mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:43 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Pod względem opłaty za FFa to może i mBank jest lepszy ale Inteligo może się przydać w RLu.

Niestety od pół roku jest to ścierwo nie do zniesienia. Gnoje przetrzymują gotówkę, jeśli leci z okienka PKO/konta PKO. I to czasami nawet 4 dni. Już szybciej lecą pieniądze z innych banków do mBanku.
Po za tym Hadziaj ma już różne konta - więc dodatkowe płatne to nie najlepsze rozwiązanie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 36
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:43 
Cytuj  
OK, to ja Ci powiem tak:

W ING jest karta tzw przedpłacona. Działa. Wiem, bo mam. Dostajesz od ręki. Ma fajny kształt kluczyka ;]


Posty: 6
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:45 
Cytuj  
no nic.
pomógł mi user tczewiak
WIELKIE DZIEKI

od jutra gram z wami, pewnie bede sie nazywac "hadziaj" to sie moze spotkamy

pozdr

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:47 
Cytuj  
Ta karta przedpłacona w ING - nie dostaje się jej tak od ręki... Trzeba być co najmniej studentem....


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 23:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Krzysiek2099 napisał(a):
Pod względem opłaty za FFa to może i mBank jest lepszy ale Inteligo może się przydać w RLu.

Niestety od pół roku jest to ścierwo nie do zniesienia. Gnoje przetrzymują gotówkę, jeśli leci z okienka PKO/konta PKO. I to czasami nawet 4 dni. Już szybciej lecą pieniądze z innych banków do mBanku.
Po za tym Hadziaj ma już różne konta - więc dodatkowe płatne to nie najlepsze rozwiązanie.


To chyba tylko u ciebie są takie problemy. Ja wpłaciłem kasę w ajencji PKO około godziny 11 w piątek i już o 16 miałem ją na koncie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 23:45 
Cytuj  
O takich problemach mówi coraz więcej osób - w tym sporo moich klientów.
Jeszcze pół roku temu nie było takich akcji. A teraz pani z okienka nie chce się wklepywać danych do komputera, bo jest już godzina 15 powiedzmy. Postkomunistyczne barachło. Tak to tylko na poczcie i w PKO bywa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 13:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
O takich problemach mówi coraz więcej osób - w tym sporo moich klientów.
Jeszcze pół roku temu nie było takich akcji. A teraz pani z okienka nie chce się wklepywać danych do komputera, bo jest już godzina 15 powiedzmy. Postkomunistyczne barachło. Tak to tylko na poczcie i w PKO bywa.


Mysle ze to ze jej sie nie chce (a wlasciwie ona nie widzi w tym sensu -i slusznie) jest raczej zwiazane z tym ze w kazdym banku obowiazuja pewne tzw transze przelewowe. Czyli wszelkie transakcje sa rejestrowane w systemach ale przelewane dopiero w godzinie transzy.Tu np w PKO ostatnia transza moze byc o 15 czyli nie ma sensu jej wprowadzac natychmiast do rejestru skoro i tak zostanie przelana dopiero na 2 dzien o 9 rano.I tak samo jest w inteligo z przelewami internetowymi.Zlecajac przelew wybierasz kiedy kasa ma byc przeslana.Jezeli robisz to o godz 23 powiedzmy i zaznaczysz opcje nadania natychmiast,system odrazu narzuci ci nastepny dzien, godz 9:00 rano.
Nie tam zebym sie znal na bankowosci ale poczulem flow... :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 16:22 
Cytuj  
Tylko przetrzymywanie kasy pko => inteligo czy nawet czasami pko => pko jest nieco wkurzające. Inna sprawa, że dziwnym trafem z ing, wbk => mbank nigdy problemów nie ma nawet wtedy, gdy klienci wysyłają pieniążki o 17.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 16:38 
Cytuj  
Ja czasem z PKO Inteligo mam tez problemy:( przelew zamiast zostac zrealizowany wisi jak szmata czasem nawet caly dzien:(
ale za to jak idzie jakis miedzy PKO to w moment.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 16:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tylko przetrzymywanie kasy pko => inteligo czy nawet czasami pko => pko jest nieco wkurzające. Inna sprawa, że dziwnym trafem z ing, wbk => mbank nigdy problemów nie ma nawet wtedy, gdy klienci wysyłają pieniążki o 17.


nie wiem jak to jest w ing i mbank ale wbk ma ostatnia transze przelewowa o 18 albo 19. Nie pamietam juz.Kiedys mialem u nich konto ale ze mi co misiac ginelo 40 zeta z konta i oddawali po 2 tygodniach jakies 15-20 to sie na nich wypielem :D tyle co do wbk.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 10:56 
Cytuj  
Polecam mBank i virtualna ekarte Visa.
Sprawa jest bardzo prosta ladujesz pieniadze z konta na karte podajesz numer tej karty gdzie chcesz aby internetowo pobierano z niej oplaty.
PROSTO i BEZPIECZNIE - na koncie nie rosna debety i nigdy nie bedziesz mial klopotow, ponadto taka karte moze miec KAZDY nie ma znaczenia czy masz czy nie masz dochodow. Utrzymywanie i posiadanie konta jest BEZPLATNE, w Intelligo sie chyba placi na miesiac cosik.
Ja tak zaczynalem grac w FFXI z ekarta Visa do dzis mam konto i choc dzis korzystam juz z mojej francuskiej to jednak konto w mBanku sobie trzymam ^^


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:18 
Cytuj  
Czytałem sobie ten post parę razy i się zakręciłem totalnie... :o

Więc spytam wprost, żeby - mam nadzieję - uzyskać odpowiedź na moje pytania :D
Mam SUPERKONTO STUDENT w banku PKO BP. Pisaliście, że to nie wystarczy, aby móc zapłacić abonament za FFXI... Ale mam też na tym koncie uruchomioną usługę PKO Inteligo. Z tego co wiem, PKO Inteligo i "zwykłe" Inteligo to 2 różne rzeczy. Ale z drugiej strony przez PKO Inteligo też mogę dokonać płacenia przez Internet. Tak więc proste pytanie: Czy posiadając konto STUDENT z uruchomionym kontem PKO Inteligo i kartą Visa Electron (takie są też w Inteligo) mogę bez problemu wskoczyć do świata FFXI? Bardzo proszę o odpowiedź!

P.S. Sorki, jeśli powtarzam pytania, które byż może padły wcześniej, ale jak napisałem na wstępie, zakreciłem się już w tym wszystkim :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:50 
Cytuj  
Zadzwoń do banku i zapytaj się czy możesz płacić w internecie swoją kartą czy nie. Zaznaczam - płacić KARTĄ. Sprawdź też czy na odwrocie karty (na tym pasku gdzie jest miejsce na podpis) masz 3-cyfrowy kod CVV lub CVV2 - w pko jest on poprzedzony zazwyczaj jeszcze numerem karty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:55 
Cytuj  
Jak masz konto w PKO i niewazne jakie gadzety wiecej:) nie da sie placic w internecie, do tego mozna uzyc w PKO tylko i wylacznie karty kredytowej
lub karty VISA Classic (wypuklej), ja tez mam W PKO i zalozylem konto w MBanku do placenia za FF

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 14:03 
Cytuj  
Właśnie widziałem dwie karty PKO Inteligo... Dla tej samej osoby. Karta wydana 2 lata temu posiadała kod CVV, karta nowa (o tym samym numerze nawet) już nie posiada - i nie da się nią płacić w sieci...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 17:58 
Cytuj  
moje trzy grosze:

po co wogole sie scierac z bankiem czy moza czy nie.poprostu sprawdz jak zainstalujesz gre.jak sie nie bedzie dalo to i tak bedziesz musial zalozyc nowe konto zeby pograc.
a noz widelec sie uda :wink:
a poza tym kody CVV sa do niczego nie potrzebne jezeli sie placi w necie.jest to wymog co prawda ale nigdy, przenigdy tego numeru nikt nie uzywa do weryfikacji karty.

poza tym ccv jest zawsze(!) i musi byc na karcie.jak nie ma sprzodu to jest ztylu.a jak nie ma i tam i tam to jest napisany gdzies drobnym druczkiem.nawet na moich (juz nowych) kartach nie wypuklych z pko ccv mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 18:03 
Cytuj  
Bzdura... Nie na wszystkich kartach ten kod jest podawany...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 18:14 
Cytuj  
z tego co mi wiadomo to ccv jest wymogiem.jezeli go nie ma moze byc ze sa nim ostatnie 3 cyfry karty bo i z takim czyms sie spotkalem.

edit:dobra ale nie o tym mowa.niewazne.generalnie jezeli masz upgrade konta do inteligo(ktore z zalozenia jest do placenia w necie) to imo za ff zaplacic moc powinienes(yoda style) :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 18:20 
Cytuj  
pko inteligo != inteligo pko...
W zielonym inteligo się da, w niebieskim nie... Sprawdzone...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 2
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 23:03 
Cytuj  
No i wsio jasne! Wielkie dzieki za pomoc! Konto w mBanku jest w drodze, wiec looz! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.