mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 11:38 
Cytuj  
Nie mam zbyt duzo czasu na granie i dlatego spasowalem glownego lidera Dexy vel Pilek.
Jak tylko sie loguje do gry to odrazu dostaje pare telli o jakis loldramach i oczywiscie zazwyczaj kazdy chce jakis radykalnych rozwiazan. :D Nie moge byc dobrym liderem i podejmowac slusznych decyzji jak tylko dowiaduje sie o problemach z subiektywnych relacji innych.

To tyle tytulem wytlumaczenia.

=================================================

Jesli chcecie utrzymac polski charakter Pixies to musicie wspierac jeden drugiego, pisac dobre rzeczy o nowych polakach, ktrzy skladaja aplikacje (z tym jest roznie niestety...).
Ludzie sie buntuja, ze przyjmujemy "noobow z CC". Odbylem z innymi sackholderami 100 rozmow na ten temat i z reguly staram sie bronic nieatywnych Polakow etc Teraz jak mnie nie bedzie moze byc z tym gorzej, ale jestesmy najliczniejsza narodowoscia w pixies i wystarzy sie wspierac odrobina, napisac pod alpliacja "he is nice person" itp

Pod koniec kwietnia wyjezdzam i mnie nie bedzie z 2-3 tygodnie wogole w grze.
W polowie maja powinienem juz wrocic na dobre, pewnie na ostrym ffxi glodzie. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:04 
Cytuj  
Nie wiem czy gadales z Dexy, ale on tez wyjezdza w kwietniu na 2 tygodnie, i potem w maju na kolejne 2 tygodnie :] Wiec z niego main leader tez na te okres bedzie sredni.

Z drugiej strony? Komu dac jak nie Dexy? Enoikosowi? XD


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:07 
Cytuj  
kto się buntuje że przyjmujecie "noobow z CC" ?
i dlaczego dajecie władze w LSie niepolakom ? czy na serio tak trudno zrobić kalendarz na miesiąc i egzekwować przyjście na eventy online-graczy ? 1 shout na /l nie wystarcza ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:17 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Nie wiem czy gadales z Dexy, ale on tez wyjezdza w kwietniu na 2 tygodnie, i potem w maju na kolejne 2 tygodnie :] Wiec z niego main leader tez na te okres bedzie sredni.

Z drugiej strony? Komu dac jak nie Dexy? Enoikosowi? XD


Wzoraj z Dexy chwile gadalem, miedzy innymi o tym, ze dam mu polowe kasy i nic mi nie mowil ze wyjezdza...

Dlugo o tym myslalem, komu to przekazac, ale Pala i Enoikos sa za bardzo emo i by pewnie powywalali polowe ludzi ;), a Espeon, Rha i Apolis sa za malo aktywni w liderowaniu. Zreszta Rha ma sporo roboty z DP, a Espeon robi super robote z punktami i nie ma sensu jej obciazac czyms jeszcze, bo moze sie przegrzac i wypalic. :D

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:34 
Cytuj  
chciałbym napisać "he is nice person" dla noobów z CC ale też jestem noobem z CC i nie wiem jak to obejść :

Obrazek


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:38 
Cytuj  
ogolnie Eno ldr to jest big LOL ogolnie to pol lsa go bardziej niz nielubi;p imo daj Pali bo Dexy tez chu$% robi


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:39 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
chciałbym napisać "he is nice person" dla noobów z CC ale też jestem noobem z CC i nie wiem jak to obejść :



aplikacje na otwartym forum nie są omawiane. są automatycznie przenoszone no Members. sam nie znam dziwnych powodów takiego postępowania. może żeby uniknąć dramy i wpieprzania się innych LSów w aplikacje. nie wiem...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:50 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Slayerek napisał(a):
chciałbym napisać "he is nice person" dla noobów z CC ale też jestem noobem z CC i nie wiem jak to obejść :



aplikacje na otwartym forum nie są omawiane. są automatycznie przenoszone no Members. sam nie znam dziwnych powodów takiego postępowania. może żeby uniknąć dramy i wpieprzania się innych LSów w aplikacje. nie wiem...


thx za wyjaśnienie, więc nici z moich "he is nice person", rozumiem więc że to sztuczny chwyt propagandowy żeby wymusić lubienie się nielubiących się graczy bo choćbym chciał nie mogę napisać "he is nice person" a tym samym wyrazić swojego poparcia dla nooba z CC a głos takich megacziterów jak Dexy i meganjubów jak Eno bardziej miałby się liczyć podczas analizy sympatii dla memberów z CC ?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 mar 2007, 12:57 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:51 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Slayerek napisał(a):
chciałbym napisać "he is nice person" dla noobów z CC ale też jestem noobem z CC i nie wiem jak to obejść :



aplikacje na otwartym forum nie są omawiane. są automatycznie przenoszone no Members. sam nie znam dziwnych powodów takiego postępowania. może żeby uniknąć dramy i wpieprzania się innych LSów w aplikacje. nie wiem...


Powody sa dwa:

- po pierwsze zeby inni sie nie wpieprzali ze swoja drama

- po drugie zeby ludzie mogli sie swobodnie wypowiadac na temat kazdej osoby (nie wszyscy potrafia mowic przykre rzeczy komus wprost)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:57 
Cytuj  
egoist napisał(a):
ogolnie Eno ldr to jest big LOL ogolnie to pol lsa go bardziej niz nielubi;p imo daj Pali bo Dexy tez chu$% robi


Eno namawianiem ludzi na triggery, robieniem eventów, popędzaniem na campy zrobił więcej niż ty swoim emo "wipe" i "let`s kill big shit". Nie trzeba kogoś kochać aby wiedzieć że ma rację i go posłuchać ale tylko debil będzie mu robił na złość i specjalnie robił na odwrót albo ignorował kiedy sytuacja wymaga zgrania.

Dla ciebie Lesiu endgame kończy się na Aery, Valley of Sorrow i Chasm. To jest, mówiąc po twojemu "big LOL". Szczególnie kiedy namawiasz ludzi do używania botów bo inaczej w twoim "endgame" nie mamy szans. Big LOL w rzeczy samej. Ludzie chodzą 2 tygodnie na triggery do sky "we are sky ls" wg. ciebie- kolejny "big LOL".

Najbardziej mnie rozwala jak od kiedy "zrzekłeś" się praw do lidera narzekasz dosłownie na wszystko ale jak masz gdzieś przyjść pomóc to już się zamykasz i udajesz afk. Tego to aż żal mi komentować.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 13:17 
Cytuj  
moze sprawdz moja tabele z punktami pozniej mow ze nie jestem aktywny i nie pomagam ludziom. po prostu do sky nie chodze czesto bo tego nie lubie. ale zdazylo mi sie byc na trigerrach pare razy. i tak po ponad 2 latach gry endgame to dla mnie glownie wyrmy a nie Uliikumimi i Despot

Edit: zreszta kiedy ja robilem na złośc Enoikosowi. nawet nie komentuje niczego na forum pixies


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 13:21 
Cytuj  
Eno jako wypasiony BLM 75 pisze na limbusie :"nie mogę nukować bo jestem zajęty zbieraniem coinów", hardcorowy event, ograniczony czasem, skupieniem, dps'em, restem, mp itd. a 10 % załogi olewa swoje zadania ?
jaka wielka i tajemnicza filozofia jest w namawianiu ludzi do pójścia gdzieś po raz 1000? to tylko litość i cierpliwość tych którzy idą gdzieś zmusza ludzi żeby ... zdecydowali się żeby iść po raz 1000 w to samo miejsce
wg mnie w 1 niewinnym "let`s kill big shit" jest zawarty cały ffxiendendendgame i rzeczy typu Ouryu Cometh czy The Wyrmking Descends itd., co za filozofia zabić w tłumie czy po czyimś wipie cerba czy jakiegoś smoka ? i tak 18 superwypasionychpseudouberów ma problem z większością rzeczy w endgameowym ffxi, dlaczego ? lepiej zwalić winę na niechodzących/niepomagających niż zdobyć się na odwagę i wymusić uczciwe uberowsto u 18 graczy ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 14:47 
Cytuj  
Czemu Rha nie może przejąć liderowania Pixies? IMHO ma wszelkie kwalifikacje do tego - personalne i merytoryczne.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 14:57 
Cytuj  
Wystarczy mi DP


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 15:52 
Cytuj  
Rha nie ma cierpliwosci do prowadzenia LSa na 100%. Po tygodniu zaczelyby sie "czystki" hehe. Rha to super facet, swietny gracz, idealny lider dla DP ale Pixies by zajezdzil po 2-3 tygodniach. Rha nie toleruje zadnych oznak slabosci, urwalo ci noge? Masz kurwa druga!!! :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 16:55 
Cytuj  
genialnie to ujales xav hahaha XDD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 17:58 
Cytuj  
Zgadzam się z w 100%. THIS IS SPARTA!!!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 18:46 
Cytuj  
Rha to Spartanin bez dwóch zdań nawet fiyczne podobieństwo jest :) "300" rządzi !! Mam nadzieje, że kiedys będę grał na tyle dobrze żeby na mnie Rha nie narzekał ;) ok koniec bo się zaraz zrobi topic o Rha i jeszcze się ankietą skończy :D


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:00 
Cytuj  
Ja tylko zapuszczę pewien cytat, który ponoć był myślą przewodnią Pixies.

Cytuj:
W Pixies zawsze bedzie miejsce dla kazdego Polaka nawet jak to bedzie 10 DRK czy 15 NIN.


Tutaj zaś dzisiejszy:
Cytuj:
Jesli chcecie utrzymac polski charakter Pixies to musicie wspierac jeden drugiego, pisac dobre rzeczy o nowych polakach, ktrzy skladaja aplikacje (z tym jest roznie niestety...).
Ludzie sie buntuja, ze przyjmujemy "noobow z CC".



Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze... Jeśli chcesz Opik tymczasowo przekazywać władzę - przekaż ją jeśli już to dwóm osobom, które się podzielą zakresem obowiązków. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Dexy czy inny obcokrajowiec nie powie w pewnym momencie "pieprzyć polskie zasady, robimy teraz po naszemu".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 20:18 
Cytuj  
nie no Dexy jest w miare rozsadny co takiego sie nie stanie.


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.