mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:14 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
coldee1 napisał(a):
gratki . tylko skoro to twoje trofeum :) to czemu zamazujesz nicka ?:p


TO MYRTA! TO MUSI BYĆ MYRTA! I GRA SAMEM! BURN HIM! BURN!!!!

:))


Kurde wydalo sie :/ Nic sie przed Toba nie ukryje Huck :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:25 
Cytuj  
getserious - jak się obawiasz, że SE banuje za screeny z windowera ;) to...

Kod:
bind sysrq screenshot jpg hide


w konfiguracji (scripts/init.txt)

Hehe od razu teorie spiskowe o zakupie gili :lol:
Można mieć szczęście na BCNM, można umieć inwestować (2/3 mojego playtime chociażby to stanie na batalii).
Co do tych narzekających na gile... Jak był szał na hodowlę kuraków to wystarczyło stawiać bazaar przed stadniną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:50 
Cytuj  
Spokojnie można zarobić ponad 100k w 4 godziny niezbyt intensywnego grania (w między czasie zrobiłem sobie kolację, nakarmiłem kota i zdąrzyłem się wykąpać), więc 500k to naprawdę nic tak oszałamiającego :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 19:48 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Spokojnie można zarobić ponad 100k w 4 godziny niezbyt intensywnego grania (w między czasie zrobiłem sobie kolację, nakarmiłem kota i zdąrzyłem się wykąpać), więc 500k to naprawdę nic tak oszałamiającego :P


Ale jego kasa to mały pikuś. Ma Osode, Haidate, Ringi z CoP i TOaU, ZM Earring... być może jeszcze Brutala. Tak jak Osode można kupić , tak pozostałych raczej nie bardzo ( http://www.igxe.com/FFXI/buy-FFXI-Gil-F ... r-USD.html by Kamilus... pewnie sam korzysta :P). A to w 99 dni. To jest sukces... a nie 100k w 4h wraz z karmieniem kota.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 20:27 
Cytuj  
Ja tylko odpieram zarzut Loth o kupnie gilów, że 500k to nie wiele :P A nie gadam o jego sprzęcie :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:12 
Cytuj  
Kris nie wiedziałeś? Sprzedaję nasze usługi i zarabiam GRUBĄ kasę :D ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:45 
Cytuj  
moj nick glupio brzmi, dlatego go zamazalem. mam jeszcze pld na 75, ale nie gram nim :roll:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:51 
Cytuj  
getserious napisał(a):
moj nick glupio brzmi, dlatego go zamazalem. mam jeszcze pld na 75, ale nie gram nim :roll:



:wtf: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wtf: To na cholere brałeś głupio brzmiący nick? Żeby się go wstydzić?

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kris nie wiedziałeś? Sprzedaję nasze usługi i zarabiam GRUBĄ kasę :D ;)


Pewnie Anton Ci zapłacił za Haidate z OS :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 23:00 
Cytuj  
getserious napisał(a):
moj nick glupio brzmi, dlatego go zamazalem. mam jeszcze pld na 75, ale nie gram nim :roll:


Glizdus to ty? :wink:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 23:39 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
getserious napisał(a):
moj nick glupio brzmi, dlatego go zamazalem. mam jeszcze pld na 75, ale nie gram nim :roll:


Glizdus to ty? :wink:


... :wtf: :roll:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 19:06 
Cytuj  
co prawda to nie equip ale tez sie pochwale a co mi tam :D

Obrazek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 23:51 
Cytuj  
13 x anticipates na jednym Third Eye :D +2 przed uzyciem Third Eye :D nawet nie wiedzialem ze to jest mozliwe :P

Obrazek


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 01:31 
Cytuj  
Nie jest to już żaden exclusive, ale:

Obrazek

A to specjalnie dla Myrty: wiem, że mnie obgadywałeś za plecami tylko dlatego, że nie miałem Haguna. Sporo osób mówiło żebym olał to co gadasz i że nie jesteś autorytetem. Ale spoko... masz i udław się:

Obrazek

Może i dużo czasu mi to zajęło, ale ja przynajmniej nie musiałem zmieniać postaci w grze i nicka na forum by inni zapomnieli.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 01:42 
Cytuj  
grats haguna. Nie wiem jak u innych ma sie ta rzecz, ale jak zdobedzie sie juz upragniony item to nie ma dla tej osoby takiej wartosci. Pewnie dlatego Myrta mowil, ze jestes weak bo nie masz haguna etc. wg niego kazdy SAM powinien miec haguna. troche poyebalem. w moim przypadku bylo tak, ze rajas to byl uber item -> zdobylem -> checkuje innych i mysle: o nie ma rajasa, tego czy tamtego. Jakos trudno mi sie pisze o tej godzinie. LAWL
grats jeszcze raz.

P.S taka mala sugestia. sprzedaj tiphie zdobadz ten rare/ex granat z wotg. jak pewnie wiesz ma hiddena att +4 a zadlo mozna sprzedac ;) chyba, ze +2 acc robi tobie roznice ;p

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 02:03 
Cytuj  
getserious napisał(a):
grats haguna. Nie wiem jak u innych ma sie ta rzecz, ale jak zdobedzie sie juz upragniony item to nie ma dla tej osoby takiej wartosci. Pewnie dlatego Myrta mowil, ze jestes weak bo nie masz haguna etc. wg niego kazdy SAM powinien miec haguna. troche poyebalem. w moim przypadku bylo tak, ze rajas to byl uber item -> zdobylem -> checkuje innych i mysle: o nie ma rajasa, tego czy tamtego. Jakos trudno mi sie pisze o tej godzinie. LAWL
grats jeszcze raz.

P.S taka mala sugestia. sprzedaj tiphie zdobadz ten rare/ex granat z wotg. jak pewnie wiesz ma hiddena att +4 a zadlo mozna sprzedac ;) chyba, ze +2 acc robi tobie roznice ;p


Ale bredzisz...nie mam Hagun i miec nie bede, i nigdzie nie napisalem ze to Must Have dla SAM'a. No i moze zalogowalbys sie w koncu na swoim main na forum, a nie ukrywal sie na lolgetserious tylko po to zeby cwaniakowac.

ps. Krzysiek nie rozmieszaj mnie z tym ze Cie obgadywalem za plecami lol ....pisze to nomralnie nie za Twoimi plecami...ssiesz...jedynym sposobem na poprawe skill'a na twoim SAM to sprzedaz konta.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 02:21 
Cytuj  
Myrta... muszęcię podłamać... Kris się wyrobił...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 02:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Myrta... muszęcię podłamać... Kris się wyrobił...


kupiles jego konto ? :lol:

nawet jezeli, to dobrze dla niego, mnie to wali, nie mam z nim nic wspolnego i miec nie bede, a na takie durne zaczepki zawsze chetnie odpowiem.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 09:31 
Cytuj  
Myrta, a kto w ffxi nie ssie ?
czy Twoje ssanie jest gorsze/lepsze od ssania innych SAM?
pochwal się czymś czasem też na forum jak już będziesz mieć (jakikolwiek item/event/wydarzenie co sprawi Tobie przyjemność, cokolwiek, może być nawet stack kryształów) :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 09:47 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Myrta, a kto w ffxi nie ssie ?
czy Twoje ssanie jest gorsze/lepsze od ssania innych SAM?
pochwal się czymś czasem też na forum jak już będziesz mieć (jakikolwiek item/event/wydarzenie co sprawi Tobie przyjemność, cokolwiek, może być nawet stack kryształów) :)


Ok, pochwale sie: NIE MAM HAGUNA !


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.