mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:07 
Cytuj  
veji dobrze pisze! piwa mu! ;p
desh nie zawsze leci za rha (caly desh :P), ale ogolnie zasada jest taka zeby tank / dd bedacy tankiem nie zostal bez supportu kiedy trzeba cos lac na dluzsza mete (drac biega sobie jak chce - podziwiam jego orientacje XD zawsze dobiegnie do runy, zawsze znajdzie ludzi XD), totez support powinien sie trzymac tankow/dd a ci majacy radar szukac mobow (ew brd o dobrej orientacji ;p)
jesli chodzi o lampy to ja glupia jestem, veji u nas to wszystko rozwiazuje ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:15 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
podejscie 1. - Kalcia > Veji > Drac > Desh > Rha = wszystkie zgasly
podejscie 2. - Rha > Kalcia > Veji > Drac > Desh = lampy Rha i Vejiego sie pala
podejscie 3. - Rha > Desh > Veji > Kalcia > Drac = win


Dla mnie wszystko jasne ale co jesli po pierwszym podejsciu nic nie pasuje po drugim tez nie :) np. kolejnosc prawidlowa to:

Rha > Desh > Veji > Kalcia > Drac.
1 podejcie Desh > Veji > Drac > Rha > Kalcia
2 podejscie Veji > Kalcia > Desh > Drac > Rha
3 podejcie Kalcia > Drac > Rha > Veji > Desh

Edit : w sumie kazda osoba moze byc tylko na 1 z miejsc wiec jeszcze jedna proba i wiadomo kto jest gdzie, czyli maks 4 proby i wiadomo

Czekam na opinie Vejiego :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:23 
Cytuj  
Opi, Anc - dobra - zróbmy tak - robimy restart w poniedziałek - niech każdy ma 4 tagi - o 20:00. Zrobimy ile się da i ustalimy co dalej robimy już in-game.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:30 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Opi, Anc - dobra - zróbmy tak - robimy restart w poniedziałek - niech każdy ma 4 tagi - o 20:00. Zrobimy ile się da i ustalimy co dalej robimy już in-game.
nie beda miali 4 tagow bo w czwartek skonczymy kolo 12 albo dalej wiec 4 tag odnowi im sie w poniedzialek po 12 + zeby miec 4 tagi na czwartek musza miec w poniedzialek 1 juz pozniej wtorek sroda i w czwartek po polnocy bede mieli. Troche to nie wygodne bo bedzie trzeba czekac az sie sie im odnowi w czwartek byc moze do bardzo pozna. Wiec nawet 3 tagi w poniedzialek jak beda wykorzystywac to bedzie bardzo ciezko. Niech chce nikomu oczywiscie nic narzucac decyzja nalezy do Anc i Opiego.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:36 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Dla mnie wszystko jasne ale co jesli po pierwszym podejsciu nic nie pasuje po drugim tez nie :) np. kolejnosc prawidlowa to:

Rha > Desh > Veji > Kalcia > Drac.
1 podejcie Desh > Veji > Drac > Rha > Kalcia
2 podejscie Veji > Kalcia > Desh > Drac > Rha
3 podejcie Kalcia > Drac > Rha > Veji > Desh

Edit : w sumie kazda osoba moze byc tylko na 1 z miejsc wiec jeszcze jedna proba i wiadomo kto jest gdzie, czyli maks 4 proby i wiadomo

Czekam na opinie Vejiego :)

Podalem nie tylko przyklad, ale i metodologie ;) Twoje podejscie jest nieco chaotyczne. Wiec bardziej lopatologicznie:

Veji - 1 (x) > 5 (x) > 4 (x) > 3 (x) > 2 (o)
Kalc - 2 (x) > 1 (x) > 5 (x) > 4 (x) > 3 (o)
Rhae - 3 (x) > 2 (x) > 1 (x) > 5 (x) > 4 (o)
Desh - 4 (x) > 3 (x) > 2 (x) > 1 (x) > 5 (o)
Drac - 5 (x) > 4 (x) > 3 (x) > 2 (x) > 1 (o)

Kazda osoba w kolejnej probie posuwa sie o jedno miejsce, chyba ze jej lampa zadziala, wtedy sie ja pomija. Po 4. probie juz wszystko wiadomo. Ja nie jestem 1, 5, 4 ani 3, wiec musze byc 2; podobnie z reszta. Napisalem ze potrzebne sa 3 proby bo w praktyce trzeba miec cholernego niefarta zeby po 3. probie nic sie nie palilo ;) ale matematycznie to prawda, po 4. probie znana jest juz kolejnosc.

Niewatpliwe STUN sie przydaje na Nyzulach, ale nie jest jakis niezbedny. Z reszta - MNK ze swoim delayem tak napierdala ze kazdy czar interruptnie :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:52 
Cytuj  
proponuję 2xWHM u was, haste to podstawa, cure to podstawa, paralyna, blindna, erase itd. to podstawy, nie ma czasu tam na używanie wg mnie SMN, chyba że macie RDMa


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:08 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
proponuję 2xWHM u was, haste to podstawa, cure to podstawa, paralyna, blindna, erase itd. to podstawy, nie ma czasu tam na używanie wg mnie SMN
Ta a DMG w krzakach o ile Opi da sobie rade solo ( z tego co mowi veji sytuacja podzialu na grupki dd + healer jest czesta ) to THF i PLD szybko zabijajacych nie widze. Jesli Wy majac DD z czolowki Ramuha z ktorych sam Veji robi wiecej dmg niz Huck+Xav
+ Simi ktory napierdala BLM lepiej niz narzeka + najlepszy chyba DD ninja na servie i Wy musieliscie sie spieszyc to ja nie widze wogole mozliwosci robienia tego po pierwsze bez blm po drugie z tak poor ( z calym szacunkiem ) DD jak PLD czy THF ( Thf daje rade grupie jak moze wykorzystac wszystkie ability)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:24 
Cytuj  
Jak ja kocham kiedy ktos mowi mi ze czegos nie da sie zrobic bo jest inaczej niz w "instrukcji".
Bylem na tych assaultach i wiem ze damy sobie spokojnie rade. Co do dzielenie sie na grupy to jako PLD/NIN sam moge stanowic taka grupe, zakladam haste belta i soluje moby z palcem w dupie bo to slabe parowy (co innego NMy).

Ja juz nie wiem z kim i kiedy mam chodzic. Chodzilem przez chwile z Lesiem i Goku i bylo super. Mam nawet laczki z lvlu 20 dzieki temu.
Jesli chcemy to robic na powaznie to zmontujmy 1 static na 2 wypady w tygodniu bo inaczej nic z tego nie bedzie.

PS
Nie stawiaj THF i PLD obok siebie jesli chodzi o DD bo to nawet nie jest zabawne... takie porownianie nie ma po prostu zadnego sensu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:28 
Cytuj  
Simi - 2x WHM to byłaby poracha na maxa :)

Ato - jeżeli porównujesz dmg THFa z dmgem PLD - to tak jakbyś porównywał dmg BLMa i WHMa.

Xav - też jestem za - dlatego chcę z Opim i Anc pogadać w poniedziałek. Jeżeli mamy to robić sensownie - to trzeba to robić regularnie w stałym składzie, 2x w tygodniu.

Na chwilę obecną mamy na 100% potwierdzone 3 osoby:
- Xav (PLD/NIN)
- Zet (SMN/WHM)
- Huck (THF/NIN)

Drakant - możesz dalej chodzić z nami?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:41 
Cytuj  
Lesiu byl chetny i ma save na lvlu 20


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:45 
Cytuj  
Veji nie robi więcej dmgu niż Huck i Xav, co z tego że zrobi 1200 na mobku który ma po 10 sekundach walki np. 15 HP ?
co z tego że mój thunder4 wlazł za 1263 jak mobek miał 1% HP ? a zacząłem castować przed vokiem ...
liczy się tempo zabijania mobków a nie kto jaki dmg robi
sami sprawdźcie kto i kiedy ma HASTE, czy ma FULL HP itd. i dojdziecie doświadczalnie czy potrzebujecie więcej powera czy supportu
u nas 4 osoby curują ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:46 
Cytuj  
Jeżeli Lesiu chciałby z nami chodzić (a Opi i Anc nie) - to skład byłby następujący:

- Xav (PLD/NIN)
- Zet (SMN/WHM)
- Huck (THF/NIN)
- Tadeush (RNG/NIN)
- Phoeniix (RDM)
- Drakant (BRD)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:50 
Cytuj  
do 100 piętra bez 1 voke'a ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:50 
Cytuj  
O jezu - to Xav weźmie PLD/WAR...Simi marudo...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:57 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Jeżeli Lesiu chciałby z nami chodzić (a Opi i Anc nie) - to skład byłby następujący:

- Xav (PLD/NIN)
- Zet (SMN/WHM)
- Huck (THF/NIN)
- Tadeush (RNG/NIN)
- Phoeniix (RDM)
- Drakant (BRD)


Rozbijasz nam statik Huck caly czas Opi i Anc chodza z nami w czwartek i Tadeush tez nie wiem czemu sie zglosil pewnie chcial wykorzystac 3 tagi bo nasz static chodzi tylko raz w tygodniu z tego co wiem nie chodzilismy 2 razy wlasnie dlatego ze mieli chodzic w poniedzialek z Wami Lesiu ma statik z tego co wiem wiec nie wiem co robi na Twojej liscie. najprostrzym rozwiazaniem byloby wziasc tych co macie rezerwowych do stalego skladu.

Simi ja mowilem o DoT wlasnie Veji w DoT solo > Huck+Xav ide o zaklad.
dmg solo THF i PLD(ze sprzetem DD) na mobkach T jest imo zblizony :P
Huck tylko mi nie pokazuj wykresow ile to nie masz % na jakims dynamisie czy gdzies bo THF solo twarza w twarz traci wiele imo.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 23 maja 2007, 15:58 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:57 
Cytuj  
Huck ja jestem z Opim i Anc a staticu czwartkowym. Na nyzule moglbym poswiecic 3 tagi onry. Sorry za zamieszanie.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:01 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Huck ja jestem z Opim i Anc a staticu czwartkowym. Na nyzule moglbym poswiecic 3 tagi onry. Sorry za zamieszanie.
Ogolnie to Statik "czwartkowy" bedzie robil tez nyzul isle + jezeli Huck zamierza zrobic statik na 2 dni i Anc i Opi odpadna to sadze ze nic nie stanie na przeszkodzie zeby statik Voliego bym "czwartkowy" i "poniedzialkowy" bo wtedy Anc i Opi nie beda chodzic w dwoch statkiach tylko w jednym Voliego. Skomplikowane to troche mam nadzieje ze sie doczytacie.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 23 maja 2007, 16:02 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:02 
Cytuj  
Ato - załóż sobie nowy wątek nt dyskusji o DD, a nie twórz tutaj OT.

Poza tym nic nie rozbijam - to ty robisz jakieś ciśnienie. Od początku Opi i Anc byli w tym statiku, więc daj im proszę możliwość wypowiedzenia się. Ja chcę złożyć stały skład - skoro Tadeush chce chodzić z nami - to jego wybór, ale tak jak napisałem - Opi i Anc byli od początku w tym składzie i oni mają pierwszeństwo w decyzji czy zostają i robią z nami, czy odchodzą i mam szukać osób na ich miejsce.

I dziękuję za troskę - ale myślę, że poradzę sobie z ich znalezieniem :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:04 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Ato - załóż sobie nowy wątek nt dyskusji o DD, a nie twórz tutaj OT.

Poza tym nic nie rozbijam - to ty robisz jakieś ciśnienie. Od początku Opi i Anc byli w tym statiku, więc daj im proszę możliwość wypowiedzenia się. Ja chcę złożyć stały skład - skoro Tadeush chce chodzić z nami - to jego wybór, ale tak jak napisałem - Opi i Anc byli od początku w tym składzie i oni mają pierwszeństwo w decyzji czy zostają i robią z nami, czy odchodzą i mam szukać osób na ich miejsce.

I dziękuję za troskę - ale myślę, że poradzę sobie z ich znalezieniem :)


Tadek juz sie wypowiedzial....
Anc i Opi tez sie wypowiedzieli.... ze moga robic tylko w poniedzialek ze wzgledu na nasz static i w naszym staticku tez sa dlugo.

Wiec nie wiem co jest dla Ciebie nie jasne.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 16:13 
Cytuj  
A kto jest jeszcze w Waszym statiku?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.