mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:27 
Cytuj  
(pozwolilem sobie zmienic tytul topica, bo tresci ostatnich kilkunastu postow nijak sie maja do zlego Kamilusa)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
... bo tresci ostatnich kilkunastu postow nijak sie maja do zlego Kamilusa)

Kamilus robi RDM do 75
(więc związek jakiś jest :roll: )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
JA wiem co napisałem, problem w tym ze TY nie wiesz co ja napisalem.
Phalnax II przy 300 enchance zdejmuje 15 dmg jesli moje zrodlo jest prawidlowe ... jesus, przeciez regen mozna uzyc zamiast tego wspanialego wypasionego zaklecia kosztujacego 120 000 exp ... i jeden slot mogacy sie przydac np na bio III ktore zdejmuje wiecej niż 15% dmg ...


rha sobie chwalil phalanx2 na salvage.
przy 300 skilla phalanx2 zjada 19dmg, moze i male cyferki, ale moze w praktyce wyglada to lepiej.
a i regen do tego to w ogole masz full wypas, czemu albo to albo to, jak mozna to i to?

wymeritowane bio3 rdma jest tak super mocne jak bio2 drka. takich spelli powinny uzywac osoby z najwyzszym dark skillem. bo inaczej to strata mp.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:35 
Cytuj  
njśmiszniejsze w tym wszystkim jest to że RDM moze zatłuc moba zadajac mu 0 dmg bronia z lv 1 z en-spell ... czyli nie nabijajc TP ... no ale to już teoretyczne dywagacje, nie poswiece elemental staff zeby zajac miejsce nad warkiem z ridillem :lol: :lol: :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:38 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
Scorpio napisał(a):
JA wiem co napisałem, problem w tym ze TY nie wiesz co ja napisalem.
Phalnax II przy 300 enchance zdejmuje 15 dmg jesli moje zrodlo jest prawidlowe ... jesus, przeciez regen mozna uzyc zamiast tego wspanialego wypasionego zaklecia kosztujacego 120 000 exp ... i jeden slot mogacy sie przydac np na bio III ktore zdejmuje wiecej niż 15% dmg ...


rha sobie chwalil phalanx2 na salvage.
przy 300 skilla phalanx2 zjada 19dmg, moze i male cyferki, ale moze w praktyce wyglada to lepiej.
a i regen do tego to w ogole masz full wypas, czemu albo to albo to, jak mozna to i to?

wymeritowane bio3 rdma jest tak super mocne jak bio2 drka. takich spelli powinny uzywac osoby z najwyzszym dark skillem. bo inaczej to strata mp.

Nie wiem ile daje fizycznie, mowilem jak spojrzalem na zródło moje gdzie wyskoczyła mi cyferka 15 przy 300 enhance to mi sie smiec chcialo, przeciez wiecej zyskuje regen whm-a ktory mozna podmeritowac, kazdy tani merit w regen dodaje 1 pts odnowionego hp, przy regen 1 na 1 mercie to jest 6 hp/3sec ... zastanawialem sie czy nie zrobic phalanx II ale do czasu kiedy to zaklecie nie bedzie rowne phalanx I uzywanie go moim zdaniem - nooba w temacie - mija sie z celem, lepiej uzyc dobry paralyze i slow niz takie gowno ... bo paralyze jak zadziala blokuje caly dmg a slow blokuje ok 20% dmg ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:40 
Cytuj  
Phalanxga od Scholara jest teraz lepsza. Ale na Salvage jej nie zobaczysz za czesto - co za pech ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:41 
Cytuj  
Nom, scholar moze byc fajny ze sprzetem do enchance, stoneskin 350 + phalanx I blokujacy 27 dmg ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:48 
Cytuj  
Musze Cię rozczarowac Stok, formuła generowania TP mobkowi to z grubsza 1/3tego co Ty dostajesz +3 * (1-subtle blow%) czyli jak uderzysz za zero i dostaniesz zero TP to i tak dajesz mobkowi 3 tp chcąc nie chcąc (z en-spellem czy bez).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 3 sty 2008, 22:49 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:48 
Cytuj  
RDMRing Wam sie udal na 6!

kazdy sub do czegos jest przydatny i potzrebny - zauwazylam, ze u nas w Finalu czesto obowiazuje moda oprocz taktyk co do mobkow. (wiec nie bede sie rozwijac na temat mobek wczoraj i dzis lub Sky itp.)

Surtur kochal sie w RDMach :)
i mial zasade - sprawdzal kazdego, proszac o zagranie z subem/WHM.
mysle, ze bez wzgledu na czas, styl gry i mode RDM/WHM jest najwiekszeym wyzwaniem dla niektorych RDMow.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:50 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Musze Cię rozczarowac Stok, formuła generowania TP mobkowi to z grubsza 1/3tego co Ty dostajesz +3 czyli jak uderzysz za zero i dostaniesz zero TP to i tak dajesz mobkowi 3 tp chcąc nie chcąc (z en-spellem czy bez).

Pisalem ze bawi mnie ten pomysl, nie pisze ze znam sie na calym tym mele itd ... :lol: aczkolwiek zrobie kiedys test formuly :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:51 
Cytuj  
Za to sam Surtur /WHM nie mial ;p

Rha napewno? Czyli inna formula niz dla gracza tak? Bo z tego co pamietam jak gracz obrywa za 0 to i 0 tp dostaje. Tak z ciekawosci~

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:51 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Na poczatku pomyslalem, ze chodzi ci "z /whm" ale to w kij nie pasuje, /mnd zreszta tez - zadne z tych nie pomaga wsadzic Slow2. Stunuja drk albo rzeczywiscie /drk, ale tylko jak jest wyznaczony. Napisalem, ze idzie /blm gdy jest juz z 2 innych rdm a najczesciej jest.


ta, chodzilo mi o /whm, da sie w cerba wepchnac slow2, ale on ma bardzo wysoki poziom resistu

Gokulo napisał(a):
To chyba oczywiste. Tak samo jak jego para nedzne jest przy moim. Ja jedynie co wlozylem w strone nukow to ekwipunek - jak kiedys zeche mi sie merity robic to i ladniejsze liczby wyciagne. Samo w sobie 400-600dmg nie jest nedzne.


samo w sobie nie, ale blm ma do dyspozycji blizzard4, jak sie postara zrobi 2k, a przy tym nasze nuki sa kiepawe.
ale moze to tylko ja, ze porownuje swoj dmg do innych lepszych.
kiedys moim celem bylo nukac jak blm, wiec to pewnie pozostalosc ;p

Gokulo napisał(a):
Tylko glupcy merituja Enhancing ~.~ (albo avesta rotfl ;D)


czemu nie, jak masz do dyspozycji dwie pule magii?
tymbardziej, dla kogos kto duzo soluje, zeby podciagnac phalanx, czy cos ;p rdm moze byc na serio uber w danej konkretnej rzeczy, jak sie odpowiednio nim pokieruje~

Gokulo napisał(a):
I jest to potencjal, ktory mozna rozwijac wlasnie. Bo RDM ma do tego i merity i dostep do odpowiedniego sprzetu. Natomiast oczywiscie nie mozna go wymaksowac jesli nie chce sie tracic na czyms innym. Nie mylmy dwoch pojec.


jak mowilam o rozwijaniu tego potencjalu, nie mialam na mysli rozwijanie po lebkach, ale na maksa, jak najbardziej sie da.

Gokulo napisał(a):
A wiedzialas wczesniej, ze nie ma? Napisalas jakby takie cos w ogole nie bylo osiagalne.


oh, wiedzialam :P
nie jest nieosiagalne, ale nie jest tez banalne do zdobycia.

Gokulo napisał(a):
Nigdzie nie napisalem, ze bedac w blm pt. Bedac gdziekolwiek, wystarczy, ze widze latajaca statue.


ok, to chyba nie dokonca sie zrozumielismy ;)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:52 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Za to sam Surtur /WHM nie mial ;p


taa, zawsze mnie to bawilo :D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:54 
Cytuj  
Cytuj:
jak mowilam o rozwijaniu tego potencjalu, nie mialam na mysli rozwijanie po lebkach, ale na maksa, jak najbardziej sie da.


Pamietajmy tez, ze RDM z zalozenia to Jack of all Trades - czyli nie jest w stanie nic na maksa rozwinac :) No potem SE to zmienilo robiac z niego enfeeblera.

Cytuj:
ta, chodzilo mi o /whm, da sie w cerba wepchnac slow2, ale on ma bardzo wysoki poziom resistu

Oczywiscie, ze sie da, ale /whm nie bardzo w tym pomaga.


A co do meritow magii. No tak, ja na to wlasnie tak patrze, bo dla mnie elemental wydaje sie bardziej useful niz enhancing(mimo, ze nie merituje sam bo moze na inny magic sie przyda kiedys ;D) Sam nie jestem jakims zapalonym solo.


Ostatnio edytowano 3 sty 2008, 22:56 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:54 
Cytuj  
Inna niż dla gracza


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 23:01 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Oczywiscie, ze sie da, ale /whm nie bardzo w tym pomaga.


zawsze kilka mnd wiecej ;D (u mnie jest 5mnd roznicy miedzy /whmem a /blmem)

Gokulo napisał(a):
A co do meritow magii. No tak, ja na to wlasnie tak patrze, bo dla mnie elemental wydaje sie bardziej useful niz enhancing(mimo, ze nie merituje sam bo moze na inny magic sie przyda kiedys ;D) Sam nie jestem jakims zapalonym solo.


ja kiedys myslalam o enhancing, ale to chyba bylo wtedy kiedy mialam jeszcze phalanx2 w meritach, teraz jestem rozdarta miedzy meritami dla brda a elemental skillem >.>


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 01:34 
Cytuj  
WHMi nie merituja regena Stok.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 01:57 
Cytuj  
katsu napisał(a):
WHMi nie merituja regena Stok.


To zalezy. Moj "prywatny" WHM ma zmeritowny regen na maxa i bardzo to sobie chwale. :D

Zreszta w porzadnym HNM LSie ludzie z jednago joba powinni sie dogadywac np. ja merituje regen a ty bary itp Wtedy mozna osiagnac max wydajnosc na trudnych walkach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 02:23 
Cytuj  
No ja mam barsy akurat takze porzadny HNM LS! ;p


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 10:24 
Cytuj  
katsu napisał(a):
WHMi nie merituja regena Stok.


zmeritowany regen i na tiamacie nie trzeba leczyc w powietrzu. anyway zaczynam tankowac RDMem wiec chyba sie zabiore za meritowanie enchacing. wczoraj mnie turbullion 1 shotna na Khimairze ale zlego fooda uzylem to enm z dorato jest niepotrzebne:) carbonerra ftw:)


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.