mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 01:10 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Kris zapisz się do PiS i po problemie.


Zastanowie sie. I tak glosowalem na "Irlandie".

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 12:50 
Cytuj  
ja sie na Ciebie ciagle skarze Kamil :D i za to ze czesto Ci dobrze cos podpowiadam dostaje zjeby.... i jak mniemam jestem jedna z tych 2 osob co nagminnie lamia rulesy gadajac z Toba podczas runow... ale to tylko po to zeby korygowac bledy na bierzaco, bo do mnie o dziwo tez dochodza telle mimo iz nie jestem juz liderem.... w sumie moge to robic po runie, ale wtedy to juz nie bedzie mialo wplywu na przebieg runu... np oststnia akcjia z 2 detectorami ktore regularnie na raz wypuszczaly addy... zamiast zabic jednego z nich(zabijac moga tylko liderzy) gdy kilka osob gryzlo glebe po niezestunowanym meltdown byly tylko usypiane co nie powstrzymuje ich przed wypuszczaniem addow... dlatego sie wysyla telle bo na party/ls chat to nie zostaje czesto odnotowane gdy kilka osob powtarza kilka razy zeby zabic detektory bo sie robi problem


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 15:45 
Cytuj  
Ja generalnie nie wiem po co ktoś pullował drugiego/wprowadzał zamieszanie. Popuje drugi - to go kill'em, bo i tak SC nie przywoła...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 15:52 
Cytuj  
to trzeba go bylo nuknac a ty nawet go nie sleepowales, wiem bo sprawdzilem loga jak gryzlem glebe ;];]

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 16:32 
Cytuj  
Marass napisał(a):
(zabijac moga tylko liderzy)
lol o_0


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:45 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Marass napisał(a):
(zabijac moga tylko liderzy)
lol o_0

Tekst miesiąca :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 17:52 
Cytuj  
Desio: tylko liderzy lub na polecenie liderów :D
Chodziło o to, że nubki nam zabijały detecta od razu po pullu :P

niger napisał(a):
to trzeba go bylo nuknac a ty nawet go nie sleepowales, wiem bo sprawdzilem loga jak gryzlem glebe ;];]


Coś kiepsko sprawdzałeś... Przy pierwszej takiej akcji znukowałem drugiego, ale padając jeszcze przyzwał Care i w tym czasie ten właściwy Care zrobił aoe.

Za drugim razem padłem właśnie dlatego, że nukowałem detecta, a jego care mnie pobił :lol:

Także mi ziomuś nie pierdziel, że nie nukowałem czy nie sleepowałem - no chyba, że jak mnie już tam nie było :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 18:05 
Cytuj  
Kamil fakt faktem z Antonem darlismy sie chyba ze 3 min zeby zabic detektory bo zaczelo sie robic goraco... za 2-gim razem Antom pisal z 5 razy(inni tez pare razy to pisali) ze tego pierwszego detectora trzeba zanukowac, bo on nie popuje SC a jednak on byl tylko usypiany z 4-5 min nie wiem po co... tak samo w sytuacji gdy sa 2 detectory i mamy tylko jednego whma trzeba jednego z nich killim... detectory zostaly dopiero zabite jak 3/4 DD Pt gryzlo glebe i zaczalem spamowac na ls zeby zabic te detectory.... ale bledy maja sie prawo jeszcze trafiac... bo w sumie pierwszy raz w tym Lsie chyba byly ciagniete 2 detectory na raz i ludzie sie troche pogubili


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 18:09 
Cytuj  
Wiem. Ale ja wtedy byłem już martwy lol. To była akcja "brb pizza -> wtf? oO -> nuke start -> dead -> walcz ze złością -> yummy yummy pizza" :D

Przy pierwszym zamocie detectora załatwiłem tyle, że pierwotny Care walnął meltdown, którego nikt nie zestunował i padli chyba Prit + Anton wtedy >.>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 20:05 
Cytuj  
Detectory już były kiedyś dwa bite na raz, problem nie jest je zanukować ani zabić przy pomocy melee tylko problem jest w tym że OS LS generalnie nie ma takiego supportu który dałby radę temu co robi armia melee -> bezsensownego nabijania mobkom TP, nie ma w LSie armii pielęgniarek która dałaby radę obsłużyć wszystkich mięśniaków którzy generalnie :
- robią słaby dmg
- nie dobierają się w SC pary
- chomikują swoje TP w walce z mobkami które ma się bić poniżej 30 sekund
Caretaker'y powinny być bite przez 2-3 wypasionych melee robiacych WSy i z 1 nukiem od blm'a czy rdm'a jak zdążą i to wszystko poniżej 30 sekund, ale ludzie wolą sobie pewnie skilować cośtam lub stać w zasięgu AoE nawet nie walcząc itd., na szczęście ffxi pokazuje słabości niezależnie z jakimi mobkami się ma do czynienia i będzie sobie można jeszcze nabić niejednego posta :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 20:26 
Cytuj  
LOL co za problem zabic Detectora ? kazdy "normalny" SAM oneshootuje go WS'em.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:17 
Cytuj  
Homer napisał(a):
LOL co za problem zabic Detectora ? kazdy "normalny" SAM oneshootuje go WS'em.


Marass napisał(a):
(zabijac moga tylko liderzy)


Marass napisał(a):
Kamil fakt faktem z Antonem darlismy sie chyba ze 3 min zeby zabic detektory bo zaczelo sie robic goraco... za 2-gim razem Antom pisal z 5 razy(inni tez pare razy to pisali) ze tego pierwszego detectora trzeba zanukowac, bo on nie popuje SC a jednak on byl tylko usypiany z 4-5 min nie wiem po co


Mam coś dodać czy sam sobie dopiszesz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:31 
Cytuj  
To nie problem zabic detectora.... problem w tym ze na to musisz miec pozwolenie lidera, bo pozniej sa ujemne pkt... gdyby liderzy szybciej reagowali bylo by spoko, ale jak sie wyda wszystkim pozwolenie to ktorys z noobkow pierwsze co zrobi to rozwali detectora, wiec lider imo powinien szybki przeglad sytuacji zrobic, szybka dyspozycja i kill detectora... po prostu trzeba szybciej reagowac


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:48 
Cytuj  
przede wszystkim na eventach nie powinno być pisania, zazdroszczę tym którzy chodzą dziesiątki setki razy w to samo miejsce bić w taki sam sposób te same mobki że mają jeszcze coś mądrego do dodania :roll:
ja jestem za tym żeby punkty w LSie można było sprzedawać i kupować bo chętnie bym kupił z minus 20-25 punktów :roll:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:55 
Cytuj  
pieknie :D
doprowadziliscie do sytuacji w ktorej NIKT NIC nie zrobi bo bez pozwolenia lidera nie wolno mu zabic mobka, nic tylko pogratulowac pomyslu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zanim lider zdecyduje czy i kto ma zabic moba to 3/4 alliance bedzie gryzlo ziemie i wszyscy wina obarcza lidera/liderow bo nie zabili, nie kazali zabic, nie pozwolili zabic :D

lepiej nauczcie ludzi reagowac instynktownie na takie sytuacje zeby kazdy wiedzial co zrobic jak cos takiego sie powtorzy - a nie stac i czekac "bo tylko lider moze zabic/kazac zabic"... wtedy nikt nie kiwnie palcem i bedzie stal i przygladal sie jak mobek masakruje ally...

wasze eventy w SKY musza byc zabawne - can i join? :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:56 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Homer napisał(a):
LOL co za problem zabic Detectora ? kazdy "normalny" SAM oneshootuje go WS'em.


Marass napisał(a):
(zabijac moga tylko liderzy)


Marass napisał(a):
Kamil fakt faktem z Antonem darlismy sie chyba ze 3 min zeby zabic detektory bo zaczelo sie robic goraco... za 2-gim razem Antom pisal z 5 razy(inni tez pare razy to pisali) ze tego pierwszego detectora trzeba zanukowac, bo on nie popuje SC a jednak on byl tylko usypiany z 4-5 min nie wiem po co


Mam coś dodać czy sam sobie dopiszesz?


a dopisze sobie... nic dziwnego ze musza decydowac o tym liderzy skoro maja pod soba stadko nic nie kumajacych owieczek.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 23:18 
Cytuj  
nasze eventy w sky sa na tyle zabawne ze co tydzien bijemy ze 2-3 byakko :D wiec chyba nie jest z nami az tak zle^^ po prostu ludzie musza sie wyrobic i tyle


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 23:48 
Cytuj  
sky jest too weak, kazdy ogarniajacy player po 2 dniach chodzenia wie co, gdzie i jak. od tego sa strony jak sie czegos nie wie.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 00:07 
Cytuj  
getserious napisał(a):
sky jest too weak, kazdy ogarniajacy player po 2 dniach chodzenia wie co, gdzie i jak. od tego sa strony jak sie czegos nie wie.


WOW


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 00:43 
Cytuj  
Homer napisał(a):
a dopisze sobie... nic dziwnego ze musza decydowac o tym liderzy skoro maja pod soba stadko nic nie kumajacych owieczek.


To nie ty dostałeś zjebę za zabicie detectora, więc na juhc się odzywasz... nie wiesz jak sytuacja wygląda w OS.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.