mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 18:48 
Cytuj  
Zakladam topic o dancerze, bo chyba takowego nie bylo.

Mam lvl 16 wiec narazie nie ma co filozofowac. Na tym lvlu tej job jest super prosty w obsludze: samba, walc, ws i tak w kolko.

IMO to najlepszy job do solowania.
Przed chwila zsolowalem VT kraba (trwalo wprawdzie dlugo, bo nie mialem TP na ws):

Obrazek

Na T mobach mozna chainowac nawet przed 15 lvlem (bez walca):

Obrazek

Pewnie master Coldee moglby napisac kupe ciekawych rzeczy o tym jobie.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 18:58 
Cytuj  
3x DNC/NIN (Cold, Gizmos i ktoś 3... Neko? Albo było nas 2x DNC?) i ja jako DRG na 25 LV robiliśmy ciągle chain#4 na IT Mandragorach koło Kazham (a raczej w przejściu koło dziury prowadzącej do Yhoator). Później jak przeszliśmy na Goby (27 Lv) to już było bardziej /random ze względu na Tossy. Jak wysadził siebie to było fajnie. Jak w nas to gorzej. Od 32 jechaliśmy: 3x DNC, DRG, BRD na różnych spotach. I zazwyczaj chain#3-4 też mieliśmy. Ostatnio (do 46-47) jechaliśmy już w pełnym party. Daggerami to jednak na dłuższą metę nie jest walka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 19:05 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Daggerami to jednak na dłuższą metę nie jest walka.


Ja raczej oleje daggery, chyba ze party bedzie potrzebowac do SC. Mam troche bonusow do hand-to-hand z meritow, ktore powinne zrownowazyc troche kiepski skill DNC w tym.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 19:37 
Cytuj  
DNC wymata na low lvl....potem sie zaczynaja schody...nie ma za bardzo gdzie expic...Colibry zalatwiaja DNC Feather Tackle....a Impy swoja amnesia calkowicie wylaczaja DNC.

Wlasnie dingnalem DNC 69 i to tylko dzieki Campaing Battle.

Co do broni to dagger x2, na inne suby niz nin od 65 jest Shiva Claw i pozniej Destroyersy.....od 70 duo Kard/Joyeuse. Kard niby mniejszy dmg niz Behe +1, ale +5 chr to niezly bonus.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 20:17 
Cytuj  
Homer napisał(a):
DNC wymata na low lvl....potem sie zaczynaja schody...nie ma za bardzo gdzie expic...Colibry zalatwiaja DNC Feather Tackle....a Impy swoja amnesia calkowicie wylaczaja DNC.

Wlasnie dingnalem DNC 69 i to tylko dzieki Campaing Battle.



Ladnie! Grats!

Rozumiem, ze zgodnie z polityka SE AFow jeszcze nie ma?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Homer napisał(a):
DNC wymata na low lvl....potem sie zaczynaja schody...nie ma za bardzo gdzie expic...Colibry zalatwiaja DNC Feather Tackle....a Impy swoja amnesia calkowicie wylaczaja DNC.

Wlasnie dingnalem DNC 69 i to tylko dzieki Campaing Battle.



Ladnie! Grats!

Rozumiem, ze zgodnie z polityka SE AFow jeszcze nie ma?



No nie ma niestety, tak samo jak nie ma zadej broni i equipu DNC onry.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 23:35 
Cytuj  
Miałem w merit party SAM/DNC. RDM baaaaardzo się nudził.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 23:53 
Cytuj  
/dnc to teraz koljeny must have sub dla kazdego DD....bawilem sie sam/dnc z soboro i jest super :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 14:30 
Cytuj  
Wczoraj przed przypadek odkrylem ze mozna nabijac DNC TP na uspionym mobku. Trzyba sie odwrocic od moba i uzywac Quickstep/Boxstep/Sutterstep, nie zadaja one dmg tylko buffuja, wiec mob sie nie obudzi..potem tylko Reversal i juz jest 60 TP w 30 sekund...i znowu mozna buffowac.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:14 
Cytuj  
DNC solo lvl 69 na T i VT Colibri bez exp ringa.


Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:29 
Cytuj  
Ten job jest naprawde przegiety. Mam nadzieje, ze SE go znerfuje. ;)

Wczoraj bilem V kraba i zagrowal Goblin Gambler VT. Nukowal mnie z daleka, a ja na luzie zabilem kraba, a potem goblina. Walke skonczylem z full HP i ok. 150 TP. Lekko chore imo.

Walka z dwoma goblinami naraz T i decent tez nie stanowi dla DNCera problemu.

=================================================

Moje statsy na 20 lvlu:

Obrazek

Daggery maja tylko o 1 skill wiecej niz hand-to-hand, wiec narazie napewno zostane dancermonkiem. :)

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:37 
Cytuj  
Zgadzam się z tym przegięciem. Jak widzę dnc'erów solujących, to aż mnie skręca. Zero odpoczynku, zero stresu o zgon i bez przerwy bicie mobków, które inne joby mogą co najwyżej solo połaskotać. Wkurzające to, gdy sie na to patrzy z perspektywy innych jobów, ale zapewne fun, gdy si,ę gra dnc. Myślę, że SE się tym zajmie. Jak nie teraz to potem. SE lubi ograniczać możliwości XD


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:43 
Cytuj  
Zrobiłem parę lv DNC i miałem ubaw bo pt na diunach istniało tak długo jak ja byłem w pt :P Tank,DD i lekarz w jednym :P

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 13:44 
Cytuj  
Hehehe zadnego nerfa raczej nie bedzie, bo to ze job jest przegiety na 20 lvl...to tak naprawde nikogo nie obchodzi...wazne co bedzie sie dalo z niego wycisnac w end game.

Tak naprawde przegiety jest BLM i RDM znam jednego takiego co biega sobie tymi jobami na zmiane po SKY i soluje Zipa, SC, Despota i Genbu, soluje tez jakiegos Jailera w SEA, ale nie pamietam ktorego. DNC nigdy nie bedzie tego mogl zrobic..wiec nie wiem po co ten krzyk : NERF ! Brak umiejetnosci gry danym jobem jest najwiekszym problemem graczy,bo jak zobacza ze ktos inny potrafi zrobic cos czego sami nie moga to od razu krzycza : NERF ! lol :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 02:01 
Cytuj  
Jesli chodzi o ten nerf to zartowalem. Uwazam, ze SE celowo dalo taki przegiety job, zeby zatrzymac niektorych znudzonych graczy. Pewnie jest to tez odpowiedz na placze, ze w FFXI slabo sie soluje.
Zreszta lepsze wersje JA juz kosztuja wiecej TP i pewnie wcale nie jest tak rozowo (szczegolnie jak kogos nie stac na ciagle drogi ACC sprzet).

Dzis przezylem dwa nowe taneczne doswiadczenia: :)

- bylem w party 2 x Dancer (z Aniasem z Pixies) i jesli chodzi o dmg na tym lvlu to DNC/MNK z hand-to-hand >> DNC/NIN z nozami (nawet mimo tego, ze bylem 2 lvle nizej niz Anias), ale to raczej bylo do przewidzenia.

- bylem main tankiem na 23-24 jako DNC/MNK i nawet ladnie udawalo sie utrzymac hate mimo nukujacych magow. Jedyny problem to to, ze czasem 3 razy pod rzad nie missuja kroki i nie ma potem voke...

Generalnie im dalej tym ciekawiej. :] Na 25 dochodzi curaga. :]

A to screen party zlozonego z samych tancerzy:

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 13:04 
Cytuj  
Opi zauważ jak bardzo jesteś przegięty jako MNK. H2H cap + merity. Str lub tam inny stats też pewnie. Guard, Eva czy tam Bóg wie, gdzie jeszcze masz merity. Dlatego u Ciebie H2H jest o 1 skill niżej niż Dagger. A taki Coldee co nie ma meritów w H2H a i Daggerach? Nie ma wogóle melee meritów? Co on ma powiedzieć? Dla niego lepiej /nin.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 13:10 
Cytuj  
Wczoraj doszedl mi Healing Waltz IV ....koszt 65 tp leczy w secie CHR za 600 HP.

Jak Coldee nie ma zadnych melee meritow, to bedzie mu ciezko na wyzszych lvl cokoliwek zrobic DNC....na jego miejscu zrobilbym lvl 60 i poczekal na update dajacy AF'y i jakis dedykowany equip dla DNC.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 13:51 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Opi zauważ jak bardzo jesteś przegięty jako MNK. H2H cap + merity. Str lub tam inny stats też pewnie. Guard, Eva czy tam Bóg wie, gdzie jeszcze masz merity. Dlatego u Ciebie H2H jest o 1 skill niżej niż Dagger. A taki Coldee co nie ma meritów w H2H a i Daggerach? Nie ma wogóle melee meritów? Co on ma powiedzieć? Dla niego lepiej /nin.


Wiem Krzysiek. Nie pisalem, ze DNC/MNK jest lepszy, tylko, ze jest lepszy dla mnie akurat. Zreszta nie wykluczam, ze sie przerzuce na /NIN po jakims czasie.

Pewnie uber sie gra DNC majac zmeritowane skille w dagerze.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 13:55 
Cytuj  
na 70 lvl roznica jest ponad 30 skilla miedzy dagerami a h2h/sword..wiec to calkiem sporo i nie da sie tego raczej zniwelowac meritami. Ale nie zawsze i wszedzie sie chodzi z /NIN, mozna farmowac z /THF i uzywac h2h, solowac /BST tak samo, byc bardziej support /BRD, /COR i wtedy tez h2h, wiec dobrze jest skilowac wszystkie 3 bronie..dagery, h2h i sword.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 19:34 
Cytuj  
LOL, dnc solo coraz bardziej mi sie podoba ^^, musze jeszcze wykombinowac wiecej sprzetu do CHR +

Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.