mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:46 
Cytuj  
witam,
zakupilem na allegro FF XI nowke, wszysto przyszlo bez probemu.
Znajomy problem, karta platnicza.
Próbowalem wszystkie co mam w domu
maestro, 2x visa electron.
Tak jak pisaliscie wczesniej - nie ma szans.
Bylem dzisiaj rano u mnie w banku - ING.
Nie zaloza mi VISY jesli nie dam zaswiadczenia o dochodach / stypendium.
Jako ze jestem uczniem klasy maturalnej nie moge miec ani jednego ani 2.
Na dzien dzisiejszy pozostaje mi ogladac pudełko i czytac wszystkie posty na tym forum.
Czy jest ktos taki co mi pomoze?
nie wiem jak to technicznie rozwiązac, czy dac moje seriale, czy przelac komus z was kase a on mi wpłaci.
Wierzcie ze samo patrzenie w pudełko jest straszne.
prosze o pomoc

pozdrawiam

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 13:58 
Cytuj  
Visa Electron nie dziala i nie bedzie dzialac bo nie jest karta "wypukla"
zaloz sobie konto w MBanku i zamow eKarte :) dziala;P

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:02 
Cytuj  
albo inteligo, ja mam i zadnych problemow niemiałem nigdy

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 14:02 
Cytuj  
ja kozystam z inteligo nie trzeba zadznych zaswiadczen o dochodach :] jako ze jestem nie pelnoletni wystarczylo ze mama podpisala mi taki papier i juz na sama karte czekalem chyba dwa tygodnie www.inteligo.pl i tam masz wszystko :]

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 15:09 
Cytuj  
Zakladajac Intelligo nie placisz nic za prowadzenie konta jezeli misieczne przelewy beda z zredu 600 (albo 800 bo nie pamietam)zeta.Jezeli masz mniejsze wplywy na konto placisz od 3 do 5 zl za prowadzenie konta. Podobnie jest z Mbankiem ale nigdy sie nie wczytywalem w ich warunki umowy.Tu nalezy zapytac kogos kto ma karte. Z tego co pamietam w Inteligo nawet nie musisz byc pelnoletni zaby konto zalozyc. Jest chyba mozliwosc zalozenia Inteligo/student/uczen.O to musisz zapytac juz w Banku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 15:22 
Cytuj  
Kiedys tu byl taki mily gracz - Myrta, napewno by ci pomogl.

Cala reszta to kutasy. Ja w zasadzie moglbym ci pomoc jak mi kupisz 10 mln gil w IGE.

A tak na powaznie to najprosciej poprosic kogos z rodziny o zalozenie konta. Banki sie wrecz zabijaja we wciskaniu ludziom kart kredytowych.


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 15:35 
Cytuj  
ja jestem pełnoletni, zaraz pojde do inteligo moze mi pomogą.
mam nadzieje ze jak mi sie w koncu uda to pogramy razem :P

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 15:40 
Cytuj  
no to jak jestes pelnoletni to nawet nie wychodz z caty tylko przez neta sobie inteligo zaloz.Wypelniasz formularz i po niecalym tygodniu przychodzi taki czlowieczek do ciebie, podpisujesz mu blankiecik i dzwonisz na przemila obsluge :lol: inteligo zeby ci aktywowali konto :)

i siup witamy w vandiel!

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 17:24 
Cytuj  
Hadziaj napisał(a):
ja jestem pełnoletni, zaraz pojde do inteligo moze mi pomogą.
mam nadzieje ze jak mi sie w koncu uda to pogramy razem :P


To jak tam dojdziesz to daj znać. Mi się to nigdy nie udało.

Co do Inteligo: niewiem jak jest teraz ale jak ja podpisywałem umowę (ponad dwa lata temu) to aby konto było prowadzone za free wystarczyła miesięczna wpłata wynosząca 100zł. Tyle, że jeżeli się nie wpłaciło takiej kwoty w jakimś miesiącu to kasowali 10zł obsługowego. Jeżeli teraz jest 600 lub 800... to mam lepsze warunki :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 17:34 
Cytuj  
Mbank wychodzi znacznie taniej. Płacisz 25zł rocznie za eKartę i to wszystko. Mnie inteligo już wkurza - ciągle jestem tam na minusie, mimo, że pieniążki krążą na koncie.

W sumie to mógłbym pomóc, ale na mojej karcie konta mają już 3 osoby i nie wiem czy SE nie zacznie się czepiać, że ja jakiś RMT =P
Po za tym pozostaje kwestia zaufania, która przez imć myrtę została poważnie nadszarpnięta w społeczności graczy ff11..


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 17:55 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Hadziaj napisał(a):
ja jestem pełnoletni, zaraz pojde do inteligo moze mi pomogą.
mam nadzieje ze jak mi sie w koncu uda to pogramy razem :P


To jak tam dojdziesz to daj znać. Mi się to nigdy nie udało.

Co do Inteligo: niewiem jak jest teraz ale jak ja podpisywałem umowę (ponad dwa lata temu) to aby konto było prowadzone za free wystarczyła miesięczna wpłata wynosząca 100zł. Tyle, że jeżeli się nie wpłaciło takiej kwoty w jakimś miesiącu to kasowali 10zł obsługowego. Jeżeli teraz jest 600 lub 800... to mam lepsze warunki :P


Nie pamietam jak dokladnie to wyglada w inteligo.W kazdym badz razie przez moje konto sie przewijaja wieksze sumy niz te podane i place tylko co miesiac 5 albo 3 zl. za usluge sms.Zadnych wiecej oplat.


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:44 
Cytuj  
no więc bylem w tym inteligo.
i powiedzieli ze taką karte otrzymam teraz tylko jesli mam dochody/ jestem studentem. Moge przysc z tatą, on sobie zalozy konto, a ja dostane 2 karte kredytową na to samo konto.
wiec kapa

szkoda ze SE nie daje mozliwosci zaplaty przelewem albo chociaż e-gold.
Jak mogli mi to zrobic, heh juz sie nawet kiedys smialem ze pozwe sqare do sądu o oddanie mi młodosci straconej na finalach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:47 
Cytuj  
mBank.
A jak zarejestrujesz się przez bannerek na jednej z moich stronek do dasz finalowemu koledze zarobić 30zł ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:51 
Cytuj  
hmm..
dla finalowych kolegów wszystko :P
Jakie są warunki w tym mbanku (wiem wiem.. google.pl)

tylko karte otrzymam dop w przyszlym tygodniu, prawda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:55 
Cytuj  
No niestety najwcześniej eKartę otrzymasz za 3 tygodnie :(
Tydzień na założenie konta (no 3 dni, jak wszystko pójdzie sprawnie) i czekanie na wybicie karty przez visę =\
Warunki - nic nie płacisz za prowadzenie rachunku
Nic nie płacisz za kartę płatniczą electron
Płacisz 25zł rocznie za eKartę (electron do transakcji wirtualnych).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:16 
Cytuj  
Hadziaj napisał(a):
no więc bylem w tym inteligo.
i powiedzieli ze taką karte otrzymam teraz tylko jesli mam dochody/ jestem studentem. Moge przysc z tatą, on sobie zalozy konto, a ja dostane 2 karte kredytową na to samo konto.
wiec kapa

szkoda ze SE nie daje mozliwosci zaplaty przelewem albo chociaż e-gold.
Jak mogli mi to zrobic, heh juz sie nawet kiedys smialem ze pozwe sqare do sądu o oddanie mi młodosci straconej na finalach.


a po co ty szedles do tego pko?pko inteligo zalatwiane w okienku to co innego niz www.inteligo.pl. Znaczy zalezy jeszcze w czy byles w BP czy w SA.Jak zalozysz przez strone to nie ma zadnych pytan typu student/dochod


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:46 
Cytuj  
bylem w inteligo tzn bylem w PKO.
oddzial głowny katowice

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:51 
Cytuj  
Inteligo to PKO, ale tak nie do końca.
Czym innym jest www.pko.pl/inteligo
Czym innym www.inteligo.pl
Jednak wszystko zmierza do tego, że inteligo jest mniej opłacalne niż mBnk.
Wiem, bo mam konta tu i tu i jeszcze w kilku innych bankach. Najbardziej z obsługi jestem zadowolony właśnie w mBanku - a dodatkowo - mam to za darmo...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:54 
Cytuj  
niepotrzebnie. Jak widze siedzisz przed kompem :D .Wiec wstap no z laski swojej na http://www.inteligo.pl/infosite/otworz_konto_main_otworz_konto.htm

i zaloz konto :] .Pare stron do wypelnienia i pozniej dostaniesz telefon od inteligo jak dobrze pamietam.Zadnych zaswiadczen im nie musisz pokazywac,w kolejce przy okienku tez nie stoisz.No chyba ze wolisz Mbank to ja ci juz nie pomoge :P bo sie nie znam :roll:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:19 
Cytuj  
Pod względem opłaty za FFa to może i mBank jest lepszy ale Inteligo może się przydać w RLu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.