mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:51 
Cytuj  
Cytuj:
sobie postów ponabijam ... tylko po co lol



ja wiem,ja wiem.Wkoncu znam odpowiedz dp czego jest postcount!


Cytuj:
''Don't forget kids, the higher your post count, the bigger your penis is''


:D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 17:58 
Cytuj  
goliat napisał(a):
Cytuj:
sobie postów ponabijam ... tylko po co lol



ja wiem,ja wiem.Wkoncu znam odpowiedz dp czego jest postcount!


Cytuj:
''Don't forget kids, the higher your post count, the bigger your penis is''


:D


:D :D :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:04 
Cytuj  
Black Lady napisał(a):
Potrafisz się normalnie zachowywać (tzn nie jechać kogoś na maksa). Żarty żartami ale weź czasami pomyśl co piszesz.


a kiedy ja jechalem na kogos na maxa bez powodu???

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:07 
Cytuj  
Ile macie lat ? Moge wiedziec ? :roll:

Go go ot, ciekaw jestem czy komus sie bedzie chcialo to sprzatac ^^;


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:21 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Kolejna drama made in CC. Dzizas ludzie, czy wy nie potraficie wpisywać ludzi poprawnie na blacklist czy co? Irrie ma w tym wprawę, niech zrobi samouczka. Od zawsze były dramy (większe, mniejsze whatever) na CC z tego co zauważyłam przez ten czas, jak odwiedzam to forum i bywając od czasu do czasu na ls'ie. Myrty zabrakło, był spokój przez pewien czas i jakoś Sam wcześniej jakoś specjalnie nikomu nie przeszkadzał. Przyszedł Kamilus, nakupował kont, pożarł się z Samem i sie zaczęło. Czarny humor, ironia czy też żarty ot tak sobie stały się celem. Ktoś coś powie nie tak i już piękny, spokojny ls zmienia się w arenę walk. Tyle lat jakoś CC trwa i nikt nikomu nie robił (chyba) problemu za "słodka idiotkę". Gorsze rzeczy się czytywało, ba od najlepszych przyjaciół słyszało. Ludzie się nazwą tak czy inaczej, po chwili /emo znów wszystko wraca do normy. Odkąd jest Kamilus zauważyłam nagonkę. Ktoś kogoś nie lubi? No i co z tego? To tej osoby sprawa. Po co się wtrącać i robić ogólnols'ową dramę?! Ja nie lubię wielu osób i tego nie ukrywam. Po co mam komuś okazywać sympatię, gdy mnie wpienia? Żeby potem męczyła mnie ta osoba o pomoc w misjac czy coś? Nie, dziękuję. Nie wymagajcie, żeby każdy każdego tolerował i lubił, bo tak się nie da żyć. podobnie od razu jakies problemy, że jacyś Polacy sa na zupełnie innym ls'ie. Na innych serverach też są. I znów się pytam: co ku*wa z tego?
Zajmujcie się expowaniem, misjami, questami czy czymkolwiek tam chcecie, ale darujcie sobie dramy, ze ktoś cos powiedział o kimś. To nie wasza sprawa, tylko tych osób.
Jak tak dalej będzie, to CC na prawdę się rozpadnie, bo ludzie po prostu nie wytrzymają. Robi się drugi Kaczkoland. Zero tolerancji? Wykopać? Złamać perłę? Musi wszystko lśnić, każdy ma być miły? W końcu na CC zostaną dwie osoby: Kamilus i Blacky...

Bardzo dobra wypowiedź.
Blist opanowałem do perfekcji :D, choć ostatnio mam tylko dwie osoby :) bo reszta zeszła z afisza już.

PS. Drama tematy są fajne. Mam rozrywkę w pracy.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:23 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Ile macie lat ? Moge wiedziec ? :roll:


Ja mam 17! XDDDD


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:25 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Ile macie lat ? Moge wiedziec ?


Nie.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:33 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Ile macie lat ? Moge wiedziec ?


Nie.


:D :D :D :D

Nuub used Response
Nuub gained the Ability "Penis+1"
:lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:34 
Cytuj  
Może:
"Penis Size +1" :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:37 
Cytuj  
Loth: czemu ciągle kamilus, kamilus, kamilus... To, że pożarłem się z Samotnikiem o to, że wtrącał się w nie swoje sprawy, zobaczyłem kiedyś pewien bluzg na mnie na pm to pewnej osoby to moja i jego sprawa. Pożarliśmy się między sobą i na tym się skończyło. On ma mnie na blist. Bluzgi tyczyły się Iczki... Jej już nie ma... Samotnik przy niej to aniołek.

Ale ubzdurałaś sobie na współ z imć samotnikiem, że wszystko co kamilus napisze to atak na Niego... No lol. To, że nakupowałem kont... Tak strasznie dużo ich było? Suczkę kupiłem, bo ktoś mnie o to poprosił. Robi za pomoc w ramach CC gdy jest do tego potrzebna.

NIGDY nikogo nie namawiałem żeby jechać na Samotnika. Ba - nawet gdy ludzie wchodzą na ten temat to po prostu z niego schodzę. Więc nie róbcie ze mnie tutaj kogoś kto atakuje Sama. Wręcz nie chcę by po raz kolejny był powodem jakiś dram - dlatego napisałem Krisowi, że nie warto pisać. Ale od razu podnosi się chórek "kamilus podburza, kamilus nasyła"... Chciałbym, aby takie idiotyczne tematy były moim problemem - serio. Jednak ta gra ma mnie relaksować więc leję na to co gada sobie Samotnik na CC - sam sobie stwarza wrogów - jego sprawa. Ja tylko namawiam (ale to chyba w innym temacie) ludzi do powrotu do CC.

Co do postawy "zero tolerancji" to póki co to właśnie Ty Loth taką reprezentujesz. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie i od razu każdą DYSKUSJĘ na CC uważasz za dramę... Co nie zmienia faktu, że nadal na łamach CC jesteś mile widziana (mówię to w swoim imieniu) - tak samo zresztą jak i Samotnik. Bo to, że ja go nie lubię nie oznacza, że będzie zbędny, nieprzydatny dla LSa. Zapewne nie raz komuś pomoże czy wybierze się na jakiś run.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:45 
Cytuj  
Gdzie tu jest cytowanie selektywne? Damn.

Dlaczego? Bo jakoś nie zauważyłam, aby ktokolwiek inny robił więcej dram względem Sama niż ty. Chyba nie myślisz, że te wszelkie aluzje tu i tam pozostały niezrozumiałe?

Nic sobie nie ubzdurałam. Czytać umiem. Tam , gdzie niczego nie widzę, to nie widzę i się nie czepiam. Proste i logiczne. A że namieszałeś swego czasu, to co sie dziwisz, ze ludzie pozostają nieufni?

HAhahahahahahaha. Nie odwracaj kota ogonem. Wiem, ze sam potrafi być ostry is szczery do bólu. Nigdzie go nie bronię. Apeluje jedynie o to, by każdy patrzył na siebie i zostawił sprawy innych im samym. Mam przeliterować? Dwa razy napisać? Może wtedy zrozumiesz?

Kamilus ahahahahaha "Co nie zmienia faktu, że nadal na łamach CC jesteś mile widziana" to brzmi, jakbym potrzebowała Twojego zezwolenia na bycie w CC XD Sorry, pewnie nad interpretuje, ale rotfla zaliczyłam. Nie jestem w CC, bo nie chcę byc w CC. Nie teraz. Mam dość dramy na forum, ls mi zbędny.

Piszesz jak dobry i sprawiedliwy pan, który łaskawie patrzy nawet na grzeszników. Właśnie przez takich jak Ty, wolę nie nosić perły CC, bo takie samo wrażenie odnosiłam, gdy ja posiadałam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:54 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Dlaczego? Bo jakoś nie zauważyłam, aby ktokolwiek inny robił więcej dram względem Sama niż ty. Chyba nie myślisz, że te wszelkie aluzje tu i tam pozostały niezrozumiałe?

To jest chyba pierwsza drama względem samotnika rozpoczęta od "odpuść sobie" i "nie odchodź z jego powodu".
Wcześniej nie było żadnych insynuacji względem jego osoby ani na forum, ani na LSie. Skoro lubisz nadinterpretować to jest to Twoja sprawa. To, że przy okazji mojego naskoku na ICZKĘ parę osób pożarło się z Samem to nie moja wina. Więc z łaski swojej - znajdź sobie innego kozła ofiarnego "czemu kilku ludzi nie lubi Samotnika"... Od razu poszukaj "czemu kilku ludzi nie lubi kamilusa", "czemu kilku ludzi nie lubiło Myrty", "czemu kilku ludzi nie lubiło Stoka", "czemu ktoś nie lubi Simiego" (to ostatnie jest ciekawe, bo ja nie mogę pojąć jak można go nie lubić)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Loth: czemu ciągle kamilus, kamilus, kamilus... To, że pożarłem się z Samotnikiem o to, że wtrącał się w nie swoje sprawy, zobaczyłem kiedyś pewien bluzg na mnie na pm to pewnej osoby to moja i jego sprawa. Pożarliśmy się między sobą i na tym się skończyło. On ma mnie na blist. Bluzgi tyczyły się Iczki... Jej już nie ma... Samotnik przy niej to aniołek.

Ale ubzdurałaś sobie na współ z imć samotnikiem, że wszystko co kamilus napisze to atak na Niego... No lol. To, że nakupowałem kont... Tak strasznie dużo ich było? Suczkę kupiłem, bo ktoś mnie o to poprosił. Robi za pomoc w ramach CC gdy jest do tego potrzebna.

NIGDY nikogo nie namawiałem żeby jechać na Samotnika. Ba - nawet gdy ludzie wchodzą na ten temat to po prostu z niego schodzę. Więc nie róbcie ze mnie tutaj kogoś kto atakuje Sama. Wręcz nie chcę by po raz kolejny był powodem jakiś dram - dlatego napisałem Krisowi, że nie warto pisać. Ale od razu podnosi się chórek "kamilus podburza, kamilus nasyła"... Chciałbym, aby takie idiotyczne tematy były moim problemem - serio. Jednak ta gra ma mnie relaksować więc leję na to co gada sobie Samotnik na CC - sam sobie stwarza wrogów - jego sprawa. Ja tylko namawiam (ale to chyba w innym temacie) ludzi do powrotu do CC.

Co do postawy "zero tolerancji" to póki co to właśnie Ty Loth taką reprezentujesz. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie i od razu każdą DYSKUSJĘ na CC uważasz za dramę... Co nie zmienia faktu, że nadal na łamach CC jesteś mile widziana (mówię to w swoim imieniu) - tak samo zresztą jak i Samotnik. Bo to, że ja go nie lubię nie oznacza, że będzie zbędny, nieprzydatny dla LSa. Zapewne nie raz komuś pomoże czy wybierze się na jakiś run.


No wielkie dzieki ze mi pozwalasz byc na CC bossie lol łaskawca bede chcial to bede nie to nie bede.
w nieswoje sprawy? rozmowa z kims to wtracanie sie w nie swoje sprawy?
pm z bluzgami hmmm ciekawe ale jeszcze nigdy nie wyslalem pm na tym forum do nikogo... chyba... wiec tez misie cos nie zgadza... prawda jest taka ze nie wiem jak bym ci zaszedl za skóre to nie miales prawa mnie blistowac na koncie osoby która nic do mnie nie ma przejebales sobie i tyle a ja nie jestem taki jak ty i nie napisze teraz ze jest wszystko ok sie nie lubimy i tyle jestes przedstawicielem gatunku ludzi których najbardziej nie trawię uwazasz sie za mega bossa wszystko wiesz wszystko ci wolno zawsze asz racje a jak nie uda ci sie kogos przestraszyc to wlazisz mu w dupe.Nie lubie cie delikatnie mowiac i Nie pojde z toba na zaden run zapomnij.

Co do Loth to bylem na ls jak na nia naskoczyles bo smiala powiedziec ze FFVII(tez uwazam ze FFVIII fajniejsze) jej sie nie podoba a teraz jej sie podlizujesz?

Co do twoich aluzji na forum na kazdym kroku to kazdy je widzi i nie mów ze ich nie ma bo uwlaczasz inteligecji osób ktore to widza... mnie to akurat nie grzeje ani nie zebi.

Co do zrazania do siebie ludzi to fakt moja to sprawa i leje na ludzi ktorzy zrazaja sie moim zachowaniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 23:22 
Cytuj  
Takie głupie pytanie, mam nin-a na lv. 50 i uważam, że jestem beznadziejnym tankiem (no cóż, taka prawda), ale dzisiaj w pt jedno mnie zdziwiło (i omal nie doprowadziło do rozpadu pt, wróciłem do niej tylko dlatego, że kumpel o to poprosił). Czy nin na levelu 52 nie powinien używać ninja spells innych niż utsusemi? Albo powinien ich używać tylko gdy ma problemy z hate? Mi się zawsze wydawało, że wrzucenie paralyze, slow, etc. tylko ułatwia mi tankowanie, jak to jest naprawdę?


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 23:35 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Takie głupie pytanie, mam nin-a na lv. 50 i uważam, że jestem beznadziejnym tankiem (no cóż, taka prawda), ale dzisiaj w pt jedno mnie zdziwiło (i omal nie doprowadziło do rozpadu pt, wróciłem do niej tylko dlatego, że kumpel o to poprosił). Czy nin na levelu 52 nie powinien używać ninja spells innych niż utsusemi? Albo powinien ich używać tylko gdy ma problemy z hate? Mi się zawsze wydawało, że wrzucenie paralyze, slow, etc. tylko ułatwia mi tankowanie, jak to jest naprawdę?


z tego co wiem to caly wheel sciaga najlepiej hate. czyli lecisz po czarach elementarnych. wpisz w FFXI encyklopedie ninja i znajdziesz w jakiej kolejnosci zasuwac z wheelem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 23:52 
Cytuj  
Ja tego nie potrzebuję :P Nie gram nin-em :P Przeczytaj dokładniej pytanie ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 23:56 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Ja tego nie potrzebuję :P Nie gram nin-em :P Przeczytaj dokładniej pytanie ^^


lol
sorry, nieuwaznie czytane:)
z tego co sie naczytalem w poradach dot. nin, nie uzywa sie innych rzeczy oprocz utsusemi do ok. 50 lvl. pozniej nie ma sensy bo juz dmg nie ten itd itp


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 08:26 
Cytuj  
a ja zawsze wrzucałem para i slow jak grałem NINem, bo to ułatwia tankowoanie i to o dużo


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 08:29 
Cytuj  
Z tego co ja czytalem, to wlasnie 40+ elemental wheel to najlepszy sposob na zbieranie hate.
Natomiast na wyszych levelach, pre-Merit2 patch, mialem ochote zabic Rha za kazdym razem jak nadpisywal mi Para i Slow :)

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 07:45 
Cytuj  
goliat napisał(a):
Erelen napisał(a):
Ja tego nie potrzebuję :P Nie gram nin-em :P Przeczytaj dokładniej pytanie ^^


lol
sorry, nieuwaznie czytane:)
z tego co sie naczytalem w poradach dot. nin, nie uzywa sie innych rzeczy oprocz utsusemi do ok. 50 lvl. pozniej nie ma sensy bo juz dmg nie ten itd itp


Powodzenia, lol.

blind, para, slow, na 40+ elementale, przed wsami i jako mb, elementarne kolo. Nie wiem jaki Lesiu musial pisac te poradniki ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.