mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 01:06 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Homer napisał(a):
a dopisze sobie... nic dziwnego ze musza decydowac o tym liderzy skoro maja pod soba stadko nic nie kumajacych owieczek.


To nie ty dostałeś zjebę za zabicie detectora, więc na juhc się odzywasz... nie wiesz jak sytuacja wygląda w OS.


Ale po co sie tak od razu goraczkujesz ?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sty 2008, 01:27 przez Homer, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 01:24 
Cytuj  
lol


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 01:26 
Cytuj  
big LOL


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 10:49 
Cytuj  
Homer napisał(a):
Ale po co sie tak od razu goraczkujesz ?


Bo wkurza mnie jak ktoś nie zna sprawy a sie wpierdala... znaFca od siedmiu boleści.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:39 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Homer napisał(a):
Ale po co sie tak od razu goraczkujesz ?


Bo wkurza mnie jak ktoś nie zna sprawy a sie wpierdala... znaFca od siedmiu boleści.


Ojej Krzysiu idz wyladauj na kims innym swoja flustracje bycia najwiekszym noobSAM na serwerze. Ja sie wcale nie dziwie ze wasi liderzy cos takiego wymyslil, bo widzialem OS vs Faust i tak naprawde tylko Prysiu i Pudzian wiedzieli co sie dzieje i odwalili dobra robote, reszta to powinna wrocic przed Bastok i lac pszczolki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 12:07 
Cytuj  
Na Fauscie zawsze jest polecenie "killim", bo inaczej zawsze znajdzie się ktoś kto mu podejdzie pod strzała... Chociaż ostatnio jakiś RNG go shadowbind i poleciał dolną drogą :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 15:05 
Cytuj  
Homer napisał(a):
bla bla bla


Wszyscy wiedzą, że twoje zdanie jest gówno warte. Także tym co gadasz się najmniej przejmuję. Generalnie nic nie potrafisz tylko za plecami obgadujesz. Jak szmaciarz.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 15:16 
Cytuj  
Z innej beczki: na forum OS pojawila sie teoria ze aby zrobic rank captain nie trzeba zrobic wszystkich assaultow. Moze to ktos potwierdzic badz zaprzeczyc?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 15:30 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Homer napisał(a):
bla bla bla


Wszyscy wiedzą, że twoje zdanie jest gówno warte. Także tym co gadasz się najmniej przejmuję. Generalnie nic nie potrafisz tylko za plecami obgadujesz. Jak szmaciarz.


Obgaduje za plecami ? pisze otwarcie ze jestes najgorszym noobem jezeli chodzi o SAM. Moze w innych jobach sie sprawdzasz, ale jako SAM jestes mega LOL.


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 20:38 
Cytuj  
Myrta - pierdolony złodziej h1h1h1h1h1

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 20:53 
Cytuj  
getserious napisał(a):
Myrta - pierdolony złodziej h1h1h1h1h1


Oj musialbys to udowodnic, kierujesz sie tylko nisprawdzonymi plotkami chlopczyku.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 21:40 
Cytuj  
I jak to mi ktoś (nieważne kto) powiedział: "no akurat myrta to jest autorytet. Nie przejmuj się tym co mówi". To tak żebyś wiedział co ludzie o tobie myślą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co do plotki... to nie plotka.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 21:42 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
I jak to mi ktoś (nieważne kto) powiedział: "no akurat myrta to jest autorytet. Nie przejmuj się tym co mówi". To tak żebyś wiedział co ludzie o tobie myślą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co do plotki... to nie plotka.



Widac jak sie nie przjmujesz odpisujac na kazdy moj post :D
No i nie przejmu sie tym co mowie i badz najabrdziej lolSAM na serwerze dalej w koncu dlugo na to pracowales :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 08:47 
Cytuj  
Nie wiem czy i dzisiaj będę. Spamuję ISP - pingi mam na poziomie 3000ms >.<
Obym mógł w końcu pograć...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 11:01 
Cytuj  
Może by jakiś moderator zrobił tu pożądek, bo się nie da czytać tego ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 14:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie wiem czy i dzisiaj będę.


Ku przypomnienia... mnie jutro nie będzie wieczorem. Moja kobieta ma imieniny i zabieram ją do kina na romantyczną kolację z popkornu i koli (w tle jakiś film mają mi puścić, dogadałem się :P). Good luck.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 14:47 
Cytuj  
popieram... i jakbys Krzysiek mog przestac rzucac miechem w miescu poswieconym Old Starsom bylbym wdzieczny.... fakf faktem nie nalezysz do najlepszych SAMow(srednie umiejetnosci i slaby equip) i trzeba sie z tym pogodzic, albo cos z tym zrobic(nauczyc sie grac lub cos) imo Twoj najwiekszy problem polega na tym ze zamiast skupic sie na jednej postaci rozwijasz 2 rownolegle... ja skupiam sie glownie na Marasie i dopiero na 2-gim planie jest Drak, ktorego mam zamiar powoli wequipowac, ale na nim skupie sie jak skoncze CORa i moze zrobie z niego SMNa albo dociagne to co juz orginalny Drak zaczal czyli BST :D i pewnie wtedy naucze sie na dobra sprawe grac rowniez BRD, choc wiem o co biega ale trzeba zdobyc to doswiadczenie w praktyce, na co szkoda mi obecnie czasu... moim zdaniem powinienes zdecydowac sie na gre Krzyskiem lub Jasem a ta 2-ga postac uzywaj jako mula suppor przy kampieniu etc. ... Jasa wyequipowales ale tez nie potrafisz grac za dobrze w roli tanka... Krzyska robiles sam, ale brakuje Ci momentami elementarnej wiedzy na temat tego joba... czesto podkreslasz ze nie wiesz co robisz zle, bo nikt Ci nic nie mowi... nie o to tu chodzi zeby Cie prowadzic caly czas za raczke... jakisz czas temu na limbusie robilismy Ultime? tankowie padli to bez zadnych polecen polecielismy z 2-gim SAMem tankowac na zmiane wrzucajac WSy... to jest naturalny odruch ktorego Ci jeszcze czesto brakuje... duzy problem lezy rowniez w tym ze chyba nie do konca poznales SAMa i jego mozliwosci... SAM nie sluzy tylko i wylacznie do tego zeby robic dmg i nie lapac hate... SAMem mozna spokojnie w sytuacjach kryzysowych tankowac o ile mobek nie spamuje czarami( no chyba ze masz /nin) i nie mowie tu ze ja jestem tu jakims uber SAMem, ale staram sie ciagle doskonalic czy to jako SAM czy jako DRG i dawac z siebie wszystko mimo iz mi tez jak chyba kazdemu zdazaja sie jakies noob wpadki....


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 15:04 
Cytuj  
lol to było rzucanie mięchem wg Ciebie? To było delikatne z mojej strony lol. Anyway. Jasonosem nie gram generalnie od dłuższego czasu (Krisem w sumie też nie bardzo gram ostatnio). Siedzę na nim farmując i tyle. Nic więcej nim nie robię. Odmówiłem ostatnio nim party Lygarowi lub Lozielowi... nie pamiętam (i jeszcze jakieś nie znanej mi osobie). Jeżeli wg Ciebie powiedzenie komuś co robi źle jest prowadzeniem za rączkę to gratuluję elementarnej wiedzy na tematy metodyczne i dydaktyczne. Nie chciałbym żebyś czegokolwiek mnie lub kogokolwiek z mojej rodziny czy znajomych w tym momencie uczył z takim podejściem (zaczynając od dodawania czy odejmowania). Czy uważasz, że jak doktor tłumaczy błędy magistrowi w jego pracy to prowadzi go za rączkę? Super.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 15:20 
Cytuj  
O.o ale ty twardy jestes... dziekuje za to ze sie hamowales i byles taki delikatny.... na szczescie nie jestem nauczycielem, i nie zamierzam nim byc... wiesz niektorych ludzi da sie czegos nauczyc bez wiekszego wysilku... wystarczy ze uczona osoba tego chce... w twoim przypadku chyba jest przeciwnie... jak ktos daje ci jakies rady odpowiadasz ze wiesz lepiej lub to zlewasz, wiec powiedz mi jak taka osobe mozna czegos nauczyc? wiele razy bylo to podkreslane ze nie stosujesz sie do polecen... przyklad kirin i cfh... starasz sie rowniez pokazac na OS jaki ty to obeznany jestes z FFem a czesto mylisz pojecia lub wprowadzasz ludzi w blad swoja niewiedza... ale co tam, ty wiesz lepiej....


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 16:11 
Cytuj  
Marass napisał(a):
...starasz sie rowniez pokazac na OS jaki ty to obeznany jestes z FFem a czesto mylisz pojecia lub wprowadzasz ludzi w blad swoja niewiedza... ale co tam, ty wiesz lepiej....


A konkretniej. Bo jak narazie to tylko gadasz od rzeczy, ale w sumie nic konkretnego nie mówisz (czyli jak zwykle). Gadasz by tylko coś na mnie powiedzieć. Czepiasz się w sumie niczego. No przyłóż się.

EDIT: A zresztą... jedna osoba mi powiedziała, że się wszystkiego i wszystkich czepiasz. Także daj sobie spokój albo gadaj dalej zdrów. I tak nic konkretnego nie masz do powiedzenia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.