mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 15:10 
Cytuj  
www.mbank.com.pl zakładka e-karta


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 19:46 
Cytuj  
konto zrobione tera tylko czas kupić. Mam jeszcze pytanie apropo gry: ile około zajmuje grind do max lvl-u. Ile ciągłej gry(chodzi mi w dniach około grania np jak w wowie to jest 14-15 dni czyli 14-15 x 24h)


_________________
MMORPG !!!!!!

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 19:53 
Cytuj  
mi zajęło 70+ dni, expowałem kilka razy w tygodniu 8 miesięcy zdobywając party po 10-15 minutach od wystawienia flagi ale mogłem grać tylko wieczorem i w nocy
w tych 70+ dniach oczywiście 'mieści' się sub whm do 37
czekając na party nie da się sensownie expsolować żanych mobków od pewnego levelu (w sumie do 74) niezależnie jakim jobem się gra
http://www.youtube.com/results?search_query=dynamis&search=Search
http://www.youtube.com/results?search_query=limbus
http://www.youtube.com/results?search_query=salvage
http://www.youtube.com/results?search_query=enm
http://www.youtube.com/results?search_query=bcnm
http://www.youtube.com/results?search_query=kirin
http://www.youtube.com/results?search_query=ballista

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 20:19 
Cytuj  
eMGie napisał(a):
konto zrobione tera tylko czas kupić. Mam jeszcze pytanie apropo gry: ile około zajmuje grind do max lvl-u. Ile ciągłej gry(chodzi mi w dniach około grania np jak w wowie to jest 14-15 dni czyli 14-15 x 24h)
Hmmm.... ma na to wpływ kilka czynników (znajomość mechaniki gry, czy levelujesz advanced job czy zwykły, czy będziesz potrafił zorganizować sobie pomoc-która jest niezbędna, czy masz zaplecze finansowe itd.), ale wydaje mi sie, że nowa osoba grając nawet 24/7 nie jest wstanie zrobić max levelu nawet w 5 miesięcy. Inna sprawa jeśli levelujesz już kolejną profesję, to można nawet skrócić czas do kilku tygodni.... jeśli mnie pamięć nie myli to Maxi zrobił barda w 4 tygodnie (ale miał stałą grupę doświadczonych graczy z którymi levelował, a pozatm bard jest super popularną profesją i ma często zaproszenia do party)... Pozatym 75lvl to nie koniec, potem masz jeszcze merity, czyli zamiast expa zbierasz coś co się nazywa limit points. 10000 Limit Points = 1 Merit Point. Za te punkty możesz uepszać swoje statystyki (np. katana skill ma 8 etapów ulepszeń, są różne koszta punktowe kolejnych etapów). Levelowanie w WoWie jest stosunkowo szybkie i przyjemne, w FFXI się strasznie dłuży, głównie dlatego, że jest wymóg gry w grupie, więc jeśli nawet jesteś super graczem a grypa jest beznadziejna to słabo to idzie strasznie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 20:32 
Cytuj  
Ja gram już ponad dwa lata (z w sumie 4 miechami przerwy z powodów różnych) i jestem może w 1/10 gry :D:D:D:D:D:D:D Ale ja jestem evenement na skalę światową także, jak będziesz grać z nami i jak trafisz na party ze mną to możesz czuć się dumny :D:D:D:D:D:D:D


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 09:33 
Cytuj  
Cytuj:
ale wydaje mi sie, że nowa osoba grając nawet 24/7 nie jest wstanie zrobić max levelu nawet w 5 miesięcy.
ale 5 miesięcy to po ile tak dziennie ? wiem że to all zależy jeszcze od wielu różnych rzeczy ale tak ile to na dzień wychodzi bo tera mam stosunkowo mało czasu.


_________________
MMORPG !!!!!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 09:36 
Cytuj  
nie zapominajcie ze po drodze do 75 musi jeszcze GK zrobic ;) sfarmowac kase na equip, zrobic suby etc, w Ffie nie zrobisz max levelu w kilka tygodni, o tym mozesz spokojnie zapomniec, a jak masz na granie po 2-3 godizny dziennie to na zrobienie 75 daje ci minimum rok


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 10
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 09:55 
Cytuj  
a do tego max lvl-u są jakieś atrakcje w stylu rajdów etc. ? czy to po prostu bezustanne bicie lewców w party ażeby osiągnąć 75 i dopiero wtedy prawdziwa gra sie zaczyna (tak było w wowie przynajmniej że do 60 praktycznie myślałem only żeby była ta 60 i od wtedy się w gildi zdobywalo zaufanie i na rajdy chodziło).


_________________
MMORPG !!!!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 11:45 
Cytuj  
Caly czas po drodze do 75 mozesz robic wszelakie misje, questy, walki na arenie (dla kasy i juz od 20 lvl). Kasa nie spadnie Ci z nieba, a zarobic ja musisz, jak ludzie zobacza zes gimp to kick z PT (przynajmniej ja tak robie :P). FF jest tak skonstruowana gra, ze bez pomocy kogos z wyzszym lvlem nie jestes w stanie zrobic praktycznie nic :] Wielu ludzi to odrzuca i wielu ludzi przez to quituje po miesiacu, dwoch. IMO lvlowanie w PT nudne nie jest, kazdy ma pelnic okreslona funkcje w teamie, dbac o to zeby reszta nie zginela - myslec, byc czujnym. Nom to tyle odemnie, have fun !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:43 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
jak ludzie zobacza zes gimp to kick z PT (przynajmniej ja tak robie :P).

Khem khem - pamiętam taki dzień. Z NIN'em w party, który nie trzymał hate'a =P
Ja tam jestem noob, ale dwóch innych Polaków go zwyzywało, jednak kicka nie dostał (no dobra ja byłem liderem =P)...
Także to nie jest tak, że GIMP od razu wylatuje. Najpierw się go ostrzega, daje mu się porady.
A raidy na niskich levelach - Garrisony, EF'y BCNM'y. Sporo tego. Do tego dochodzi uprawa roślinek, chocobosy, kopanie na kurze, kopanie w kopalniach, crafting, łowienie rybek. Jest co robić. Nie ma miejsca na nudę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 18:11 
Cytuj  
eMGie napisał(a):
Cytuj:
ale wydaje mi sie, że nowa osoba grając nawet 24/7 nie jest wstanie zrobić max levelu nawet w 5 miesięcy.
ale 5 miesięcy to po ile tak dziennie ? wiem że to all zależy jeszcze od wielu różnych rzeczy ale tak ile to na dzień wychodzi bo tera mam stosunkowo mało czasu.


ja mam na gre jakies 3-4 godz. dziennie max(nie liczac dni calkowicie wolnych ktorych mam jeden,dwa w miesiacu).Gram od wrzesnia/pazdziernika i do tej pory nabilem 30lvl (15 sub), pare misji, pare questow, i pierwszy advanced job-czyli prawde mowiac nie zrobilem nic :D .Tyle zajmuje czasu expowanie jak sie ma malo czasu :P .Ale i tak niezle, jak na ten czas co moge sobie pozwolic, spedzic przed kompem. Gownie czas wolny inwestuje w swoja edukacje klubowa :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 01:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
jak ludzie zobacza zes gimp to kick z PT (przynajmniej ja tak robie :P).

Khem khem - pamiętam taki dzień. Z NIN'em w party, który nie trzymał hate'a =P
Ja tam jestem noob, ale dwóch innych Polaków go zwyzywało, jednak kicka nie dostał (no dobra ja byłem liderem =P)...
Także to nie jest tak, że GIMP od razu wylatuje. Najpierw się go ostrzega, daje mu się porady.
A raidy na niskich levelach - Garrisony, EF'y BCNM'y. Sporo tego. Do tego dochodzi uprawa roślinek, chocobosy, kopanie na kurze, kopanie w kopalniach, crafting, łowienie rybek. Jest co robić. Nie ma miejsca na nudę.


khem khem i wiele go to nauczylo, popatrz jak gra teraz, jaki ma sprzet...
Chociaz z drugiej strony, nie zdazylo mi sie zebym uswiadczyl zgimpowane postaci na 70+ Tam juz chyba nie ma na to zbytnio miejsca :]


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 01:47 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Chociaz z drugiej strony, nie zdazylo mi sie zebym uswiadczyl zgimpowane postaci na 70+


Bo nie expowałeś ze mną jak ja byłem na levelach 71-75 :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 11:05 
Cytuj  
Nie ma WHM Gimpow Desh :D:D Jezeli juz to brak umiejetnosci w leczeniu i krzyczenie po pierwszym mobie {No MP!} :D:D Ale co ja tam moge wiedziec :P


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 11:09 
Cytuj  
Nie no, ja {No MP!} dopiero po trzecim mobie krzycze :wink:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.