mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:26 
Cytuj  
Dlatego trzymajmy się rulesów z DP, a nie "widzimisię" Pixies. Niech Xav, Coldee i jeszcze jeden chętny przejmą pałeczkę liderowania i po kłopocie.

P.S. Bo przeglądam stare wypociny o DP (fioletowa perła)... Ile razy zmieniany był main leader? Na której stronie? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:31 
Cytuj  
Cold --> spojrz na te wyliczenia powyzej. Jak ci zalezy na relicu to go rob. Bazary sa pelne monet, czasem JP sprzedaja np. byne, ktore kisil w MH po 4k.

Nie jest to, az taka ogromna roznica w ilosci monet jakie dostaniesz za 1mln ze sponsoringu i z bazarow.

Potrzebne itemy DP napewno pomoze ci zdobyc. Moze tez np. zmienia sie twoje godziny pracy w miedzyczasie. :]

TO DO KAZDEGO:

Jesli potrafisz zarabiac kase w grze, lubisz jakis job szczegolnie i wiesz, ze spedzisz w grze nastepne 2-3 lata to sie nie zastanawiaj i rob relic.
Zaden z nas (ja, Xav, Rha, Gal, Sai) nie zaczynal relica liczac na monety z DP. Kazdy ciulal monety z bazarow, a sponsoring sie trafial raz na miesiac.
Nie uzalezniajcie relica od DP ani od zadnego innego LSa. LSy sie rozpadaja, ale za to marzenia czasem staja sie rzeczywistoscia (sorry za gornolotnosc :/ ).


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 13:48 przez mrynar, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
P.S. Bo przeglądam stare wypociny o DP (fioletowa perła)... Ile razy zmieniany był main leader? Na której stronie? :D


Historia DP jest prosta:

LS zalozyl Saitou, ktory, robil upgrade swojego noza i jednoczesnie prowdzil runy. Potem mu sie odechcialo (chyba) i LS przekazal trojce: Rhaegal, Galenros i Xavery. Xavery w pewnym momencie zrezygnowal z liderowania.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:45 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
zeby DP moglo funkcjonowac poza Pix potrzebuje liderow, tak sie sklada ze wszyscy liderzy DP naleza do pix wiec bylo logiczne ze kiedy skoncza relica ktos bedzie musial przejac organizacje/sponsorowanie dynamisow,


Z tym nie powinno byc problemow, mam jakies tam doswiadczenie. Wczoraj swietnie sie bawilem :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 09:27 
Cytuj  
OPI!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulacje Spharai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /kneel za upór! :)

Teraz inni MNKowie przy Tobie używają takiego sprzętu:

Obrazek

Zajebiście - 2 reliki w gronie CC :))

Jeszcze Gal! Ile Ci brakuje Galen?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 09:36 
Cytuj  
grratsy opi ^^
mam nadzieje, ze nie wydales na marne tych wszystkich coinow ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 11:10 
Cytuj  
Ja mam jakieś 3500/7000. Jak tylko sprzedam pewne itemki ilość monet powinna skoczyć do 5500-6000 (mówię bez sponsoringu). Narazie czekam aż poschodzi :(


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 11:37 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
grratsy opi ^^
mam nadzieje, ze nie wydales na marne tych wszystkich coinow ;p


???

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 11:42 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
jak juz pisalem > robienie relika ma mnie UTRZYMAC w grze , jesli bedzie trzeba , zaczne robic relika sam .... gdy innej mozliwosci nie bedzie


lol... jezeli jedynym sposobem zatrzymania Cie w grze ma byc robienie relica to juz lepiej teraz kasuj konto :P bo po kolejnych kilku miesiacach znienawidzisz ta gre ;)

mrynar napisał(a):

TO DO KAZDEGO:

Jesli potrafisz zarabiac kase w grze, lubisz jakis job szczegolnie i wiesz, ze spedzisz w grze nastepne 2-3 lata to sie nie zastanawiaj i rob relic.
Zaden z nas (ja, Xav, Rha, Gal, Sai) nie zaczynal relica liczac na monety z DP. Kazdy ciulal monety z bazarow, a sponsoring sie trafial raz na miesiac.
Nie uzalezniajcie relica od DP ani od zadnego innego LSa. LSy sie rozpadaja, ale za to marzenia czasem staja sie rzeczywistoscia (sorry za gornolotnosc :/ ).


hyhyhy zaczne robic relic staffa jak wroce ;) albo od razu kikoku, do pary, w koncu mam 2 joby na 75 ;) i pare kolejnych w planach :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 12:12 
Cytuj  
a ja zrobie relic scythe... w miedzyczasie Zjawcia ma racje znienawidze ta gre ... ale zrobie... i pozniej pokocham ja na nowo :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 21:49 
Cytuj  
Dwa logi z ostatniej sandorii (pierwszego dynamisu ze spharai):

Wczesniej to raczej monk moby mnie counterowaly:

Obrazek

Rekord final heaven:

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 19:04 
Cytuj  
po co wpisywać do kalendarza dynamis skoro żaden/wszyscy liderzy nie wiedzą czy przyjdą ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 19:04 
Cytuj  
To Jeuno dzisiejsze moze być przesuniete na wtorek ?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 19:53 
Cytuj  
jezeli mamy dostateczna liczbe osob > ktos ( w tym wypadku ja ) moze kupic glass za Gala na przyklad > Opi moglby zebrac currency > i nn ormalnie dynamis by sie odbyl ...

zalezaloby mi na Jeuno > jesli mozna przelozcie go na nastepny wtorek.


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 10:37 
Cytuj  
Mam pytanie, skoro ostatnio wszyscy zrobili clearance w Beaucedine czy w sobote (08.09) mógłby być Glacier w całości na hydrach? :) Hydry mają jakby większy drop rate AFów a AFy z Northlandów cieszą się większym zainteresowaniem więc skoro wszyscy mają clearance, może wartoby czegoś takiego spróbować


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 12:26 
Cytuj  
Szczerze to wydaje mi się, że nie ma możliwości zmian schedule w DP - dobra organizacja polega tam na tym, że nie robi się tego co ktoś by chciał, bo doszłoby do sytuacji gdy robiliśmy by cały czas dynki copowe.
Powodzeniem zaś cieszą się AFy zewsząd i zapewne już kilka osób planuje sobie dzień tak by nie opuścić sandy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 14:10 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
Mam pytanie, skoro ostatnio wszyscy zrobili clearance w Beaucedine czy w sobote (08.09) mógłby być Glacier w całości na hydrach? :) Hydry mają jakby większy drop rate AFów a AFy z Northlandów cieszą się większym zainteresowaniem więc skoro wszyscy mają clearance, może wartoby czegoś takiego spróbować


Hydry daja 2 albo 3 extensions po 15 minut każdy. Jak się do nich dochodzi to przeważnie na liczniku jest godzina czasu. W tym wypadku dynamis by się skończył szybciej jakbyśmy robili same hydry bo mniej extensions- raczej byśmy nie doszli do quadav extension nawet nie mówiac o reszcie. Krótszy dynamis nawet z lepszym (domniemanie) droprate wcale nie oznacza, że na tym skorzystamy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 14:50 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Qurama napisał(a):
Mam pytanie, skoro ostatnio wszyscy zrobili clearance w Beaucedine czy w sobote (08.09) mógłby być Glacier w całości na hydrach? :) Hydry mają jakby większy drop rate AFów a AFy z Northlandów cieszą się większym zainteresowaniem więc skoro wszyscy mają clearance, może wartoby czegoś takiego spróbować


Hydry daja 2 albo 3 extensions po 15 minut każdy. Jak się do nich dochodzi to przeważnie na liczniku jest godzina czasu. W tym wypadku dynamis by się skończył szybciej jakbyśmy robili same hydry bo mniej extensions- raczej byśmy nie doszli do quadav extension nawet nie mówiac o reszcie. Krótszy dynamis nawet z lepszym (domniemanie) droprate wcale nie oznacza, że na tym skorzystamy.


Mhm dzięki za opdowiedź


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 17:09 
Cytuj  
szczerze, to ja nie zauważyłem jakiejś wielkiej różnicy pomiędzy normalnymi mobami a hrydrami.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 18:47 
Cytuj  
szczerze to ja zauważyłem, na hydrach jest większa panika, więcej ludzi ma problem z tym co i kiedy ma robić


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.