mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:05 
Cytuj  
Nuub: jaki Ty widzisz związek pomiędzy tym, że ktoś prosi o pomoc w uaktywnieniu konta (taki to problem?), a tym, że bodajże Zjawcia odesłała Cię do stron www w poszukiwaniu informacji o podstawach. Gwarantuję, że gdy jakiś "noob" pyta po raz setny na LSie o rzeczy, które są wyjaśnione w poradnikach, które pisał najpierw Opiekun, a potem ja - to też odsyłam do www. Po to ludzie to pisali, aby nie powtarzać tego 1000 razy na lsie.

Wątpię, że w gronie obcokrajowców kiedykolwiek dorośniecie do pięt tym, którzy kiedyś byli na CC podstawową wiedzą na temat FFXI. Bo nie chce się Wam poszperać w sieci (poświęcić tych 5-10 minut przed runem) i opóźniacie całe przedsięwzięcia kilkukrotnie. Nie jestem święty - mi też nie raz się zdarzało (szczególnie gdy byłem do danego run'a zapraszany na ostatnią chwilę) - mi jednak jest strasznie głupio przyczyną wpadek całej drużyny.
A Ty spytałeś o subjoby (dobrze kojarzę) i obraziłeś się o to, że Zjawka wysłała Cię do szukania. Ktoś pewnie lolnął, że możesz sobie odpuścić granie w ff skoro chcesz wszystko na tacy. I na podstawie tego twierdzisz, że zostałeś wyśmiany.
O dziwo na CC ostatnio nie było żadnej dramy (no chyba w ciągu ostatnich 2 dni - mam przerwę od gry więc nie wiem) i atmosfera jest co najmniej przyjazna.
I wracając do Ciebie Nuub/goliat - w grze jesteś sympatycznym człowiekiem. Na forum jednak straszny z Ciebie idiota - po cholerę grasz tego "wielkiego złego"?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:10 
Cytuj  
Cytuj:
zareagujcie na miescie jak pieciu bedzie kopalo jednego... wtedy spierdolicie i nie bedzieci im zwracac uwagi ze sie wam ich zachowanie nie podoba i maja spierdalac...


eee my zazwyczaj takich wlasnie kopiemy :lol: :lol: :lol:
j/k


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:14 
Cytuj  
goliat napisał(a):
Cytuj:
zareagujcie na miescie jak pieciu bedzie kopalo jednego... wtedy spierdolicie i nie bedzieci im zwracac uwagi ze sie wam ich zachowanie nie podoba i maja spierdalac...


eee my zazwyczaj takich wlasnie kopiemy :lol: :lol: :lol:
j/k


eee no tak ale czy przerwali ci kiedys??? XD

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:15 
Cytuj  
Cytuj:
Nuub: jaki Ty widzisz związek pomiędzy tym, że ktoś prosi o pomoc w uaktywnieniu konta (taki to problem?), a tym, że bodajże Zjawcia odesłała Cię do stron www w poszukiwaniu informacji o podstawach. Gwarantuję, że gdy jakiś "noob" pyta po raz setny na LSie o rzeczy, które są wyjaśnione w poradnikach, które pisał najpierw Opiekun, a potem ja - to też odsyłam do www. Po to ludzie to pisali, aby nie powtarzać tego 1000 razy na lsie.

Wątpię, że w gronie obcokrajowców kiedykolwiek dorośniecie do pięt tym, którzy kiedyś byli na CC podstawową wiedzą na temat FFXI. Bo nie chce się Wam poszperać w sieci (poświęcić tych 5-10 minut przed runem) i opóźniacie całe przedsięwzięcia kilkukrotnie. Nie jestem święty - mi też nie raz się zdarzało (szczególnie gdy byłem do danego run'a zapraszany na ostatnią chwilę) - mi jednak jest strasznie głupio przyczyną wpadek całej drużyny.
A Ty spytałeś o subjoby (dobrze kojarzę) i obraziłeś się o to, że Zjawka wysłała Cię do szukania. Ktoś pewnie lolnął, że możesz sobie odpuścić granie w ff skoro chcesz wszystko na tacy. I na podstawie tego twierdzisz, że zostałeś wyśmiany.
O dziwo na CC ostatnio nie było żadnej dramy (no chyba w ciągu ostatnich 2 dni - mam przerwę od gry więc nie wiem) i atmosfera jest co najmniej przyjazna.
I wracając do Ciebie Nuub/goliat - w grze jesteś sympatycznym człowiekiem. Na forum jednak straszny z Ciebie idiota - po cholerę grasz tego "wielkiego złego"?


ale to nie ma nic z tym tematem wspolnego kamil.to co mi zjawka powiedziala to powiedziala i nie czuje jakies urazy. tylko podalem ci to jako jeden z przykladow dlaczego nie bede siedzial na CC (w prywatnej rozmowie zreszta, ale dobra). moglbym teraz tez napisac co mi pisales w tellach ale sobie odpuszcze bo nigdy tego tematu nie skonczymy

fakt, jestem milym czlowiekiem, zarowno irl jak i ig.ale wszystko ma swoje kurwa granice.jakby mi ktos na CC rzucil tekst po huj ty sie wogole odzywasz to bym chyba wpadl w furie. juz zreszta cos kiedys pisalem o waszych komunistycznych sposobach blokowania swobody wypowiedzi.nie bede sie powtarzal

edit:
kamil: jak mozesz twierdzic ze nic nie czytam/wiem o ff skoro nie robiles jeszcze zadnego runu ze mna ani nie spedziles ze mna in game wiecej niz 5 min?(zreszta tylko raz). nie, nie tak wygladala ta cala sytuacja z tym lolem. nie obrazilem sie a linki.co ma wogole to wszystko w spolnego z ta drama to nie wiem.rozumiem ze prowokujesz :wink:

sam: no fakt jeszcze nie przeszkodzili :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 16:24 przez goliat, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:17 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I wracając do Ciebie Nuub/goliat - w grze jesteś sympatycznym człowiekiem. Na forum jednak straszny z Ciebie idiota - po cholerę grasz tego "wielkiego złego"?


Pewnie z tego samego powodu co ty dobrego, a fałszywym, tchórzliwym idiotą jesteś w FFXI w realu pewnie tez, ale nie wiem nie mialem nieprzyjemnosci poznac na szczescie... dla ciebie

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:25 
Cytuj  
za długa przerwa było od loldramy;)
Ja bym to wyciął wszystko :) i zrobił temat [OT]loldrama

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:28 
Cytuj  
Cytuj:
po cholerę grasz tego "wielkiego złego"?


hmm... jak czlowiek zostanie rozloszczony to sie zlosci,tak?
jak ciebie ktos wkurwi to wysylasz mu kwiatki i przepraszasz, ze nie zachowales sie tak, jak on sobie tego zyczyl?

o nie...to chyba sarkazm znowu...sorry chlopaki. zaraz napisze "normalnie" zeby wszyscy zrozumieli sens odrazu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:40 
Cytuj  
Nuub: jak ktoś mnie wkurwi to leje na niego ciepłym moczem. Jak zaczyna przeginać to w miarę możliwości zaczynam delikwentowi utrudniać życie.

Czym Ci zawinił kandydat na gracza? Bo naprawdę nie potrafię tego zrozumieć. Przecież wiadome było, że nie masz mu podawać karty czy dostępu do konta. Źle się wysłowił i chodziło mu o to, żeby mu swoją ekartą uaktywnić konto. Na koniec miesiąca mu cancelnę, by w razie czego nie pobrał pieniędzy na grę - chyba, że wcześniej sam przeleje mi te pieniądze. Robiłem tak nie raz i nie widzę w tym większego problemu. Sam uważam, że oczekiwanie kilku tygodni na ekartę jest bzdurą, no ale tak już w Polsce jest.

Ty z Loth zaczęliście się nakręcać tym wyśmiewaniem - i o ile jedna kąśliwa uwaga mogłaby być ok o tyle w tym wypadku stało się to niesmaczne.

Samotnik: robiłeś wszystko by mnie in-game wkurwić i ci się w końcu udało - wpadłeś w końcu na blist osoby ze mną związanej, bo pewnych rzeczy nie mogłem już akceptować. Za to jak fajnie ja się czułem jak ty się wkurwiałeś =]. Ta satysfakcja =]. Odpłaciłem ci za twoje zachowanie, a teraz już po mnie to po prostu ścieka co ty sobie próbujesz robić i wciskać ludziom kity jaki to ja zły, niedobry. Przekabaciłeś kilka osób przeciwko mnie - trudno - trzeba żyć dalej. Między nami różnica jest taka, że przeciwko mnie to ty ludzi musisz namawiać i opowiadać niestworzone historie, a ciebie ludzie (niektórzy) po prostu nie lubią (i ja nie miałem na to najmniejszego wpływu). Tyle w temacie konfliktu kamilus vs. Samotnik w CC.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:54 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Ale on nawet nie jest znajomym XD Kupił grę i przyszedł na forum prosic o numer czyjegoś konta... Przecież to takie normalne. Się chłopiec doczekac nie może. Nie mamy się co śmiac, zaraz mu jakiś uber pomoże... :lol:


To była moja najkąśliwsza uwaga względem Fujina. 2 poprzednie posty na ten temat w ogóle nie były wyśmiewaniem się, a raczej "załamką" spowodowaną prośbą. To Kang i inni zrobili z tego DRAMĘ. Skoro widzicie w tym obrażanie kogokolwiek czy jakieś niemiłosierne wyśmiewanie się, to pooglądajcie Rozmowy w Tłoku Majewskiego. -_-' Jedna drama przechodzi tutaj w drugą. Już praktycznie się nie pamięta "kto, co, gdzie i dlaczego", teraz to jest polowanie na czarownicę, wypominanie i cała reszta. Blah.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Samotnik: robiłeś wszystko by mnie in-game wkurwić i ci się w końcu udało - wpadłeś w końcu na blist osoby ze mną związanej, bo pewnych rzeczy nie mogłem już akceptować. Za to jak fajnie ja się czułem jak ty się wkurwiałeś =]. Ta satysfakcja =]. Odpłaciłem ci za twoje zachowanie, a teraz już po mnie to po prostu ścieka co ty sobie próbujesz robić i wciskać ludziom kity jaki to ja zły, niedobry. Przekabaciłeś kilka osób przeciwko mnie - trudno - trzeba żyć dalej. Między nami różnica jest taka, że przeciwko mnie to ty ludzi musisz namawiać i opowiadać niestworzone historie, a ciebie ludzie (niektórzy) po prostu nie lubią (i ja nie miałem na to najmniejszego wpływu). Tyle w temacie konfliktu kamilus vs. Samotnik w CC.


HAHAHAAHAHAHA a wiec jednak inni tez sie juz do ciebie zaczynaja przekonywac? XD
z tego co wiem bo kilka osób mi powiedzialo, to akurat ty opowiadasz niestworzone historie o mnie, mnie ludzie nie lubia za to jaki jestem i ciebie tez za to jaki jestes, wiec sobie nie dodawaj, mnie nie lubia za to ze jestem czasem za ostry i szczery do bólu, a ciebie za to ze jetes falszywym dupolizem... hahahaha myslisz ze mnie wkurwiles hahahah udowodniles tylko ze jestes kim jestes... obraziles sie jak sobie z ciebie jaja robilem i nie potrafiles sie odgryzc... pewnych rzeczy nie mogles zaakceptowac no trudno mam to w dupie... a moze bys zapytał jej czy podziela twoje zdanie zanim mnie na blist u niej wrzuciles gnoju??? ale nie po co jestes tak madry i wszechwiedzacy, ze nie musisz nawet pytac innych o zdanie, zeby wiedziec co dla nich dobre... prawda jest taka ze predzej czy pozniej ludzie przekonaja sie jaki jestes na prawde, wiec ja nic nie musze robic tylko czekac abys mial wiecej wrogów, ale mi i tak to zwisa... 8)


Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 17:19 przez Samotnik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:18 
Cytuj  
Cytuj:
Czym Ci zawinił kandydat na gracza? Bo naprawdę nie potrafię tego zrozumieć. Przecież wiadome było, że nie masz mu podawać karty czy dostępu do konta. Źle się wysłowił i chodziło mu o to, żeby mu swoją ekartą uaktywnić konto. Na koniec miesiąca mu cancelnę, by w razie czego nie pobrał pieniędzy na grę - chyba, że wcześniej sam przeleje mi te pieniądze. Robiłem tak nie raz i nie widzę w tym większego problemu. Sam uważam, że oczekiwanie kilku tygodni na ekartę jest bzdurą, no ale tak już w Polsce jest.

niczym nie zawinil i nie nic do niego nie mam lol.
dalem mu na swoj sposob do zrozumienia ze, hm, no troche nie "wypada" pytac o takie rzeczy. wiem, wiem strazniku... zalosny sposob :roll: .
i tu roznica miedzy nami:
ty lejesz cieplym moczem..
...a ja biore miske i "wlewam" to w delikwenta spowrotem.
gdyby nie kang to by wogole calej tej gadki nie bylo. fujin by cierpliwie poczekal(wiem ze ciezko ale czasem trzeba-wtedy checi jeszcze wieksze :wink: ) a ty bys mu wkoncu dal swoj numer karty i po sprawie.
nie musielibysmy sie teraz po raz enty scierac drama CC kontra reszta swiata.

edit: pokaz mi gdzie sie nakrecilem wysmiewaniem.wysmialem raz i bylo cicho


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:27 
Cytuj  
Masz rację - wyśmiałeś raz dość konkretnie, a Loth podjęła dalej ten temat (w sumie też nie jakoś specjalnie ostro). Grunt, że Lesiu napisał to delikatnie, a potem pojawiło się kilka postów dość ostrych względem fajina.

Nie jestem strażnikiem ;)
Sam lubię ponaskakiwać na różnych idiotów na tym forum (uwielbiam dział flames :D). Tutaj po prostu zaczął się od tego flame, w których napisałeś, że taka atmosfera panuje cały czas w polskim community, a ja się do tego ustosunkowałem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:30 
Cytuj  
Cytuj:
nie jestem straznikiem

wiem,wiem :wink:
bo to sie tyczylo straznika a nie ciebie :) tylko zapanowal maly chaos :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:39 
Cytuj  
Ja tam proponuję nieco szacunku względem kilku osób, których najzwyczajniej nie znacie (jesteście nowi w finalu) i narażacie się na pośmiewisko wśród starych graczy.
Sam tak zacząłem - mój pierwszy post to było wtrącenie się w spór pomiędzy Rhaegalem, a chyba Bodziem. Miałem GÓWNIANE pojęcie o runach, dynamisach. Do tego blade pojęcie o samej grze. Wtedy też na mnie naskoczyła lolLoth =P. Teraz po przeszło roku grania wstydzę się za tamte posty. Nie potrafiłem wówczas zrozumieć sposobu w jaki kłócą się członkowie CC, nie potrafiłem pojąć jak jedna osoba może doprowadzić do klęski całego party. Najzwyczajniej w świecie byłem noobem.
Gal akurat jest tutaj dosyć doświadczoną osobą - mało pisze na forum, za to dużo robi w grze (organizacja dynamisów). To wcale nie jest takie proste zgromadzić grupę kilkudziesięciu osób, które sumiennie stawiają się na wszystkie zaplanowane eventy.
Dlatego Twoje rzucanie się gol do Gala jest trochę śmieszne. Tak naprawdę gówno wiesz o grze (ja właśnie wychodzę z tego etapu - zaczynam poznawać podstawy =] ), zachowałeś się względem nowego tak jak się zachowałeś (niezbyt fajnie, ale i mi się zdarza), a na zwróconą uwagę postawiłeś się w pozycji bojowej przeciwko komuś kto tworzył ten dział, to community od lat.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:50 
Cytuj  
Dzizas, idźcie z tymi PRIVATE-DRAMAS gdzieś tam.
Ostatecznie Fujin trochę oberwał, ale nie było to jakieś specjalnie chamskie najeżdżanie czy wyśmiewanie. Są tu osoby, które reagują nadpobudliwie na jakiekolwiek oznaki "omg ZUO, omg jada po noobie". Nie ma tutaj świętych. Niech mi ktoś powie, że sie na nooba nie naskakuje na ls'ie za noobowate pytania i odsyła na strony z pełną kulturą i szacunkiem. Niech każdy się zajmie sobą, zamiast szukać dramy, tam gdzie jej nie ma, a co za tym idzie - tworzyć nową. W nieskończoność można zwalać na innych, wypominać stare zatargi i po raz tysięczny żreć się o bana Sama na cudzym koncie made by Kamilus. Tylko po co? Wszystko zostało powiedziane wielokrotnie.
Ani ja, ani Nuub nie odpowiadamy za ta dramę w pojedynkę. Odpowiadamy za to wszyscy. IMO głównie ci, którzy się tej całej dramy doszukiwali.
Możecie czepiać się mnie dalej, bo napisałam co napisałam etc. Śmiało. Tylko pomyślcie co robi gorszą reklamę CC. Garstka uwag względem jakieś prośby czy raczej 3 strony Dramy o to, kto jest zły, dlaczego i czemu należy tą osobę spalić?
I niech ktoś wreszcie to powycina -_-'


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 18:07 
Cytuj  
cyk cyk cyk cyk
*macha nozyczkami*
juz :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:20 
Cytuj  
Powiem szczerze, ze wy gracze z trzeciej fali jestescie delikatnie mowiac dziwni.

Pierwsza fala byla przede wszystkim dorosla, srednia wieku 25-30 automatycznie sprawiala, ze poziom rozmow na LSie mial jakis tam swoj poziom, nie bylo hormonalnych emo specyficznych dla nastolatkow.

Druga fala przyniosla nam takich graczy jak Lesiu, Canto, Comodo, Ancover, Zjawcia, Krzysiek, Kalcia, Vejitta, Deshter i jeszcze pare innych osob. Praktycznie kazdy z tych ludzi wniosl jakis tam swoj klimat do LSa. Naprawde bylo wesolo wieczorami, po paru piwkach, nawet jak byly dramy to z polotem. :D

Trzecia kojarzy mi z jakimis niezrozumialymi dla osob z zewnatrz dramami, zakladaniem nowych lsow i generalnie dzieleniem malych grup na jeszcze mniejsze. Wiekszosci z was nie znam, nawet nie zawsze wiem ktora osoba z forum jaka postacia gra, wiec pisze jak to wyglada z zewnatrz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:21 
Cytuj  
Cytuj:
Pierwsza fala byla przede wszystkim dorosla, srednia wieku 25-30 automatycznie sprawiala, ze poziom rozmow na LSie mial jakis tam swoj poziom, nie bylo hormonalnych emo specyficznych dla nastolatkow.

Ignored :(

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:28 
Cytuj  
Nie dziwie się, że powstały podziały i dziwne inne rzeczy, skoro 1 i 2 fali już nie ma, wiec każdy stara sie przystosować na swój sposób jak już nie ma z kim:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:29 
Cytuj  
Póki co największymi drama makerami to jest Samotnik, Kamilus oraz Shinji-kun, nawet upierdliwa i zrzędliwa jędza Loth wam do pięt nie dorasta....
Poza tym czuję sie nie kochany :( Od kiedy Kamilus, Shinji i Loth grają nie ma już więcej dram ze mną w roli głównej, gdzie wrzucaliśmy sobie na temat który serwer lepszy Fairy czy Ramuh, kto jest lepszym towarzyszem do rozmów Polak czy Włoch, jak grać nin-em (a raczej jak nie grać), podlizywania się Zjawci :( Zapomnieliście o mnie :cry:
Sidagel napisał(a):
za długa przerwa było od loldramy;)
Ja bym to wyciął wszystko :) i zrobił temat [OT]loldrama

Genialny pomysł Irrie :D Ja bym jeszcze przeniósł to do forum WoW-owców ^_^


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.