mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Czy Cloud Evokera powinni móc lotować?
Wszyscy chętni 28%  28%  [ 5 ]
Osoby posiadające sea 17%  17%  [ 3 ]
Tylko osoby z HNMlsów 56%  56%  [ 10 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:27 
Cytuj  
Geez co za idioci...
Oczywiście, że tylko dla statica...
Nie obchodzi nas zdanie z zewnątrz...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:28 
Cytuj  
dla 6 osob chyba nie trzeba ankiety robic:)


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:39 
Cytuj  
mnie n.p. interesuje co inni o tym mysla ...


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:50 
Cytuj  
a mnie nie - decyzje ma podjac static, a nie pixies...

(i tak nic to nie zmieni, ale zeby potem nie bylo niescislosci :D)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:53 
Cytuj  
ja jeszcze nie głosowałem, trudna decyzja, musze się na spokojnie zastanowić, to że ktoś ma w mogu evokera z jednej strony nie oznacza nic, jakby się uczciwi ludzie z pixies czy innych HNMLSów przyznali do tego jak długo w swoich mogach ludzie mieli evokery to byłoby super

a tak powstaje panika że polakom spoza jakiś bliżej nieznanych HNMLSów się evoker zmarnuje a innym nie, tak jakby tamci mieli jakieś lodówki albo w kalendarzyku napisane że mają go zużyć tego i tego dnia


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:02 
Cytuj  
Tu raczej chodzi o to, że wszyscy prędzej czy później będą albo w HNMlsach, albo sea lsach albo... i czemu jedni mają być uprzywilejowani do rare dropa, za który LS da im punkty, a inni nie. I wcale nie musi być tak, że X zużyje tego evokera szybciej niż Y, który dołączy do tego samego lub innego LSa w ciągu 2-4 tygodni.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:46 
Cytuj  
Mój evoker leżał w mogu całe 4 dni. Nie dostałem za niego ani jednego punktu.

W zasadzie powinne móc lotować osoby które mogą daną rzecz użyć od razu bądź mają do tego warunki ale z tego co wiem takie DH skupuje od ludzi Evokery za całkiem niezłą kaskę więc w waszym przypadku to dodatkowy milion gil do podziału z dropa.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:50 
Cytuj  
Jeżeli to co pisze Rhae jest prawdą to nie ma sprawy - evoker ląduje do kogoś spoza DH i leci na sprzedaż.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:15 
Cytuj  
Muj evoker nawet do moga nie trafii bo juz go dziś nie będzie.

Co do tego że każdy będzie prędzej czy puźniej w HNM LSie to jest taka bajka jakby tak było to by już wkiekszość była w jakimś... Czemu nie jest może nie umie się dostać za wysokie standardy mają nie ma co się oszukiwać puki ktos niejest w jakimś HNM LSie ma niskie szanse na uzycie evokera zamiast startować z dramą zakładać bezsensowne ankiety może powinien dostać się do HNM LSa i będzie mugł sobie lotować evokery wtedy.

Pozatym hmm kyure LSy ubijaja ouryu comet potem baha v2 na palcach mozna policzyć pewno...

Tak jak z ankiety winika ludzie nie w HNM LSie i to takim co robi często ouryu comet baha v2 nie powinii lotować...


LOL rha nie wiem gdzie to słyszałes ale to jakaś bajka nie mamy potrzeby skupować wogule evkoerów zwykle tygodniowo mamy 2-3 robiąc same UG + z ENMuw sie czasem 1-2 trafia i potem zwykle raz na 2 tygodnie sie robi z 4-10 ouryu a potem baha v2... Nikt nie kupi evokera z DH na bank.
To jest jak z equipem najpierw musisz nabić jakiś lvl żeby go nałożyć tak samo mozna powiedzieć o evokerze najpierw dostań sie do HNM LSa żeby lotować:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:20 
Cytuj  
W ankiecie brały udział spoza statica, a ich zdanie się nie liczy.
Ja akurat jestem w hnm lsie :P, ale to kto inny zasiał dramę, że na takich warunkach to mu nie pasi. Po zastanowieniu też uważam, że to było nie fair. Wpada Gizmos i dyktuje swoje warunki...Na dłuższą metę każdy ze statica jest w "jakimś" endgame LSie. Static jest stricte zarobkowy i kolejnym razem po prostu evoker idzie na sprzedaż jeśli jest tak jak Rhae mówi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:24 
Cytuj  
OK,
ja robie ENM tez z powodu Evokera, i jak wygram lot to chcialbym go zuzyc z moim LSem, a nie pchnac.

Jakos kiedys niebylo dramy o Evokera, dopiero jest odkad jest nowy sklad.
Sa ludzie co maja talent do robienia problemow i by sie pozabijali dla paru gili.

Albo jest po staremu, i lotuje ten co moze go zuzyc albo ja dziekuje i szukam sobie innego statica, krutka pilka!!!


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:26 
Cytuj  
Po jakiemu "staremu"? To jest inny static po prostu.
Niech wypowiedzą się inni, bo znowu na mnie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja akurat jestem w hnm lsie :P


sky lsie*


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 17:48 
Cytuj  
Spoko ok rozumiem. Fajnie że "wy" dobrze wiecie kto może zużyc a kto nie! Powodzenia na ENMach.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 17:55 
Cytuj  
jakos lubie tczewiaka w grze ... moze dlatego ze w zadna drake z nim jeszcze nie wlazlem .....


jakos dziwnym zbiegiem okolicznosci zawsze jest duzo dymu w tpoikach , ktore Kamil "prowadzi" :)

nie dogadaliscie sie co do lotu evokera przed wejsciem na ENMy ? wasza strata

tak samo bylo z lotem Torella .... Gizmos , ja czy Simi mielismy lotowac a tu ... niespodzianka :) Torell wygral lota

Osobiscie - w/g mnie evokera powiiny lotowac osoby z dostepnym CoPem .... zwlaszcza ze na dzis dzien Ouryu ( z triggerowan ym evokerem ) jest robiony dosc czesto....

a taki Tczewiak bedzie mial motywacje na szybsze zrobienie CoPa.

Nie oddalem glosu , bo jestem "spoza" statika .

Kamilus - wez czasem poczytaj wypowiedzi innych ludzi i przemysl . A nie puszysz sie ze to decyzja statika itp . :)

i wogole wyluzujcie :) nastepny znow wypadnie niedlugo - tego wam zycze ^^


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 17:56 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
sky lsie*

Nie - ja nie jestem w lolm.

coldee1 napisał(a):
Kamilus - wez czasem poczytaj wypowiedzi innych ludzi i przemysl . A nie puszysz sie ze to decyzja statika itp .

Nie rozumiesz. Ja jako założyciel topica tylko mogłem założyć ankietę. Nie mi najbardziej "rządzenie się" Gizmosa krwi napsuło (ja tam wczoraj w tego evokera miałem wbite i i tak bym nie lotował).
Wymyśliłem prosty rule - teraz kwestia czy static się zgodzi. Każdy ma po jednym punkcie. Wygrywając lot na evokera traci się ten punkt. Lotować może każdy. Wtedy nie będzie dramy o to, że ktoś może, ktoś nie może, ktoś jest lepszy, ktoś jest gorszy.

Jeśli to przejdzie to Maxii już zużył i lotować będzie mógł za ~5 evokerów (gdy wszyscy zużyją swoje punkty na lot i punkty zostaną przywrócone).

P.S. Ja dlatego dramę robię na forum, bo do mnie ludzie piszą na tell, że im coś nie odpowiada - wolę to wtedy tutaj wyklarować by wszyscy wiedzieli w czym rzecz. Lepsze to niż foch jednego z uczestników.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, 18:05 przez kamilus, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 18:01 
Cytuj  
do usunięcia


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 18:06 
Cytuj  
komplikujesz.....


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 18:07 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
komplikujesz.....

Chcę by podział był uczciwy, a nie kwestią szczęścia w /random ;)

Edytka: dopiero teraz zainteresowałem się sprawą tego całego evokera i ujmę to tak. Lecicie sobie w chu... Wcisnęliście kit, że trzeba mieć CoP, ZM skończone, a co się okazuje... To trigger na Ouryu i wymagania to CoP 2-5, co każdy już ma. Orientowałem się na swoim obecnym LSie i jest to normalny event gdy ktoś przyniesie triggera.
W takim razie nie ma żadnego priorytetu Pixies/DH - lotuje każdy kto chce raz/okres w którym wszyscy zdobędą.
AMEN.

Katsu - nie odchodź, nie przejdą "ich" rulesy ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, 18:21 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 18:17 
Cytuj  
ja już przemyślałem i stwierdziłem że .... mi nie zależy na evokerach

kiedyś mi zależało bo chciałem cośtamzpolakamiporobićfajnego
teraz widzę że parę osób z naszego kraju ma szansę pobić te smoki masowo i hurtowo co tydzień czy miesiąc i super, resztę nazywa się jawnie bądź niejawnie nieudacznikami i też super, jest jakaś konkurencja wśród nas i też super, nikogo przecież nie musi obchodzić że X polaków na oczy nie zobaczy większości fajnych i dziwnych rzeczy w ffxi , najważniejsze że ja się świetnie bawię ...

btw do wykorzystania evokerów czy innych orbów nie potrzeba HNMLSa
HNMLS potrzebny jest do zabicia vrtry, faf,nid,kbeh,2 żółwi, tych 2 dziwolągów na nowych terenach i to wszystko, cała reszta w ffxi jest do zabicia przez znajomych czy kumpli nawet jak się jest w 1-10 superzajebistych HNMLSach
generalnie do zabicia czegokolwiek w ffxi nie jest potrzebny żaden HNMLS, ale na tą genialną myśl pewnie wpadną ludzie jak już stwierdzą że mają milion jakiś punktów i 0 motywacji


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.