mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 19:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Na pytanie "co z Polakami z Provoke"? Prosiłbym aby po prostu pełnić dyżury i jedna osoba (zazwyczaj osoby nie mówiące po angielsku - Jauron, Orni) siedziała na voke i w razie potrzeby - wchodziła na OS i informowała resztę. To będzie najwygodniejsza sytuacja.

A tak najlepiej to zabijmy SE za to, że nie dali normalnych kanałów komunikacji ;)


heh zdajecie sobie sprawe ze w ten sposob zrobicie z Provoke to samo o co oskarzaliscie Pixies w zwiazku z CC? ludzie siedzieli na Pixies, nikt nie zagladal na CC, powstalo Provoke dla polakow, teraz ludzie beda siedziec na OS i provoke podzieli los CC... jak widac to calkiem naturalne ze wiecej uwagi poświeca sie swojemu glownemu LSowi kosztem sociala i w koncu HNMLS staje sie jedynym na ktorym jestes ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 19:34 
Cytuj  
Tak wiem wiem :P
Długo się przed tym wstrzymywałem. Dlatego chcę wyznaczyć dyżurnych pomocników dla provoke.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 01:31 
Cytuj  
2x Rostrum Pumps :D:D Sporo osób (w tym ja) było pierwszy raz na tej walce. Do prostych ona nie należy. Zwłaszcza w naszym wypadku. Jednym padło się więcej, innym mniej, ale chyba każdy padł przynajmniej raz na walkę. Next time bez kitu przydałoby się osobne party do wykańczania panoszących się tam Antilionów. Było kilka błędów, ale pisał ich nie będę, gdyż ogólnie to było fajnie :) Poza tym może ktoś kto był wcześniej na tym znajdzie coś na mnie :P

www.oldstars.pl

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 01:43 
Cytuj  
1 bst co wam bedzie je charmowal i przesowal wystarcza


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 02:03 
Cytuj  
egoist napisał(a):
1 bst co wam bedzie je charmowal i przesowal wystarcza


Był, ale po pierwszej walce się zmył.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 08:01 
Cytuj  
Pierwszy to juz myslalem ze bedzie vipe, ale drugi poszedl ladnie. Dobry whm w dobrym miejscu i jest wporzo, nalezaly sie te buty Orniemu :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 10:27 
Cytuj  
BST albo add party w skladzie tank/healer/dd i jest ok :)

a tak btw - tankowanie Feeler Antliona to swietna zabawa :)
full evasion set + 2 x mambo :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 11:24 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
BST albo add party w skladzie tank/healer/dd i jest ok :)

a tak btw - tankowanie Feeler Antliona to swietna zabawa :)
full evasion set + 2 x mambo :D


BRDa też nie mieliśmy hehehe

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 11:38 
Cytuj  
Na dobra sprawe udowodnilismy po raz kolejny ze mozna cos zrobic nie trzymajac sie gotowych taktyk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 13:49 
Cytuj  
www.oldstars.pl

Tak robią Dynamis OSi ^^
We wtorek chyba Bastok, a w sobotębyć może nadejdzie już czas na... CoP dynki...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:31 
Cytuj  
Jakiś błąd. Klikam na trzecie zdjęcie z Dynka a otwiera się drugie.

JJ i Yuber nadal potrzebują Jeuno. Next time sacrifice pull robi ten co ma zaliczone. Mogę nawet ja. Wczoraj jak biegłem na flee zahaczyłem o mobka, który pojawił mi się na ekranie jak zbliżyłem się do innych mobków i na sekundę mnie zastopowało. Wystarczyła ta sekunda bym oberwał od 30+ mobów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 01:00 
Cytuj  
Cóż za dzień.
Najpierw 4/5 swift belt dropnęły, a potem big wipe na banalnej walce Divine Might. Na szczęście była powtórka i rekord 9 minut :)
Simiurg wielkim strategiem jest o TAK!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 14:24 
Cytuj  
sorry za moją polangielszyznę ale jednak ffxi to hardcore :roll:

następnym trudnym celem wg mnie powinno być skończenie CoP przez wszystkich w LSie i zabicie bahamuta w 4-5 minut używając tony WS/SC nuków icarusów 2h chainstuna i innych stunów :roll:

dzięki za swift belta, nie spodziewałem się że tyle razy dropnie, jeszcze 1 run i wszyscy co chcą powinni dostać, trzeba tylko kupić triggery bo ich drop rate nie jest sensowny


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 15:17 
Cytuj  
Odnosnie robienia CoPa: Pudzian dal propozycje statica ale kazdy tylko pisze ze moze pomoc od cap 60 w gore. Dlaczego? Bo nikt nie ma/nie bedzie kupowal sprzetu na nizsze capy. Moja propozycja. Kamil daje jakis fund na sprzet dla ludzi ktorzy szybko i sprawnie pomoga (oczywiscie do zwrotu wszystko) i jedziemy z tematem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 15:20 
Cytuj  
Pomaganie na walkach niższych niż Airship imo mija się z celem... Może jeszcze chusteczkę i herbatniczki podać? :wtf:

Ewentualnie możemy na Ouryu skoczyć armią nagich BLMów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 15:48 
Cytuj  
Kamil same walki sa banalne ale zebranie ludzi jest ciezka sprawa, sami zreszta tego doswiadczylismy. Post Pudziana jest na forum juz od dluzszego czasu i na razie ma lipe. Dlatego daje taka propozycje. A herbatniczki bardzo chetnie :P

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 16:00 
Cytuj  
jak dla mnie zabieranie ludziom czasu w LSach na różniaste eventy podczas gdy nie skończyli swoich misji jest trochę niesprawiedliwe, z jednej strony się od nich wymaga żeby mieli dobry sprzęt i poświęcali swój czas dla LSa i tym samym zabiera im się czas który mogliby poświęcić np. na CoP a z drugiej ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 16:02 
Cytuj  
Nie Zang. My się zebraliśmy sami, a jak ktoś zostawał w tyle to szybko znajdowaliśmy następcę. Sponsorowanie tych walk (co innego CCB na omegę i ultimę) to bardzo głupi pomysł. To uczyłoby lenistwa "wszystko za mnie załatwi OS".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 21:46 
Cytuj  
Jakos nie zauwazylem zeby ktokolwiek z tych co chcieli skonczyc, zostali z tylu. Przeciez pewne fragmenty powtarzalismy jak ktos uprzedzil. Z innej beczki, ktory dyna dzisiaj? I czy mamy mule postawionego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 16:35 
Cytuj  
Jeszcze nie zdążyłem napisać, że wczoraj zdobyliśmy Joytoy dla Pudziana, a tu dzisiaj claimnęliśmy znowu i Joytoy dla mnie...

W nocy powinniśmy zdobyć kolejnego - dla Jjuka.
Wtedy pozostaną jeszcze 3 do zdobycia :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.