mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 16:02 
Cytuj  
"zrób sobie inny job na promy bo monk sie nie nadaje"

widze ze to zdanie staje sie legendarne ;P

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 16:45 
Cytuj  
To zdanie powinno brzmieć:

<LOSOWY JOB> jest zajebisty na Promy - nie ma sensu żebyś szedł/szła <LOSOWY JOB2>.

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 17:26 
Cytuj  
Samotnik ty naprawdę jesteś taki głupi?
Pisałem wyraźnie - nooby nie potrafią grać, bo do lvl30 i więcej popieprzają z PL.
Jak tank na 29 (o którym pisała Loth) ma PL na tylko 55-58 to musi pilnować, żeby mobki nie poleciały na taruwhm bo mogą go ubić... Więc nie jest to sytuacja porównywalna do tego gdy PLuje 75.
Skąd moja irytacja... Ot wczoraj whm50 bez erase... I pytania ludzi czy idzie z nami jakiś PL.... w co 3cim party >.>

Jakaś akcja z budzeniem skorpionów? Hehe to nie ja... Tylko ktoś z lagami... Pomyliłeś koleżko postacie, albo w swojej chorej technogłówce chciałeś zwalić na mnie. Ja zjebałem jeden run - dla Tadeusha na Krakena. Uznałem, że sleep bolty uśpią krakena, a te go budziły... Człowiek uczy się na błędach.
Ja swoją jakąś tam -gą za to kiedyś ratowałem run (co w pierwszej chwili zostało potępione), gdy OBUDZONE już skorpiony waliły AoE, a połowa ludzi gryzła glebę. Po RR dokończyliśmy zabawę zwycięstwem...

Co do promów - przyznaję się bez bicia. Głupio gadałem, że jakiś job się nie nadaje. Są składy w których jest łatwiej bądź trudniej lecz zawsze jest to wykonalne. Swoje ówczesne zdanie budowałem tylko na własnych doświadczeniach po łażeniu z noobami, którym żal było gili na podstawowe medsy. Obecne moje zdanie... Promy są megaproste.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 17:44 
Cytuj  
Robicie tu rasowy OT. Autor tematu teraz pewnie czyta i zachodzi w glowe "o co im biega".


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 17:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Samotnik ty naprawdę jesteś taki głupi?
Pisałem wyraźnie - nooby nie potrafią grać, bo do lvl30 i więcej popieprzają z PL.
Jak tank na 29 (o którym pisała Loth) ma PL na tylko 55-58 to musi pilnować, żeby mobki nie poleciały na taruwhm bo mogą go ubić... Więc nie jest to sytuacja porównywalna do tego gdy PLuje 75.
Skąd moja irytacja... Ot wczoraj whm50 bez erase... I pytania ludzi czy idzie z nami jakiś PL.... w co 3cim party >.>

Jakaś akcja z budzeniem skorpionów? Hehe to nie ja... Tylko ktoś z lagami... Pomyliłeś koleżko postacie, albo w swojej chorej technogłówce chciałeś zwalić na mnie. Ja zjebałem jeden run - dla Tadeusha na Krakena. Uznałem, że sleep bolty uśpią krakena, a te go budziły... Człowiek uczy się na błędach.
Ja swoją jakąś tam -gą za to kiedyś ratowałem run (co w pierwszej chwili zostało potępione), gdy OBUDZONE już skorpiony waliły AoE, a połowa ludzi gryzła glebę. Po RR dokończyliśmy zabawę zwycięstwem...

Co do promów - przyznaję się bez bicia. Głupio gadałem, że jakiś job się nie nadaje. Są składy w których jest łatwiej bądź trudniej lecz zawsze jest to wykonalne. Swoje ówczesne zdanie budowałem tylko na własnych doświadczeniach po łażeniu z noobami, którym żal było gili na podstawowe medsy. Obecne moje zdanie... Promy są megaproste.


LOL


Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 18:57 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Robicie tu rasowy OT. Autor tematu teraz pewnie czyta i zachodzi w glowe "o co im biega".


Szczerze ? zacząłem tak myśleć jak zaczeliście rzucać tymi skrutami i strategiami co to je PL ? czy też PLucie ?
Co do grafiki to z tego co widziałem to na wysokich ustawieniach jest dość przyzwoita , zresztą w świecie MMORPG nigdy nie było jakichś super grafik (teraz wchodzi AION i AOC oba bardzo apetyczne jeżeli chodzi o walory estetyczne )

I jeszcze jedno mnie interesuje jak można zdobyć trial ?? nie lubię kupować kota w worku :)

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi . :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 19:01 
Cytuj  
Nie ma triala.
Można tanio wyrwać podstawkę na allegro.
PL = Power Leveling.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 19:12 
Cytuj  
Kamilus & Samotnik - zluzujcie z tonem. PROSZĘ I APELUJĘ, APELUJĘ I PROSZĘ - nie obrażajcie siebie nawzajem. Jak macie sprawy między sobą to załatwcie je na PM. Publiczne obrzucanie się wzajemnymi wyzwiskami nie będzie tolerowane. Thx.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 23:01 
Cytuj  
power leveling, PLowanie itp. to extremalna egzotyka, jak ktoś twierdzi inaczej niech się pochwali ile razy miał okazję na dunach czy gdziekolwiek indziej zaznać kilkugodzinnego cura od obcych, ludzie w ffxi więcej razy np. pomagają robić misje na rank 4,5,6 niż byli kiedykolwiek PLowani robiąc swój np. 5ty job na dunach


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 23:27 
Cytuj  
Ja chyba 3 razy będąc na Diunach zaznałem PLowania tbh. I to dość długiego, tak z 3h bodaj.


_________________
Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
Niedawno ceny spadły do 1k z vacka w whitegate... Wtedy pojawiły sie shouty "firm przewozowych", że wacek za 2-3k i cena wróciła "do normy".

:D :D :D :wtf:


_________________
Obrazek
gimped BLM XD


Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 15:04 
Cytuj  
AHA nie jestem fanem PL chyba ,że bym robił sobie n-tą postać to można zrozumieć , cóż za 5 dni wyjeżdżam za granice na jakieś 2 miechy i po przyjeździe pewnie szarpne się FFXI chociaż to że nie ma triala uważam za bezsens i ciągniecie na siłę kasy od ludzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 15:22 
Cytuj  
Triala mają gry, które upadają i do których na siłę ściąga się ludzi. WoW ma teraz wyjątkowo triala ze względu na odpływ ludzi do nowych tytułów i wydanie nowego dodatku. Tak to triala też nie było.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 21:53 
Cytuj  
W mysl tej teorii FFXI powinno mieć triala, bo do popularnych gier, to raczej zaliczyć trudno IMO :roll: Zreszta na pewno by to grze pomogło, a nie zaszkodziło.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 22:01 
Cytuj  
nawet gdyby teraz FFXI była w pełni darmową grą to i tak by graczy nie przybyło, a jak już to po 1-2 miesiącach 99% by KUPIŁA inną grę mmorpg i w nią grała, każdy kto gra/grał w ffxi wie dlaczego, nikomu w SE w Japonii czy USA nie zależy na zwiększeniu ilości graczy, przecież każdy nowy dodatek FFXI jest praktycznie przeznaczony w 95% dla graczy z 75 lvl i wypasionym sprzętem i team'ingiem, dla nowych graczy FFXI oferuje 0 (zero) nowych rzeczy od X lat


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 22:14 
Cytuj  
Simi ma racje. Paradoksalnie. To co w tej grze odstrasza to strasznie trudny poczatek (masa noobow, PL, ciezko o dobre pt). Jakby expowanie lvli 10-50 ulatwili tak jak 60-75 to na pewno mniej ludzi by sie zniechecalo. Ale o tym trzeba bylo pomyslec z rok temu ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 11:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Triala mają gry, które upadają i do których na siłę ściąga się ludzi. WoW ma teraz wyjątkowo triala ze względu na odpływ ludzi do nowych tytułów i wydanie nowego dodatku. Tak to triala też nie było.

*cough* http://na.square-enix.com/ffxi/starterpack/ *cough*


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 12:28 
Cytuj  
z drugiej strony każdy kto nie grał w ffxi a grał w gry typu wow, vanguard czy lotro powinien wiedzieć że samo granie w ffxi jest O WIELE PROSTRZE niż w inne gry, to że schody są na każdym kroku w nawet najbanalniejszej rzeczy można wybaczyć, przyzwyczaić się i uznać za coś normalnego + wyśrubowane taktyki, gra zespołowa musi być w każdej grze mmorpg realizowana żeby coś osiągnąć

nie mogę zrozumieć dlaczego nowe mmorpg'i ściągają od siebie patent na zużywanie się WSZYSTKICH MOŻLIWYCH DO ZAŁOŻENIA ITEMÓW W INVENTORY (i nawet tych których założyć się nie da bo ma się za niski lvl, brak skilla itd.), bije się mobki, umiera się, sprzęt którego nawet się nie użyło bo ledwo dropnął je poprzedni mobek po śmierci staje się użyty, realizm z kosmosu, naprawa po kliku śmierciach kosztuje godziny farmowania żeby być na 0, chodzenie do miasta co 10 minut żeby sprzedać dropy jest megagłupotą

poza tym nowe gry udostępniają KILKADZIESIĄT SLOTÓW NA skille,butelki,specjale itd., wcale niełatwo się w tym połapać i w np. 30-40 sekundowej walce używać 10 skrótów żeby zabłysnąć przed mobkiem swoimi technikami zabijania go, można też go bić normalnie po głowie 2 minuty i wyjść walecznie z końcówką HP na swoim pasku, zabicie mobka to męczarnia 100x większa niż w ffxi a efekt DOKŁADNIE TEN SAM: exp + drop

poza tym ILOŚĆ I GŁUPOTA STATUSÓW którymi faszeruje nas mobek jest debilizmem do potęgi, na cholere w walce np. 30 sekundowej mobek wydziela z siebie na gracza 2-3-4 różne statusy skoro KAŻDY ROZSĄDNY GRACZ OLEJE TO bo wie że same zejdą ? nawet dyby chciał to i tak musi je olać bo ani nie ma przy sobie medsów grając solo na początku a potem musi je olać bo nie ma czasu upominać się o ich zdjęcie przez innych, poza tym czasami REGEN I REFRESH JEST WIĘKSZY NIŻ ubywające HP z tych stasusów, taka sztuka dla sztuki aby coś się działo na ekranie i aby gracz czuł zalążek fałszywego zagrożenia ?

prównując to wszystko do grania w ffxi każdy kto nie grał w ffxi powinien się przekonać sam jaka to świetna gra szczególnie że ARMIA LUDZI jest w stanie wypróbować wszystkie nowe mmorpg'i, mogliby też ffxi


_________________
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 08:37 
Cytuj  
Wykrakaliście i jak na życzenie pojawił sie trial do FFXI.... lol


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 09:14 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):

Starter był ogłoszony już w jednym z wywiadów. Jest płatny! :)
To jest sama podstawka bez dodatków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.