mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 01:53 
Cytuj  
Najprawdopodobniej od jutra zaczne grac w FFXI ;)
Beda to moje pierwsze kontaky z ta gra i sie zastanawiam na jakim serverze najlepiej zacazc z jednej strony fajnie by bylo z polakami ale z drugiej strony nie wiem czy gdzie wy juz gracie nie ma samych high lvl co mi nic nie da na poczatku :)
Nic w sumie nie wiem o FF w zasadzie ostatnie 3 lata gralem w WoWa :)
I tak sobie na swieta pomyslalem o zmianie gdyz wowa znam juz w napawrde wiekszej czesci i troszke mnie nudzi... Niedlugo wejdzie dodatek i znowu "przymusowe" bicie lvl i praktycznie znwu caly dobytek zeszlego roku w dupe wezmie :D
Takze bede wdzieczny za porade w sprawie severa i w przyszlocie pewnie bede sie tu pytal o rzeczy ktoych nie znajde na forum :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 01:57 
Cytuj  
viewtopic.php?t=18958


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 01:58 
Cytuj  
Ramuh onry


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 02:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=18958


Z tematem sie juz predzej zapoznalem dlatego napisalem ze potrzebuje pomocy (narazie) tylko z wyborem serva :) Bo z tego co mi wiaodmo w FF placi sie od postaci wiec po zrobieniu jednej i wyborze servera to juz koniec albo pewnie platny transfer :)
Tlatego potrzebuje porady co do serva....
No i moze tego czego nie znajde na forum :) Ale to w przyszlosci jak juz zaczne grac itp :)

mrynar napisał(a):
Ramuh onry


Tak wiem ze tam duzo polakow? ale tak jak pisalem wyzej nie sa juz same high lvl? co w zasadzie nie da mi nic? bo ani party ani pewnie przyjecia do gildii czy jak to tam sie nazywa w FF? ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 02:08 
Cytuj  
1. To nie WoW. Tu na każdym serwerze jest tak samo - wszyscy są high lvl.
2. Myrta? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 02:10 
Cytuj  
FF jest tak skonstruowany, ze kazdy jest highlvlem i lowlevelem jednoczesnie. Na jednej postaci robi sie rozne joby.

Do endgame gildii cie nie przyjma na poczatku - to naturalne, ale socjal znajdziesz na luzie (polski tez).


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 02:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
1. To nie WoW. Tu na każdym serwerze jest tak samo - wszyscy są high lvl.


Heh to co musze sie przygotowac na dosc dluga solowa gre? :)
No nic zobaczymy :)

No a co do WoWa to prawda? tam kazdy ma po kilka/kilkanascie postac iwiec zawsze jest pelno low lvl do party :)

mrynar napisał(a):
FF jest tak skonstruowany, ze kazdy jest highlvlem i lowlevelem jednoczesnie. Na jednej postaci robi sie rozne joby.

Do endgame gildii cie nie przyjma na poczatku - to naturalne, ale socjal znajdziesz na luzie (polski tez).


Mhm wyczytalem juz o tych jobach troche.. fajna sprawa btw :)
No to spoko spoko mowisz ze sie nie mam co martwic o party do lvl czy poznawania gry to loozik :)
To moze i zaczne na tym Ramuhu czy jak on tam sie nazywa :)

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 08:11 
Cytuj  
na ramuhu są prawie wszyscy polacy więc będziesz mieć towarzystwo :)


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 09:43 
Cytuj  
i nie nastawiaj sie na gre solo, bo w FFie lv robi sie w PT :D no chyba ze chcesz grac BST( Beast Master)... low leveli znajdziesz w cholere... jedyna roznica jaka mozesz zauwazyc to roznica w sprzecie i umiejetnosciach gry... ale tak jak Opi napiasal kazdy jest low jak i high lv ze wzgledu na ilosc dostepnych w grze jobow i mozliwosci levelowania wszystkich na jednej postaci.... btw chyba im sie na swieta "system gwiazdkowy" na forum zwalil lol


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 10:35 
Cytuj  
Kyuubi napisał(a):
na ramuhu są prawie wszyscy polacy więc będziesz mieć towarzystwo :)

I sporo dram ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 10:42 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Kyuubi napisał(a):
na ramuhu są prawie wszyscy polacy więc będziesz mieć towarzystwo :)

I sporo dram ;)


Dramy to jedyne co mnie trzyma przy finalu ;p


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 11:08 
Cytuj  
bez dram to w finalu byloby nudno ;)

:lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 11:28 
Cytuj  
Wyszedł dodatek... dwa nowe joby. Zwłaszcza DNC wypasik i sporo osób go robi lub będzie robić. Także o party (z DNC) nie masz raczej na początek co się martwić. Bo ludzie jak nie nowe joby to suby do nich będą robić.


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 03:56 
Cytuj  
Ehh ale dalem ciala... :/
Zainstalowalem gre itp porejestrowle msie i wogle zrobilem fotek z ID, haslami itp na pozniej..
Potem mi sie troche syetm z netem powalil i postanowialem szybkiego formata zrobic.. I zapomnialem otej fotce :///
Gdzie moge sparwdzic swoj PlayOnline Id? Gdzies na stronie sie zalogowac uzywajac maial czy cos? czy tylko musze teraz do nich dzwonic ?:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 09:13 
Cytuj  
Bochin napisał(a):
Ehh ale dalem ciala... :/
Zainstalowalem gre itp porejestrowle msie i wogle zrobilem fotek z ID, haslami itp na pozniej..
Potem mi sie troche syetm z netem powalil i postanowialem szybkiego formata zrobic.. I zapomnialem otej fotce :///
Gdzie moge sparwdzic swoj PlayOnline Id? Gdzies na stronie sie zalogowac uzywajac maial czy cos? czy tylko musze teraz do nich dzwonic ?:)


Hehe dobry start ch.ja wart :P

A tak BTW jak w WoWie Ci sie nudzilo farmienie to wspolczuje Ci gre w FF :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 09:27 
Cytuj  
Bochin napisał(a):
postanowialem szybkiego formata zrobic.. I zapomnialem otej fotce
od dzisiaj jestes moim faworytem


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 12:22 
Cytuj  
No wiem ze smiesznie wyszlo :P
no ale nowy komp swiezy i wogle i mi sie siec zaciela... Tzn ikonka od sieci bezprzewodowej znikenla.. Z polaczen sieciowych.. Wogle nic nie bylo ani nic zaistalowac ani nic... Przeszukalem caly chyba net i probowalem wszystkiego i tylko jedna porada juz soatala... Format ;) A ze system i tak byl swiezy to nic mnie nie kosztowalo tylko w sumie moze godzinke i troche.,..
No ale zaomnialem o tej fotce :D
Ehh no i jednak ciagle potrzebuje pomocy.. Bo nigdzie na stronie playonline nie widze "zapomnialem hasla czy loginu". Napisalem do nich i cisza... ;)
Takze jak by ktos mogl mi poradzic gdzie jest ta opcja na stronie o ile jest albo gdzie moge odzzyskac ten login byl bym wdzieczny ;)

Co do znudzenia farmieniem... Hmm bardziej chodzi ze w WoWie non stop musisz to robic i masz na to iles czasu jak np teraz niedlugo dodatek i co? wszystko od nowa.... Mam nadzieje ze w Finalu przynajmniej nie ma takiego nacisku na nowy sprzet i jak wchodza dodatki to nie przekrecaja calego swiata do gory nogami ze z dnia nadzien z jednego najlepesych w sesie najlepiej ubrancyh i doswiadczonych graczy stajesz sie podrzednym high lvl.. nawet nie maks lvl :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 15:12 
Cytuj  
No to masz chłopie problem ;) Bo PlayOnlineID nikt Ci nie poda ^^;
Jest wyraźnie napisane że trzeba sobie zapisać. Jedyna szansa to zadzwonić do Square i podać informacje o płatności jaką dodałeś dla konta. Innej opcji nie widzę ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 15:43 
Cytuj  
Można poczatować z kimś z SE... to pomaga.
https://secure.playonline.com/supporteu/index.html


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 15:44 
Cytuj  
Hehe wiem ze jest napisane zeby zachowac ... I zachowalem :P
Ehh nic jutro pewnie bede dzwonil bo chyba musze do UK a nie do Us... a UK hell line dzis zamkniete :P
Eh jak pech to pech no.. A takl sie cieszyle mna nowego kompa na swieta i nowa gre :P

Lothlorien napisał(a):
Można poczatować z kimś z SE... to pomaga.
https://secure.playonline.com/supporteu/index.html


Mhm wszedzie juz patrzylem pisalem i nic :D
Swiata wszyscy graja nie pracuja :)
Chce sprobowac do Us ale to po 17 bo u nic -8h :)
Moze mi ktos z tamtad pomoze...
Ale znajac moje szczescie bede musial do jutra czekac :)
Ehh nigdy wiecej bezprzewodowego netu :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.