mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:17 
Cytuj  
Tak byłem drażliwy i zawsze jestem jak coś się znacznie opóźnia, a ja mam na coś zarezerwowany czas, i nie mogę siedzieć dłużej.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:34 
Cytuj  
Spojrzcie na to z innej strony:

Ludzie siedza na Tiamacie X czasu i nagle 1/3 skladu sie warpuje, bo ma 178 limbus run. To byloby dopiero idotyczne. :D

Niestety HNMy respawnujace sie co jakis czas >> stale eventy. Nie mozna powiedzec innym LSom: sorry ten Tiamat jest nasz, ale mamy teraz limbus i nie mozemy go bic. Wrocimy za 2h, pls nie ruszajcie go.

Dal niektorych to lolTiamat, dla innych 1 czy 2 drugi tiamat w zyciu i duze emocje. Dla jeszcze innych szansa na fajny item. Zaloze sie ze byscie chcieli, zeby Desh mial gaitersy i mogl sobie i wam uratowac dupe na jakies walce.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 16:24 
Cytuj  
egoist napisał(a):
no i dlatego mowilem limbus pixies onry od poczatku. nikt by nie mial pretensji do nikogo. oczywiscie ze ludzie nie pojda na limbus jak jestesmy w polowie tiamata. pamiatem jak rhae z galem chyba na dynamis sie nawet ostro spoznili raz i nikt nie plakal. lollimbus #1234234 sie nie odbyl . tragedia


dynamis sie zaczal z godzinnym opoznieniem wtedy, ale co sie dziwic jak chyba z 8 ludzi z DP jak nie wiecej bylo na tiamacie wtedy :)

a 2 sprawa - tiamat popsul plany alfy takze - mielismy robic ultime a poszlismy na tiamata, ale nic dziwnego skoro wiekszosc ludzi jest w pixies, chce itemy z ultimy nawet bardziej niz Desh swoje gaitersy ale limbus mamy 2 x w tygodniu a tiamata nie zawsze udaje sie claimnac i zabic


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 16:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Niestety HNMy respawnujace sie co jakis czas >> stale eventy. Nie mozna powiedzec innym LSom: sorry ten Tiamat jest nasz, ale mamy teraz limbus i nie mozemy go bic. Wrocimy za 2h, pls nie ruszajcie go.


rezerwacje - yes please :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 16:59 
Cytuj  
No wiecie teraz to śmiesznie jest - kiedyś w SW jeszcze można było schedule Tiamaty robić ;D Bo nikt nie bił!! :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 20:08 
Cytuj  
Heh... Musimy ostatnio bic Ultime w 16 osob, teraz bedziemy musieli w 15 :(

Kalcia generalnie napisala wszystko tak jak bylo. Niestety Limbusami (tak jak Dynamisem z reszta) rzadzi przede wszystkim pragmatyzm. Ja wole zaczekac 15 minut dluzej na pare osob niz potem wipe'nac. To nietylko czas innych, ale takza kasa (a teraz 50k to b. duzo). Pomyslcie jaka drama by byla gdybysmy poszli i zaraz wipe zaliczyli :/

Tom, masz prawie 60 coinow na plusie. Nie wiem czy na cos zbierasz, ale jestes jednym z aktywniejszych ludzi u nas. Nikt nie bedzie mial ci za zle jesli nie bedzie sie pojawial na kazdym runie. Moze przerwa dobrze ci zrobic :) Choc dobrze gdybys pojawial sie na bossach.

Jesli jednak definitywnie konczysz przygode z Limbusami to zglos sie do Kalci po coiny... i szkoda :(


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 23:24 
Cytuj  
no ja mam czeste dc , ale czekalem na ten limbus od daaaawna :) wyszlo jak wyszlo .....

mam tylko nadzieje ,ze nie bedzie tak co tydzien ... bylbym zadowolony gdybym zaczal chodzic znow w poniedizalki .

to tyle > a te dc to znowu nie takie straszne :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:01 
Cytuj  
sorry Coldee za limbusa, miałem wczoraj chaos + 2 zwisy kompa, lepiej pisz do ludzi z żółtymi perełkami bo oni opanowali statik (właśnie rozmawiam z żoną, chyba pierogi przywiezie od teściowej)

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:20 
Cytuj  
Sory za mnie nie było ale troche przed limbusem rozpętała mi się w domu druga woja światowa >.>


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.