mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:38 
Cytuj  
Jak nie masz nic przeciwko ludziom nie lubiącym FF7 i przyjmujecie Low Level to się chętnie zgłoszę.


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:47 
Cytuj  
/equip main <tolerancja>
juz nie mam. youre welcome
/unequip
:lol:
a tak powaznie: to jak juz mowilem.wali mnie czy ktos jest czarna,biala, rozowa,lubisz ff 7, czy kredki.nie tak sie ludzi ocenia.
tez wole ff8 bo od niej zaczynalem.7 nie moglem nigdzie dostac:/
/tell ingame Nuub albo Junfan-powiedz mu ze ode mnie jestes.on ci zalatwi perelke.nie pamietam ksywek sackholderow:)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:48 
Cytuj  
Normalnie jak w serialu wenezuelskim :D

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:51 
Cytuj  
ech gdzie te starte CC czasy jak zaczynalem grac 2 lata temu.


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:52 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Normalnie jak w serialu wenezuelskim :D


jak w "m" jak niedzwiedz raczej.

@Loth:
no level restriction either.tylko to anglo jezyczny ls o ile to nie problem.
@all:
zeby nie bylo potem ze "kradne" ludzi z cc.sami ich gubicie


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:11 
Cytuj  
Niby mam perełkę CC chodź od momentu gdy Loth wyniosła się z Fairy na Ramuha (dzięki bogom) nie odwiedzam was, ale chyba się wypowiem. Niby od kiedy wszystko trzeba robić z ls-em i ls ma was prowadzić za rączkę? Co wy nie potraficie zrobić sobie przyjaciół ingame by po prostu wysłać do kogoś tell i usłyszeć: you want go now? ok! what job you need? albo w stylu: Sorry today I can't, but tommorow its ok for me. Nie potrzebuję ls-u do wielu rzeczy, siedzę na jednym gdzie jest może z 7 osób tylko by pogadać, od reszty mam kumpli. Jeśli to nie jest end game shell to zwykły social służy by miło spędzać czas na rozmowach i napewno nie ma obowiązku przynależenia do niego :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:19 
Cytuj  
Erelen: nie znasz klimatu CC :D
Wiesz - o wiele ciekawie robić np. takiego CoP'a czy ZM w gronie polskojęzycznym. Mogę od ręki iść z ludźmi z innego LSa do którego mnie zwerbowano i zrobić sobie dostęp do sea i sky. Pewnie z nimi skończyłbym to w 3 miesiące. Tyle, że z moim lenistwem - wolę sobie poczatować po polsku i przy okazji zrobić eventy z Polakami. Chyba też nigdy nie robiłeś czegoś w stylu Garrison czy EF skoro twierdzisz, że LS jest zbędny. A robi się tego typu eventy dla funu. I w ramach zjednoczonego LSa robi się je fajnie... Moim założeniem przy tworzeniu tego topica było po prostu przywrócić jedność wszystkich Polaków na Ramuhu i najzwyczajniej w świecie - wspólnie się bawić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:22 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Erelen: nie znasz klimatu CC :D

Nie znam, będąc na CC zawsze podrywam Zjawcię, więc jakoś specjalnie nie poczułem klimatu :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:23 
Cytuj  
Wiesz... niedługo będzie można przenosić postanie pomiędzy serwerami xD


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:24 
Cytuj  
tak...na eventy z cc...
nawet nie potraficie odpowiedziec po ludzku na pytanie,tylko ciagle somepage/alla/encyklopedia. to nie chce wiedziec jak przebiegaja eventy.przed kazdym wypadem wszyscy afk na godzine zeby strony przetrzepac :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:30 
Cytuj  
Raz się przeniesie i tyle tych przenosin bedzie, zapewne.

Anglojęzyczny to nie problem. Lubię urozmaicenie. Polski ls jest typowo polski. Dramy o byle co tu i tam, codziennie prawie. Typowo polskie.

Erelen ja tam tesknię za wymiana płytkich wrzut XD A fakt, ze przez chwile udawało nam się jakoś dogadać, znaczy, ze bywało nie najgorzej. Jednak spojrzenie na sprawy z dystansu sie przydaje :lol: Przynajmniej wiem, czego sie mogę po Tobie spodziewać. ;) "O Loth, nawrzucam jej przy okazji" 8) Chociaż połączenie Erelen + Kamilus to niezłe kombo :O XD Strach się bać :lol:

co do robienia rzeczy z CC: hahahahahaha. To całe planowanie i gromadzenie ludzi, a potem afk etc. Śmiechu warte.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 kwi 2007, 20:31 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:30 
Cytuj  
Nuub: Ej no nie przesadzaj.
To dobry nawyk żeby się na event przygotować. Zrozum, że w CC gdy Ty zaczynałeś to sporo się działo - ludzie zawsze coś robili (zazwyczaj wspólnie) i najlepsza odpowiedzią było podanie linku do dobrego serwisu o ff. wtedy nie znalem ffxiclopedii więc podawałem somepage (tak wiem, że nie do mnie pijesz). Tego typu postępowanie zrozumiesz gdy zaczniesz robić ZM czy CoP'a. Tam się po prostu nie da iść na pałę. A po co pisać po raz setny to samo skoro można odesłać do pewnego źródła, które właśnie po to powstało by wyjaśniać ludziom ich pytania związane z ff...
Uwierz mi - ffxiclopedia to bogatsza skarbnica wiedzy dla nowych graczy niż nawet całe CC + Pixies + BC...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Wiesz... niedługo będzie można przenosić postanie pomiędzy serwerami xD

Nie dzięki, nie skorzystam, mam na Ramuhu Kotkę i czasami wpadam pomolestować Zjawcię, that's all :D Mam dość dramy z udziałem Tachiego, Dita i Aisty by przenosić się do CC :P
A ty Loth przejrzyj inny temat :P tam coś o tobie napisałem :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:40 
Cytuj  
na promy niby tez nie mozna w pale isc.a poszedlem.fakt ze padlismy na konu ale byl niezly ubaw i poznalem grupke ludzi ktorzy regularnie robia/robili promy i poznalem same promy.bez alla,czy innego shitu.poza tym jak ktos zna odpowiedz to moze napisac.wylogowac sie i korzystac z google tez umiem.
najlepszy przyklad:
popierdala staruchna jakas ulica.lapie cie czule, delikatnie za raczke i mowi:
"przepraszam synku.ktora godzina"
to mowisz:
a) przpraszam nie mam zegarka(odpowiednik prostego nie wiem, sorry, nie pamietam )
b) google.com stara lampucero
c) stajesz na bacznosc zwrocony napolnoc(wczesniej sprawdziles gdzie jest polnoc robiac kompas z zapalki) i zaczcynasz kreda rysowac tarcze zegara, robiac za zywa wskazowke :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:43 
Cytuj  
Oh uber dramy Aista vs. Dit :lol: Ludzie z Ramuha powinni iść na Fairy uczyc się robienia true dramy po włosku/angielsku. Poezja, az łezka się w oku kreci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:45 
Cytuj  
http://www.windower.net ... i działa ALT+TAB :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
http://www.windower.net ... i działa ALT+TAB :lol:


that is not the point :roll:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:50 
Cytuj  
Tak się robi promy :P
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:55 
Cytuj  
Nuub: Ależ jest... Ja dostałem zjebki jak ludzie z CC pomagali mi z rank4, a ja nie przeczytałem opisu... I od tamtej pory zawsze chodzę przygotowany... Z subjobem (bo o to się obraziłeś) ktoś mi rzucił tekstem: "zdobądź potrzebne itemki, ktoś pomoże Ci z czaszką" - i pomogli - informacje o itemkach uzyskałem częściowo w party, a częściowo poszperałem w necie.

Wierz lub nie, ale na 60tym levelu nikt się Ciebie nie będzie pytać czy wiesz co robić - każdy wyjdzie z założeniem, że wiesz... I ja jestem wdzięczny CC, że odsyłało ludzi do www (ja akurat sam przywykłem do tego grając już w inne mmogi)...
Każdy zakłada, że używa się windowera. Nikt nie będzie się zastanawiać "a on nie ma i musiałby się wylogować". No chyba, że grasz z Japończykami...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:58 
Cytuj  
Ja nie używam i jakoś żyję. Może dzięki temu nic mnie nie rozprasza jak jestem w party i nie afk'uje co chwila. Zwykle wystarczy coś wcześniej zaplanować /a uwierz, w wielu ls'ach się da/ i wydrukować co potrzebniejsze informacje, mapki etc. Proste.

EDIT: Ej, ja miałam faze na "For Spartaaaa!" przez tydzień, wiec nie kpić.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.