFXII, bo multum rozwiazan z tego "dretwego" mmo, ktory "da sie obsluzyc jednym przyciskiem myszy", wlasnie tam zawedrowalo ;] No i nie do konca potrafie pojac dlaczego 'fan' FFa nie chce FFa tknac :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:13 
 
Domin napisał(a):
Ok, w sumie jestem bliski kupienia FFXI i male pytanko, czy white mage jest jobem z ktorym latwo znalesc party, nie jest za ciezko solo bic moby i czy ogolnie jaki jest demand na tego joba? Oraz czy jezeli kupie gre bede mial z kim grac na low lvl ? :>

Będziesz miał z kim grać bo np. ze mna;))))
WHM to profesja lecząca więc zawsze się do grupki wciśniesz;) bo to podstawa leczenie.
Pierwsze 15 lvl robi się właściwie solo:)

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:21 
 
whm jest bardzo wymagajacy na wyzszych lv ;p
przez duza ilosc osob uwazany za nudny (mowa o melee, ktorzyz jakis tam przyczyn musza nim grac :P), ja bardzo lubie whma~ jest tez podstawowym subem do wiekszosci magow


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:59 
 
Zna ktos sklep w wawie ktory ma na skladzie finala? Nie chce mi sie czekac na przesylke tbh. Oraz jaka wersje kupic? Cos widze ze sa z 3 dodatkami czy cos :|

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 12:14 
 
A propo porównania WOW v FF XI.
Grałem w WOW, doszłem do lv 40 coś, prawie zmaksowałem w tym czasie tradeskills jakie wybrałem. Grałem droodem, co bardzo sobie chwalilem :) Serwer na ktorym grałe nie był open PVP, ale zdażyło mi się walczyć PVP, z róznymi przeciwnikami i nawet w zergu, a co.

Reasumując ... pograłem ze 2 miesiace, i odszedłem z wow sprzedajac konto z postacia :) Nuudna gra.
Ze wzgledu na doswiadczenia w FF XI miałem bardzo dobra opinie jako main tank czy tez main healer jak gralem droodem w instancjach o ile takie pseudo healer i pseudo tank jakim jest drood .. :) Udalo mi sie nawet pokonac 2 lvl wyzszego szamana z hordy w duelku, pozatym nie spodobalo mi sie pvp w WOW bo za malo balance pomiedzy profesjami, czarownik-czarownik zucal zaklecie strachu i bylo po strachu ..., znaczy walce praktycznie, szybkosc klikania nic tu nie pomogala :) Z hunterkiem krasnalem byly fajne duelki - peta bound/sleep, krasnalka w leb :) i tyle
Instancje dlugasne, nudnasne, teamplay zero prawie, kazdy sobie cos tam robil, generlanie wipe wipe i wipe .. hehehehe. Walka zwykle wyglada jak Zerg v Zerg i tyle :) PVP załosne, wiekszosc walczacych pvp idzie w zergu i liczy na killpoints potrzebne do noszenia jakis uber itemkow. Balans pomiedzy profesjami jest koszmarny, goscie co chca grac jako pvp pro maja do wyboru ze 2-3 profesje i tyle, support zwykle daje sobie siana szybko bo wolno expuja sami wiec zmieniaja profesje, bo co maja sie morodowac, podejrzewam ze tankowie tak samo bo w pvp maja marne szanse wiec gra nie wymusza na graczach teamplay poprzez ukierukowanie populacji np na support, dd, tank, kazdy chce byc dd i jest :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 13:29 
 
Nawet nie wiem w ktorym miejscu zaczac komentowac, poczekam az robal sie obudzi ;-)

Rozumiem ze brak teamplay i wipe to wina gry a nie graczy ktorzy nie maja pojecia co robia? W zergu sie z nikim nie wygra bez dobrej taktyki i leczenia, I uwierz mi ze kazda klasa ma w pvp szanse, ale nie ma klasy (poza warlockiem) ktora jest w stanie zabic kazda inna klase ;]


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 13:51 
 
Nestor napisał(a):
... ciach ..., ale nie ma klasy (poza warlockiem) ktora jest w stanie zabic kazda inna klase ;]


No, i daltego 70% populacji serwera to warlocki :wink:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:26 
 
Domin napisał(a):
Zna ktos sklep w wawie ktory ma na skladzie finala? Nie chce mi sie czekac na przesylke tbh. Oraz jaka wersje kupic? Cos widze ze sa z 3 dodatkami czy cos :|


nie znam wsklepow w wawie ale jezeli bedziesz mial wybor to wez ta wersje z trzema dodatkami(nie wiem czy ona juz dotarla do polski ale w stanach jest).Chyba ze masz zamiar grac na X-Box to jest tylko jedna wersja (ta z 3 dodatkami).A jak tej wersji nie znajdziesz to zostaje ci tylko kupic wersje z 2 dodatkami i 3 dodatek pozniej dokupic.

Cytuj:
Ok, w sumie jestem bliski kupienia FFXI i male pytanko, czy white mage jest jobem z ktorym latwo znalesc party, nie jest za ciezko solo bic moby i czy ogolnie jaki jest demand na tego joba? Oraz czy jezeli kupie gre bede mial z kim grac na low lvl ? :>


Wlasciwie w Party w dunes juz sie zalapiesz spokojnie od 10-11 lvl wiec 15 wcale nie jest potrzebne. Ale z kolei lepiej jest troche dluzej posolowac zeby pofarmic itemki a przy okazji troche sie zapoznac ze wszystkim i zarobic pierwsza "wieksza" :lol: kase :P


Ostatnio edytowano 22 gru 2006, 14:30 przez goliat, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:28 
 
goliat napisał(a):
Domin napisał(a):
Zna ktos sklep w wawie ktory ma na skladzie finala? Nie chce mi sie czekac na przesylke tbh. Oraz jaka wersje kupic? Cos widze ze sa z 3 dodatkami czy cos :|


nie znam wsklepow w wawie ale jezeli bedziesz mial wybor to wez ta wersje z trzema dodatkami(nie wiem czy ona juz dotarla do polski ale w stanach jest).Chyba ze masz zamiar grac na X-Box to jest tylko jedna wersja (ta z 3 dodatkami).A jak tej wersji nie znajdziesz to zostaje ci tylko kupic wersje z 2 dodatkami i 3 dodatek pozniej dokupic.


Ten trzeci dodatek to jest potrzebny czy mozna go kupic po jakims okresie gry?

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:32 
 
mozna po jakims okresie. Jezeli sie nie myle to miejsca, w ktorych sie walczy w tym dodatku, sa 50lvl+ albo 60+.
ja go tez jeszcze nie mam a 30 lvl juz jest, wiec troche grania jest(w zaleznosci kto ile czasu spedza przed kompem :P )

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:33 
 
A mi się bardziej podoba IDE od Borlanda niż od MS.
Nie programuję gier w directX więc nie potrzebuję używać VS.
Wbrew pozorom - przy dużych projektach świetnie sprawdza się nawet DevC++. Kwestia przyzwyczajeń i gustu.

Często zmuszony jestem pisać sterowniki. Nie ma nic gorszego niż ich pisanie pod windowsy... Co windows to inny sterownik, inne zarządzanie pamięcią, inny dostęp do zasobów.

Gram dla przyjemności. A tej WoW nie potrafił mi dostarczyć. Nawet grając umarlakiem czułem się jak postać będąca jakimś świątecznym lizakiem.
Fakt - nie pograłem długo. Mnie po prostu WoW napawa obrzydzeniem i nudzi. A skoro Was bawi single'owanie w grze MMOG to chyba coś jest nie tak. Bo po co przepłacać? Możecie sobie pograć w Obliviona - i grafika lepsza, i fabuła doskonała.
Długie czekanie na party jest ogromną wadą. Ale zmusza graczy do przykładania się w tymże party. Jednak jest tyle rzeczy, którymi można się zajmować przez ten czas, że nie jest to takie fatalne (chociaż jest irytujące).
IMHO ff11 >> wow.
Czekam nadal na tytuł, który zmiażdżyłby ff11. Bo wow to dla mnie taki ragnarok w innej oprawie graficznej.

Cytuj:
Do czego windows server nadaje sie tak samo dobrze jak mac?

Windows Server jest w miarę wartościowym systemem - to miałem na myśli.

Cytuj:
Ja widze ze jestes jednym z tych elo ludzi co sie wywyzszaja ze nie uzywaja windowsa jak cale pospolstwo.

Używam. Bo w najwygodniejszym miejscu pokoju stoi komp "uniwersalny" - i do pracy, i do gier.

Cytuj:
Ze o pakiecie adobe i 3dsmaxie nie wspomne

Adobe natywnie wydany jest dla Maców. My w firmie musimy używać Flasha - i znacznie lepiej sprawuje się wersja makówkowa (mieliśmy kiedyś wypożyczony sprzęt).

Cytuj:
windows server do tego sie nadaje jak siodlo do swini

Serwery baz danych też stawiasz na WinXP?

Cytuj:
jakiego koloru okulary nosisz

Nie każdy siedzący 16 godzin dziennie przy komputerze ma wadę wzroku. Nie noszę ani okularów, ani soczewek =]

Cytuj:
Que? Ze jak? Na ilosc to sa robione gry ncsoftu.

A czytanie ze zrozumieniem? To było odniesienie się do Twojej wypowiedzi. Że każdy robi gry tak by sprzedać JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ. Ja zaś twierdzę, że nie każdy.

Cytuj:
A po co komu PCTOWA myszka?

Bo chciałeś mieć 2 przyciski.

Cytuj:
Ale dodanie kolejnych guziczkow na myszce zamiast klikania command+jabluszko+myszka nie wymagalo inteligencji einsteina.

Ale użytkownikom Maców podobał się jeden przycisk. Jak ktoś potrzebował to kupował myszkę dajmy na to firmy Logitech.

Cytuj:
Czy ty sugerujesz ze profesjonalni graficy w twojej firmie uzywaja jednoklawiszowych myszek i cenia je sobie ponad tablety i wieloprzyciskowe myszki? Tak/nie. Bardzo mnie to ciekawi.

Gdzie ja napisałem, że ponad tablety? Znowu nadinterpretacje i przekręcanie moich słów. I tak - przy montażu i operacji na timeline we Flashu wygodniejsza była ponoć mysz jednoprzyciskowa.

Cytuj:
Jestes programista i wolisz pisac na macach?

Piszę na takiej platformie, na jaką wydaję dany produkt. Proste prawda?

Cytuj:
W codewarriorze czy czego sie tam uzywa, zamiast w Visual Studio?

VS mi się nie podoba.

Cytuj:
czy moze jara cie pisanie kodu w vi a potem kompilowanie go z palca przez gcc?

A słyszał panicz o czymś takim jak Makefile? Może i trzeba się trochę pobawić, ale ja sobie cenię tryb tekstowy z pełną kontrolą, zamiast graficznych gówienek, w których nigdy nie wiem co się stanie. Mowa oczywiście o pracy. Bo po godzinach - miło jest sobie posiedzieć w przyjaznym środowisku. A pod tym względem to przoduje Maczek, a windowsy są gdzieś na szarym końcu...

Cytuj:
Czy tez jestes programista ktory tylko jave zna

c,c++,php,c# (póki co słabo), ada95, assembler x86, assembler x64 (początki), java, pascal, python, perl, fortran (słabo)

Z czego korzystam w praktyce? c++,c,php,asmx86... Resztę znam, ale korzystam bardzo sporadycznie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:50 
 
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2204

Zakupilem i czekam na dostarczenie :)

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:57 
 
No wlasnie wersja z dwoma dodatkami. Radze popatrzec na allegro czy nie ma(na zapas).Mnie ostatnio Ultima wyhujala z 3 dodatkiem.Dostepnosc zwykle w 24 godz.... po 5 dniach klepnelem im Maila czy laskawie mi wysla ta plyte czy mam wsiasc w autobus i przyjechac po nia.Po tym Mailu dostalem nagle 3 odpowiedzi od 3 roznych osob, jak im to przykro nie jest bo juz nie maja na magazynie ani jednego egzemplarza i producent tez nie ma :evil: w koncu kupilem na allegro. Tutaj adres gosciowy od ktorej to mam(sklep):
Cytuj:
.....W moim sklepie połączonym z Internetcafe"GRYNET" który mieści się w podziemiach Dworca Centralnego PKP w Warszawie lokal 121 galeria północna ( Zejście do podziemi pod ulice Emilii Plater przy centrum Handlowym "Złote Tarasy" ) czynne 24h.....


tak mi sie przypomnialo ze jednak znam jakis sklep w wawie :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:42 
 
roball napisał(a):
Japs mmo opieraja sie na wiecznym grindzie, levelowaniu, maxowaniu miesiacami profesji tylko po to zeby odostac kilka cyferek wiecej na naszym gearze.

Myslalem ze doskonalenie postaci jest nieodlaczna czescia grania w MMO, z reszta, moznaby rzec nieodlaczna cecha zycia jakotakiego ;) Z tego co widze wylevelowanie postaci w FF jest bez porownania trudniejsze i wymagajace wiecej czasu i wysilku niz w WoW, stad zapewne panuje przeswiadczenie ze gra w WoWa jest latwiejsza. Pod tym wzgledem niestety tak sie sprawa ma :) Bo jesli w WoW da sie zmaksowac postac w 4 miesiace, to w FF trzebaby na to poswiecic rok (mowie naturalnie o samym expie, nie equipie).

roball napisał(a):
WoW oferuje znacznie wiecej w endgame i leveling jest tylko elementem "wymuszonym", ale nie znaczy ze nudnym. Wiele questow bazuje na ciekawych watkach z historii Warcrafta, jedne mniej, inne bardziej. Nie jestem fanbojem Blizzarda, w w1 nigdy nie gralem, historii swiata tez szczegolnie nie pamietam.

Mam wrazenie ze twoj obraz FFa to jakis ulomny Lineage. W FF expuje sie duzo, to prawda, nawet bardzo, jesli chcesz byc wartosciowym czlonkiem gildii w tej grze. Nie wiem skad twoje pojecie o JP mmo. W FF jest aktualnie ok. 400 questow, czesc naturalnie na zasadzie 'przynies 3 kartofle', ale duzo jest questow skladajacych sie z mniejszych podquestow, opowiadajacych historie poszczegolnych postaci w Vana'diel. Do tego dochodzi 6... hm... storyline, ktore obejmuja szereg misji. Instancji, wolno stojacych HNMow nie jestem w stanie policzyc. Doliczajac crafting, mining, harvesting, digging, logging. Watpie zeby w WoWie bylo az tyle do roboty :). Ale przeciez ja w WoWa nie gralem, a ty w FF, wiec po co sie licytowac. Dosc powiedziec, ze jesli ktos sie nudzi w FF to z lenistwa a nie z braku zajec.

Roball napisał(a):
WoW nie jest gra latwa, ale dzieki temu ze wykorzystano leveling jako nauke obslugi gry i zaprezentowanie mozliwosci swojej klasy.

Tego ma uczyc lvlowanie jako takie chyba.

Roball napisał(a):
Devsi WoW powiedzieli wyraznie, w WoW nigdy nie bedzie balansu klasowego. Jesli jestes dobry - uda ci sie zabic kazda inna klase, gra ci jednak tego nie ulatwi. Kamien-nozyce-papier, taki system dziala w WoW i sprawuje sie bardzo dobrze. Byly pvp mmo w ktorych samemu mozna bylo zdzialac wiele, ale poza UO i Neocron nie potrafie sobie przypomniec chyba nic innego.

W Finalu tez nie ma, nigdy nie bylo i raczej nie bedzie. Balansowanie jobow polega raczej na wyrownaniu ich szans jako konkretnych rolach w party. Na tym z reszta powinna chyba polegac w ogole idea mmo.

Scorpio napisał(a):
Instancje dlugasne, nudnasne, teamplay zero prawie, kazdy sobie cos tam robil, generlanie wipe wipe i wipe .. hehehehe. Walka zwykle wyglada jak Zerg v Zerg i tyle :)

Nie ma co sciemniac :) W FF niektore instancje tez sa przerazliwie nudnasne i dlugasne, ale zadnej instancji nie da sie wygrac bez temaplay.

Roball napisał(a):
FFXI - Tarutaru aka marzenie pedofila
Obrazek

vs

WoW - Undead aka swiateczny lizak
Obrazek

Widze ze to koncepcja swiata ci nie odpowiada. Niektorzy w Taru widza obiekt marzen pedofila, niektorzy najlepszych Black Magow w grze :] To tak a propo:
Roball napisał(a):
Roznica miedzy nami jest taka ze jesli ja czegos nie wiem to nie wypowiadam sie na dany temat, pytam o co chodzi w FFXI, nie rzucam blotem mimo ze jakis powod bym sobie znalazl po kilku sekundach bez wiekszych problemow.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:18 
 
No a może te świecące ryje nie wyglądają jak lizaki? Grałem trochę w WoW i czułem się tak jakbym wpadł do cukierkowej krainy.
Zresztą nie ma to znaczenia - idę grać, bo party właśnie się zebrało...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:24 
 
Po 2 latach gry w WoW stwierdzam ze jak najbardziej ma "cukierkowy" design :D Co akurat jest duza zaleta tej gry.

Anyway roball jak sprzedales swoje acc? Mysle aby nie opchnac mojego ale nie wiem jak sie za to zabrac.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:33 
 
jakie znaczenie ma kto jak wygląda w wow czy w ffxi ? skoro polacy i niepolacy w tych dwóch grach dostają od mobków i niemobków w du*ę niemiłosiernie przez swoje njubostwo,uberstwo,olewanie,fochy,braki w skillach,wolne myślenie itd. itd. itd., nikt wyglądem ani screenshotami nie wygra walki/instancji/eventu/questu/misji , jakby dali w wow czy w ffxi armor w kształcie czarnego sześciana który zakryłby cała postać a miałby atrybuty powalające na kolana to i tak każdy normalny gracz poświęciłby setki godzin żeby go zdobyć

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 17:30 
 
Hmmm więc mithry to marzenia zoofili? :roll: Ilu mamy panów na Ramuhu grających mithrami... :roll: :lol: ;)

Gram taru. Może dlatego, ze kocham jak biegają, jak panikują i kocham ich dużą ilość MP. Są słodkie i tyle. Grałam (miałam mula etc.) każdą rasą i taru rlz imo.

Co do whm... nie jest on niezbędny, gdy się ma dobrego rdm w party + dla urozmaicenia smn, brd... a z dobrymi tankami i dd nawet back healing zbędny.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 18:16 
 
Simi ...dlatego ostatnio malo gram z Polakami ? :) ...

mialem juz dosc marudzenia , jeczenia i zlos`ci jeden na drugiego ....

BTW ... fajnie sie was czyta :)

w WoWa nie zagram > nie mam czasu na FFXI nawet ( lol niektorzy mowia ze nie ma co tu robic ) :) ..chyba ze mi kiedys konto zawiesza :)

nie widzialem nawet nikogo ze znajomych >> jak wyglada WoW od srodka .
moze to i lepiej ? nie "kusi" ... :)


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.