mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 10:57 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Nastepnym razem przy dystrybucji cellsow, proponuje nie trzymac sie utartego toru typu Kyuu > Esp > Veji bo pod koniec wyszlo tak ze np Opi byl caly goly.


No to prawda, mialem chyba tylko bron i bizuterie. :) Jesli mialbym cos sugerowac to proponuje ustawienie mnie wyzej w priority w poczatkowej fazie walki, kiedy moge robic porzadny dmg rownoczesnie tankowac moby w stylu bomb. (Nastepnym razem wezme wiecej hi-potow).

Pozniej wydajnosc monka wyraznie spada, tankowanie tez sie nie sprawdza i nie warto w niego inwestowac kosztem tankow i innych DD.

BTW W jedna z sobot czerwca bede mial impreze piwna i mnie nie bedzie, w pozostale bede na 100%. Generalnie ten termin mi odpowiada.

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 20:17 
Cytuj  
To ja tylko jedna uwaga ;p
COR prosi o hp limit unlock, dlatego, ze potem idac dac glupiego rolla meleesom ginie sie po jednym aoe ;p
No i z cellsami byl chaos, pomimo tego, ze Desh mowil jak ludzie maja lotowac.
Co do bidowania, to warto ustalic cos zwiazanego z posiadanymi itemkami, zeby nie bylo tak, ze ludzi kisza punkty na tier3 lol


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 14:48 
Cytuj  
Wrzucilem na GP troche infa o poszczegolnych remnantach, przeczytajcie plz (i tak nie przeczytacie).

Tutaj wrzucam link jak wygrac z LBC w 10 osob, bez armii BLMow :]

http://lordwafik.livejournal.com/23680.html

To tez przeczytajcie (i tak nie przeczytacie).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 15:00 
Cytuj  
Skoro wiesz, ze nikt nie przeczyta, to po co sobie posty nabijasz! (I tak nie przeczytałem! =P)


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 15:01 
Cytuj  
"Join'ąłęm" do SalvageExplorers - dopiszcie mnie plz.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 15:23 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
"Join'ąłęm" do SalvageExplorers - dopiszcie mnie plz.


Same


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 15:51 
Cytuj  
Bym się zapisał... ale jak patrzycie na takich typów jak ja, którzy mogą być a może ich nie być, bo ja ostatnio nie siedzę wiele w FFie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 17:06 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
http://lordwafik.livejournal.com/23680.html


Ten sam post sobie wrzucilem w forum dla oficerów jest dobrym materiałem na strategie na bossa ale wymaga troche modyfikacji^^

Huck co do dodania nie chcem być tym co cię poinformuje ale jak napisałeś deshowi jak się pytał ciebie o salvage, że w soboty nie możesz to żesmy wzieli wtedy kogoś kto był chetny i miał czas przed pierwszym runem teoretycznie znaleźliśmy 18 osób... więc puki co musisz poczekać aż ktoś odpadnie chociaż nie liczyłbym za szybko bo sami hardkorowcy są^^

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 19:16 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Vejitta napisał(a):
http://lordwafik.livejournal.com/23680.html


Ten sam post sobie wrzucilem w forum dla oficerów jest dobrym materiałem na strategie na bossa ale wymaga troche modyfikacji^^

Huck co do dodania nie chcem być tym co cię poinformuje ale jak napisałeś deshowi jak się pytał ciebie o salvage, że w soboty nie możesz to żesmy wzieli wtedy kogoś kto był chetny i miał czas przed pierwszym runem teoretycznie znaleźliśmy 18 osób... więc puki co musisz poczekać aż ktoś odpadnie chociaż nie liczyłbym za szybko bo sami hardkorowcy są^^
:((((((( dlaczego ja mam taki nie fart d tych terminow :(((( kurwa nawet dynamis na ktory czekam z 2 miechy update kurwa mac to jest chore :( Salvage to jest jedna z rzeczy ktora zajebiscie chcialem robic :((((((( kurwa life is brutal


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 19:41 
Cytuj  
Ta strategia o tyle mi sie podoba ze pokazuje ze na hardkorowych mega bossow niekoniecznie trzeba rzucac zastepy BLMow.

Ponadto od jakiegos czasu zauwazylem ze Salvage to niekoniecznie zabawa 18-osobowa. W praktyce 18 osob wcale szybciej nie zabija, zwlaszcza ze czy jest 18 czy 12 osob limit cellsow jakie sa dostepne w danym remnants jest i tak staly. Nie da sie wszystkich ubrac, a wiecej osob powoduje rozwarstwienie dystrybucji i przez to oslabienie wszystkich.

Co do taktyki Wafika, mozna by ja ogolnie wykorzystac, dystrybucja cellsow wydaje sie calkiem uniwersalna dla wszystkich lokacji. Ja, np. juz wiecej nie chce brac pierwszy weapona - NIN lub MNK powinni wziasc imo, maja wyzsze eva, NIN ma scapowany parry, MNK niezly guard i counter, o wiele lepiej beda sie sprawowac z bronia niz ja, a juz na pewno nie beda hi-pot sink jak ja z Ridillem, moim niskim eva i parry. To co bym zmodyfikowal u Wafika to magic , najpierw dalbym RDMowi, potem BRDowi zeby gral paeony przy kolejnych Wamourach. Ostatni przypadlby NINowi, 4 magic z Flanow na 2. pietrze zostawilbym na slot NMa, w ten sposob po 2. pietrze mielibysmy 11 osob z magia. Wzialbym tez west route zamiast east na 2. pietrze. Magic i Abbility mozna dostac z gearow na 3. pietrze, SJow juz nie. Co do bicia LBC, jesli mielibysmy ze 3 BLMow, mozna by np zrezygnowac z jednego melee, tak zeby tylko NIN i MNK albo NIN i WAR go bili, zwlaszcza ze bedziemy mieli RNGa i CORow ktorzy beda w niego strzelali, MNK moze zawsze Chi-Blastowac. Galen powinien przychodzic PUPem i wysylac kukle, podobno jest super na takie walki. Tak naprawde Mega Boss to kwestia umiejetnego krazenia wokol niego, zeby nie stac na wprost i nie prowokowac do Homming Missle. Najwiekszym problemem imo jest brak Phalanx II, chyba zaden RDM tego nie wymeritowal, a chociaby jedno PII bardzo ulatwiloby run.

Osobiscie jestem przeciwny taktykom w stylu BLM/NIN, raz ze nie mamy duzo BLMow, dwa, ciezko bedzie wyekwipowac i BLMow i melee w takim czasie aby miec jeszcze buffor na walke. Lepiej wyekwipowac dobrze mniej osob niz gorzej wiecej. A jesli uda sie zminimalizowac efekt Homming Missle walka i tak bedzie dosc prosta.

No to tyle na razie, ciagle mi cos do glowy przychodzi, dam znac jak ten metlik skompiluje ;p

Aha, trzeba dodac 2. termin, nie ma co sie ludzic ze z jednym bedziemy zdobywac szybko jakiekolwiek sety. Drugim terminem moze byc nawet niedziela, wazne zeby byl. I ustalmy w koncu rulesy!


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 23:28 
Cytuj  
lol veji nie mamy duzo BLMów ja pamiętam że jest 5ciu(Simi, Urza, Mantis, Justrich, kosmo) oczywiscie mają inne joby. Pozatym BRD to jest najmniej przydatnym jobem na salvage bez urazy, jeden jak bedziemy robic mega bossa wystarczy a normalnie raczej nie potrzebni... chociaż w bhaflau remnants szybko sie odblokowuje idac west na pierwszym piętrze ranged slot wiec i instrumenty szybko dostaje(ale w innych remantach juz nie jest tak dobrze sam bylem pare razy na salvage BRDem i raczej malo daje jeden song). Co do tego drugiego piętra poszliśmy east z dwuch powodów pierwszy east sa stat celle a drugi ze sa scorpiony a nie latające wamory kture mają (true sight jak dobrze pamiętam przez co trzeba by czyscić całą droge do teleportu a przynajmiej z wamory) tak w sumie to jest obojętne czy east czy west bo potem na 3cim pietrze mozna iść tam gdzie dropuje to czego brakuje. Co do NMa od duplikowania celli niestety slot nie jest zaznaczony na mapie i nie zawsze jest up podobno + jedna osoba musiałaby wcześniej lotnąć celle te kture będzie trzeba i by trzeba namierzyć gdzie jest slot... Co do drugiego terminu to trzeba popytać ludzi bo jest środa piatek i niedziela z otwartych terminów...+ trzeba się też dowiedzieć czy każdy bedzie w stanie uzbierać 4k punktów na wejście żeby się nie okazało że ludzie nie bedą mieli na wejściówki. No i prawda w mniej osub się lepiej robi salvage bo można wszystkich ubrać ale to tylko w Bhaflau Remnants tak jest w innych zonach lepiej jest mieć wiecej ludzi i po paru mobkach jak juz ludzie maja broń to najlepiej sie dzielić na 2 grupy i farmować odpowiednie celle ale bede pisal o tym przed odpowiednimi runami na forum na GP.

No i dzisiaj drac wpadł na bardzo dobry pomysł żeby wprowadzić osobno punkty na tier1 tier 2 i tier3 itemy + min polowe punktów trzeba bidować co zagwarantuje że nie bedzie lotwhoringu...jeden z lepszych pomysłów jak narazie.

Vejitta napisał(a):
Najwiekszym problemem imo jest brak Phalanx II, chyba zaden RDM tego nie wymeritowal, a chociaby jedno PII bardzo ulatwiloby run.


W sumie nikt nie merituje tego bo mało przydatne zwykle jest chyba że często masz PLD tanka no i w Bhaflau Remnants w miejscu gdzie dropuje magic mieliśmy już chyba jednego tanka albo niedługo potem.

PS. co do broni to MNK juz robi spory dmg od początku powinni dostac tak jak piszesz tankowie co maja wysokie eva i dd co nie maja H2H skilla potem moze mnk ale i tak bardziej dd z H2H przed MNKiem. Wczęsniej było ustawione na największy dmg output. Nie wszyscy mieli HP i MP odblokowane te celle powinny mieć wyższe priority przy farmowaniu musze zobaczyć co je dropuje i będzie trzeba więcej tego ubić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 08:07 
Cytuj  
Ja Phalanx 2 mam, tylko, ze lv1... ^^;; Ale kurde nie mam narazie AP zeby robic salvage serio :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 08:52 
Cytuj  
I tak nie ma znaczenia czy masz 5 BLMow czy jednego skoro nie wyekwipujesz ich w odpowiednim stopniu, bo wiekszosc cellsow zezra melee ktorzy napedzaja caly run na poczatku. Ja szukam taktyki ktora pozowli bic mega bossow z melee przede wszystkim dlatego ze to oni zazwyczaj sa najlepiej wyekwipowani. Inna sprawa ze BLMi na LBC, to malo dobry pomysl, bo Homming Missle odpala sie w dwoch przypadkach, jak hate ma osoba ktora jest na wprost, badz jak hate sciagnie osoba ktora jest daleko.
Nie rozumiem tez po co kombinowac na sile, skoro mamy podana taktyke na tacy, prosta, latwa i przyjemna. Mamy NINa, mamy MNKa, mamy DD/NINow. Wiecej BLMow to tylko lepiej, ale opierac na nich dmg stworzy nam obraz walki jaki mamy na ostatnich 20% Ultimy na Limbusie. Oni stosowali Phalanx II przy Mega Bossie zeby zminializowac dmg z AoE i HM, a nie bo mieli PLD. Nie jestem RDMem, ale osoby ktore Salvage rozwalaja pisza ze PII jest tam bardzo przydatne, nie wiem wiec jak z tym mozna polemizowac skoro, zaden RDM u nas tego nie ma i nie mial na Salvage :roll:

Slot byc moze da sie namierzyc przez drzwi. Trzebaby to sprawdzic.

Z reszta - jak wymyslisz cos konkretnego to dopiero wtedy bedzie mogli cokolwiek porownywac i dyskutowac.

Nie ma co klasc na poczatku nacisku na hp celle, co z tego ze odblokuje sobie hp jak nie bede mial jak dopelnic paska, tylko rest, a to trwa wieki. Bez magii HP na niewiele sie przyda.

Co do terminow - sroda odpada, bo Pixies ma sea, piatek wieczor od biedy moglby byc, ale jakis pozny, 22. najwczesniej. Niedziela moglaby byc dobrym terminem. Jako ze mamy NA graczy to nei mozemy tego robic za bardzo w srodku dnia, a wydaje mi sie to nietakim zlym pomyslem... I jeszcze Einharjar dochodzi :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 10:55 
Cytuj  
AoE i tak czy siak będzie trafiać bo od 70% LBC sie zaczyna obracać pozatym Bind i ławtwo bedzie o AoE na tym stopniu bossa a BLMi mogą sie rozproszyć po pokoju i nawet jak zbiorą AoE to latwiej leczyć jedną osobe niz 6 meelsów + boss spamuje TP i pewno zdarzy się ze odpali pod wpływem masywnego nabijania mu TP z 2-3 AoE pod rząd pozatym jak bedziesię robiło bossa to można ubrać kluczowe osoby najpierw i nie bedziemy tracić czasu na 4tym pietrze co daje ok 100min farmowania samych celli bez bawienia się w popowanie NMów + nadchodzi nerf. Co do Phalanxa to mało kto go używa wogule zreszta veji sam masz SMN i pewno prawie nie uzywałeś Diablosa Phalanxa AoE to jest taki sam efek jak PhalanxII lvl2 RDM, dlatego piszą o phalanxie bo massywny spam AoE sciąga cienie ekspresowo i się tankuje obrywając ciągle to te minus ileś tam dmg od każdego uderzenia po 30-40min walki robi się z tego duża liczba. W sumie z tego co pisze to wynika, że PLD/NIN byłby najlepszym tankiem na tą walke i w sumie tak jak na ultimie nie za dużo meelsów bedzie dobrze działało a BLMi głuwnie bedą tylko burstować i ograniczać się ze stunowaniem do minimum bo buduje resisty na stun. Pozatym ta ich taktyka oparta na meelsach zakłada, że wipna juz widze masse chetnych do wstawania wrzucania rr zapuszczania dota i padania na ziemie i tak aż wszystkim zejdzie weakend. Najlepszym pomysłem jest to że BLMi moga robić znacznie wiekszy dmg niz meelsi z mniejszym nabijaniem TP bossowi mogą stać tak że tylko jeden max 2ch BLMów znajdzie się w zasiegu AoE jak już zbiora hate i ogranicza spam TP ataków bossa zresztą było widać jak chariot spamował TP ataki.
Co do terminu też można rozważyć np. niedziele 2xwypad 1przed JP midnight i drugi po a potem możecie jeszce upchnąć einherjera i tylko jeden dzień bedzie zajęty a nie 2 czy 3.
Co do hp/mp celli nie chodzilo na poczatku ale ostatnio bylismy na 4tym pietrze a polowa ludzi nie miała hp i tylko desh mial mp...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:16 
Cytuj  
moglibyśmy mieć drugi termin na salvage zamiast poniedziałkowego limbusa ?
chcemy przecież chodzić częściej na salvage po to żeby zwiększyć szanse na zebranie sprzętu w którym będzie się/ktoś będzie chodzić w grze praktycznie w każdych warunkach a większość limbusowego szitu zazwyczaj służy do specyficznych zadań w grze

poza tym dochodzi kwestia kasy którą każdy będzie mógł przeznaczyć na medsy i najważniejsze rr

wg mnie jest tyle chętnych osób na salvage że do rulesów proponowałbym dopisać jakiś punkcik że kto na każdych dwóch kolejnych salvage nie będzie mieć rr i będzie czekać na raise od whma więcej niż np. 4 razy (poza walkami z bossami) ten powinien nie mieć możliwości lotowania żadnego itemu typu sprzęt przez np. 6 kolejnych runów lub niech spada do innych grup/statików salvageowych
wiem że to skomplikowane i cieżkie w kontroli ale bardziej dla mnie uczciwe jest że jakikolwiek nawet szczątkowy sprzęt trafiać będzie do ludzi którzy na 100 minut hardcoru nie leżą przez 35-50 minut tylko przez np. 5, może to wywoła poczucie ostrożności, użycia potionów, rr, odsuwania się, odwracania się, odchodzenia itd. wtedy kiedy trzeba a może i nie, każdy przecież wie że przez pierwsze kilkadziesiąt minut np. mag się nie przydaje do niczego i ciężko byłoby sobie wyobrazić sytuację że w momencie kiedy ma się przydać to leży (musowo poza alliancem)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:21 
Cytuj  
Po to ma byc 3 WHMow zeby bind zdejmowac instant. Nie wiem skad ci sie wzielo 6 meleesow, ja pisalem o 2, gora 3 (w tym NIN tank). Zombie ktore oni podaja to jest ewentualnosc a nie czesc taktyki, taka ewentualnosc trzeba uwzglednic w kazdej taktyce jesli mysli sie o wygranej. Po to chcemy bic LBC, zeby hate byl non stop na melee i nie bylo sytuacji ze sie nagle LBC wyrwie z tanka, poleci w BLMow i uzyje HM albo czegokolwiek innego - 4 z 5 naszych BLMow to Taru, rasa na dwa ciosy. Nie ma co porownywac tej walki do Ultimy, Ultima nie ma takich hate reset akcji.

Chariot spamowal ataki bo rzuciles mase melee bez zadnego TP, przez to DoT polecial na leb na szyje, a padlismy tak szybko bo ludzie ktorzy normalnie atakuja z daleka postanowili sie do Chariota przytulic. Jak tak mielibysmy walczyc z LBC to nawet z 10 BLMami bysmy dostali po dupie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:38 
Cytuj  
Simi co do rr i potionów to jak robisz assaulty to tego sporo wypada więc raczej każdy powinien mieć... ostatnio było prawie dobrze + reraiser i hi-reraiser sa rar i zajmują miejsce w inventory do tego dochodzi instant reraise scroll za CP i to są jedyne 3 itemy jakie można mieć na początku zwykle się nosi jeden ale ostatnio niekturzy padli 2 razy na początku zanim magic dostaliśmy (trolla i wamory trzeba było dopiero po tym jak magic dostaliśmy bić)... Takie rzeczy cięzko nadzorować niestety i czasami sie też zdarza zapomnieć zabrać. Bardziej obowiązkowe mogą być oile i prismy dla wszystkich na niekturych runach + idzie nerf i moze bedzie łatwiej zobaczymy.
lol veji obejrzyj tego ich posta rozwalili LBC 2-3 razy i za każdym razem robili zombing+ LBC sskoro się nie obraca to i sie za bardzo nie rusza więc ci tak na magów nie poleci zaraz a instatnta nie bedziesz miał sciągniętego BInda przy takim spamie AoE jak oni tam mieli co 7 sek musiałbyś mieć tyle samo meelsów co WHM i RDMów, co do chariota desh pisał zeby oszczędzić tp i 5 osób miało 200-300TP na chariota a ci co nie czytali loga nie mieli...


Ostatnio edytowano 5 cze 2007, 11:44 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:42 
Cytuj  
Poniedziałkowy termin dodatkowy byłby super. :) Zresztą już kiedyś mówiłem, żeby ograniczyć limbus, na rzecz Salvage.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:43 
Cytuj  
To nie takie proste, mamy ludzie w Limbus ktorzy sa w Salvage i takich ktorzy nie sa. Ja osobiscie chetnie bym w ogole zrezygnowal z Limbusa, ale nie ma kto mnie zastapic w prowadzeniu tego.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 12:05 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
To nie takie proste, mamy ludzie w Limbus ktorzy sa w Salvage i takich ktorzy nie sa. Ja osobiscie chetnie bym w ogole zrezygnowal z Limbusa, ale nie ma kto mnie zastapic w prowadzeniu tego.


Ci którzy chcą to jeszcze robić? :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.