mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 14:42 
Cytuj  
Hej, mam pytanie. W czwartek planujemy zrobić Ultimę, niestety całkowicie nie mamy składu :( Jest szansa z Waszej strony na pomoc? Kłopot jest z tym, że potrzebowalibyśmy z 2 BLMów - nie wiem jak z Waszymi planami.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 14:46 
Cytuj  
ja mogę iść z wami
i tak u nas będzie w czwartek mnóstwo osób


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:02 
Cytuj  
Dzieki Simi!!! Super!

Saitou - chciałbyś pomóc?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 23:58 
Cytuj  
mam prosbe do osob z bety zeby zagladaly na GB od czasu do czasu........... >.> wazne rzeczy tam sie przed waznymi walkami pisze :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 00:48 
Cytuj  
a zagladam ... czasem


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 00:50 
Cytuj  
Olac to grunt ze walka wygrana i nastepna ultima do piachu. Czas zmienic znowu strategie i jakos bardziej szczegulowo opisac ostatnie 20%. No i serio teraz mega szybko poszlo w 17 osub od 100% do 22% zjechalismy w 20min jakby nie ten Armor Buster na 17% i zgon wiekszej czesci ludzi to byloby na luzie jak ostatnio.

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 09:39 
Cytuj  
Nie miałem wczoraj sieci. :( Sorry.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 20:54 
Cytuj  
odswiezam temat


pomalu zaczynam miec dosc limbusow ....

nie dosc ze nie moge chodzic oba dni na tydzien , nie dosc ze nie moge lotowac itemow z ultimy/omegi ( -nie po raz 1szy zreszta ) , to jeszcze jakis burak pierdolony tak sie spieszy , ze nie moge wejsc do limbusa .....

Jestem w kraju > ide na jebany limbus TYLKO dlatego , ze jest to STALY event > pomimo ciaglego burczenia w domu >

najpierw pierd.... ENMy teraz jeszcze Limbus .......


Ludzie ............


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 21:46 
Cytuj  
Spokojnie Cold, nawet lepiej ze nie wszedles. Przynajmniej, ze straciles 50k na ludzi ktorzy maja innych w dupie...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 22:04 
Cytuj  
Veji ...wieczor mam zjebany w RL , bo chcialem byc w porzadku i isc na JEDYNY event na ktory chodze z Polakami .......

coraz lepiej widze Pixies i ludzie z Pixies ( spoza CC ) maja w tych wszystkich eventach ...najpierw pojeb wola o buffy przed wejsciem .... a potem pulliuje 1szego mobka majac w dupie innych ... po chuj chodzic ???

sorry za to ale jestem totalnie wkurwiony


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 22:06 
Cytuj  
http://guildportal.com/Guild.aspx?Guild ... ID=4151365


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 22:21 
Cytuj  
BTW - jak juz Ci Veji pislaem nie mam szans na cokolwiek z Ultimy / Omegi , bo wypady sa organizowane w czwartki > Zawsze

mowiles ze nie > zobacz na najblizszy czwartek


Nie bedzie mnie


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 09:17 
Cytuj  
Miałem napisać wczoraj, ale sieć mi padła ostatecznie, więc piszę dziś.
Co do kurwy miało znaczyć odwołanie wczorajszego runu limbusowego????
Bo lolTiamat był, bez jaj, trochę więcej szacunku dla ludzi, i to tych którzy w naszym statiku limbusowym są od początku, Sima, Colda, mnie.... Nawet kurwa nikt nie raczył nic napisać na naszym guildportalu ani tu. Wkurwiało mnie notoryczne spóźnianie się, rozpoczynanie limbusów z 15-40 minutowym opóźnieniem, a teraz jeszcze to. Generalnie to pierdole, i poproszę o swoje monety, i kończę współpracę z naszym wspaniałym limbusowym statikiem.
Osoby wrażliwe przepraszam za rzucenie mięsem, ale jestem wkurwiony.
To tyle.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 10:54 
Cytuj  
nie mam pojęcia co gracze widzą takiego ciekawego w tiamacie ?
choćby każdy na każdym serwerze zabił tiamata 200x i miał wszystko co tylko dropuje po 10 sztuk + 25x tytuł to i tak nie zmieni to niczego we wspólnym graniu w jakiejkolwiek walce czy evencie w ffxi
Tomala - my się nie liczymy i nie będziemy liczyć, trzeba się nieźle napocić i najpierw pomóc 10000 obcym ludziom żeby ktoś coś zrobił dla nas, 5000 ludzi nie wystarczy (np. dla arabów proporcje są inne, jak kogoś wkurwi gracze robią dla niego wszystko w grze żeby się uspokoił)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:20 
Cytuj  
Nie przesadzacie trochę? Chodzicie na limbusa 2x w tygodniu przez N miesięcy nagle raz ktoś robi wyjątek to już leca kurwy i żale.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:29 
Cytuj  
ja na pewno nie przesadzam, jak mam zrealizować swoje największe marzenie w ffxi i być na 500 limbusach skoro na drodze stoi mi smok którego pazur jest większy ode mnie? :o :x :o


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:37 
Cytuj  
Nie przesadzam. Kwestia olania ludzi z limbusa, bo Pixies coś tam sobie robią jest do chu... podobne. Limbusy to event cykiliczny, na który rezerwuje sobie w tygodniu 2 razy po 2 godziny czasu, więc jak ktoś ma to w dupie, to ja to też mam w dupie.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:44 
Cytuj  
no i dlatego mowilem limbus pixies onry od poczatku. nikt by nie mial pretensji do nikogo. oczywiscie ze ludzie nie pojda na limbus jak jestesmy w polowie tiamata. pamiatem jak rhae z galem chyba na dynamis sie nawet ostro spoznili raz i nikt nie plakal. lollimbus #1234234 sie nie odbyl . tragedia


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 13:49 
Cytuj  
egoist napisał(a):
no i dlatego mowilem limbus pixies onry od poczatku. nikt by nie mial pretensji do nikogo. oczywiscie ze ludzie nie pojda na limbus jak jestesmy w polowie tiamata. pamiatem jak rhae z galem chyba na dynamis sie nawet ostro spoznili raz i nikt nie plakal. lollimbus #1234234 sie nie odbyl . tragedia


a od kiedy pixies > CC ?
zróbcie ankiete to zobaczycie kto którą perłę wyrzuci skoro pogodzić nie możecie eventu regularnego z jakimś lolwybrykiemlolsmokiem

Limbusy są CC , to że ktoś z jakiegoś innego LSa z nami chodzi to przypadek , równie dobrze może to być LSx lub LSy, każdy wie że nie ma żadnego znaczenia perełka ...

Gal i Rha na 100% by sobie poszli z tiamata na dynamis jakby o 20.15 we wtorek miał 95%


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:07 
Cytuj  
przepraszam tom, ale w tym wypadku na serio nie wygladalo na to ze limbus sie odbedzie, mielismy moze 3 osoby na miejscu PO czasie.
nawet jesli bysmy poszli, jesli zebraloby sie z 6osob, cena coinow jest tak niska, ze tyle ile ew by nam sie udalo zdobyc, nie pokryloby wejsciowki, a ukonczenie runu raczej byloby nie mozliwe.

spoznianie nie tylko ciebie irytuje... ale jesli jest planowany wazny run nie mozemy pozwolic sobie na pojscie z mala grupka, wiec czekamy na spoznialskich :/

tellowalam do wielu ludzi ze runu nie bedzie, jesli cie ominelam, to przepraszam..
jesli na serio chcesz konczyc wspolprace, to oddam ci coiny ktore masz na plusie. (ostatnio bardzo drazliwy byles w sprawie limbusa, mysle ze czekales w sumie na byle pretekst, ale to moze tylko moje domysly ^^; )

nie podobalo mi sie to BARDZO ze akurat w czasie limbusa pixies robi tiamata, ale NIESTETY duuuzy procent naszych limbusowych graczy to ludzie z pixies i zrobienie czegokolwiek oplacalnego w tym wypadku nie wypaliloby.

wiec odwolalismy JEDEN run z powodu MALEJ ilosci ludzi, nikt z tiamata nie urwalby sie na nasz run.

cold sam pisal ze ma problemy z netem, ze mu zrywa co chwile... troche niebezpiecznie jest isc z jedynym whmem ktory jest online (tak, bekisy nie bylo, esp tankowala tiamata) i chetny pojsc, ktory dcuje co chwile :P

nie chce pixies only limbusa, bo to oznaczaloby uzeranie sie z najgorszymi noobami, a tego na serio nie chce... nie moznabyloby odmowic wejscia do grupy np takiemu tarcanowi... i tak beta nie jest w 'sile wieku', bo mamy slabych graczy, ale nie widze walki z bossami z na serio kiepskimi graczami >.>;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.