mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 11:15 
Cytuj  
drama queens ENM


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 11:16 
Cytuj  
to nie drama, to tylko posty, dramę mają w mózgach ci którym biznes pomylił się z funem (lub na odwrót)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:00 
Cytuj  
Po pierwsze jak ci się nie chce tłumaczyc na angielski Zjawciu to wogóle nic nie pisz skoro jesteś Pixies members ale "ci się nie chce".

Po drugie- każda rzecz punktowana w Pixies to LS event.

Po trzecie- nie padło słowo na Lsie że idą "farmować" behemotha. Po fakcie sie dowiadujemy, że nasi ludzie zdobyli dwie skóry przy współpracy z DH (nie jedną Maxii- jak widać nie jesteś w temacie więc po co się wypowiadasz). Nie zauważyłem aby do walki zdjeli perły, nie zauważyłem aby prostestowali jak im przyznano punkty. W związku z tym byli tam jako Pixies i jako Pixies zdobyli synthesis materials a do tej pory synthesis materials były przesyłane do LS Funda.

Lesiu dokładnie wiedział co jest grane, ba zgodził się na warunki DH- DH dostaje D.Ring jak dropnie a Pixies dostają całą resztę. To, że robił koło dupy fundowi już wcześniej z arabami pozostawie bez komentarza.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:05 
Cytuj  
Dla mnie sprawa jest prosta, albo puknty albo kasa. Koniec dyskusji, sami powinni zdecydowac co chca. Na pewno nie powinni dostac jednego i drugiego.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:09 
Cytuj  
Jeden czy dwa hide nie zmienia faktu a loting rules bylo inne bo vinto na LSie pisał wtedy ja pomagalem krisowi zdobyc testimony z coldem wtedy pozatym u was było wtedy 6 osób na LSie wiec chyba rzcej wiecej wiem w temacie a to że dostali punkty to wasza sprawa nie chcą oddać hide to weżcie punkty i po sprawie. Ja tam pamietam jak w DH zawsze po behemocie aka rozdawal kase za hide każdemu od zaraz, a z synthesis materials zawsze craftowali sprzet i rozdawali za punkty do LSa no ale wszędzie jest inaczej pozatym pozatym co się ich czepiacie sprzedali nam KB za dropy we własnym interesie nie w pixies.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:17 
Cytuj  
Well, imho problem leży w tym, że jeśli zatrzymaja kase, to dropy z każdego następnego Behe, na którym nie będzie żadnego sacka, ludzie będą sobie splitowac ~_~ A drama jest po to aby do tego nie dopuscic ~_~; Reguły są jasne i nie powinny byc naciagane ; p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:37 
Cytuj  
No tak to już bywa desh po to są sackholderzy żeby pilnować przestrzegania rulsów nie ma sacka to tak jak w życiu nie ma policji to średnio przestrzega się prawo.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:45 
Cytuj  
No, ale nie można winić sacków, że nie robią sobie dyżurów czy czegoś lol, żeby zawsze jakiś był na lsie ; p A jak chca dopilnowac rulesow na forum, to ich mieszają z błotem, oskarżają o Bóg wie co etc...


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:47 
Cytuj  
lol mowisz o dexy i jego SECRET CHARACTER?


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:49 
Cytuj  
Maxii sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że to tylko drama o 1-2 hide`y a teraz aby przestrzegac zasad. Otóż dokładnie o to chodzi, aby trzymać się ustalonych zasad, które wcześniej wymieniłem (kilka postów wyżej) to okazuje się że bez sensu, a w chwilę później "po to są liderzy..."

Był sackholder na LSie jak poszli na Behe/KB (ja), nie padło słowo na LSie ani w tellu, że biorą loot dla siebie a nie chcą punktów. Po prostu Lesiu jak zwykle próbował zarobić kosztem LSa, taki z niego cwaniaczek.

Zresztą chyba jestem jednym z niewielu, którzy chcą aby zasady były przestrzegane- Denon nie widzi problemu aby sobie cwaniakować kosztem funda no ale to jego sprawa widać po RB się niczego nie nauczył. Lesiu uważa, że może sobie łamać zasady jak chce, brać LS Funda na co chce "dla dobra LSa ekhm Wlegs ekhm byakko seals". No ale Opi sie z tym zgadza więc luz, siądę sobie z boku i popatrzę jak Liderzy których nie ma albo mają Ls w dupie będa próbowali przywrócić porządek. Ja skończyłem się udzielać z dniem dzisiejszym^^

O Lesiu się odezwał, szkoda że nie na Pixies forums.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 24 maja 2007, 12:53 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:50 
Cytuj  
Desh ja też jestem za tym żeby wszyscy którzy campią w nocy coś i wygrywają loty w których są materiały do syntez rano jak tylko wstaje LSFundHolder przekazali mu w milczeniu wszystko co zdobyli żeby cały śpiący LS w tym czasie mógł się upajać w dobrobycie którzy zapewniają mu oszuści którzy nie raczyli nikogo poinformować o własnych inicjatywach bo leniuchom się nie chce zbadać kto i kiedy co robi na LSie o ile nie jest to oficjalny event, jakoś trzeba zmotywować nocnych graczy i najlepiej dać im punkty za które będą mogli coś mieć

kota można obracać na milion stron ogonem


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 12:52 
Cytuj  
No widzisz desh tak smo nie możesz ich winić ze sobie splita zrobili nie ma sacków to nie ma eventu pozatym z tego co słyszałem oni i tak punktuw za KB nie dostali wiec nie wiem o co się czepiacie nie chcą punktów wolą kase proste.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 13:16 
Cytuj  
bo to szkoda komentowac ten post jedynie sie mozna smiac. jakby napisal ze kupuje gile to moze bym mu uwierzyl. spoko nich kupuje sprzet za kase z ls funda a jak chce zeby ludzie tak nie mysleli to niech napiszejak sie ten char nazywa zaloguje sie na niego i wysle komus tella bo to co napisal jest smieszne.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 14:43 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Lesiu uważa, że może sobie łamać zasady jak chce, brać LS Funda na co chce "dla dobra LSa ekhm Wlegs ekhm byakko seals". No ale Opi sie z tym zgadza więc luz,


I tu sie z toba zgadzam w 100% bo uwazam, ze kilka osob doslownie kupilo sobie dropy z Kirina za kase z LS funda... rownie dobrze mogli wziac szmal i dac tym leszczom dracym ryja w White gate ("Do you need Kirin's Osode? Buy?"). To byl zwykly fraud i tyle. Tyle ze to nie Lesiu byl glownym kupujacym :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 14:55 
Cytuj  
btw - ta sprawe trzeba wyjasnic - byakko seal nie byl kupiony za kase z LS funda - Lesiu pozyczyl kase na byakko seal ode mnie i Zeta - Lesiu nam oddal kase a nie LS fund, wiec to raczej ludzie ktorzy wtedy dosatali dropy z kirina powinni oddac Lesiowi kase bo gdyby nie ten seal to nie byloby kirina


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 15:13 
Cytuj  
Dlatego napisalem ze to nie Lesiu kupowal :)
Bo kupiony zostal nie jeden seal a wiecej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 15:24 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
No ale Opi sie z tym zgadza więc luz, siądę sobie z boku i popatrzę jak Liderzy których nie ma albo mają Ls w dupie będa próbowali przywrócić porządek.


Celowo sie nie wtracam, bo ostatnio mi zarzucaliscie, zreszta calkiem slusznie, ze za malo gram zeby wiedziec co sie na LSie dzieje.

Ze swojej strony moge zagwarantowac Pixies nie

rozwalenie perelki, zadnych emodram z mojej strony nie mozecie sie spodziewac. Fund tez jest w bezpiecznych rekach, bo mam dosyc swojej kasy (nawet po skonczeniu relica cos powinno mi zostac).
Generalnie to mi tylko ciazy ta kasa, bo nigdy dokladnie nie wiem ile mam swojej. Mysle nad wybraniem jakiegos skarbnika, ale bedzie musial to byc Polak i osoba do ktorej konta nie maja dostepu osoby trzecie. Po przygodach Samadama trzeba miec naprawde ograniczone zaufanie do ludzi.

Niestety slabym jestem liderem jesli chodzi o organizacje eventow ostatnio, ale to pewnie glownie przez brak motywacji - nie potrzebuje z HNMow ZADNYCH itemow. Punkty zbieram zupelnie bez celu. Oczywiscie staram sie pojawiac co jakis czas na eventach, ale jak mam wybor piwko na plazy czy setenego fafnira to niestety wybieram piwko (choc Faf bylby pewnie zdrowszy). :wink:

Moje statnowisko jest takie: zasady sa swiete i jak ustalamy, ze dropy z okreslonych eventow ida do funda to ida.
Tego KB jednak traktuje za sytuacje wyjatkowa, bo to tak naprawde byl KB DH. Bez DH moglibysmy na nim tylko efektownie wipnac.
BARDZO zaluje, ze to nie byl KB Pixies, bo mielismy pierwszy claim w historii... :evil: Szkoda, ze pora byla taka popieprzona.
Jesli chlopaki postanowili podzielic sie lupem od DH to oczywiscie nie powinni dostac punktow za to. To oczywiste.

Jeszcze jedna sprawa: nie uwazam, ze dyskutowanie spraw pixies tutaj, po polsku jest zle. Nie kazdy potrafi wyrazac swoje mysli po angielsku tak dokladnie jak po polsku. Poza tym po kazdym poscie na forum pixies mozna sie spodziewac pieciu pod rzad postwo Enoikosa, kazdy wielkosci noweli. :D Trudno sie potem odniesc do wszystkich kwestii nie poswiecajac pol dnia na siedzenie na forum.
Fajnie jakby osoby nie bedace w pixies powstrzymaly sie z komentarzami, ale to tylko takie pobozne zyczenie.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 15:30 
Cytuj  
komentowac nie bede ale mam propozycje:

Cytuj:
Mysle nad wybraniem jakiegos skarbnika, ale bedzie musial to byc Polak i osoba do ktorej konta nie maja dostepu osoby trzecie.


me? :D :wink:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 15:39 
Cytuj  
Op - przerzuc kase z LS funda na alta i bedzie spokoj bo bedziesz wiedzial ile kasy masz swojej a ile jest w fundzie :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 15:41 
Cytuj  
i pozniej go SE zbanuje za RTM activities lol


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.