mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 10:35 
Cytuj  
Póki co najwyższy DNC na ramuhu ma lvl37...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 10:46 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
na 75 ma niby eva/parry 256 to chyba nie A ;]


jest juz aktualne info na wiki:

Dagger B cap 250
Hand-to-Hand D
Sword D
Throwing C+
Evasion B+ cap 256
Parry B+ cap 256


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 11:58 
Cytuj  
DNC bardzo mi sie widzi. Ostatnio przygladalem sie w akcji. Rzuca drain sambe i kazdym trafnym ciosem wysysa HP lub MP - suuuper!!!
Tanczy jigs i dostaje sneak i invisible w jednym!!! To nie magia wiec w sky no more aggro ^^ Ma cos jak "chocobo mazurka". Jest to job wielce udziwniony, ale ma super te oberki - moze sie okazac mega bufferem w party.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 12:08 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
DNC bardzo mi sie widzi. Ostatnio przygladalem sie w akcji. Rzuca drain sambe i kazdym trafnym ciosem wysysa HP lub MP - suuuper!!!


drain samba - hp
aspir samba - mp


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 12:47 
Cytuj  
fajnie dziala, wczoraj wzialem SAM/DNC 10 ! z Soboro i poszedlem na Colibri przez Whitegate i drainowalem za kazdym ciosem po 10-15 HP.

Na 35 lvl DNC ma Drain HP II, wiec pewnie bedzie lepiej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:23 
Cytuj  
Homer a ty kto in-game?? ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 14:38 
Cytuj  
w końcu jakiś job dla melee który spowoduje to że grając DNC będą musieli :
- dbać o siebie żeby nie zginąć
- dbać o party
- dbać o mobka
:D :D :D
(czyli to co robi dziś każdy whm, rdm, blm i brd)
magowie sobie na pewno odpuszczą robienie dnc bo niby po co mieliby się bawić jobem który jest 10x bardziej skomplikowany w użyciu niż whm czy rdm czy brd ? (chyba że do zabawy solo na low levelu)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 18:02 
Cytuj  
Bo SE bierze to co ma, dodaje kilka spelli i zmienia formę. Tadam i jest nowy job -_- Zero wysilania się. Jakby mało było whm, blm, rdm, brd...cor nawet.... do tego dnc i sch. W sumie to oszustwo...no i tańczący galka. Jakaś paranoja. Do tego sam fakt, że się tańczy przed mobkiem... /em slaps SE


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 18:06 
Cytuj  
Bo tak naprawdę w każdej grze każdy melee to tak naprawdę tylko warrior nieco przerobiony, a każdy job magiczny to lekko przerobiony wizard... Amen.
Jak ja nie lubię tego pierdzielenia "SE nie potrafi nic zrobić". Potrafią - całkiem sporo. Fakt, że marketingowo i logistycznie sprawę z dodatkiem zjebali - no marketingowo to po prostu nie przewidzieli sukcesu. Jak się komuś gra nie podoba... WoW, LotRO czekają... Na pewno są doskonałe, pozbawione błędów, świetnie zbalansowane, wszyscy się kochają, community jest wypasione.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 18:14 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Do tego sam fakt, że się tańczy przed mobkiem... /em slaps SE



A gdzie ma dnc tanczyc ? w domowym zaciszu w Mog House dla gosci, czy moze w Steaming Sheep Restaurant w Bastok ? a moze ma duowac z brd ? przeciez to takie bez sensu ! ze brd gra przed mobkim !!! /em slap glupie SE !!!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 18:14 
Cytuj  
Zgadzam się z Kamilusem, choć tańczący Galka jest straszny :D A co do najwyższego jobu: widziałem level 46, podobno jest już osoba nawet z 64 O.o


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 19:39 
Cytuj  
Bard jeszcze ujdzie. Rozumiem, że granie na harfie może coś dać, ale czacza? Tango? Normalnie zbiorą się uberzy i będzie "Taniec z Gwiazdami" >>' Niby wszystko jest przerobione, ale można się bardziej wysilić. zrobić Time Mage albo Alchemista <wymyslec coś a'la mixy Rikku z FFX> Cokolwiek. Chodzi mi o to, że SE nie wysiliło się nad wymyślaniem profesji. No i mi brakuje jakiś naprawdę siłowych jobów. Berserker jako profesja czy cos takiego, dunno. Dancer mi się kojarzy z
http://www.youtube.com/watch?v=8r5afT9Wtec

PFT /emo.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 19:50 
Cytuj  
SE nie może/nie mogło dodać żadnego sensownego joba bo mają problem z balansem powera i nie wiedzieliby nawet jak ugryźć ten problem bo na 100% nikt w SE nie gra w ffxi w stopniu umożliwiającym zapoznanie się z powerem poszczególnych jobów, wszystko co wiedzą na temat swojej gry pochodzi z uwag forumowiczów i ze zgłoszonych błędów, na 100% w SE nie ma zespołu testowego, oni nawet nie wiedzą że jak gracz bawi się w mining to za każdym razem jak się kopie kolejny kilof brany jest ze stacka a nie ten który był użyty ostatnio (oczywiście wiedzą to doskonale, pewnie celowo to zrobili jako minigę)
nie wyobrażam sobie żeby poważny PLD czy NIN czy DRK który 2-3 lata bił np. DL czy smoki czy limbusował pojawił się na takiej walce jako DNC :D :D :D :D :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 21:41 
Cytuj  
WHM, RDM lecza z daleka od glownego party tam gdzie tluka Melee. Z czasem staje sie to tak nuzace ze dluzej sie juz nie da expic. Zachcianka SE bylo stworzenie takiego joba ktory rowniez bedzie leczyl ale bedzie rowniez WALCZYL wraz z melee. Koniec stania z boku i gapienia sie co sie dzieje. Wiec DNC jest poniekad healerem i enfeeblerem taka mieszanka z duzym naciskiem na walke z innymi u boku. Pomysl fajny ale czy sie sprawdzi? Czas pokaze. Nie wyobrazam sobie poki co DNC w end-game na godach, HNM-ach, Dynamisach i innych takich gdzie trzeba konkretnych jobow do konkretnych zadan.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2007, 21:58 
Cytuj  
sub /DNC moze byc ok na walki typu BahaV2...czas pokaze


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 10:42 
Cytuj  
Ja na suba dancera robie na 100% jak mi sie spodoba to pewnie tez do konca narazie to moja przesylka jest tam gdzies w swiecie steplowania podawania z reki do reki i ujrze ja zapewne nie wczesniej jak na Mikolajki pewnie ^^


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 10:49 
Cytuj  
BTW jesli drain samba i wysysa tyle hp to zaloze sie ze drain samba III zabiera prawie tyle samo co 2hr DRK co oznacza, ze DRK TP burn bedzie co 5-6 minut a nie 2h jak do tej pory. Jedyna przeszkoda jaka widze to ze mobki to beda resistowac ale jesli juz to tylko o 50% co i tak umozliwi taktyka souleater -> death -> raise -> souleater itd zabicie wiekszsci HNMow w kilkanascie minut ( Oczywisie ta taktyka bedziemy bili jesli wogole pewnie co kilkadziesiat walk bo to ymaga przygotowania odpowiedniego setupu ), ale mimo wszystko fun exciment powinen byc :)

A /dnc to bedzie imo jeden z najlepszych jesli nie najlepszy sub dla melee do solowania :) EDIT: Albo i nie bo z tego co widze to jednak jest debuff drain na moba a nie buff na gracza wiec jesli chodzi o taktyke z drk to nawet lepiej bo wystarczy zdebuffowac moba nie trzeba sie bawic w buffowanie calego pt ale jesli chodzi o solo to pewnie z /dnc debuff nie bedzie wchodzil wiec dupa.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 11:16 
Cytuj  
dzis odblokujemy z Gizmosem > on bedzie robil SCHOLARa a ja DANCERa

zobaczymy jak sie bedzie gralo :)


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 13:34 
Cytuj  
to teraz predAtor bedzie wszystko masakrowal z pomoca brd/dnc ;]

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 14:19 
Cytuj  
Ja sie nie moge doczekac DNC lvl 25 i tego :

Gives yourself the effect of Sneak and Invisible
Obtained: Dancer Level 25
TP Required: 0
Recast Time: 00:25


totalnie darmowy sneak i invi ^^



Na mobach co maja MP super dziala DNC/BLU drain MP non-stop i spam BLU spells


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.