mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 17:13 
Cytuj  
nie bardzo rozumiem jaki sens jest wprowadzać system priority, każdy i tak wie co mu najlepi pasuje i na co jest gotowy wywalić pts, a jak nie ma pts .. no to trzeba czekac albo obejsc sie smakiem. System i tak promuje osoby bardziej aktywne .. i tak osoba z mniejsza iloscia pts a bardziej aktywna ma opcje wziasc item czego nie wezmie osoba ktora nie ma aktywnosci a nazbierala pts ... tylko wkuża mnie że choć byłem na trigger runie na kirina to nie miałem priority ... no ale nie bylem na zwyklym trigger runie na gody w zeszlym tygodniu ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 17:26 
Cytuj  
Wiesz prawda taka ze motywuje to do przychodzenia na eventy. Ja przyjolem taktyke ze skoro mam sporo zajec w rl to staram sie to przeniesc na dni kiedy sa triggi, wtedy jestem ostatni w kolejce do bidowania w sky a ze zostal mi ostatni przedmiot to nie ma problemu. Po prostu zgarne jak nikt nie bedzie potrzebowal. Sam mozesz zrobic to samo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 17:27 
Cytuj  
o brak priorytetow dla jobow byla moze mini drama na 1-2 runie ale to wszystko... teraz nikomu to nie przeszkadza a nawet ludzie sie ciesza z tego powodu


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 17:28 
Cytuj  
Osobiscie takiej dramy nie pamietam, widac zreszta ze ls rosnie w sile po wczorajszych kirinach.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 17:44 
Cytuj  
właściwie to dla dobra klimatu (którego już chyba niewiele zostało) i utrzymania zalążków zabawy ja bym nawet był za tym żeby zlikwidować system ujemnych punktów i redcośtam pod warunkiem że będzie stworzony i będzie obowiązywać kalendarz z wyprzedzeniem 2 tygodniowym gdzie każdy będzie mógł sobie dokładnie zaplanować wszystko w grze i poza

Takie eventy jak :
Swift belt run
Soboro run
Optical Hat run
Apoc Nigh
Bahamut
Bomb Queen Ring

powinny mieć 2-3 terminy żeby wszyscy którym zależy mogli mieć szansę na zdobycie/zaliczenie, to są podstawy przed endgameu i powinniśmy niektóre z nich robić tak długo aż każdy zdobędzie to co chciał (generalnie to nie powinniśmy bo endgameowy LS nie jest od robienia shoutowych eventów z middlegameu)

wg mnie LS nie może mieć X liderów TYLKO 1 - dyktatora, reszta co najwyżej może być opiekunem eventów/runów, pisać głupoty, bez sensu się sprzeciwiać, mieć wpływ na kickowanie itd., lider-dyktator powinien zadbać o to żeby WSZYSCY W LSie mieli skończony CoP itd., wszystkie triggowalne 100% dropy z NMów itd. itd. , oczywiście przyciśnięci, ludzie wielką krzywdę by czuli jakby mieli swifta, ohata, soboro, ring i kolczyk z CoPa bo nie mogliby nigdzie napisać że to dzięki ich ciężkiej pracy mają to wszystko


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 18:09 
Cytuj  
Cytuj:
wg mnie LS nie może mieć X liderów TYLKO 1 - dyktatora, reszta co najwyżej może być opiekunem eventów/runów, pisać głupoty, bez sensu się sprzeciwiać, mieć wpływ na kickowanie itd., lider-dyktator powinien zadbać o to żeby WSZYSCY W LSie mieli skończony CoP itd., wszystkie triggowalne 100% dropy z NMów itd. itd. , oczywiście przyciśnięci, ludzie wielką krzywdę by czuli jakby mieli swifta, ohata, soboro, ring i kolczyk z CoPa bo nie mogliby nigdzie napisać że to dzięki ich ciężkiej pracy mają to wszystko


O fuck Simi tym tekstem spowodowales ze padlem z krzesla na plecy i odjebalem maksymalna biedronke ze smiechu, masz talent chlopie do sarkazmu.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 18:43 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
... masz talent chlopie do sarkazmu.


może i mam ale z czystej uczciwości napisz proszę ile razy byłeś (lub ile walk) pomagać (to takie coś że się idzie i nic się z tego nie ma) np. na :
Swift belt run
Soboro run
Optical Hat run
Bomb Queen Ring

to ja napisze ile razy ja byłem, wtedy spadniesz z krzesła i zobaczysz jaka jest między nami różnica w podejściu do grania w ffxi ( a raczej była, teraz już mi nie zależy)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:37 
Cytuj  
Nie mam zamiaru pisac ile razy i gdzie bylem bo nie w tym rzecz. Bije tylko do tego ze w ciekawy sposob opisales problem. :)

Fajnie napiszesz ze wiecej razy byles i co z tego?

Lepszy sie czujesz?

Fajniejszy?

Bylem mniej i co z tego? Jaki masz staz w ff? Bo ja rok z malym hakiem. Nie sadze aby byla mozliwosc abym mial wiecej tego typu eventow na koncie niz ty. Ja za nikim nie bede latal i sie pytal czy czegos nie potrzebuje. Dziwne ale jakos znajomi in game pytaja sie mnie czy pomoge a nie innych.

Poza tym juz na etapie robienia copa od Ouryu do statkow latalem za ludzmi co by im zrobic dopoki mam gear i z tego wszystkiego mialem tylko drame.

A tak wogole to gratuluje wygenerowania dramy z tego ze rozbawil mnie twoj sposob pisania a nie jego tresc ktora imo byla sluszna.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:44 
Cytuj  
ja nie umiem generować dramy, jeśli kogoś drażni prawda to niech się nauczy ją trawić
btw. dzięki OS LS czuję się tak jakbym grał rok w ffxi
bez urazy/obrazy pls :D
a chodziło mi o to że nie da się w żaden sposób porównać gry melee DD z grą magiem (mag ma ciężej w każdej sytuacji 100x), więc żeby było po równo to zaczynam wymagać od tych co zdobyli 'swoja' ciężką pracą dobry equip, jeśli kogoś to denerwuje lub cały czas myśli że fun>all w ffxi to niech sobie zrobi maga do 75 np. WHMa i najlepiej żeby obsługiwał cały alliance w trudnych walkach, tylko wtedy pozna co to hardcore a co to fun w ffxi :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:53 
Cytuj  
dramy nadszedl czas..
na temat: po co isc komus pomagac nie majac z tego korzysci? strata czasu.
akurat te runy, ktore wymieniles to trwaja po pol dnia albo i dluzej, az kazdy zdobedzie swoj item.. idzie 15 osob i kazdy chce ohata albo belt.. -.- do tego dochodzi aggrowanie mobow, bo ktos nie zna drogi, inny chce kupe, drugi siku.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 19:59 
Cytuj  
Nie ma obrazy, urazy czy czegokolwiek innego. Nie wiem tylko po co wrzuciles z tym tekstem porownywania sie kto wiecej pomaga ale nvm wyrzucilem wszystko z siebie w innym temacie. :)

Cytuj:
do tego dochodzi aggrowanie mobow, bo ktos nie zna drogi, inny chce kupe, drugi siku.


No to drugi raz w tym dniu zaliczylem biedronke ze smiechu :)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:09 
Cytuj  
Marass napisał(a):
o brak priorytetow dla jobow byla moze mini drama na 1-2 runie ale to wszystko... teraz nikomu to nie przeszkadza a nawet ludzie sie ciesza z tego powodu


Zangetsukun napisał(a):
Osobiscie takiej dramy nie pamietam, widac zreszta ze ls rosnie w sile po wczorajszych kirinach.


<-------- była jedna minidrama jak chodziłem Jasonosem... po tym jak mi jedna osoba powiedziała, że będzie chamskie ze strony członków LSa jak ktoś bidnie Haidate przed NINem. Starsznie się wtedy napiąłem na te Haidate. I byłem zły, że Maras dostał je przede mną. Ale szczerze mówiąc jakieś dwa runy później przestałem zawracać sobie tym głowę. Zdobyłem swoje punkty, pomogłem zdobyć triggery, ubiliśmy Byakko, dropneło Haidate i wygrałem lot dla Jasonosa. Podobną prace wykonał Maras w lolM i potem w OS i dostał to co chciał. Teraz czeka mnie taka sama praca ze zdobyciem Haidate i D.Legs dla Krisa. Ale i tak za szybko to się nie stanie z powodu, który podałem wcześniej. A sądzę, że w tym czasie (przy szczęściu trochę większym niż mamy do tej pory z Dio) inne osoby zdobędą swoje Haidate i akurat jak będę w stanie się pojawić na niedzielne eventy to będę mógł na spokojnie je bidować. Nie napinam się... wszystko na luzie.

"Cisza, spokój, bez presji... a tu świat pełen agresji, jak wrestling..."

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:10 
Cytuj  
nic nie pisałem o tym kto więcej pomaga, tylko KTO KOMU czyli magowie DDom , ale fakt, to była ukryta metafora
ja byłem na tych runach pomagać bo prawie na każdym da radę coś zestunować/paralynować co jest być może kluczem do zwycięstwa
ile magowie się nasłuchali płaczu od melee że się boją śmierci i nie kalkuluje im się wypad po uggalepih i rostrumy to ...................................................
ile magowie się nasłuchali płaczu że melee wciąż mało i mało to ...................
to nie drama , to fakty


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:11 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
...będzie obowiązywać kalendarz z wyprzedzeniem 2 tygodniowym gdzie każdy będzie mógł sobie dokładnie zaplanować wszystko w grze i poza

Takie eventy jak :
Swift belt run
Soboro run
Optical Hat run
Apoc Nigh
Bahamut
Bomb Queen Ring

powinny mieć 2-3 terminy żeby wszyscy którym zależy mogli mieć szansę na zdobycie/zaliczenie...


Kilka osób ciągle potrzebuje DM. Wydaje mi się, że Kamil czeka aż Frey dingnie 75 i zrobi kilka meritów, ale pewności nie mam, gdyż cisza w eterze na ten temat.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:15 
Cytuj  
Tak to jest jak do niektorych nie dociera ze ta gra nie jest solo. Takie zycie DD zeby bic i ginac. Niektorzy sie tym nie przejmuja (jak ja) bo maja zawsze zapelniony bufor. Inni wola miec 5k "BO PO CO WIECEJ" a potem skamlac "r3 plz"

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 20:29 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Tak to jest jak do niektorych nie dociera ze ta gra nie jest solo. Takie zycie DD zeby bic i ginac. Niektorzy sie tym nie przejmuja (jak ja) bo maja zawsze zapelniony bufor. Inni wola miec 5k "BO PO CO WIECEJ" a potem skamlac "r3 plz"


Buehehehe bez kitu. Ja na obu kontach mam max buffor i się o R nie martwię. Jak czas goni to rdmik lub nawet pld i jedziemy. Kwestia tylko co by nie trzeba było co tydzień 15k expa dorabiac bo się 7 razy padło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 22:23 
Cytuj  
Dzisiaj zamiataliśmy Zhayolm Remnants ^^
www.oldstars.pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 01:00 
Cytuj  
3x Diorite w półtorej godziny!!! i generalnie 4x Ulli i Despot. Gdyby nie kilka innych LSów w Sky, które buchneły nam inne NMy to byłby rekord triggerów.

Tak btw. przy takiej armii SAMów jaką mamy to chyba bardziej opłaca się stać w miejscu z Ulli i ustawić dwóch tanków po obu stronach moba i tylko z SATA, SA lub TA walić. TP burnować go. Mamy zawsze Yubera, Pudziana i Freyah. Jest na kogo SA-TA zakładać a i dmg większy zazwyczaj wtedy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 01:34 
Cytuj  
Na piątek potrzebna jest grupa osób, która będzie polować na despota gdy reszta będzie się męczyć w Silver Sea Remnants. Potem dołączymy i zabijemy razem drugiego Despota.
W takim wypadku zaliczymy w niedzielę 4x Byakko + jakieś inne gody (mam nadzieję, że może Gaybu). Raczej będziemy unikać Suzy jako, że mało kto chce coś z niego bidować (hmmm... ale chyba mamy jeden set na suzy, więc trzeba będzie zabić).
I takim miłym akcentem - 4x Byakko + some other gods będziemy mogli wkroczyć wesoło w nowy okres działalnoścli OS - Sea. Od przyszłego tygodnia zamiast farmić po kilka godzin zaczniemy robić triggerowane NMy oraz misje. Tak by jak najwięcej osób mogło do sea się załapać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 04:01 
Cytuj  
Zrobcie sobie eventa, w ktorym zdobedziecie wszystkie SEA mapy, to sa questy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.