mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 670 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 17:03 
Cytuj  
To nie tyle co niechcę płacić. Po prostu Black zakończyła etap liceum i czas zacząć powoli zarabiać nie tyle na abonament (i tak lwią część ja opłacam) co na siebie. Ja też wyjadę na wakacje ale jako, że Black może już teraz (ja mam studia jeszcze) to jedzie. Takie czasy...

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 17:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mogą chodzić jako rezerwowi w grafiku (jeśli chodzi o ENMy). Silno stoi przy misji z Minosem - można mu pomóc. Nie wiem jak ten drugi czy w ogóle ruszył - jeśli nie to stoi na początku promów...


Sluchaj to ze sie poprztykales z Samo to szczerze mowiac je*** mnie to. Ale z laski swojej wpis pokroju
Cytuj:
Ten drugi
to lekki brak szacunku.
Wiec jak cos do niego masz to po prostu to napisz ze go tu nie chcesz ale bez takich tekstow sa tutaj ludzie ktorzy maja z nim dobry kontakt i dla ktorych najazd w tym stylu jest traktowany jako obraza osobista (np ja) Poza tym, pisz otwarcie a nie polslowkami. Co z tego ze stoi na poczatku promow? To znaczy tylko tyle ze musi je zrobic. Z tego fragmentu twojej wypowiedzi nic nie wiem na temat tego czy ci Samo tam pasuje czy nie.
Last but not least: od kiedy osoba z zewnatrz wybiera czy bedzie wewnatrz statika? To tak jakbys stwierdzil ze jestes w Pixies wogole nie pytajac o pozwolenie. Poczekaj az reszta sie wypowie.

Cos czuje ze bedzie jazda za tego posta ale zawsze bylem szczery i mowilem co mysle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:06 
Cytuj  
Powiem tak- mi wisi czy samo będzie czy nie będzie - o ile nie będzie mi w paradę wchodzić. Jak będzie chciał strzelać emodramy to zostawię go w tyle. Hmmm myślałem, że od jakiegoś czasu jestem już osobą z wewnątrz... Pomyliłem się? Od początku łaziłem tyle razy na wszystko ile razy było to potrzebne. Teraz ostałem się jako jedyny WHM, którego z tej okazji będę musiał doprowadzić do kolejnych lvli.

Żeby nie było półsłówek - samo potrzebuje? ok - ale jak będzie miał do mnie rzuty w TRAKCIE runu lub będzie mnie najzwyczajniej w świecie dalej podburzał (tak jak w poprzednim staticu, w którym się znalazł) to ja odchodzę.
Teraz pytanie kompletnie formalne. Po co 2x PLD do statica copowego?
I czy pozostaje to jako static copowy czy ENMowy?
Nie chcecie mnie inside to napiszcie to teraz i tutaj.

Jeżeli zostaję to moje warunki są banalnie proste. Na wszelakie runy osoby muszą iść przygotowane. Jeden mag nie zdoła wszystkich snk'ować i invisiblować. Osoby z obecnego składu to rozumieją.

P.S. to on właśnie kiedyś rzekł, że na żaden run ze mną nie pójdzie.
A co do braku szacunku - dla niego nie mam żadnego szacunku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:14 
Cytuj  
nowa drama?:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:14 
Cytuj  
"Najlepszym wojownikiem jest ten, kto zdoła wroga przemienić w przyjaciela. " Go Go Go Tarutaru !!!!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:15 
Cytuj  
Jaka tam drama? ;)
Zadecydujcie - mam być w staticu czy nie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:03 
Cytuj  
Dobra nie miej szacunku ale jakas kultura musi byc nvm w tej kwestii. Jak bedzie strzelac "LOL EMO DRAMA" to sam go wyprosze. Bo robic to moge i 100000x pod warunkiem ze nie bede sie wku***** przez ludzi.

Super ze chodziles i nie mam ni nic do zarzucenia w tej kwestii. Ale to reszta powinna zadecydowac i wku**** mnie fakt ze wszyscy siedza cicho a tylko ja wyrazam swoje zdanie. A pozniej bedzie ze Zang stwierdzil. Ludzie wasz statik wiec wypowiedzcie sie.

2xPLD do statica w sumie do niczego niepotrzebne. Ale jak mowie moge to robic kazdemu kto bedzie chcial. Moze byc jeden PLD moze byc dwoch moze byc i dziesieciu a moze nie byc wcale.

Osobiscie moge zwolnic miejsce na misje dla PLD i zmieniac sie na drugi run np z Piterem czy Dasimem czy kimkolwiek innym bo wiem ze PLD tutaj sie bardziej przyda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:06 
Cytuj  
Prosta piłka... Głosowanie 5 osób.

Czy kamilus wchodzi na miejsce Blacklady jako WHM?
Za/Przeciw.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:15 
Cytuj  
/

I od razu ustalmy jedną rzecz: mozna zrobic komus jakis dany etap copa ale ENMy sa nasze.


Posty: 42
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:42 
Cytuj  
Ludzie wyluzujcie. Z Kamilem już łazimy od jakiegoś czasu i całość idzie gładko. Jako że Black wyjeżdża Kamil wchodzi za nią i już, sprawa oczywista. Słuchajcie - na wakacje pewno zrobię sobie przerwę od Finala, Silny czy Samo może wtedy śmiało wejść na moje miejsce. Nie wiem czy tylko lipiec odpuszczę czy sierpień też, zobaczymy jak sie urlopy rodzince ułożą. W każdym razie potrzebuje odpoczynku, od Finala również :wink:


_________________
Dasim BLU

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:00 
Cytuj  
Mnie chodzi tylko o to żeby nie było że ktoś Kamila nie chce a tego nie mówi. Skoro ma być to znaczy że każdy musi ten fakt akceptować, a nie że będzie później jakieś pi********* że co on robi.

Na razie 2/5, trzy głosy pozostały.

I zacznijcie wreszcie wyrażać swoje zdanie otwarcie, a nie po kątach. (tego sobie z palca nie wyssałem tak niestety jest)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:17 
Cytuj  
Laził i niech łazi, ja za.
Co do silnej to oni chyba robią teraz od nowa postaci i olewaja stare.
J przerwe na pewno robie ostatni tydzien lipca->1 sierpnia bo mam urlop :)

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:22 
Cytuj  
Z checią pochodze z Kamilusem dalej.
Więc jestem za.
Zróbmy w końcu dalej trochę COP .. tak do Diablosa przynajmniej potem mozna trochę odpuścić , bo pewnie ja tez trochę mniej będę grał w Lipiecu i Sierpniu....


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:29 
Cytuj  
Wiec raczej You Are Welcome, a co do CoPa --> spieszy sie gdzies? prawda taka ze ja na Diablosa za cholere nie jestem przygotowany, macie jakis sensowny equip? ostatnio przeciez byla rozmowa aby sie przezbroic...

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:58 
Cytuj  
Jak już mówiłam - mnie pomaganie nikomu w CoPach nie przeszkadza. Jeśli ktoś chce iść, a ja mogę pomóc to pójdę, czemu nie? (A PLD się przydadzą, do farmienia itemków na przykład. ;) ) Kamilus w statiku "może być", marudzi, ale jakoś przeżyjemy, ne? >: P
Mój NIN nie ma aż tak tragicznego equipa, tak mi się przynajmniej wydaje, ale lvl ma nieodpowiedni, dlatego, kiedy ustalimy termin Diabolosa, będę musiała się nim zająć (ENMy też służą do expienia NINa). Chyba, że ma iść THF to zawsze i wszędzie.
Diabolos teraz czy później... Można spróbować teraz żeby ocenić swoje szanse na przyszłość chociażby. :D Pass chyba nie przepada, expa się nie traci?


_________________
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 07:48 
Cytuj  
Czy ja wiem Freyah czy "Kamilus marudzi " ?
Co wy tak narzekacie na Kamilusa.
Ja tam nie wiem co się go czepiacie. Wydaje mi się że każdy trochę marudzi a on pewnie najmniej. Właściwie to on "organizował" nasze wypady. Był zawsze najlepiej przygotowany. Miał medsy , pomagał dojść , kupował jedzenie i medsy bo ... nie mieliśmy miejsca albo gili albo .....itd . Każdy narzeka a nie widzi ze sam nie jest lepszy. Blackie nie ma miejsca w plecaku na medsy. Irrie się spóznia na miejsce zbiórki. Ja czy Freyach robimy czasem afk 10 min . Zang narzeka że nie ma sprzetu i że czesto ktoś opóźnia ... lol to najlepsze ... a potem sam był afk przez 10 min bo ...... zasnął :lol:
Podsumowując ... gdyby nie Kamilus to nie wiem czy byśmy do tej pory zrobili Minusia....
A Taru pełen poświeceń przyda sie chodźby na przynete :)


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 08:45 
Cytuj  
karman napisał(a):
...A Taru pełen poświeceń przyda sie chodźby na przynete :)


Buahahaha dobre :lol: Mogę sobie to wstawić do profilu?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 09:52 
Cytuj  
Dobra Piter pojechałeś mnie po całości :P
Ale mówiłem że zasypiam na siedząco :P:P:P
Masz rację tylko po prostu ludzie marudzą więc chciałem aby każdy się wypowiedział na temat "wciśnięcia" Kamila w statik.
Gadałem wczoraj z Silno i mówi że będzie robić nową postać.
Samo nie widać, nie słychać Kamil mówi że jest plota że quitnoł.

WAŻNA SPRAWA --> dalej nie mamy tanka --> Irrie czy wziołbyś na siebie odpowiedzialność zrobienia nina?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 11:13 
Cytuj  
Moge nina dociagnac do 40 tylko wtedy juz nie bede warem chodzic bo nie mam miejsca na tyle eq

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 11:53 
Cytuj  
Ile razy mam jeszcze pisać, że ja będe do 40 NINa robić, a Irrie ma iść WARem dla dmg... ;_; Tyle, że będę potrzebować scrolla Utsusemi: NI, który tylko z BCNMów wypada. Mam trochę BSów, więc jak ktoś będzie w stanie się wybrać to "zasponsoruje" orby. :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 670 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.