mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:18 
Cytuj  
Xet co chcesz upgrade'owac pierwsze ? :D


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:54 
Cytuj  
body > rece > rest


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:27 
Cytuj  
hands > reszta > feet

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:32 
Cytuj  
head > feet > reszta @_@


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 16:52 
Cytuj  
Ja (Skadi):
head > body> legs > hands


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:43 
Cytuj  
hands i legs z Morrigan (blm/rdm/blu)

(jak ktoś ma kilka jobów na 75 których sprzęt jest w różnych setach to niech napisze o jaki mu chodzi pls)


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:19 
Cytuj  
Skadi:
Legs - Head - Feet -> reszta

tak to wyglada Tadku xD


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 22:12 
Cytuj  
nie przewiduje niczego dla brda, rdm jest dla mnie priority :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 05:48 
Cytuj  
Słuszna uwaga Simi.
ja bym powiedział Feet(nin)->feet/legs(blu)-> hands(nin) o body będe się martwi jak mnie będzie stac :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 11:58 
Cytuj  
Ares Feet->Ares Head-> caly Usukane Set.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 13:31 
Cytuj  
Ares Body > Head > Feet >> Morrigan Body > Feet

a , ze jobow mam a mam to jeszcze kiedys moze

Marduk Body > Head
Usukane Body > Legs > Head

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 15:19 
Cytuj  
Ares body > feet > reszta setu


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 14:53 
Cytuj  
Widac bedzie wojna o Body, heh ...i o Khroma Ore :)

BTW. cos takiego dzisiaj pojawilo sie na BG:

Kris napisał(a):
Well, found a way to solo QQTH tho it does use a slight "bending" of the rules to do, but by no means is it cheating. In case you don't know, you can enter any assault/salvage event solo simply by having the required number of people present and having everyone d/c, wait for red dots, then click to enter and you go in solo.

Since the update added the wonderful start chest it is now possible for a rdm or blm to go in and have weapon/magic/subjob/ability and some other nice stuff which means now they can go in and solo stuff. Seeing as how low the QQTH drop rate is, this makes it so you can have alot of extra chances at getting the drop.

3rd Floor QQTH

I've only attempted this once and it was a failure, but I'm sure its perfectly doable with a little practice.

Strat: Poison II -> run a few steps the way the QQTH run and cast Bio II then quickly run the opposite way so that he doesnt' decide to turn around and take hits at you. You should quickly toss up sneak/invis and start running behind him...but NOT TO CLOSE, this is how I died, he will turn around and attack you and doesn't let up too quickly so he could end up killing you, not to mention if he attacks you in one of the rooms w/ mobs you will get aggro. Now, you must follow close enough tho b/c bio II will wear just shortly after he reaches the port where you zoned in. Simply Poison II then Bio II following him a few steps you give you that extra couple secs to get to the other spot and S/I up again. Repeat to kill.

Notes: Rdm/Nin is probably required to do this, Bombs do cause dmg and he may attack you so /nin and cure and not to mention refresh is going to be needed.

Due to how quickly Bio wears off upon reaching his end points, you may want to use oils/powders simply to be able to follow him quickly enough after you stick dots.

I recommend doing the north one so you don't aggro Soulflayers while your running back and forth with DoTs.

Obrazek

Strat: This guy is a piece of cake to solo. Same strat except I recommend Bio II->Poison II, then DO NOT FOLLOW, run to a far corner away from the direction he went. If you do this you will lose aggro and he will eventually come running back w/o aggro, I would recommend invising up so he doesn't aggro you when he comes running back in. repeat Dot to kill.... one odd thing I noticed is he would sometimes switch where he would stop and lose aggro so you need to sometimes switch the room your doing your DoTs in. In the room he pops in hide in the far NE corner, at the other port, hide in the west hallway; he did aggro me in the north one tho he ended up running away before he killed me.

Obrazek

Obrazek
No drop unfortunately.


Traktowac to trzeba raczej jako ciekawostke, chociaz moze nasz naczelny strateg cos z tego wymuska ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 15:19 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Widac bedzie wojna o Body, heh ...i o Khroma Ore :)


Moze lepiej zebrac osoby potrzebujace khromy i porobic ISNMy :)


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 15:24 
Cytuj  
Tez o tym myslalem ^^

W sumie to domyslalem sie ze bedzie spore zapotrzebowanie na Body, ale nie sadzilem ze takze na Usukane Haramaki - pojecia nie mam co w nim takiego dobrego zeby tyle kasy wywalac Oo. I Koga i Ninja wydaja sie lepsze do TP, WSy chyba w Osode, 10 to wiecej niz 8 (choc Usu ma jeszcze Acc), a SH+1 tansze i latwiejsze do zdobycia dla eva ^^

Najpewniej wiec czegos nie wiem ;p


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 18:39 
Cytuj  
te 12 acc andrabia strate 2dex i str do wsa :P no i mozna to fulltime nosic :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 19:32 
Cytuj  
Juz kiedys analizowalem usukane z punktu widzenia monka. Poszczegolne czesci wcale nie sa takie uber, praktycznie we wszystkich pojedynczych statsach inne itemy sa lepsze. Poza counterem hands.

Set jest super zajebisty jak sie nie ma byakko haidate, osode, hq shura (mam nadzieje ze bede mial kiedys) itp

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 19:52 
Cytuj  
Usukane Legs podobno outparseruja B. Haidate


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 21:01 
Cytuj  
Hmm co do kolejności upgradowania to w sumie nie mam żadnej napewno z czasem chciałbym złożyć całe usukane i morrigan set. Poradzam też patrzeć czy w tym co chcecie najbardziej podane jest z kąd wypada każda cześć...

Co do QTH to ja za nim raz biegłem az do portalu startowego to tracił HP co wypuścił bombke 1-2% jak miał jeszcze na sobie jakies DoT na końcu jak czas się kończył to może i byśmy wygrali jakby miał DoT jakiekolwiek im więcej tym lepiej i ktoś by za nim biegł a tak to jak juz dotarlem do startowego portalu miał już 57% hp. Teraz to najlepiej bedzie jak wszyscy beda czzyscić droge a grupka z 3-4 osub poleci do QTH wrzuci mu jakies DoT ponukuje a jedna osoba z tej grupki będzie biegała za QTH i kursowała miedzy całym alliancem poczatkowym portalem a końcowym portalem oczywiście każda z grup musi wrzucać DoTy.

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 21:42 
Cytuj  
Ja oba body chce. to prioryty co dałem to jest ze wzgędów finasowych ^^: narazie mnie po prostu nie stac na ore


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.