mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 19:33 
Cytuj  
lolsynergy


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 19:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A z ciekawostek to Synergy już się kompletnie rozpadło.

:(

Fajny pomysł z używaniem team chat'a mieli.


_________________
B.B.B.T.D. King

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 20:54 
Cytuj  
egoist napisał(a):
lolsynergy


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:05 
Cytuj  
Synergy to byl kiedys maly LS, byl w nim Myrta swego czasu (ale go chyba wywalili).

Potem dzieki dobrym botom mieli krotki w sumie epizod na scenie HNM>

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 09:34 
Cytuj  
Eno chce mnie wywalić z Pixies bo jak twierdzi nie jestem aktywny (co nie jest prawdą). Przeczytajcie plz mój post na GP - proszę naszych polskich liderów Pixies (Rha, Vej, Goku) o wsparcie! (i pozycję "stałego rezydenta" :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 09:36 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Eno chce mnie wywalić z Pixies bo jak twierdzi nie jestem aktywny (co nie jest prawdą). Przeczytajcie plz mój post na GP - proszę naszych polskich liderów Pixies (Rha, Vej, Goku) o wsparcie! (i pozycję "stałego rezydenta" :))


Ja cie wsparlem, ale Eno mnie nie lubi wiec to moze miec raczej nagatywny skutek. :D Juz po tobie! :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 10:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Huckster napisał(a):
Eno chce mnie wywalić z Pixies bo jak twierdzi nie jestem aktywny (co nie jest prawdą). Przeczytajcie plz mój post na GP - proszę naszych polskich liderów Pixies (Rha, Vej, Goku) o wsparcie! (i pozycję "stałego rezydenta" :))


Ja cie wsparlem, ale Eno mnie nie lubi wiec to moze miec raczej nagatywny skutek. :D Juz po tobie! :D

Moje wsparcie juz otrzymales :), powiedzialem Ci o problemie i pogadalem z Eno. Mam troche inne podejscie od Eno w tej materii. W liczbach bezwzglednych Huck jest faktycznie malo aktywny, ale ilekroc jest online to aktywnie uczestniczy w LS eventach - tak wiec ciezko powiedziec ze olewa Pixies. To ze gra rzadko to sprawa RL (ja przez ostatnie dwa miesiace tez nie bije rekordow aktywnosci). W moim przekonaniu tacy ludzie nie szkodza, ich pkty maja taka sama wartosc jak pkty innych osob, jedyna roznica ze dluzej je zbieraja.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:03 
Cytuj  
Pixies sie podzieli niedlugo... bedzie nowy TAL i CaE... Enoikos sie bawi w jakiegos imperatora... nie slucha tego co ludzie mowia. i spora liczba osob ma juz po dziurki w nosie ze tak powiem. Zaden z innych sackow praktycznie nie ma nic do powiedzenia taka jest prawda. ja to tam osobiscie mam gdzies ale takie sa realia

nasz idea polish based lsa gdzies tam sie zgubila


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:22 
Cytuj  
Eno napisal ze to decyzja liderow. Co prawda nie rozumiem w czym przeszkadza mu taki Xav co nie gra ale ma ilestam punktow, wydal cale 2 ale nikomu nie szkodzi. Nie rozumiem tez co LS zyska po wywaleniu inactive graczy... ale rozumiem juz ze z Eno nie da sie rozmawiac wiec nawet nie zaczynam :)
Szkoda. chcialbym miec furtke i moc wpasc czasem zagadac "Hellou!" idt.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:26 
Cytuj  
Mi Eno ostatnio zablokowal dostep do wiekszosci rzeczy na forum, mimo tego ze ja je stworzylem i 75% tego co tam jest sam wymyslilem (bazujac na tym co zobaczylem w DH i SW).
Do tego do dzis z wlasnej kieszeni place za brak reklam i prosty alias.

Nie mam zamiaru robic z tego powodu dramy, podobnie jak nie mam ani czasu ani ochoty na liderowanie, ale jakis taki niesmak pozostaje.


Ostatnio edytowano 13 wrz 2007, 12:30 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:30 
Cytuj  
A ja bym wywalił Enoikosa.
Nie podoba mi się jego podejście do LSa i na to mogę podać argumenty.

Ciekawe jakie są argumenty do wywalenia mnie, gdzie jak jestem w grze to zawsze na pixies i bardzo często na eventach. To żę mało gram - prawda - wolniej zberam punkty.

A jak będzie jakiś uber run np. jailer of love to każdy gracz się przydaje, nawet jeśli mają być 4 fullaliance.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mi Eno ostatnio zablokowal dostep do wiekszosci rzeczy na forum, mimo tego ze ja je stworzylem i 75% tego co tam jest sam wymyslilem (bazujac na tym co zobaczylem w DH i SW).

Nie mam zamiaru robic z tego powodu dramy, podobnie jak nie mam ani czasu ani ochoty na liderowanie, ale jakis taki niesmak pozostaje.


Co? lol Ten koleś przegina.
Złam mu perłę puki czas :evil:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:38 
Cytuj  
zet napisał(a):
mrynar napisał(a):
Mi Eno ostatnio zablokowal dostep do wiekszosci rzeczy na forum, mimo tego ze ja je stworzylem i 75% tego co tam jest sam wymyslilem (bazujac na tym co zobaczylem w DH i SW).

Nie mam zamiaru robic z tego powodu dramy, podobnie jak nie mam ani czasu ani ochoty na liderowanie, ale jakis taki niesmak pozostaje.


Co? lol Ten koleś przegina.
Złam mu perłę puki czas :evil:


Posiadanie shella malo znaczy, mozna zawsze zalozyc np, pixiess albo the pixies. Najwazniejsza jest strona (punkty, zasady itp), a na drugim miejscu fund.
Eno duzo gra i duzo robi dla lsa, jest na kazdym evencie. Ludzie zaciskaja zeby i chodza na eventy bo licza sie dla nich itemy, a nie jakies sentymenty czy fajna atmosfera.
Niestety fajnej atmosfery dawno w pixies nie odczulem, kiedys nawet dramy mialy swoj urok.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:39 
Cytuj  
zet napisał(a):
Ciekawe jakie są argumenty do wywalenia mnie, gdzie jak jestem w grze to zawsze na pixies i bardzo często na eventach. To żę mało gram - prawda - wolniej zberam punkty


ta to napisalem ale moj p[ost zostal skasowany lol

jakbym mial shella to juz bym go dawno wykopal. to ze organizuje eventy to zaden argument dla mnie. 99% dramy w lsie jest przez niego


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:45 
Cytuj  
To ja sie chyba sam kickne zanim mnie wywala hehe. Czego nie rozumiem to jesli przynajmniej 2 liderow broni Zeta i Hucka to jakim cudem znalezli sie na liscie?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:48 
Cytuj  
Problem pewnie polega na tym, że przy werbowaniu nowych ludzi zawsze zerka sie na roster i sprawdza czy potrzebujemy danego joba czy nie. Dodatkowo dochodzi sprawa tego co każda nowa osoba będzie chciała z dropów a co za tym idzie ustawianie konkretnych eventów pod daną ekipę.

Siłą rzeczy wypiera się ludzi mało aktywnych nie dlatego, że komuś przeszkadza to że się pojawią raz na jakiś czas w LSie na event czy pogadac tylko dlatego że się głównie nie pojawiają i cieżko na kimś takim polegac jeśli jest jakis event. Jest dokładnie taka sama sprawa jak w DP- roster ma 80 osób a aktywnych jest 30. W DP wprowadziliśmy zasadę o wywalaniu ludzi po 10 konsekwentnie opuszczonych runach bez jakiegokolwiek infa dlaczego ktoś nie chodzi (szczególnie jeśli jest online w tym samym czasie).

Jest jeszcze jedna sprawa poruszona ostatnio- ludzie się burzą "dlaczego taki Xav co się pojawia raz na 2 miesiące ma tankowac Bahamuta v2/Vrtrę skoro mamy aktywniejszych tanków i oni bardziej zasługują na taką mozliwość".

Opi: myślałem że sprzedałeś część pieniędzy z LS Banku aby opłacić "premium" Pixies na GP, nie wiedziałem że teraz płacisz ze swoich pieniędzy. Myślę że jeśli tak jest to najwyższy czas uregulować należność z LS Bankiem- pewnie jakoś wymyślimy ile Ci wypłacic jesli chcesz gile, jeśli nie to tak czy inaczej trzeba sprawę poruszyc na Pixies.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:51 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Opi: myślałem że sprzedałeś część pieniędzy z LS Banku aby opłacić "premium" Pixies na GP, nie wiedziałem że teraz płacisz ze swoich pieniędzy. Myślę że jeśli tak jest to najwyższy czas uregulować należność z LS Bankiem- pewnie jakoś wymyślimy ile Ci wypłacic jesli chcesz gile, jeśli nie to tak czy inaczej trzeba sprawę poruszyc na Pixies.


To nie chodzi o pieniadze, tylko o zasady. Gili nie potrzebuje, mam sporo swoich, a i tak nie mam zbytnio na co wydawac.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:53 
Cytuj  
lol Opi to shell holder tak czy siak, dlaczego mialby nie miec admina


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:55 
Cytuj  
egoist napisał(a):
lol Opi to shell holder tak czy siak, dlaczego mialby nie miec admina


True that, ide robić drame w Leader`s Forum!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:02 
Cytuj  
Przywróćcie lidera Opiemu. Niech Eno będzie tylko zastępcą. Bo jak tak dalej pójdzie to zaraz większość Polaków odpadnie z Pixies >.>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.