mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 21:24 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Silnoręka pojawił się raz na CC. Chciał pokazać kilka swoich racji ale trafił na Drama Kinga Samotnika i było do pewnego momentu śmiesznie i potem już mniej. Silnoręka wymiękł i od tego czasu się nie pokazuje. Mam własną teorię na temat BC ale pozostawię ją dla siebie. Jest to moja subiektywna opinia a nie każdy na CC potrafi zrozumieć słowo SUBIEKTYWNA.


Gdzie tu jest zawarty żart bo nie widze ???

Dla mnie to jest mało smieszne jak ktos bez zadnych podstaw mówi że przeze mnie jakas osoba nie pokazuje sie na CC i jeszcze mi jakies przydomki nadajesz wiec sobie znajdz kogos innego do obwiniania o wszystko, jestem juz zmeczony waszym pierdoleniem, a jak chcesz sie wypowiadac na jakis temat to sie zorietuj dokladnie w temacie a nie piszesz co ci sie wydaje... zapytaj Silnoreka na przyklad.

a to ze nie owijam w welne i mowie co mysle i powiedzialem Black ze nie kuma bo nie kumala i cie to zabolalo to juz nie moja wina

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 09:49 
Cytuj  
Że cie boli, gdyż nie owijam w bawełne i nazwałem cie Drama King bo jesteś Drama King i do tego twierdzisz żeś kumaty a prawda taka żeś niekumaty. Kumasz tylko to co sam wymyślisz ale nie potrafisz zrozumiesz innych. Także idź sobie kumaj swoje żarciki a ja będę się starał zrozumieć innych. I ty będziesz kumkający a ja rozumny myślący. I widze, że tego samego typu żarty tolerujesz gdy ty je robisz na kimś ale nie gdy inni na tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 10:31 
Cytuj  
Kris... nie warto... szkoda Twojego zdrowia...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:03 
Cytuj  
widzisz Kamil.Tak jak ci mowilem dzisaj. "Taka organizacja" :D

nie konczcie prosze tego "tridu" teraz bo zaczyna sie fun :lol:
a ja sie w pracy nudze :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:29 
Cytuj  
Myślałem, że jakąś lepszą wbite napisał.
Sam: to nie ja Black nazwałem "słodką idiotką", wiec się nie dziw że masz atak:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:32 
Cytuj  
Ogólnie obrzucał ludzi epitetami, ale czy to powód by rozpadało się CC z powodu jednego typa?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:37 
Cytuj  
a nie nalezy czasem zapytac: "czy cc aby napewno sie rozpadlo przez jednego typa?"

Edit: badz sie rozpada,oslabia...uoteva


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:42 
Cytuj  
Pierdolicie jak nigdy oO


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 16:04 
Cytuj  
yay more pls bo ostatnio nie ma czego na forum poczytac :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 16:32 
Cytuj  
:wtf: LOL opozycja rosnie w siłę... załóżcie sobie jakis ls w stylu "I hate Samotnik" bedzie wam łatwiej organizować ataki na mnie hahahaha... albo nie mam pomysł was jest wiecej na CC więc kamilus złam mi perłe, bedzie po sprawie i wszyscy beda zadowoleni... rozumiem że bronisz siostry Kris dobrze robisz ale twoje gadanie nie ma sensu najebałeś się czy co??? Ja akurat jestem osobą z którą można niezle sobie w żartach pojechać bez obaw, wiec nie pierdol bo nie masz o tym pojecia nie znasz mnie nawet w 0,01% po za tym myslałem że jestes spoko gosciu ... no cóż pomylić sie każdy może :) ... każdego z ludzi których nie lubię, nie lubię z konkretnego powodu i oni o tym dobrze wiedzą bo im to okazuje(wybaczcie ze nie umiem byc dwulicowy już tak mam :wink: ), mniej lub bardziej sobie na to zasłuzyli tym co zrobili (/point kamilus) lub tym jacy są ... to tez nikomu nie każe lubić mnie... ale skoro aż tak bardzo wam przeszkadzam swoim istnieniem no to w akcie swojej bezgranicznej łaskawosci obiecuje że na CC juz nie bedziecie mieli ze mna problemów macie moje słowo hahahaha... napiszcie do SE zeby mnie zbanowali w FFXI i pogadajcie z jakimś modem co by mnie na forum tez zbanowal i osiagniecie pełnie szczęścia :D

Po raz kolejny zostało udowodnione że ludzie nie lubią tych którzy sa inni, szczerzy i bezpośredni... hmmm moze wyciagne jakis wniosek z tego eeee raczej nie bo mam to wszystko i tak głeboko w dupie... wiec whatever...!!! 8)

EVIL RLZ!!!

Eh tak się tym wszystkim przejołem że aż chyba pojde sie... odlać :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 16:40 
Cytuj  
hrhrh wiecej proszę bo się rozkręca, a mam drugą zmianę i troszkę mało do roboty;)

Samotnik napisał(a):
Po raz kolejny zostało udowodnione że ludzie nie lubią tych którzy są inni, szczerzy i bezpośredni...

Dlatego organizowane są wiece w warszawie :)

PS. Wytnijcie to i dajcie do jakiegoś tematu, najlepiej bzdury i śmieci

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:06 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
hrhrh wiecej proszę bo się rozkręca, a mam drugą zmianę i troszkę mało do roboty;)

Samotnik napisał(a):
Po raz kolejny zostało udowodnione że ludzie nie lubią tych którzy są inni, szczerzy i bezpośredni...

Dlatego organizowane są wiece w warszawie :)

PS. Wytnijcie to i dajcie do jakiegoś tematu, najlepiej bzdury i śmieci


ale mnie to zabolało :D :D :D

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:07 
Cytuj  
Kolejna drama made in CC. Dzizas ludzie, czy wy nie potraficie wpisywać ludzi poprawnie na blacklist czy co? Irrie ma w tym wprawę, niech zrobi samouczka. Od zawsze były dramy (większe, mniejsze whatever) na CC z tego co zauważyłam przez ten czas, jak odwiedzam to forum i bywając od czasu do czasu na ls'ie. Myrty zabrakło, był spokój przez pewien czas i jakoś Sam wcześniej jakoś specjalnie nikomu nie przeszkadzał. Przyszedł Kamilus, nakupował kont, pożarł się z Samem i sie zaczęło. Czarny humor, ironia czy też żarty ot tak sobie stały się celem. Ktoś coś powie nie tak i już piękny, spokojny ls zmienia się w arenę walk. Tyle lat jakoś CC trwa i nikt nikomu nie robił (chyba) problemu za "słodka idiotkę". Gorsze rzeczy się czytywało, ba od najlepszych przyjaciół słyszało. Ludzie się nazwą tak czy inaczej, po chwili /emo znów wszystko wraca do normy. Odkąd jest Kamilus zauważyłam nagonkę. Ktoś kogoś nie lubi? No i co z tego? To tej osoby sprawa. Po co się wtrącać i robić ogólnols'ową dramę?! Ja nie lubię wielu osób i tego nie ukrywam. Po co mam komuś okazywać sympatię, gdy mnie wpienia? Żeby potem męczyła mnie ta osoba o pomoc w misjac czy coś? Nie, dziękuję. Nie wymagajcie, żeby każdy każdego tolerował i lubił, bo tak się nie da żyć. podobnie od razu jakies problemy, że jacyś Polacy sa na zupełnie innym ls'ie. Na innych serverach też są. I znów się pytam: co ku*wa z tego?
Zajmujcie się expowaniem, misjami, questami czy czymkolwiek tam chcecie, ale darujcie sobie dramy, ze ktoś cos powiedział o kimś. To nie wasza sprawa, tylko tych osób.
Jak tak dalej będzie, to CC na prawdę się rozpadnie, bo ludzie po prostu nie wytrzymają. Robi się drugi Kaczkoland. Zero tolerancji? Wykopać? Złamać perłę? Musi wszystko lśnić, każdy ma być miły? W końcu na CC zostaną dwie osoby: Kamilus i Blacky...


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:11 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
:wtf: LOL opozycja rosnie w siłę
Po raz kolejny zostało udowodnione że ludzie nie lubią tych którzy sa inni, szczerzy i bezpośredni... hmmm moze wyciagne jakis wniosek z tego eeee raczej nie bo mam to wszystko i tak głeboko w dupie... wiec whatever...!!! 8)

EVIL RLZ!!!

Eh tak się tym wszystkim przejołem że aż chyba pojde sie... odlać :)



Dlaczego najpierw obrażasz ludzi (ups przepraszam przecież ty tylko ciagle zartujesz sobie z graczy) a później robisz z siebie ofiarę?
Ludzie będą Cię lubiec jak nie bedziesz przeginać. Z Tobą można porozmawiać, pośmiać się ale nie za długo, bo po pewnym czasie odbija Ci.
[/img]

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:15 
Cytuj  
Black Lady napisał(a):
Samotnik napisał(a):
:wtf: LOL opozycja rosnie w siłę
Po raz kolejny zostało udowodnione że ludzie nie lubią tych którzy sa inni, szczerzy i bezpośredni... hmmm moze wyciagne jakis wniosek z tego eeee raczej nie bo mam to wszystko i tak głeboko w dupie... wiec whatever...!!! 8)

EVIL RLZ!!!

Eh tak się tym wszystkim przejołem że aż chyba pojde sie... odlać :)



Dlaczego najpierw obrażasz ludzi (ups przepraszam przecież ty tylko ciagle zartujesz sobie z graczy) a później robisz z siebie ofiarę?
Ludzie będą Cię lubiec jak nie bedziesz przeginać. Z Tobą można porozmawiać, pośmiać się ale nie za długo, bo po pewnym czasie odbija Ci.
[/img]


nie robie z siebie ofiary i mam to gdzieś czy ktoś z was mnie lubi...

sobie postów ponabijam :)... tylko po co lol

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:15 
Cytuj  
Ja CIę lubię jak się normalnie zachowujesz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:17 
Cytuj  
Black Lady napisał(a):
Ja CIę lubię jak się normalnie zachowujesz.


ja sie zawsze tak samo zachowuje no chyba ze masz na mysli normalnie znaczy sie nie odzywam :)

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:19 
Cytuj  
Potrafisz się normalnie zachowywać (tzn nie jechać kogoś na maksa). Żarty żartami ale weź czasami pomyśl co piszesz.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:20 
Cytuj  
Blacky jakoś codziennie zartuję z Samem i jakoś nie zauważyłam objawów "odbijania". Prawda jest taka, że na ls'ie nie da się dłużej żartowac, bo potem się zaczynaja inni wtrącać, ktos coś napisze, potem ktoś inny uzna to za atak na siebie i juz leci drama #18947003. Niejednokrotnie byłam tego świadkiem. Ciągłe ocenianie "on przeklina" "a ten powiedział to o kims tam". Niech się każdy zajmie sobą i swoimi sprawami, niech nie gada (zblistuje) ludzi co mu nie pasują i po bólu. Coraz więcej ludzi odchodzi imo nie dlatego, ze ktoś przeklina czy cos, ale przez ciągłe dramy wywoływane przez (zwykle) te same osoby. Ja nie umiecie się ze sobą dogadać, to może rzeczywiście lepiej dla CC, zeby się rozpadło. Ktoś będzie z kimś gadał - ma tell, friendlistę, 3-4osobowe ls'y "only for friends" i wio. Tylko po co? Nie ma to jak mega drama minimum raz na 2 dni.


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:27 
Cytuj  
To ja mam jakiegoś pecha bo na LSie nie mogę trafić na porządną drame x_x (za to na forum od groma ich jest).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.