mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kiedy planujesz zakończyć grać w ffxi ?
w tym roku na 100% 16%  16%  [ 7 ]
w tym kwartale na 100% 9%  9%  [ 4 ]
jak zamkną serwer 20%  20%  [ 9 ]
jeszcze nie planuję ale gdy zaplanuję to koniec nastapi w ciągu 1-2 miesięcy 9%  9%  [ 4 ]
jeszcze nie planuję ale gdy zaplanuję to koniec nastapi w ciągu 3-6 miesięcy 0%  0%  [ 0 ]
przed wakacjami na 100% 0%  0%  [ 0 ]
nie myślałem jeszcze o tym (ale gram też w inne gry) 14%  14%  [ 6 ]
nie myślałem jeszcze o tym (gram tylko w ffxi obecnie) 32%  32%  [ 14 ]
Liczba głosów : 44
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 12:09 
Cytuj  
mnóstwo ludzi odeszło/odchodzi i planuje odejść z ffxi na dobre czy na jakąś nieokreśloną przerwę z róznych przyczyn i fajnie by było wiedzieć "na czym stoimy" w ffxi w polskim ramuhowym czy nieramuhowym gronie (żeby ktoś się nie zapędził i nie robił np. zbyt ambitnych planów :roll:, nie wiem czy jest sens żebym męczył/namawiał ludzi-polaków na forum do 'bardziej wytężonej' pracy/zabawy żeby móc w przyszłości robić rzeczy w mniejszym gronie ale z wiekszym sukcesem i fun'em czy odpuścić sobie wszystko i np. załapać się do jakiegoś nędznego hnmlsa i robić jakieś banały dla 40 obcych ludzi licząc na 1(jeden) skromny item który jest poza zasięgiem rozsądnych graczy)
(ffxi pewnie jeszcze będzie istnieć ze 2-3-4-5 lat i pewnie w tym czasie mnóstwo osób grających dzisiaj w endgamie będzie testowało/grało w różne inne kuszące gry tak jak dotychczas starając zdobyć w międzyczasie w ffxi całe sety czy 1 czy 3 brakujące do szczęścia dreammusthaveitemy a niektórzy pewnie już myślą o zakończeniu grania)
nikt nie musi jak nie chce nic pisać, dla mnie może być to ankieta fullanon aby nikt nie kłamał


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 13:07 
Cytuj  
znowu sie nudzisz w pracy? :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 13:45 
Cytuj  
Jutro


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:13 
Cytuj  
ja to nie chce odchodzic, najwyzej bede rzadko gral ;]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:30 
Cytuj  
Ostatnia opcja ankiety. Wstąpiła we mnie nowa siła i zaraz po sesji i feriach zamierzam ostro odrabiać moje levele. Nie zamierzam odejść przez najbliższy rok na pewno. Choc nigdy nie wiadomo co się wydarzy, ale wątpię abym musiała od razu rezygnować. Jakby to kogos obchodziło :roll: :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:56 
Cytuj  
Kto oddał głos na 2 pierwsze punkty??? Przyznawać się!

:har: :har:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:59 
Cytuj  
<--- Jak zamkną server.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:06 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
<--- Jak zamkną server.


Same. Jeszcze za malo widzialem/zrobilem/zabilem/zdobylem/odkrylem etc. etc. zeby odchodzic w ciagu najblizszego roku. Ta gra czasami moze zdolowac, ale czesciej przynosi niespotykane poklady fun'u (IMO). Kwestia to grupa ludzi, ktorzy moga/chca robic rozne eventy razem...


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:11 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Kto oddał głos na 2 pierwsze punkty??? Przyznawać się!

:har: :har:

/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:11 
Cytuj  
nie czaje po co co ta ankieta......

moj glos i tak malo wazny , bo skur...... sie z CAE :) , ale .... nie zamierzam konczyc na razie > robie nastepny job , ktory nawet podoba mi sie > i nie nudzi .... ten rok jeszcze na pewno .

zadnych WoWow ani innych nie probuje > jeszcze mi sie spodoba i bedzie problem :p

to tyle


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:47 
Cytuj  
Ja chyba nie wytrzymam jeszcze jednego roku. I tak jest to pierwsza gra w którą w zasadzie gram praktycznie bez przerwy od dwóch lat.

Na razie gram, ale mogę przestać w każdym momencie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 16:42 
Cytuj  
<--- Jak zamkną server... prawie... Możliwe jest bowiem, że wyjdzie coś w podobnych klimatach co zmiażdży fajnala... Wówczas jednak opcja z 6 miesięcznym okresem przejściowym...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 19:32 
Cytuj  
Mysle, ze bede gral do zamkniecia serwera. Koncowka moze byc fajna. Lubie klimaty apokalipsy. Poza tym moze bedzie kiedys przypadac jeden kraken na jednego gracza. :D

Nie ukrywam, ze FFXI mnie juz nudzi czasami, szczegolnie stale eventy..., ale ciegle tez jeszcze zdarza mi sie bardzo dobrze bawic.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 10:23 
Cytuj  
dla mnie z wyników które widzę teraz wynika że za dużo osób nie ma w planach odejść w najbliższym czasie (szkoda że nie podzieliłem wyników na lvl 75 i 1-74) czyli chcą grać (być może levelując sobie swój pierwszy job do 75, być może grać w endgamie do samego końca)
mógłbym zrobić jeszcze ankiety które miałyby pytania np:
- co chciałbyś zrobić na huczne lub niehuczne zakończenie grania w ffxi ?
- czy myślisz że kiedyś nadejdzie czas kiedy ludzie skończą chodzić na jakiś typ regularnych eventów typu dynamis czy limbus żeby zacząć chodzić na inne typy regularnych eventów np. salvage,assaulty,enmy itp ?
- czy chciałbyś w ffxi spróbować robić rzeczy których jeszcze nie robiłeś (zakończone sensownym sukcesem bez żenady i niedosytu) ?
- jaki item jest kluczem do początku zakończenia twojego grania w ffxi ?
- czy myślisz że ciągły brak gili i niemożność uzbierania na coś fajnego może wpływać na pojawianie się graczy w grze ?
- czym wg ciebie jest spowodowane zmęczenie grą każdego gracza w ffxi?
- czy istnieje coś jeszcze w ffxi co dałoby tobie większy fun niż to co inni uznają za fun bo nie robili tego 100x +/- 10000x ?
- czy chciałbyś się spotkać w gronie tych z którymi zazwyczaj grasz w ffxi w innej grze typu mmorpg ?
- czy masz jakiś cel (osiągalny w realnym czasie) w ffxi nad którym poważnie myślisz ?
- czy czujesz że sprzęt zdobyty ciężką pracą kilkudziesięciu osób wpływa na cokolwiek w twojej grze zespołowej ?
- czy czujesz że sprzęt zdobyty ciężką pracą kilkudziesięciu osób wpływa na cokolwiek w twojej grze solo ?
- czy czujesz że po znerfowaniu i unnerfowaniu jakiśtam jobów co jakiś czas coś się zmieniło w grze zespołowej ?
- czy jest coś co chciałbyś żeby ktoś w twoim LSie zdobył ?
- myślisz że każdy za 1-2-3-x lat będzie mieć smn czy bst na 75 levelu ?
itd
itd
itd
+ mnóstwo odpowiedzi
ale pewnie większość graczy odebrałaby to zbyt osobiście i byłaby bardzo niezadowolona że ktoś wypytuje się o ich prywatno-osobiste zamiary więc sobie odpuszczę, niech żyje liniowość ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 10:55 
Cytuj  
hmm... 7 osob planuje odejscie? kto ??? :evil: :evil: :evil: :evil:

ja zostaje, za dobrze sie bawie, nawet jezeli czasami loguje sie tylko po to zeby pogadac na /tellach ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 11:04 
Cytuj  
Mnie sie do odejścia nie spieszy, nie myślałem o tym nawet. Do końca servera to ciężko napisac bo nie wiadomo ile jeszcze gra pociągnie.

Pewnie odejdę jak bez cheatów się nie będzie dało nic zrobic, to już nie będzie gra dla mnie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 13:29 
Cytuj  
Okiem nooba:
Slayerek napisał(a):
- co chciałbyś zrobić na huczne lub niehuczne zakończenie grania w ffxi ?

takie jak myrta?

Cytuj:
- czy myślisz że kiedyś nadejdzie czas kiedy ludzie skończą chodzić na jakiś typ regularnych eventów typu dynamis czy limbus żeby zacząć chodzić na inne typy regularnych eventów np. salvage,assaulty,enmy itp ?

Gdy te drugie będą im oferować więcej stosunku fun*potrzeba niż te pierwsze

Cytuj:
- czy chciałbyś w ffxi spróbować robić rzeczy których jeszcze nie robiłeś (zakończone sensownym sukcesem bez żenady i niedosytu) ?

Tak - jarają mnie już opowieści o wielkich wypadach na dynamisy/limbusy itp. itd.

Cytuj:
- jaki item jest kluczem do początku zakończenia twojego grania w ffxi ?

brak forsy :D

Cytuj:
- czy myślisz że ciągły brak gili i niemożność uzbierania na coś fajnego może wpływać na pojawianie się graczy w grze ?

Tak - odstrasza to całą dzieciarnię, która chce być w ciągu 2 miesięcy uber playerami jak w wow.

Cytuj:
- czym wg ciebie jest spowodowane zmęczenie grą każdego gracza w ffxi?

Rutyną. Wkurza kampienie ciągle tych samych NMów przez 8 godzin, przy konkurencji kilkunastu osób.

Cytuj:
- czy chciałbyś się spotkać w gronie tych z którymi zazwyczaj grasz w ffxi w innej grze typu mmorpg ?

Nie. Nawet zaczynając inną grę zaczynam zazwyczaj od nowa. Nie przywiązuję się jakoś specjalnie do ludzi z wirtualnego świata.

Cytuj:
- czy masz jakiś cel (osiągalny w realnym czasie) w ffxi nad którym poważnie myślisz ?

lvl75

Cytuj:
- myślisz że każdy za 1-2-3-x lat będzie mieć smn czy bst na 75 levelu ?

Nie każdego interesuje robienie tych jobów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 15:21 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
- czy myślisz że ciągły brak gili i niemożność uzbierania na coś fajnego może wpływać na pojawianie się graczy w grze ?

Tak - odstrasza to całą dzieciarnię, która chce być w ciągu 2 miesięcy uber playerami jak w wow.


Troche mnie to smieszy bo pamiętam twój post gdzie mówiłeś ze za 4miesiące masz zamiar mięc BLM i WHM na 75 :roll: a minęło już pewnie półroku od tego posta..

Zagłosowałem na 1 pozycje


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 16:05 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
- czy masz jakiś cel (osiągalny w realnym czasie) w ffxi nad którym poważnie myślisz ?


Rdm do 75 (czyli przy okazji WHM37, BLM 37, NIN37) i Smn do 75.

Nie wiem czy kiedykolwiek to osiągnę, ale mam nadzieję, ze tak. Liczę, ze gdy będe błagać o pomoc w rankach i AF'ach to będzie choc 1 osoba chętna ^^ ja się zawsze dostosuję czasowo ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 18:02 
Cytuj  
moja odpowiedz - do zamkniecia serwera :)

sa rzeczy w FF, ktore nadal lubie robic:
craftowac (mam do zrobienia do 60lvl pare subow, dobicie Alchemy do 100, zrobienie pare Cursed Itemkow -1 itp. ;)), kopac na kurze,
Limbusy, Dynamisy, eksperementowanie z itemami r/ex i wybitnymi produktami craftow 8)
jak narazie panuje nad WHM
chce mi sie skaczyc RDM i zawitac na Limbusie lub Dynamisie (bez ograniczenia - to tylko refreszowanie - a odwalac dobry kawal roboty prawdziwedo RDMa)
SMNra tez chce skaczyc - ale to chyba tylko po to by pobic Fafa badz Tiamata :-?
BLMa -! czasem mam chec ponukowac i zabrac hate z kazdego tanka :lol:
czeka pare niezbedznych subow... DRK i NIN - jako opcja mini
z nowych jobow podoba mi sie COR i PUP (na 12lvlu i jest naprawde przesympatyczny)

oprucz tego nie bylam na porzadnych walkach w See, a Sky - to hoby i milosc od pierwszego wejrzenia :wink:
niestety nie polubilam nowych krain... ale moze w czasie lvlowania moich marzen cos sie zmieni :roll:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.