mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 18:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I nie byłoby kłopotu - gdybyśmy wszyscy mogli mieć jednocześnie założone 5 pereł i przełączać się pomiędzy okienkami.

No pieknie. Wtedy to by się wszystko wszystkim mieszało już całkowicie. -_-

IMO sprawa 1 gildii jest najlepszym rozwiązaniem. Nie ma wtedy takich dram jak ta teraz i każdy porządnie się zastanowi na ile mu zależy na danej gildii, nim zdecyduje czy chce do niej należeć.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 12:26 
Cytuj  
KHIMAIRA #1

Obrazek

bez miecza :evil: :roll: :(

nie zrobiłem screenów z walki, bo gram w pracy na 640x480 i wyglądałoby to żałośnie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 12:39 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 15:27 
Cytuj  
no tak Screenshot dokładnie jak mnie DCło ;p


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 08:50 
Cytuj  
Member in question:
Atoreis
Draconi
Drakant
Zetourish

Napiszcie pls pare slow na forum pixies dlaczego graliscie rzadziej ostatnio. Mam nadzieje, ze te pomysly wywalania ludzi umra smercia naturalna, ale tak na wszelki wypadek.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 10:34 
Cytuj  
Jacyś faszyści dorwali się do rostera :) Jak chcą wywalać osoby takie osoby jw. to faktycznie chyba coś z nimi jest nie tak:
- Zet ma ponad 100 punktów - zajebisty sprzęt dla WHMa i SMNa (oba na 75) - i tak samo zajebiste doświadczenie i zdolności. Ktoś ma durny pomysł.
- Draconi - no tu raczej nie trzeba nic mówić - najlepszy Bard na Ramuhu + COR 75. No i kurde - to Draconi. Bez jaj.
- Atoreis - nie grałem z nim zbyt dużo, ale dużo dobrego o nim słyszałem :)
- Drakant - gram z nim od jakiegoś czasu - bardzo dobry Bard!!! (i /WHM - hehe)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 10:52 
Cytuj  
Może przyjęli zasadę, że trzymają tylko no-life'ów, a reszta won bo za mało gra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 10:59 
Cytuj  
Opi, a gdzie Ancover? :>

Ci ludzie, ktorych wyloniliscie po zmudnych dyskusjach naprawde trudno mi nazwac nieaktywnymi. O ile sobie przypominam to Zet, ilekroc cos sie dzieje na Pixies to leci pierwszy, Drac loguje sie tylko na Assaulty, Salvage i Dienamis chyba teraz, ale jak jest to tez leci na event. Atora pozostawie bez komentarza, nie wiem w ogole co on tu robi O_o Drak tez jak jest to przede wszystkim leci na event.

Ogolnie chcialbym podzielic sie taka mala uwaga - jesli zarzucacie komus brak aktywnosci to raczej skupcie sie na tym kto nie chodzi na eventy jak jest w grze a nie to ile ma pktow i od kiedy jest w LSie.

I Opi slusznie napisal - ruszcie sie na forum z kilkoma slowami, Zet tak zrobil i wszyscy przyjeli to z odpowiednia doza wyrozumialosci.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:20 
Cytuj  
"...kto nie chodzi na eventy jak jest w grze..."
trzeba mieć j@j@ i być niezłym liderem żeby upilnować ludzi którzy grają online i mają eventy gdzieś, żaden lider-polak nie ma tyle odwagi żeby upominać ludzi z tego powodu ani w grze ani na forum, nawet jak nie jestem w Pixies czuję to nawet teraz w pracy bo polacy jako jedyny słuszny i mądry naród wie że HNMLS nie jest socjalem i działa/ma działać na zasadzie eventów :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:29 
Cytuj  
Czy jesli nie pojawicie sie przez 2 miesiace w banku, w ktorym zdeponowane sa wasze pieniadze to bank zamknie konto i zabierze kase?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:34 
Cytuj  
No nie dość, że zabierze kasę to jeszcze nie wpuści! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:39 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Czy jesli nie pojawicie sie przez 2 miesiace w banku, w ktorym zdeponowane sa wasze pieniadze to bank zamknie konto i zabierze kase?


mnie po 2 miesiącach niechodzenia z DP na dynamisy umieszczono w rubryce - dead
kto był założycielem DP i ma power decydowania o tym co się dzieje w DPLSie ? rulesy ponad wszystko ...
zresztą chyba Opiekun ma najwyższą władzę w LSie i może prostować, burzyć i budować co tylko chce, niszczyć i nagradzać graczy jak tylko chce w swoim LSie, bronić polaków i atakować murzynów lub na odwrót jeśli ma tylko ochotę, jeśli się komuś polacy w Pixies nie podobają wystarczy go wykopać z LSa i po bólu, demokracja w ffxi to bajka, nikt orderów nie dostanie szpilą w pierś od lidera w realu za dobre i bardzo dobre sprawowanie nawet jak pochodzi z biednej wioski z afganistanu bo był na każdym fafnirze


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 12:25 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Czy jesli nie pojawicie sie przez 2 miesiace w banku, w ktorym zdeponowane sa wasze pieniadze to bank zamknie konto i zabierze kase?


Czy jak nie pojawiasz się w pracy 2 miesiące to nikt Cie nie pyta po powrocie gdzie byłeś (jeśli jeszcze masz tą pracę)? To takie porównanie do RL aby nie pozostać dłużnym :P

Przy okazji Xav, masz jeszcze swoje Byne Bille? Chętnie bym je wypożyczył na final trade w Sea Serpent Grotto w Maju/Czerwcu.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 12:40 
Cytuj  
Spoko Rha, zgadamy sie.

Co do pracy to porownianie byloby bardziej trafne gdybys powiedzial, ze masz umowe na nielimitowany czas i rodzaj pracy i nie dostales za nia pieniedzy :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 13:16 
Cytuj  
Ja pierdole... podalem ta informacje dla przypomnienia wymienionym osobom, a nie po to, zeby wywolywac jeszcze raz ta sama stara drame. Nie pisal bym nic, ale wiem ze niektorzy nie zagladaja na forum pixies.

Napisanie paru slow na forum pixies rozwiaze problem.

Nie pozwole wyrzucic z pixies Drac, Zeta, Drakanta czy Atora, wszyscy sa moim kumplami i dobrymi graczami, nawet jak sa nieaktywni to nie z powodu wlasnego widzimiesie czy lenistwa tylko jakis innych przyczyn. Jak juz mowilem nie bedzie mnie miesiac i nie wiem co w tym czasie bedzie sie dzialo, wolabym uniknac niepotrzebnych dram za wczasu.

Liste ulozyl Enoikos, ale inni liderzy go poparli, wiec to nie jest jego prywatna decyzja. Decyzje podejmujemy demokratycznie i decyduje wiekszosc.
Nie mam pojecia czemu akurat na tej liscie sa wymienione osoby a nie ma innych, mniej aktywnych.

Veji --> propozycja zebys byl liderem pixies jest wciaz aktualna. Od tego nie przybedzie ci obowiazkow (wystarczy ze robisz dobra robote w sea), ale przybedzie rozadny glos na forum w officers sections.


Ostatnio edytowano 13 kwi 2007, 14:29 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 14:17 
Cytuj  
JA tam jestem bo akurat kiedy powstal pomysl wywalania ludzi do mialem egzaminy i siedzialem ingame z perelka CC bo mialem czas tylko wejsc pogadac i nie pisalem komentarzy ze jestem AFK non stop i oni mysleli ze ja sobie gram z perelka CC i ogolnie olewam eventy... BTw Opi pisalem juz dlaczego co i jak na forum co prawda w innym Topicu .. mam przekleic?


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 14:26 
Cytuj  
W DP przesuwam ludzi do retired punktów nie usuwam.
Usuwam ludzi których nie było od paru miesięcy - conajmniej 2.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 14:31 
Cytuj  
to prawda ze ta lista jest co najmniej dziwna, predzej powinny tam byc takie osoby jak ja ktore nie chodza na groundy siedzac w tym czasie ingame... pewnie predzej czy pozniej ktos bedzie chcial mnie wywalic z tego powodu z pix :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 14:47 
Cytuj  
Może się polaków pozbywają:) konkurencji sie pozbywa:P

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 14:56 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Może się polaków pozbywają:) konkurencji sie pozbywa:P


powstrzymałem się po pierwszym twoim poście, ale teraz dam ci radę. naucz się nie wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia i które cię nie dotyczą.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.