mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 23:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ale kto powiedział, że to event DLA CIEBIE?
Myślisz, że tylko Ty nie masz kolczyka? >.>
Wielu ludzi tego kolczyka potrzebuje. To nie jest zwykły "triggered NM" run - gdzie może iść kilka osób. Tutaj trzeba dobrze złożonego alliance'a.


Ok. Dobra. Róbcie sobie DM w niedzielę. Mnie nie będzie.

P.S. Trzeba Cie prosić o update tabelki z punktami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 12:36 
Cytuj  
Krzysiek, nie wiem czy sobie zdajesz sprawe z tego ze DM rozwala w pewien sposob niedzielny god run??? dlatego napisalem ze nie bedziemy tego robic co weekend... zrobimy raz i potem pewnie za kilka tygodni nastepny run jak sie znajdzie kilka kolejnych osob ktore potrzebuja kolczyka.... no chyba ze dostaniesz -10-20 pkt za otrzymana pomoc przy runie wylacznie dla Ciebie a reszta dostanie +10-20 pkt za udzilenie tej pomocy... bo innego rozwiazania nie widze... to nie jest walka hop siup i masz kolczyk


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:02 
Cytuj  
Rozwala w pewien sposób niedzielny run, gdyż się uparłeś żeby to było w niedzielę przed runem. A jakbyście zrobili to w sobotę o 15 to też by rozwaliło niedzielny run?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:09 
Cytuj  
No wtedy to na pewno zebrałbyś 18 ludzi w odpowiednim składzie z medsami itd. itp.
DM będziemy robić co jakiś czas i teraz na termin wyznaczamy kolejną niedzielę o 19 zbiórka. Z zapasem medsów, icarusów i generalnie dobrym stuffem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:22 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Rozwala w pewien sposób niedzielny run, gdyż się uparłeś żeby to było w niedzielę przed runem. A jakbyście zrobili to w sobotę o 15 to też by rozwaliło niedzielny run?


Krzysiek jak znajdziesz na LSie 18 osob w sobote o 15 to mozemy zrobic run... tylko najpierw zmobilizuj 18 osob z LSa(lub inne osoby do pomocy, byle nie byl to totany random) w sobotnie popoludnie(czas obiadu dla wielu osob tak btw)


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 15:41 
Cytuj  
fakty są takie że DM jest bardziej wymagający niż zabicie kilku kirinów na raz
przeważnie jest tak że na 15 minut przed rozpoczęciem runów god/trigger w lsie nie ma prawdopodobnie więcej niż 10 osób
15 min przed rozpoczęciem DM musi być ekipa 15-18 osób wypasiona w medsy, rr, food itd.
samo zebranie ekipy na DM zawsze w ffxi zajmowało i zawsze zajmować będzie kilka godzin w grze i kilka tygodni/miesiecy poza, tego się nie da przeskoczyć bo średnio na 100 graczy w ffxi 2 jest na tyle zdyscyplinowanych żeby nie jęczeć że real>ffxi, kobieta>ffxi, piwo>ffxi
śmiać mi się chce jak ktoś się tłumaczy za każdym razem że coś ma do zrobienia w realu (zazwyczaj regularnego) a nie może raz na 2-3 lata grania i 200+ playdays zrobić 1-2 walk :-?
DM się robi zazwyczaj w 30 minut, na każdym runie możnaby próbować to robić gdyby był trigger


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:48 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
bla bla bla ...jest na tyle zdyscyplinowanych żeby nie jęczeć że real>ffxi, kobieta>ffxi, piwo>ffxi... bla bla bla


Oprócz tego ostatniego to powyższe są moją dyscypliną (chociaż ciężko mnie zdyscyplinować :P) a za piwem nie przepadam. A jeszcze dochodzą (przynajmniej jak będę zdrowy) trening > ffxi, mecz w weekend> ffxi, paintball > ffxi, sporadyczny wypad popatrzeć jak koleś prowadzi imprezy > ffxi, sporadycznie Teleport- Krapkowice (lub ostatnio inna miejscówka) > ffxi... itd. itp. I nie jest kwestią, że mam coś do zrobienia tylko, że wolę to zrobić a to już różnica. A to, że Ty cały wolny czas spędzasz ingame (czy to ffxi czy wow czy inne gry) to już Twoja brocha. Ja mam sporo wolnego czasu i nienawidzę monotonii. I jakbym miał ten czas spędzać tylko w ffxi to bym się pochlastał. A tak jak tylko wpadnie ciekawa oferta spędzenia czasu to z niej korzystam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:00 
Cytuj  
wiec nie miej do nas pretensji ze nie zawsze mozemy sie dostosowac do Twojego trybu grania... ja tez wole RL od FFa( i zawsze RL wybiore, niezaleznie od tego czy jestem potrzebny in game czy nie) i jak mnie nie ma w FFie to nie staram sie dostosowac calej grupy do siebie tylko poprostu nie ma mnie na evencie, ale nie robie z tego problemu....


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:17 
Cytuj  
Ale ja nie mam pretensji. Ale zauważ, że to wy staraliście się mnie dostosować do siebie. Wyskoczyliście z jakiś terminem a reszta ma być. "Nie będzie we wtorek bo w weekend łatwiej o ludzi, nie będzie o 15 bo to pora obiadowa". Ja podałem pasujące mi terminy, ale nikogo nie ustawiałem na nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:24 
Cytuj  
na tym chyba polega poniekad przewodzenie grupa... grupa powinna sie dostosowac to terminow eventow a nie termin do calej grupy bo to niemozliwe(tym bardziej ze tak ustalalismy wspolnie), to jest tak jak z praca(terminy terminy terminy, a nie ze ja wolabym inaczej)... jak sie pytalismy o godziny i dni jakie im pasuja wiekszosc sie wypowiedziala ze wlasnie taki uklad jest najlepszy wiec takiego ukladu eventow sie trzymamy... jak nie teraz to innym razem zdobedziesz kolczyki i koniec... ale i tak bedzie trzeba pewnie poswiecic jakis god run na DM bo z tego co slyszalem DM nie robiliscie bo bylo za malo ludzi... DM event o 20-21 i tyle... raz mozna chyba poswiecic god run, albo zrobic z 1-2 gody jak beda triggery


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:43 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
... Ja mam sporo wolnego czasu i nienawidzę monotonii.


dla mnie monotonią jest robienie DM po raz n-ty :roll:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 207
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 19:36 
Cytuj  
Dopiszę się pod dramą ^^;. Więc, ja chciałabym zrobić Divine Might. BLM 75 dla formalności ^^. Jak już data będzie pewna dajcie znać w tym pierwszym poście proszę ^^;.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 22:51 
Cytuj  
Ja już pisałem, moge pomóc.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 23:30 
Cytuj  
ja bym też sobie pobiegal w około areny. tylko ważny jest termin :) jak ustalicie to wam odpowiem, czy dam radę.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 11:18 
Cytuj  
o uber jesli jeszcze tego nie zrobiliscie to ja sie pisze w niedziele na 100%
Jak mi dacie BRDa to moge zsolowac 1 z tych 5 w 20 sec na DRKu.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 12:57 
Cytuj  
hehehe i znowu sie zaczyna :P Ator napisze pismo do SE zeby sklonowali Twoja postac x4 to bedziesz mogl ze swoimi klonami +BRD masakrowac DM za pieniadze :P


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 13:03 
Cytuj  
Ator - PredAator ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 13:04 
Cytuj  
ja moge zmasakrowac 2och z 5 moim blm/scholar ;] z pomoca dancer/rdm ;] bede gral sam, na 2 okienka, tylko pozyczcie mi konto z dnc/rdm i 2 hi-ethery

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 13:21 
Cytuj  
lol


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2007, 13:27 
Cytuj  
Nie no, Galka SAMa byc moze dalby rade zabic :) Reszta zabila by jego albo caly Alliance :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.