mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 02:19 
Cytuj  
OK jako, że mam urodziny, pogadałem sobie z Lesiem...
Nie będzie jakiejś super kary. Omegaaa wyleciał też za to, że wolał Dynki z kimśtam innym robić.

Simi: uderzę Cię. Co ja mam powiedzieć - włosy mi wypadają :P

OS to nie skyLS i ze sky się wycofujemy. Co było już widać w ostatnich tygodniach. Chcę zabić te kilka kirinów, kilkanaście godów, a wtedy sky raz na miesiąc. Bo IMO to szkoda naszego czasu.

Co do prawa jazdy. Coś w tym jest. Zastanawiam się nad wprowadzeniem wymogu dostępu do salvage i sea już w trakcie rekrutacji.
Najpierw jednak trzeba to porobić obecnym membersom.

Ja też chcę już w końcu sea. Ciągłe prowadzenie za rączkę ludzi mnie już męczy.

No nic - we wtorek dynamis, w środę salvage. Zobaczymy jak pójdzie. We wtorek proszę o gęstą obecność. Zaczynamy na poważnie zbierać coiny na Aegisa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 09:41 
Cytuj  
Powtarza sie drugi raz to samo co juz bylo. 40 osob w tabelce z czego 20 online. Ludzie sie nachapia i dluga. Albo stwierdzaja ze za dlugo by musieli punkty zbierac. O sea to nawet mi sie gadac nie chce jak od 2-3 miechow slysze ze ktos "utknol" na ktorejs tam misji (chodzi akurat o te proste). Nagle okazuje sie ze "utkniecie" oznacza fakt ze sie nie chce rozeslac paru /tell do ludzi. Jak juz kiedys napisalem, nie bede nikomu na sile pomocy oferowal.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 10:43 
Cytuj  
wg mnie skńczenie ZM + CoP + Treasures of Aht Urhgan + Assault Missions daje więcej satysfakcji i fun'u niż zdobycie jakiegokolwiek złomu który i tak nic nie zmieni w grze nikomu
ile osób w OS ma to wszystko pokończone ?
dlaczego nie możemy się sprężyć i 1 miesiąc poświęcić tylko na skończenie tych misji ? przecież tam też się zdobywa niezłe itemy, gwarantowane na dodatek
gdybym był liderem swojego LSa to pierwszą rzecz jaką bym zrobił to bym wymęczył ludzi żeby wszystko pokończyli a dopiero potem bym ich zabrał do sky i wtedy dopiero bym w rulesach dodał info że nowi perłę mogą zdobyć tylko po zakończeniu podstawowych misji/questów w ffxi


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 12:15 
Cytuj  
Do ZM 13 walki dla osób z Lv 75 to pikuś. 2boxowałem tam i niektóre BCNMy robiliśmy w 5 osób (imo chodził ze mną super tank Pudzian, także 6 osoba zbędna była). CoP jest dla mnie smutny jak woda w klozecie (utknąłem na Sacrarium) a przez to, że są cap walki to jedyną logiczną opcją jest robienie go podczas levelowania (tak jak Freyah). Jednak ja nigdy nie grałem zbyt regularnie i ta opcja odpadła na starcie. A teraz jak mam 75 to nie bardzo chce mi się schodzić znów na Lv 50 (godzina znów na przerzut sprzętu... jeżeli go znajdę do tego). TOaU jestem na Geshho (Krisem i Jasonosem). Jednak ostatnio Grypheego więcej nie ma niż jest i mamy problemy z Assaultami (męczymy to samo, tyle że teraz kopiemy Ore) nie mówiąc o organizowaniu misji. Ja też wracając przed 20 z pracy nie bardzo jestem chętny na cokolwiek, ale się loguję (ale ostatnio bez kitu z ciężkim sercem). Zang też wraca różnie. Generalnie gra ma sprawiać przyjemność a ja od jakiegoś czasu nie czerpię z niej funu. Bardziej to wygląda, że jestem bo muszę a nie, że chcę. W Sexmisji zamienili popęd seksualny na popęd ku karierze. Ja zamieniłem popęd na fun na popęd ku punktom w LSie. W Sexmisji zadziałało zwykłe "kurwa mać". Może i tu pomoże. Zastanawiam się nad przerwą w marcu. Black mnie popiera. Chociaż ostatnio Coldee złożył mi ciekawą propozycję i to zaważyło nad tym, że napisałem, że się zastanawiam nad przerwą a nie, że robię przerwę.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 12:58 
Cytuj  
CoP jest zajebisty. To ze levelujesz i robisz misje to teoretyczne szczescie, gozej jak sie okazuje ze masz za dwa dni cos robic a tu ciagle expa brakuje. Krzyknij w sobote czy niedziele to sie mozna wybrac, przeciez tam to mozna bez sprzetu wszystko zrobic byleby ludzie byli.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 13:08 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
CoP jest zajebisty. To ze levelujesz i robisz misje to teoretyczne szczescie, gozej jak sie okazuje ze masz za dwa dni cos robic a tu ciagle expa brakuje. Krzyknij w sobote czy niedziele to sie mozna wybrac, przeciez tam to mozna bez sprzetu wszystko zrobic byleby ludzie byli.


Nie ma mnie generalnie w weekendy. Ostatnio byłem, gdyż laska miała zjazd i siedziała u mnie. W ten jadę do niej. Jeżeli będę to znaczy, że nadwyrężam girlfriend fame (gram wtedy na Jej kompie). Poza tym od miesiąca walczę nad riplejem DD lub wypadem na ODS. Ludzie robią, ale wtedy jak mnie nie ma. Także w dupie mam skrzykiwanie ludzi, gdyż i tak nie daje to wymiernego efektu, gdyż przychodzą 4 osoby a reszta nie może/ nie chce jej się, gdyż nic stamtąd nie potrzebują lub nie odpowiada im podział kasy (materialiści). Poza tym pisząc, że CoP jest zjebany, wyraziłem własne zdanie. I nawet ze względu na to nie bardzo chce mi się wołać ludzi.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 13:03 
Cytuj  
Forum od wtorku działało przez jakiś czas, ale od wczoraj znów nie działa.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 15:15 
Cytuj  
Kamil zrob cos z OS forum bo nie ma wogole kontaktu z ludzmi przez to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 15:20 
Cytuj  
U mnie działa.
Wystarczy myśleć ;)
.eu


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 18:35 
Cytuj  
u mnie tez dziala bo mam link do forum w osobistych ;]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 19:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
U mnie działa.
Wystarczy myśleć ;)
.eu


Tyle, że u mnie po pokazaniu strony, że zostałem zalogowany, automatycznie zmienia na link: http://www.oldstars.ffxi.pl/forum/index ... d2f9218f74

Mam ciągle jak chcę wejść zmieniać *.ffxi.pl na *.eu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 20:12 
Cytuj  
wyczyść sobie cookies w przeglądarce...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 20:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
wyczyść sobie cookies w przeglądarce...


Wczoraj to zrobiłem

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lut 2008, 19:51 
Cytuj  
Mam internet w kratkę... Dzisiaj mnie nie będzie... Do pudziana nie mogę się dodzwonić. Niech ktoś przekaże Lozielowi by poprowadził jakiś farm w salvage.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 11:39 
Cytuj  
Teraz to już nawet strona główna mi się nie wyświetla. wtf?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 12:18 
Cytuj  
Dostalem to od Kamila na gg i dziala:

http://www.oldstars.eu/forum/ucp.php?mo ... te_cookies

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 12:26 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Dostalem to od Kamila na gg i dziala:

http://www.oldstars.eu/forum/ucp.php?mo ... te_cookies


Mi się pokazuje ustalanie adresu serwera i dns not found. Dla całej witryny. Wcześniej chociaż strona główna i strona logowania do forum się pokazywały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 13:20 
Cytuj  
To już coś nie tak u Ciebie. Właśnie sprawdziłem - dnsy chodzą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 13:45 
Cytuj  
Sprawdziłem *.pl i działa w całości. *.eu nie działa całkowicie u mnie teraz. Dwa dni temu było "prawie" odwrotnie. Coś pojebane żebym co dwa dni musiał to zmieniać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 18:04 
Cytuj  
Byłem na chwilę poprzez gprs.
Triggery przekazałem Krzyśkowi na jego mule'a. Ktoś musi odebrać z Bastok. Jest zestaw na Gaybu, zestaw na Suzaku i gem na Byakko.

Jestem praktycznie pewny, że dzisiaj dropną a. hands... po 9 miesiącach polowania, byciu na praktycznie każdym evencie godowym - akurat wtedy gdy mnie nie ma :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.