mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 16:36 
Cytuj  
znajac SE to sobie musisz nowego FF kupic


_________________
Jast v2.0


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 17:22 
Cytuj  
egoist napisał(a):
znajac SE to sobie musisz nowego FF kupic



Nie strasz :))))

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 18:14 
Cytuj  
Czat z supportem wymaga... Playonline ID.
Na 90% Ci nie podadzą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 00:54 
Cytuj  
Jeśli nie majstrowałeś dużo przy dysku od czasy formatu, to może spróbuj jakiegoś ogólno-stępnego ( płatnego? :D) programu przywracającego utracone dane. Tylko pamiętaj, żeby go nie pobierać/instalować na partycji z której chcesz coś przywróć. :P

A co do ID( czyste teoretyzowanie po imieninach taty, zresztą to wyżej to też, chociaż mi już nie raz pomogło w przywróceniu danych :P) -powinno być tak, że jeśli podajesz nr karty płatniczej z której skorzystałeś ( no w końcu pobrało Ci tę minimalną kwotę) to powinieneś dostać ID, ale nie wiem dlaczego japończycy lubią tak bardzo utrudniać życie graczom .:-?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 01:18 
Cytuj  
Trzeba do nich zadzwonić i podać wszystkie dane razem ewentualnie będą pytać poza numerem karty kredytowej o playonline service registration codes.

W DH często ludzie dzwonili bo zapomnieli playonline ID czy hasła i bez problemu wszystko było jeśli się wszystkie dane zgadzały z tego co pamietam.


Posty: 8
Dołączył(a): 23.12.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 01:48 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Trzeba do nich zadzwonić i podać wszystkie dane razem ewentualnie będą pytać poza numerem karty kredytowej o playonline service registration codes.

W DH często ludzie dzwonili bo zapomnieli playonline ID czy hasła i bez problemu wszystko było jeśli się wszystkie dane zgadzały z tego co pamietam.


tez mi sie tak wydaje...
Dzis dzwonilem do US i gosc mi powiedzial ze mi moga pomoc ale tylko ludzie z UK... A tutaj sweita i zamkniete bylo wiec jutro(dzis) rabno bede dzwoni.. Ehh z tego wszystkiego to tylko mi szkoda tego ze chcialem po prostu spatchowac Finala bo wczorja jak zaczolem przed tym formatem to pokazywalo ponad 4h :/
A z tego co gdzies wyczytalem nie mozna sciaganc samych patchy.. wiec coz jutro po odzyskaniu ID bede dopiero patchowal wiec moze jutro podwieczor sobie pogram ;)
No coz jest czas zajac sie sprzatanie mauta i nauka do sesji skoro jeszcze wolne od pracy ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.