mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 13:09 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
masowy mining nic nie daje, ja sam mogę "obskaczać" wszystkie spoty na luzie wykopując czasami 1 ore na czas w którym nie będzie mi się chciało biegać, albo ma się szczęście i się wykopie 1 ore zanim się nabiega i zużyje kilofy albo nic się nie zdobędzie
już lepiej żeby iść na jakiś 75 ISNM, ja mam 34k ISów i jestem chętny


ISNM to też pomysł :)

Ale ja zbieram na razie na Perdu Hanger (32k/40k na razie)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 13:51 
Cytuj  
ja zbieram na Perdu Voulge 34k/48k ale chętnie bym sprawdził kilka razy na ISNMach czy prawdą jest że ore to gwarantowany drop tam, oczywiście nikt nie pójdzie tam w najbliższej przyszłości więc nie ma o czym pisać dalej


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 17:07 
Cytuj  
Przy ISNMach dropa rete jest 25% a czas na mining lepiej poświęcić na zarobienie tej kasy zresztą Naif biegał codziennie kopał z flagą i przez miesiąc dorobił sie 5ciu ore.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 13:19 
Cytuj  
Mam prosbe o nieusuwanie mnie z grupy. Mam teraz przerwe od grania, ale jak wroce chcialbym dalej chodzic z wami na salvage.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 14:58 
Cytuj  
Jakbyś miał polecieć wedle ustalonych zasad to byś już poleciał ze 3 razy :lol:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:47 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mam prosbe o nieusuwanie mnie z grupy. Mam teraz przerwe od grania, ale jak wroce chcialbym dalej chodzic z wami na salvage.


Spoko jedyna modyfikacja to to ze zmieniliśmy kolo w tabelce z czarnego na czerwony.

No i ostatnio ze względu że mamy sporo ludzi co piszą żeby im miejsca trzymać a niebardzo wiadomo kiedy wracają to tak też niebardzo można bo serio praktycznie co 2-3 dni ktoś sie pyta s pot w LSie...
No i niebardzo to bywało uciążliwe ale op musisz się liczyc z tym że możliwe że będe musiał przyjąć aktywnych ludzii.

Czerwona lista to jak informuje nowych ludzi co na nia trafiają że jak przyszłoby 18 osób z normalnego składu to ci z czerwonej dostają punkty za ten run ale nie wchodzą...

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 14:59 
Cytuj  
Odnośnie tego:

Q: In Salvage, there's a certain NM on Floor 1 of Zhayolm Remnants...
A: It will pop if make it to the sub-boss without using any Imbued Items.

Entered with 7 (mnk x3, war, thf, brd, whm)
Cleared the entire puk wing with no cells, including the mamool.
Gent popped.
Killed gent, searched for madame, didn't see any.
Opened the door to the porter, didn't see any.
Popped the initial chest, headed to Ziz area.
At some point later, ran back to the chest area and the Madame was up.

Obrazek

Dropuje Nemain's Cuffs.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 00:36 
Cytuj  
dzięki za wspólną zabawę, myślałem że dam radę dłużej chodzić ale nie dam, dużej straty nie spowoduję bo jak widać nawet jak w LSie jest 6 osób (łącznie ze mną) to mnie i tak nie widać, swojego wymarzonego itemka i tak nigdy nie zdobędę bo zabicie bossa w Zhayolm Remnants jest jak każdy wie poza zasięgiem LSa (nie wspominając o drop rate), wszystko pewnie by inaczej wyglądało jakby dropy z nmów w Arrapago Remnants "wyglądały lepiej"


_________________
Obrazek

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:17 
Cytuj  
{Hmm} Skoro macie jedno miejsce wolne to moze przyda wam sie Sam/Brd do czegos. Moglbym regularnie chodzic na Slavage.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:42 
Cytuj  
Bardów i dd mamy pod dostatkiem.

Ehhh Simi, wystarczyło powiedzieć że coś z nie tak zamiast quitować bez ostrzeżenia. Ostatnio nie działała tabelka a ja nie pamiętam kto co gdzie potrzebuje :/ Sam bym chętnie się przeszedł na Discoid ale po update nie było sensu bo był zepsuty (55k dmg do podziału). Naprawdę chętnie zrobimy tego bossa a brak dobrego blma zaboli nas bez wątpienia. W tej chwili mamy Enoikosa i Urzę przy czym Urza nie może chodzić w poniedziałki a i w inne dni nie zawsze bywa a Eno jest nie raz bardziej potrzebny na THF.

Do ludzi chcących dołączyć- potrzebujemy RDM i MNK, dobrze zmeritowanych i potrafiących tankować z subem ninja i bo co jak co ale MNK to u nas szybko znika (może nie lubią tankować). Sprzęt to sprawa drugorzędna ale miło by było jakby taki mnk potrafił mi zabrać hate używając 100 fists albo WSów.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:53 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Do ludzi chcących dołączyć- potrzebujemy RDM i MNK, dobrze zmeritowanych i potrafiących tankować z subem ninja i bo co jak co ale MNK to u nas szybko znika (może nie lubią tankować). Sprzęt to sprawa drugorzędna ale miło by było jakby taki mnk potrafił mi zabrać hate używając 100 fists albo WSów.

Przeciez masz mnie! :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:56 
Cytuj  
W jakie Wy dni chodzicie wkoncu?


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:23 
Cytuj  
Piątki, Soboty 22 i Ponidziałki 20.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:34 
Cytuj  
Nie wiem o co biega w tym, ale jako rdm moge isc ... tylko ta sobota 22...
link jakiś dajcie do zasad, punktow i obecnej ilosci punktow membersow.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:44 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Piątki, Soboty 22 i Ponidziałki 20.

Ty żyjesz?!
Kasę Ci wiszę za KSNMy jeszcze. Odezwij się kiedyś wieczorem in-game!

Mam pytanie - czy mógłbym przejść się z Wami kilka razy jako "guest"? Nie chcę nic lotować (chyba, że coś dla BLM czego nikt inny chcieć nie będzie) - chcę zdobyć doświadczenie i wiedzę, by móc wystartować z drugą grupą salvage'ową w OSach. Przy czym piątki u mnie odpadają, gdyż prowadzę runy sky. Chodzi o takie przygarnięcie na ~2 tygodnie, bo potem startujemy też z dynamisami - prawdopodobnie w soboty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 11:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Max' napisał(a):
Piątki, Soboty 22 i Ponidziałki 20.

Ty żyjesz?!
Kasę Ci wiszę za KSNMy jeszcze. Odezwij się kiedyś wieczorem in-game!


Jak to się mawia za dużo nieprzewidzianych wydatków miałem w tym miesiącu no i musze iść po nowa karte kredytową pewno w tym tygodniuo reaktywuje konto jak znajde czas żeby iść do banku:P

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 13:23 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Przeciez masz mnie! :P


Wiem i cieszę się, że tak dobrze się nam co-tankuje ale musiałbyś bywać częściej no i subtle blow zawsze pomaga a mnk ma tego więcej niż war plus 100 fists, counter, guard :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 14:01 
Cytuj  
coś nie tak -> trochę mi nie pasuje to że starałem i staram się jak tylko mogę być na czas przed każdym salvage (jeśli tylko mam net) i widzę na /l że ktoś pisze że nie ma żadnego blm'a i może być ciężko, więc wyciągam wniosek że nie jestem 'mile' widziany więc sobie odpuszczam
na pewno nie przekona mnie to że ktoś nie kontroluje i nie wylistowuje sobie składu LSa co chwile przed Salvage bo na pewno każdy to robi


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 15:21 
Cytuj  
Simi w chwili obecnej wygląda to jak niepotrzebny foch - myślę że nikt nie miał zamiaru ignorować Twojej osoby... I nie - nie każdy sprawdza co chwila kto jest na LS'ie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 15:49 
Cytuj  
Ja sprawdzam jak składamy PT zwykle co 1min i zanim wchodzimy no i upewniam się zwykle czy każdy w zonie jest w PT nawyk z DH...
Choć w sumie pamiętam, że raz miałem wpadke jak wszyscy się pojawili przed czasem i czekali przed wejściem do jakiejś tam zony i było jakoś 15min do końca gather together time na liście nikogo nie było wtedy niestety wtedy zaczeliśmy i 10min po wejściu dostałem tella od vallyany od tego czasu zwykle nie wchodziłem już przed czasem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.