mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 19:58 
Cytuj  
Zang daj spokój - to jest po prostu kretyn =]
On nie wie, że robienie czegoś we wspólnym gronie daje większy fun.

Tak też mogłem sobie zrobić z shouta misję za misją - tylko po co - wolę grać razem ze swoją dziewczyną i znajomymi z gry... Ty get nie masz takiej możliwości, bo jesteś na "niepolskim" serwerze. Chyba nam tego ostro zazdrościsz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:02 
Cytuj  
Masz niesamowitą zdolność uogólniania wszystkiego pod siebie, Kamilus.
Nie dociera do Twojego móżdżku, że nie każdy lubi z Tobą grać? Albo, ze niektórzy nie lubią stać w miejscu, tylko po to, żeby mieć fun z polakami? Fun można mieć bez całego serwera polaków. FFXI cenię sobie właśnie za to, ze można grac z ludźmi z całego świata, nie tylko z Polakami.

"niepolski" serwer? :wtf: A jest jakiś POLISH ONLY? OMG Kamilus buahahaha sam siebie przebijasz z każdym zdaniem. Skąd wiesz, ze nie ma dziewczyny z którą gra? Nie trzeba mieć polskich znajomych, żeby mieć przyjemność z gry.
Niech do ciebie dotrze, ze ludzie są różni i mają różne zdanie.
Ah sorry, zapomniałam, Ty każdego, kto ma inne zdanie niż Ty, wyzywasz i od razu skreślasz.

Mi to by zwisało czy to Fairy czy Carbuncle, gdyby nie z 6 osób, z którymi lubię gadać tudzież grać. Ramuh nie jest jakiś super wyjątkowy. RLY.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:09 
Cytuj  
Oczywiście. Chciałoby sie wręcz rzec jak w dziale flames "Twoja stara" :D
Ramuh jest polskim serwerem - gdzie zebrali się Polacy i razem czerpią przyjemność z gry. Przecież nawet Ty o wielki odmieńcu (sama tak to chyba kiedyś określiłaś) przeniosłaś się do nas.

Czy ja każę komukolwiek grać ze mną? Nie.
Jakiś matoł naskoczył na nasz static to go podsumowałem.
A sorki... czytam wstecz... naskoczył na moje umiejętności... uhum... W 6-4 liczy się jednostka ... jak cholera... No po prostu kretyn =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:16 
Cytuj  
Qrwa nie robmy flame z niczego. Kretynem jest bo nie rozumie funu? To dla mnie nie argument zeby wrzucac. Ale mimo tego chcialbym wiedziec co ma 6-4 i static do tego o czym traktuje ten temat.

Edit: zrobiliscie burdel na innym forum to moze tam go trzymajcie, nie wiem po cholere go tutaj przyniesliscie, wieksza publicznosc chcecie czy co?

Edit2: moze i sie nienawidzicie w kilka osob ale jakby byl taki zly to ja bylbym wrogiem nr 1 za moje umiejetnosci drama/h

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:20 
Cytuj  
K.
Nie zmieniłam serwera, bo jest tu 99% polaków.
Zmieniłam serwer, bo wtedy było tu dwóch polaków, z którymi chciałam grać.
To jest zasadnicza różnica. To, ze teraz tych polaków jest ciut więcej, to już inna bajka, ale dalej nie gram na Ramuhu dlatego, bo tu są rodacy ogólnie. Gdyby te kilka osób nagle się przeniosło na inny serwer, ja poszłabym za nimi. To jest mój fun, a nie polish only misje, questy, ls'y, NMy etc. Dlatego podoba mi się idea Pixies, ze nie tylko polacy.

Edit: Na tym innym forum nie ma burdelu, bo od dawna dbam, żeby był porządek. To a.
b) W ogóle nie rozumiem Twojego edit 2.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:25 
Cytuj  
getserious napisał(a):
kamilus mentor FFXI jednym slowem, tylko umiejetnosci brak. ile razy robiliscie w swoim super CoP staticu misje 6-4? czytajac tamten thread (o CoP) byliscie na 5-2, a ja nawet nie zaczalem misji. Przegonilem was, haha. (tak chwale sie, bo z shouta) skonczylem promathie 2 miesiace wczesniej niz wy. dla chcacego nic trudnego.

Zacząłem CoP dwa lata temu, dzisiaj jestem na 8-3. I co z tego? Mi się nie spieszy. Utknąłem na kilka miesięcy na Ouryu, później dzięki pomocy znajomych jakoś pokonałem U/O i Tenzena. Czyli jestem idiotą i debilem bo mi się nie spieszyło? No cóż, jeśli oceniasz osobę po prędkości w jaką coś osiągnęła to jesteś żałosny. Szczególnie, że teraz granie jest 100 razy łatwiejsze niż ja zaczynałem, a pewnie z milion razy łatwiejsze niż gdy Opi zaczynał. No tak, masz się czym chwalić. Gratulacje.
[Edit] Zapomniałem, że jest 2008, zacząłem CoP ponad dwa lata temu :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:32 
Cytuj  
OK roball, ale pamiętaj... Twój stary już czeka...

Erelen - coś pomieszałeś. Ten śmieszny koleś pije do mnie... Myśmy zrobili CoPa w pół roku świetnie się przy tym bawiąc :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:39 
Cytuj  
On uogólnił: powolne robienie misji - jest się kiepskim. Popieram twoje podejście. Fun > nolife. Fajnie, że mam w ls-ach i na serwerze mnóstwo osób z takim podejściem :)
Tak poza tym to ja bym chętnie pograł ze wszystkimi Polakami, nie tylko na Ramuhu, ale też na innych serwerach :) Lubię poznawać ludzi :) Tylko, żal mi opuszczać moich kumpli z Fairy, więc mam propozycję :D Przenieście się wszyscy do nas :D Zaproście też zagranicznych znajomych :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:40 
Cytuj  
Będzie szybciej, jeśli Ty się z EM przeniesiesz tutaj. Mniej roboty.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 20:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
OK roball, ale pamiętaj... Twój stary już czeka...

Erelen - coś pomieszałeś. Ten śmieszny koleś pije do mnie... Myśmy zrobili CoPa w pół roku świetnie się przy tym bawiąc :)

I przy okazji wykopując inicjatora statica, bo JOB >> FFXI w dość chamski sposób.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:01 
Cytuj  
Sry Irrie ale momentami gadajac z toba odnioslem wrazenie ze i tak zostawisz ff bo same wady w nim tylko wyliczales. Poza tym odezwales sie wogole do kogokolwiek ze jestes misje w plecy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:18 
Cytuj  
Irrie prawda taka, że zorganizowaliśmy BLMów, a w dość chamski sposób czekaliśmy na Ciebie - nawet smsa nie wysłałeś, że Ciebie nie będzie... Potem nawet nie kiwnąłeś palcem by tą misję uzupełnić tylko strzeliłeś focha jak my mogliśmy pójść do przodu bez Ciebie... Wróć do gry - sporo osób teraz CoPa robi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Irrie prawda taka, że zorganizowaliśmy BLMów, a w dość chamski sposób czekaliśmy na Ciebie - nawet smsa nie wysłałeś, że Ciebie nie będzie... Potem nawet nie kiwnąłeś palcem by tą misję uzupełnić tylko strzeliłeś focha jak my mogliśmy pójść do przodu bez Ciebie... Wróć do gry - sporo osób teraz CoPa robi.

Quitnołem po twojej wypowiedzi jak spytałem się czy zrobimy to jeszcze raz. Nie rób z siebie męczennika ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:08 
Cytuj  
A co Ci powiedziałem? Załatw jeszcze raz pomoc. No bez przesady żebyśmy to my mieli Tobie załatwiać...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:09 
Cytuj  
lawl, Erelen.
Po pierwsze nigdzie na nikogo nie bluzgam, ani wyzywam. Po drugie nie jestem no-lifem, bo mam prace i szkole. Po trzecie umiem sobie zorganizowac czas w finalu, nie stojac glupio w aht urhgan. Po czwarte w tej grze chodzi o zdobywanie itemow, czyz nie? Ja lubie szybko zdobywac itemy w przeciwienstwie do niektorych osob, ktore wleka sie jak cholera, chodz tak naprawde chcialyby to zdobyc wczesniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:17 
Cytuj  
Irrie, bo sytuacji po pół roku już tak dobrze nie pamiętam to ją odgrzebałem...

Cytuj:
Wysłany: 10 Sie 2007 22:16 Temat postu: Cytuj Ignoruj
Gratz!
Wrócilem niedawno do domu, ale sie nie logowalem:)


...

Cytuj:
Może znajdę oszołomów na zaliczenie tego.
Jak nie to będę za usunięciem mnie z grupki.
Zaczynam stwierdzać, że ta gra jest raczej dla uberów z plecami i kolesi z konszaachtami


Więc skończ pierdolić... Sam sobie odpuściłeś... Posty wskazują na to, że run zakończyliśmy po 22. Wystarczyło się zalogować.

Wystarczy poprosić o pomoc, a nie rzucać się z pretensjami. Ja tam do CoPa od 5-3 (cap60) w górę zawsze chętny. To są fajne walki. Na niższe nie mam sprzętu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:29 
Cytuj  
lol Irrie takiego kiepa jak Ouryu to praktycznie wystarczy sie odezwac do paru blmow z polskiego community i nie wierze zeby ci tego nie zrobili. A prawda taka ze tobie ciagle cos zle, cos nie tak, cos niedobre, cos za dlugo. Wiecznie zle. Zdecyduj sie czego ty wlasciwie od tego gry chcesz. Bo jezeli masz grac na sile to faktycznie nie warto.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 08:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...

Cytuj:
Może znajdę oszołomów na zaliczenie tego.
Jak nie to będę za usunięciem mnie z grupki.
Zaczynam stwierdzać, że ta gra jest raczej dla uberów z plecami i kolesi z konszaachtami


Więc skończ pierdolić... Sam sobie odpuściłeś... Posty wskazują na to, że run zakończyliśmy po 22. Wystarczyło się zalogować.

Wystarczy poprosić o pomoc, a nie rzucać się z pretensjami. Ja tam do CoPa od 5-3 (cap60) w górę zawsze chętny. To są fajne walki. Na niższe nie mam sprzętu.


Nie ma to jak manipulacja logami. szkoda, że nie wrzuciłeś tutaj to co było w tych ... w grze, po których to napisałem to niżej po wielkim wkurwie.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 10:20 
Cytuj  
lol Irrie to nie jest zdanie 2 osob ale wiekszego grona wiec sry odpusc sobie mogles to zalatwic inaczej.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:13 
Cytuj  
Słuchajcie - proszę bez bluzg i wycieczek osobistych. Proszę i apeluję, apeluję i proszę. Kamil i Loth - pomyślcie chwilę zanim napiszecie słowa, które piszecie. Wzajemne wyzwiska kierujcie na PM. Jeszcze jeden post obrażający jedną, albo drugą stronę i zamykam temat.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.