mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:43 
Cytuj  
Cold --> rozumiem, ze powinienem rzucic prace poniewaz OBIECALEM, ze wszyscy Polacy maja wstep wolny do pixies. Nic na to nie poradze, ze wracam do domu o 18-19 i rzucenie sie do kompa nie koniecznie jest moja pierwsza mysla po wejsciu do domu.

Nie da sie kierowac LSem z poziomu forum na guildportal.

Gwoli scislosci - Pixies ma obecnie kolo 80 aktywnych czlonkow. Arabowie to w tej chwili jakis chory mit. Mamy ich z 2-3 i raczej sie w oczy nie rzucaja gadaniem po arabsku czy czymkolwiek innym.

Nie mozemy przyjmowac wszystkich jak leci, bo spotka nas los starego CAE, ktore sie podzielilo na dwa LSy, bo mieli 100+ membersow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:49 
Cytuj  
zle rozumiesz .


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 00:16 
Cytuj  
Nie rozumiem kompletnie tej dyskusji.

Po pierwszej - przez Pixies przewineli sie praktycznie wszyscy 70+ lvlowcy z CC. Nie bede komentowal ile z nich olalo sprawe po pierwszych dwoch tygodniach, ile po zdobyciu itemkow a ile zostalo. Dla mnie cala sprawa z faworyzowaniem Polakow to czysta brednia. Sorki, to juz 3 HNM LS w ktorym jestem, w kazdym z nich bylem z Polakami i bardzo sie ciesze ze i w tym jest ktos oprocz nich.
Po drugie - jakby jakis HNM LS mial istniec na bazie Polakow to ja na pewno w nim bym nie byl. Pretensjonalnosc i rozszczeniowosc, ktorymi probujecie tu reprezentowac ludzi z CC jest godna pozalowania.
Po trzecie - w przeciwienstwie do nas, Dexy nigdy nie znizy sie do przyjmowania ludzi wg klucza narodowsci, pochodzenia czy tego samego jezyka, skupi sie raczej na tym co w tej grze jest istotne - job/skill/gear.
Po trzecie - z postow Simiego wynika ze powinnismy brac wszystkich Polakow jak leci, bo dzieki temu LS bedzie mial sie czym pochwalic; teraz nic sie tam nie dzieje, nic nie robimy, nic nie bijemy, a jak juz bijemy to cos co w ogole nie powinnismy bic bo nie dropuje nic co moglo by sie przydac LSowi, i w ogole marazm, tragizm i czarna rozpacz nas opanowala bo brakuje nam panaceum - CC memebers 70+
Po czwarte - zabawne ze najwiecej krytyki spada od osob, ktore pojecia nie maja co sie w Pixies dzieje bo albo sa w innym LSie albo olewaja end game scene.
Po piate - znowu budujecie obraz Polakow jako wielkich poszkodowanych osob bez perspektyw w tej grze; tyle razy juz to pisalem - jak komus zalezy zeby byc w HNM LSie to w nim bedzie, bo sie o to postara, a nie bedzie zadal przyjecia tu i teraz, bo inaczej emo drama na forum.
Po szoste - najbardziej aktywni ludzie w Pixies to ci ktorzy maja za soba szereg doswiadczen z HNMami, mimo 100. Fafnira, 40. Aspiego, 200. wypadu do sky czy 40. na R. Pumpy nadal chodza i sie dobrze bawia.

Bez ladu i skladu to ale zbyt pozno jest i nie chce mi sie adjustowac :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 00:37 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
marazm
Raczej maraSm :) to bardzo dobry przyklad Polaka ktory przyszedl, dostal, olal.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 03:24 
Cytuj  
Bardzo dobry post Vejitta. Zgadzam sie w 100%. Chyba w żadnej poważnej gildii (czy tam LS-ie) nie moze być równych i równiejszych.

Jak kiedyś dostane perłe pixies to chciałbym ją dostać ze względu na to ze jestem dobrym WHM a nie dlatego że jestem polakiem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 09:04 
Cytuj  
oczywiście że najbardziej liczy się job/skill/gear + np. dobry nowy WHM
oczywiście że powinniście brać wszystkich polaków 70+ (nie dla chwały tylko dla dania szansy na zobaczenie endgameu tak jak to było w zamierzeniach), po pierwsze na trialu nie bierze się ludzi do poważnych walk tylko wysyła do sky żeby sobie uzbierali sprzęt z gastką uberów przez miesiąc, tam nie potrzeba 50+ ludzi przecież, a od razu będzie widać komu zależy na trialu
w każdej poważnej gildi zawsze równiejsi są liderzy, widać że ktoś tu nie był w poważnej gildi, czasami liderzy wykorzystują gile z banku do swojego levelowania craftu, czasami liderzy przymykają oczy na cziterów i ludzi zbanowacyh za oszustwo i nieuczciwość i przyjmują ich z szeroko otwartymi rękami w imię itemhuntingu i zapychania sobie MH itemami które i tak nie spowodują zabicia np. DL czy jakiegoś cerba (w lepszym stylu niż przedostatnio), a polacy cóż, łatwiej jest na nich narzekać niż wytłumaczyć im co i jak mają robić po polsku, standardowo daje się perełkę i wygania na eventy bo więcej to już grozi przemęczeniem dla liderów którzy robią co ? kombinują z ustaleniem job/subjob tak jakby to miało jakieś znaczenie w jakieś konkretnej walce ? odpowiadają na miliony /telli bo emogracze po X latach gry nadal nie wiedzą o co biega w ffxi ?
nie chodzi mi Veji o krytykę czy brak krytyki tylko o dyskusję dlaczego raz się udaje coś zrobić w sensownym stylu w endgamie komuś a raz nie, nie muszę być w Pixies żeby wiedzieć kto jak gra, wystarczy mi jak widzę na limbusach czy dynamisach kto jak pulluje mobka, gdzie i jak go ustawia względem party/alliancea , kto i jak szybko reaguje na rozpoczęcie walki, kto jaki robi dmg, jakie WSy lecą, jakie ma macra, kto jak szybko debufuje, używa dispel, gravity, cure, gdzie i jak długo restuje itd.itd., każdy oprócz tanków jak chce to widzi wszystko doskonale
ja liczę na sukcesy Pixies na polu endendgamowym ale pokazywanie sukcesów statików limbusowych na guildportalu i pisanie że są w Pixies LSie od bardzo dawna to lekkie przegięcie


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 09:20 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
pokazywanie sukcesów statików limbusowych na guildportalu i pisanie że są w Pixies LSie od bardzo dawna to lekkie przegięcie


zgadzam się w 100%. śmieszne wydaje mi się tłumaczenie, że liderzy są z Pixies. i co z tego? Alfa czy Beta i DP skupia nie tylko ludzi z Pixies. patrząc z boku i nie znając sytuacji ludzie myśla, że Pixies zaczęło robić własne Dynamisy i Limbusy. takie zapychanie front page na siłe jest lekko głupawe tym bardziej, że każdy z eventów, czy to Limbus Alfa i Beta, czy DP, mają swoje portale, gdzie można to samo wyczytać. sprawą odrębną jest jakość informacji podanych przez Dexiego w ostatnim poście o Dynamisie w Sandy, gdzie pominął AF RDMa dla Genevere i pogratulował Newzarbowi WAR AFa który to ma od pół roku...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 10:04 
Cytuj  
Zgodze sie ze to propaganda i ze mozna by to zrobic inaczej. Wciaz jednak trzeba pamietac ze Alfa to praktycznie 100% Pixies, natomiast Proto to jakies 60% Pixies. Zarowno eventy obydwu grup limbusowych jak i DP blokuja jakakolwiek aktywnosc na Pixies, bo 90% ludzi z Pixies uczestniczy w jednym badz drugim. Dlatego moim zdaniem nie ma nic zlego w tym ze info o jednym i drugim pojawia sie na stronie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 11:18 
Cytuj  
Zeby nie bylo: nie bylem zwolennikiem umieszczania info o dynamisach i limbusach na stronie pixies. Po pierwsze np. Riyoko ma swoj dynamis LS, a tez jest aktywnym czlonkiem pixies. Po drugie HNM LS, ktory uzywa 3-4 roznych perelek wyglada glupkowato, kojarzy mi sie to z lolLSami typu BrokenChains.
Wszystkie powazne HNM LS robia dynamisy i limbusy jako HNM LS, tak jest prosciej i wygodniej. My nie robimy, bo zastalismy juz istniejace grupy ze swoimi zasadami, punktami, dorobkiem. Glupota byloby rozpieprzanie tego.

Z drugiej strony uznalismy w pixies, ze poniedzialek, wtorek, czwartek i sobota wieczorami to czas kiedy nie organizujemy eventow, bo sa wtedy limbusy i dynamisy. Pixies jako LS na tym cierpi, bo jak w tym czasie popnie cos duzego to nie ma szans tego zabic. W innych HNM LSach liderzy poprostu przesuwaja limbus/dynamis, albo wogole go nie robia. U nas cos takiego odrazu oznacza mega drame.

Skoro sa to nasze stale eventy to w sumie czamu o nich nie pisac jak wiekszosc czlonkow wszystkich tych zadaniowych LSow to ludzie z pixies. To jest ta druga strona medalu.

Poza tym propaganda sukcesu nie jest zla. Mozemy pokazac, ze nasi ludzie tez zdobywaja stuff z limbusow i dynamisow i nie jestesmy pod tym wzgledem gorsi niz takie DH czy SW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 11:23 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
w każdej poważnej gildi zawsze równiejsi są liderzy, widać że ktoś tu nie był w poważnej gildi, czasami liderzy wykorzystują gile z banku do swojego levelowania craftu,


Mam nadzieje, ze nie miales mnie na mysli. Nigdy nie porzyczylem ani jednego gila z fundu. Nie mialem takiej potrzeby. Jak ktos mi nie wierzy moge dzis zrobic screena z iloscia kasy jaka mam. Mam troche wiecej niz pixies ma w fundzie, a jestem po zakupie materialow za jakies 3-4 mln, ktore prawdopodobnie przekuje jutro na nastepny lvl czy dwa goldsmithingu.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:55 
Cytuj  
propaganda sukcesu oczywiście że nie jest zła, tylko że poważni gracze grający X lat na Ramuhu z pierwszej strony Pixies mogą wyciągnąć wniosek: ' w końcu udało się im zdobyć coś z limbusów czy dynamisów' 'a my mieliśmy to już rok czy dwa lata temu'
pokażcie na pierwszej stronie listę osób z Hauteclaire czy Novio Earring czy Bahamut's Mask, obrazki z dziesiątego zabicia DL (w ramach DP oczywiście), itemy z hardcorowego salvage czy zabicia lolKirina w 5-10-15 minut
nie rozumiem po co grać X lat i zapychać złomem ludziom i sobie MH, robić 5ty job na 75 i dalej nie móc porządnie stoczyć z lolmobkami walk w rozsądnym czasie i stylu, jak coś lub ktoś stoi na przeszkodzie to wie o tym u was ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:56 
Cytuj  
Simi moze dolączysz do nas i pokazesz nam jak sie to robi?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:59 
Cytuj  
już kiedyś pisałem co myślę o graniu z ludźmi którzy nie potrafią się skupić na 3,5 czy 30 minut i olewają każdy możliwy aspekt wspólnego grania, chodź na dynamis to zobaczysz co daje tysięczny komunikat liderów o wrzucenie sobie banalnego RR ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 15:24 
Cytuj  
Sima nie przegadacie :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 21:15 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Zgadzam się z w 100%. THIS IS SPARTA!!!


Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 23:54 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 11:17 
Cytuj  
Chciałbym wrócić na krótko do tego, co się działo wczoraj na LSie z moim udziałem. Powiedzcie mi co się kur** dzieje z Pixies?? Po ch*j Apolis wrzucił na /lsmes ToDa KB? Po to, żeby świecił?? Czy po to żebyśmy z niego skorzystali?? Ale NIE! Pixies wolało zapier**** na lolEvent zwany Salvage z równie lolDropami i dać CAE free claim. Ludzie! TAL odwołuje Dynamisy żeby pójść ubić Tiamata, czy spróbować claimnąć innego Nidhogga. A kiedy ja robię dramat o to na LSie, że powinniśmy być bardziej HNM niż lolEventowi słyszę dogryzki w stylu "Claim it and kite it. Oh no w.legs >.>" Nosz kur** i to mówił lider nieistniejącego już HNM LSu. Nawiasem mówiąc to się teraz nie dziwię dlaczego RB nie istnieje. Pixies zeszło na psy. Co z tego, że ubijemy prawie wszystko, co się rusza jak nawet nie próbujemy tego claimnąć? Cerberus? Tiamat? Staliśmy się leniwi do bólu! To są moby, które same wybierają sobie kiedy popną, bo gdyby miały 21-24, to gwarantuję, że Pixies również by ich nie kampiła, bo ClaimBoty... zastanówcie się nad tym zanim zaczniecie znów po mnie jeździć, bo jestem pewien że znajdą się jeszcze ze dwie, trzy osoby które tak myślą. tylko mnie stać na odwagę, żeby o ty mówić. chcę, żeby Pixies było jak dawniej. żeby każdy kolejny Fafnir czy inny Aspid nie popował bez naszego udziału.


ps. ja wiem, że się zbytnio nie udzielam na LSie. znacie moją sytuację RL. nie zamierzam się tłumaczyć. ale skoro już się pojawiam na HNM LSie, kiedy w /lsmes jest ToD moba to oczekuję, że LS na niego pójdzie, bo po cóż by się go tam umieszczało...


Gliz.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 11:36 
Cytuj  
Hmm >.> To całe pixies było wtedy na Salvage? o0


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 11:39 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Hmm >.> To całe pixies było wtedy na Salvage? o0


nie nie było całe, ale z tego co było wolne to można by było co najwyżej Buble Berniego ubić.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 11:56 
Cytuj  
Fajnie Glizda, czyli jak TY się pojawiasz na LSie to mamy rzucić wszystko i lecieć kampować to na co TY masz ochotę? Nie przeginaj. Zrób sobie porządek z łączem abyś mógł tankować bo ludzie się już śmieją, że od wszystkiego się wymigujesz "lagi lagi". Wiem, że to nie twoja wina ale twoje sapanie jest troche nie na miejscu. Pewnie byś inaczej mówił jakbyś mógł iść na Salvage albo tam wypadał super zajebisty sprzęt dla twojej profesji.

Mnie duzo bardziej zależy na D.Ring niż tobie na legsach a jak widzisz nie stresuję się tak jak ty, że nie poszliśmy na KB. Weź troche wrzuć na luz.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.