mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:22 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
lol Irrie to nie jest zdanie 2 osob ale wiekszego grona wiec sry odpusc sobie mogles to zalatwic inaczej.

Załatwiłem tak jak trzeba było by w afekcie nie skasować postaci po tym jak zostałem wydymany. Sorry, ale widzę, że już gadasz inaczej niż zawsze, czyżby 75 ?!? ... Bardzo miło jest jak ci ktoś powie, że masz sobie isc randomów szukać jeśli chcesz jeszcze grać w tym statiku bo my idziemy dalej i mamy cie w dupie. O to właśnie był cały wnerw i quit, grasz z kims przez pare miechów i nawet nie wiesz jakis k.. potrafi być.
Dla mnie ważniejsza jest praca i to, że mam za co żyć, a nie no-lifowa gra, szczególnie, że ona nie da mi jeść. Koniec tematu.

PS. Podaj przykłady, a nie puste sloganowe teksty. Szkoda, że przez te 3 miechy twoje podejście tak się stoczylo....

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:33 
Cytuj  
ja nadal nie rozumiem na czym polega ta drama :roll:
mógłby ktoś dokładnie opisać (tylko na przyzwoitym literackim poziomie pls) o co chodzi ?

btw. każdy ma dokładnie takie samo prawo do swojego zdania, narzucania go innym, przejęcia go od innych, każdy ma prawo do opinii, narzucania jej/ich innym lub do kradzieży od innych , każdy ma równe prawo do wygłaszania poglądów nawet jak mu i innym się nie podobają i nie mają sensu/znaczenia ani nic wspólnego z prawdą , także proszę tylko nie pisać że ktoś nie mógł czegoś napisać lub powiedzieć bo każdy wie że mógł i może (sporo poważnych naukowców i pseudonaukowców napisało za kasę publicznie w życiu takie głupoty że jakby żyli w średniowieczu stos by nie gasł)

jak statik pisze że jakiś jego member ma iść szukać randomów to nie jest statik, idea polega na tym że robi się coś wspólnie nawet po 200x jak trzeba kosztem wszystkich memberów statika, wiem że to ciężko strawić szczególnie że idea statika na 100% ISTNIEJE TYLKO I WYŁĄCZNIE W FFXI bo w innych grach pewnie ma się ludzi głęboko gdzieś (0 szacunku dla gracza, czasu, poświęcenia itd.), w ffxi tak się nie da i dlatego ludzie się obrażają i słusznie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:40 
Cytuj  
Huck. Zacznijmy od tego, że nie nazywam ludzi łajzami, krowami etc. jak to ma K. w zwyczaju. Długo żyłam bez dramy i było mi dobrze. Gdyby Kamilus nie podjeżdżał na moją osobę na moim terenie, i gdyby nie chciał przy tym zgrywać jakiejś wszechwiedzącej istoty (którą nie jest, a jego "yntelygentne uwagi" pamięta się długo), to by sprawy nie było.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 11:52 
Cytuj  
Irrie nasza reakcja mogła być tylko jedna. Zachowałeś się jak gówniarz nie dając nam znać, a potem nie logując się. Sprowadziłem do pomocy kilku BLMów i Ouryu to była parodia. Umawialiśmy się na konkretny termin - my też mamy pracę, osoby pomagające także. Do tego miliony eventów w grze. Skoro przyszli pomóc to trzeba to uszanować, a Ty to olałeś.

Ja Ci powiedziałem, że masz sam poprosić innych BLMów o pomoc dla Ciebie, a wtedy ja też pójdę, ale sam nie będę nic dla Ciebie załatwiać.

Widać dorabiasz sobie ideologię i robisz z siebie strasznego męczennika, a tam sprawa była uber prosta.
Do tego dodaj sobie swoją ówczesną postawę... "ta gra ssie", "gdzie ja mam się schować? w krzakach?", swoje emo w trakcie runów. Wszyscy mieli tego dość. Miałeś ponad tydzień na dogonienie nas - każda przydatna osoba ze statica by pomogła. Jednak nie kiwnąłeś nawet palcem. Twoje słynne emostany były przedmiotem wspominek gdy kończyliśmy CoP'a :lol:

Wyobrażałeś sobie, że każdy ma jeszcze raz poświęcać dla Ciebie X godzin na dojście na spot? Decyzja została podjęta przez ogół - idziemy do przodu.

Znajdź teraz ludzi co mają equip na cap40 (?) i sklepią Ci Ouryu albo POPROŚ (bo na pewno nic Ci się z góry za piękne oczy nie należy) polskich BLMów. My możemy to zrobić nawet bez jakiegoś specjalnego equipa. Są jeszcze osoby, które utknęły na jakiś innych misjach. No i w końcu 6-4. Tam zawsze i chętnie :D O ile ludzie wykosztują się na CCB i medsy.

To jest powód do dramy: http://www.ffxiah.com/item.php?id=685&sid=4
Co za impotenci umysłowi tak zaniżają ceny... z 400k do 250k przez okres świąteczny...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:14 
Cytuj  
Irrie moje 75 to jest moje poltora roku grania i wkurwiania sie na samego siebie najczesciej.

Twoj slynny tekst gdzie mam sie schowac? w krzakach? zostal wysmiany przez dobre 8-9 osob ktore tam byly. Sry moby niepoubijane a ty w najlepsze wstajesz od razu i zamiast juz isc gdzies na bok i restowac to zaczynasz bic, dostajesz aoe i lezysz znowu pozamiatany.

Ponadto odnosnie umawiania sie: pierwszy temat mial 30+ stron gdzie wszyscy umielismy sie jakos dogadac. A ty ani telefonu, ani esa, a jak sie pytalem co i jak to od razu na wkurwie podszedles do sprawy bo ty wydymany jestes.

Teraz od reki masz Kamila podejrzewam ze jak z Simim zagadasz to tez. Kwestia znalezienia 2xblm + refresher w obecnych skladach Provoke, OS, Pixies to jest zabawa na 15 minut /tell. Od biedy mozesz zapytac Katsu i Devastate czy ci brzydala garuda nie zjada. Ale trzeba sie odezwac do ludzi bo nikt nie bedzie za toba latal z tekstem "czy ty czasem nie potrzebujesz pomocy"

Misje cap 50 to jest taki smiech ze ja tam moge isc bez sprzetu i bedzie wygrana. Jedynie statki co jest hardcore. A dalej to juz z gorki. Ale podstawa panie kolego to trzeba chciec.

Moje zdanie zastanow sie czy wogole chcesz grac w ta gre, bo z tego co widze to ciagle cie wkurwia a ty ta flustracje przelewasz na ludzi.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To jest powód do dramy: http://www.ffxiah.com/item.php?id=685&sid=4
Co za impotenci umysłowi tak zaniżają ceny... z 400k do 250k przez okres świąteczny...

ja :roll: (ale po świętach czyli dzisiaj za 250k)
ten gościu sprzedaje hurtowo
http://www.ffxiah.com/player.php?id=1119741


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Irrie nasza reakcja mogła być tylko jedna. Zachowałeś się jak gówniarz nie dając nam znać, a potem nie logując się. Sprowadziłem do pomocy kilku BLMów i Ouryu to była parodia. Umawialiśmy się na konkretny termin - my też mamy pracę, osoby pomagające także. Do tego miliony eventów w grze. Skoro przyszli pomóc to trzeba to uszanować, a Ty to olałeś.

No ok. jeśli dla ciebie FFXI >> praca no to tylko i wyłącznie twój problem, ja wolę mieć parę stówek dodatkowo. Jeśli twierdzicie, że to tylko ja taki niedobry byłem to mam przypomnieć wasze fochy z quitami (statica) na wypadach w promach? Jak dobrzepamiętam to nikt nie zgadnie kto zaczynał drame :)))))

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 12:50 
Cytuj  
Jeśli dla Ciebie ludzie w MMO to tylko pikselki to Twój problem. Umawiasz się to się pojawiasz. Po za tym - telefon do mnie miałeś. Ode mnie albo nie odbierałeś albo ja miałem wyczyszczoną kartę. Wystarczyło wysłać smsa WCZEŚNIEJ.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 13:32 
Cytuj  
lol pierwszy drama maker to przeciez ja i dobrze o tym wiem :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 13:34 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
...
No ok. jeśli dla ciebie FFXI >> praca no to tylko i wyłącznie twój problem, ja wolę mieć parę stówek dodatkowo. Jeśli twierdzicie, że to tylko ja taki niedobry byłem to mam przypomnieć wasze fochy z quitami (statica) na wypadach w promach? Jak dobrzepamiętam to nikt nie zgadnie kto zaczynał drame :)))))

jak już kiedyś pisałem każdy normalny gracz robił robi i będzie robić CoP przeważnie między 18-24 (na ogół 21-02), napisz ile razy pracowałeś między godź. 21 a 24 w trakcie robienia CoP przez wasz statik i będzie po temacie
przecież dla każdego praca>ffxi, gorzej jak w godzinach aktywności graczy ffxi niepraca>ffxi, wtedy trzeba wybierać i w końcu wybrać
(pamiętaj że w czasie kiedy statik robi CoP ludzie na ogół się skręcają w bólach bo nie mogą wtedy pić, palić i p****** i generalnie ten czas traktują jakby im ktoś zabrał świetną okazję do zrobienia czegoś ważnego w grze lub ... imprezowania)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 14:00 
Cytuj  
W tych godzinach mam tak kilka razy w roku ze względu, że to jest tzw "prywata" i idąc z jednej pracy idę do drugiej i często nie wiem o tym do ostatniej chwili... na szczęście KSSWD i innych wynalazków już teraz będzie coraz mniej:) to będzie łatwiej.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 21:07 
Cytuj  
Ale tak właściwie to o co chodzi? :lol:

Było minęło.

Irrie, jak tak złe jest FFXI, to po cholerę bulisz za abonament? :roll:
Jak tak źli są ludzie, z którymi grasz, to po co z nimi grasz? :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 10:47 
Cytuj  
Ale wy fajnie tu teraz macie pelny Peace and Love !! :P


_________________
Arlin ===> Sam48/War32/Thf19 reszta też po trochu :) AF1-done :)

Pucus ===>Priest 70 Trollbane (H)
Arlinka ===>Mage 70 Talnivar (A)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 18:56 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Ale tak właściwie to o co chodzi? :lol:

Było minęło.

Irrie, jak tak złe jest FFXI, to po cholerę bulisz za abonament? :roll:
Jak tak źli są ludzie, z którymi grasz, to po co z nimi grasz? :roll:

Przecież z nimi nie gram już. Gra jest fajna jak się gra z ludzmi nie wpierdalającymi się we wszystko z butami i mającymi jedyna słuszną rację rodem z Kaczyńskich.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 19:03 
Cytuj  
Są różne sposoby:
a) Męczysz się z kimś, bo nie masz wyboru.
b) Meczysz się z kimś, bo masz w tym interes. (praktykuje to znaczny % graczy z tego co mi wiadomo...znaczy znaczny % z tych, z którymi gadam XD)
c) Nie męczysz się i grasz z innymi.
d) Zakładasz ls'a, w którym beda inni z Twoimi poglądami.
e) rzucasz grę w cholerę i idziesz grać w RO, WoW lub Tibię :lol:

<prowokacja mode off>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 19:07 
Cytuj  
zaznaczam c ^^ i e częściowo
dodałbym jeszcze

f) męczysz się z kimś, bo lubisz grać z resztą grupy w granicach wytrzymałości psychicznej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.